حمل ماشین سنگین | حمل محموله سنگین

حمل و نقل ماشین آلات سنگین و فوق سنگین یکی از خدمات و ویژگی های آنی بار است که بصورت تخصصی و با تیم حرفه ای در اختیار شما قرار میگیرد 

 

 

ما در مجموعه آنی بار با انواع خودروی مخصوص حمل و نقل سنگین اقدام به حمل بار شما در هر نقطه ای از کشور می نماییم 

 

 

باربری و جابجایی ماشین آلات سنگین

 

 

ماشین آلات و دستگاه های سنگین معمولا در مواقعی که خرید و فروش آنها انجام میشود نیاز به حم و جابجایی دارند و پس از قرار گیری در محل کار ، معمولا سالها در کارخانجات ثابت خواهند ماند .

 

 

حمل و نقل ماشین آلات سنگین بصورت تخصصی و حرفه ای با کمترین هزینه با انواع خودروی مخصوص حمل و نقل بار انجام میشود و شما می توانید با نازلترین نرخ کرایه نسبت به جابجایی آنها اقدام کنید .

 

 

ارسال ماشین آلات خط تولید ، میکسر و بتن ریز و . . . . باید بصورت تخصصی و حرفه ای انجام گیرد.

 

حمل بیل مکانیکی با انواع کمرشکن در سراسر کشور 

 

 

حمل و نقل دستگاه و ماشین آلات
حمل و نقل دستگاه و ماشین آلات

 

 

 

حمل ماشین آلات سنگین با چه خودروی انجام میشود ؟ 

 

برای جابجایی انواع خودروها و ماشین آلات سنگین باید از نوع مشخصی از خودروی باربری استفاده نمود .

 

 

ماشین آلات و دستگاه های خط تولید که دارای ابعاد و شرایط بار ترافیکی نیستند ، با استفاده از تریلی کفی نیز قابل حمل هستند.

 

 

اما برای حمل دستگاه هایی که دارای وزن و ابعاد متفاوت و ترافیکی هستند ، از تریلی کمرشکن استفاده میشود .

 

 

 

تریلی های کمرشکن نیز دارای ابعاد و شرایط خاص و متنوعی هستند که هریک توان حمل و نقل مشخصی دارند که نهایتا تا تناژ حدود 70 تن با کمرشکن 11 محور جابجا خواهد شد .

 

 

اگر وزن و ابعاد محموله شما بیش از مقدار اعلام شده و توان حمل با کمرشکن باشد ، می بایست از خودروی باربری دیگری به نام بوژی استفاده نماییم که شرایط حمل بار با بوژی متفاوت خواهد بود .

 

 

 

جابجایی ماشین آلات سنگین در داخل تهران

 

برای حمل و نقل قطعات سنگین و انواع ماشین آلات ، آنی بار بهترین خدمات باربری را در استان تهران به شما ارائه می کند . در سراسر استان تهران می توانید انواع محموله های سنگین خود را با کمترین هزینه بصورت همه روزه از هر نقطه ای به نقطه دیگر انتقال دهید . 

 

علاوه بر شهر تهران ، مناطق دیگر استان مانند ورامین ، رودهن و بومهن و دماوند ، اسلامشهر ، رباط کریم ، شور آباد و کهریزک و باقرشهر و . . . . همگی تحت پوشش خدمات سنگین ترابر آنی بار هستند . 

 

آنی بار برای جابجایی محموله های سنگین شما علاوه بر تهران ، استان البرز و شهرستان کرج را نیز تحت پوشش خود قرار داده است . 

 

 

 

 

آیا برای حمل و نقل سنگین نیاز به بیمه داریم ؟

 

 

یکی از مهمترین مواردی که در حمل و نقل دستگاه و ماشین آلات سنگین می بایست مدنظر قرار بگیرد ، استفاده از بیمه نامه کامل و معتبر است .

 

 

معمولا دستگاه ها و محموله های سنگین دارای ارزش مالی زیادی نیز هستند و در صورت بروز خسارات ، مبالغ هنگفتی باید هزینه کرد .

 

 

از همین جهت ، آنی بار برای حمل ماشین آلات شما بیمه نامه کامل با پوشش صد درصدی در اختیار شما قرار می دهد که هر گونه خسارت کوچک و بزرگ را بصورت کامل  تحت پوشش قرار می دهد .

 

 

بیمه نامه مورد استفاده باید هرگونه خسارتی که در زمان حمل و نقل به محموله وارد می شود را پرداخت نماید که بسیاری از شرکت ها برای کاهش هزینه های باربری از بیمه نامه های با پوشش کم استفاده می کنند .

 

 

حمل-بار-با-كمرشكن-1
حمل-بار-با-كمرشكن-1

دامپتراک همان کامیون و یا کمپرسی عظیمی است که در معادن و صنایع سخت و سنگین اقدام به جابه‌جایی و انتقال استخراج معادن و یا تولیدات صنایع می‌پردازد ؛ شما می توانید برای حمل دامپتراک با کارشناسان آنی بار تماس بگیرید.

 

 

انواع ماشین آلات سنگین 

 

آنی بار برای حمل و نقل همه نوع ماشین الات سنگین خدمات باربری را در اختیار شما قرار میدهد . شما می توانید بر اساس ابعاد و وزن ماشین آلات خود از آنی بار مناسب ترین خودروی باربری را درخواست کنید .

 

 

لودر 

بیل مکانیکی 

گریدر 

کشنده کامیون 

آسفالت تراش 

دستگاه های حفاری

دستگاه های راهسازی 

 

 

ایندستگاه های معمولا با استفاده از انواع کمرشکن قابل حمل و نقل هستند . اگر دستگاه های سنگین تری برای جابجایی نیاز داشته باشید ، بوژی نیز توسط آنی بار در اختیار شما قرار می گیرد . 

 

حمل ماشین آلات راهسازی با انواع تریلی و کمرشکن و بوژی با کمترین هزینه 

 

 

مشاوره تخصصی حمل ماشین آلات سنگین

 

 

اگر قصد دارید محموله و ماشین آلات سنگین و حجیم خود را حمل کنید ، آنی بار مشاوران و کارشناسان خود را برای ارائه خدمات به شما در اختیارتان قرار می دهد .

 

 

 

مشاوران و کارشناسان ما در انتخاب روش حمل ، اخذ مجوز ، بیمه نامه و . . . آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما هستند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع