anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

حمل ماشین سنگین | حمل محموله سنگین

حمل و نقل ماشین آلات سنگین و فوق سنگین یکی از خدمات و ویژگی های آنی بار است که بصورت تخصصی و با تیم حرفه ای در اختیار شما قرار میگیرد 

 

 

ما در مجموعه آنی بار با انواع خودروی مخصوص باربری سنگین اقدام به حمل بار شما در هر نقطه ای از کشور می نماییم 

 

 

باربری و جابجایی ماشین آلات سنگین

 

 

ماشین آلات و دستگاه های سنگین معمولا در مواقعی که خرید و فروش آنها انجام میشود نیاز به حم و جابجایی دارند و پس از قرار گیری در محل کار ، معمولا سالها در کارخانجات ثابت خواهند ماند .

 

 

حمل و نقل ماشین آلات سنگین بصورت تخصصی و حرفه ای با کمترین هزینه با انواع خودروی مخصوص حمل و نقل بار انجام میشود و شما می توانید با نازلترین نرخ کرایه نسبت به جابجایی آنها اقدام کنید .

 

 

ارسال ماشین آلات خط تولید ، میکسر و بتن ریز و . . . . باید بصورت تخصصی و حرفه ای انجام گیرد.

 

حمل بیل مکانیکی با انواع کمرشکن در سراسر کشور 

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  حمل و نقل دستگاه و ماشین آلات
  حمل و نقل دستگاه و ماشین آلات

   

   

   

  حمل ماشین آلات سنگین با چه خودروی انجام میشود ؟ 

   

  برای جابجایی انواع خودروها و ماشین آلات سنگین باید از نوع مشخصی از خودروی باربری استفاده نمود .

   

   

  ماشین آلات و دستگاه های خط تولید که دارای ابعاد و شرایط بار ترافیکی نیستند ، با استفاده از تریلی کفی نیز قابل حمل هستند.

   

   

  اما برای حمل دستگاه هایی که دارای وزن و ابعاد متفاوت و ترافیکی هستند ، از تریلی کمرشکن استفاده میشود .

   

   

   

  تریلی های کمرشکن نیز دارای ابعاد و شرایط خاص و متنوعی هستند که هریک توان حمل و نقل مشخصی دارند که نهایتا تا تناژ حدود ۷۰ تن با کمرشکن ۱۱ محور جابجا خواهد شد .

   

   

  اگر وزن و ابعاد محموله شما بیش از مقدار اعلام شده و توان حمل با کمرشکن باشد ، می بایست از خودروی باربری دیگری به نام بوژی استفاده نماییم که شرایط حمل بار با بوژی متفاوت خواهد بود .

   

   

   

  جابجایی ماشین آلات سنگین در داخل تهران

   

  برای حمل و نقل قطعات سنگین و انواع ماشین آلات ، آنی بار بهترین خدمات باربری را در استان تهران به شما ارائه می کند . در سراسر استان تهران می توانید انواع محموله های سنگین خود را با کمترین هزینه بصورت همه روزه از هر نقطه ای به نقطه دیگر انتقال دهید . 

   

  علاوه بر شهر تهران ، مناطق دیگر استان مانند ورامین ، رودهن و بومهن و دماوند ، اسلامشهر ، رباط کریم ، شور آباد و کهریزک و باقرشهر و . . . . همگی تحت پوشش خدمات سنگین ترابر آنی بار هستند . 

   

  آنی بار برای جابجایی محموله های سنگین شما علاوه بر تهران ، استان البرز و شهرستان کرج را نیز تحت پوشش خود قرار داده است . 

   

   

   

   

  آیا برای حمل و نقل سنگین نیاز به بیمه داریم ؟

   

   

  یکی از مهمترین مواردی که در حمل و نقل دستگاه و ماشین آلات سنگین می بایست مدنظر قرار بگیرد ، استفاده از بیمه نامه کامل و معتبر است .

   

   

  معمولا دستگاه ها و محموله های سنگین دارای ارزش مالی زیادی نیز هستند و در صورت بروز خسارات ، مبالغ هنگفتی باید هزینه کرد .

   

   

  از همین جهت ، آنی بار برای حمل ماشین آلات شما بیمه نامه کامل با پوشش صد درصدی در اختیار شما قرار می دهد که هر گونه خسارت کوچک و بزرگ را بصورت کامل  تحت پوشش قرار می دهد .

   

   

  بیمه نامه مورد استفاده باید هرگونه خسارتی که در زمان حمل و نقل به محموله وارد می شود را پرداخت نماید که بسیاری از شرکت ها برای کاهش هزینه های باربری از بیمه نامه های با پوشش کم استفاده می کنند .

   

   

  حمل-بار-با-كمرشكن-1
  حمل-بار-با-كمرشكن-۱

  دامپتراک همان کامیون و یا کمپرسی عظیمی است که در معادن و صنایع سخت و سنگین اقدام به جابه‌جایی و انتقال استخراج معادن و یا تولیدات صنایع می‌پردازد ؛ شما می توانید برای حمل دامپتراک با کارشناسان آنی بار تماس بگیرید.

   

   

  انواع ماشین آلات سنگین 

   

  آنی بار برای حمل و نقل همه نوع ماشین الات سنگین خدمات باربری را در اختیار شما قرار میدهد . شما می توانید بر اساس ابعاد و وزن ماشین آلات خود از آنی بار مناسب ترین خودروی باربری را درخواست کنید .

   

   

  لودر 

  بیل مکانیکی 

  گریدر 

  کشنده کامیون 

  آسفالت تراش 

  دستگاه های حفاری

  دستگاه های راهسازی 

   

   

  ایندستگاه های معمولا با استفاده از انواع کمرشکن قابل حمل و نقل هستند . اگر دستگاه های سنگین تری برای جابجایی نیاز داشته باشید ، بوژی نیز توسط آنی بار در اختیار شما قرار می گیرد . 

   

  حمل ماشین آلات راهسازی با انواع تریلی و کمرشکن و بوژی با کمترین هزینه 

   

   

  مشاوره تخصصی حمل ماشین آلات سنگین

   

   

  اگر قصد دارید محموله و ماشین آلات سنگین و حجیم خود را حمل کنید ، آنی بار مشاوران و کارشناسان خود را برای ارائه خدمات به شما در اختیارتان قرار می دهد .

   

   

   

  مشاوران و کارشناسان ما در انتخاب روش حمل ، اخذ مجوز ، بیمه نامه و . . . آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما هستند.

   

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع