حمل هوایی به سوئد|انتقال هوایی کالا به سوئد

باربری هوایی از ایران به سوئد

 

شرکت حمل و نقل آنی بار به صورت تخصصی و با کمترین نرخ کرایه آماده ارائه خدمات باربری و حمل بار هوایی به سوئد میباشد . شما می توانید در کمترین زمان ممکن انواع بار و کالا را با نازلترین نرخ کرایه حمل بار هوایی به سوئد ارسال کنید. 

 

برای واردات کالا از سوئد به ایران نیز آنی بار با ارائه راه کارهای مفید و موثر ، خدمات حمل و نقل را به صورت حرفه ای به شما ارائه می نماید . ارسال بار به سوئد توسط مجموعه آنی بار از طریق حمل هوایی امکان انتقال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را برای شما فراهم می نماد. تمامی کالاهای منتقل شده به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهند داشت و با امنیت کامل منتقل می شوند.

 

شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارسال بار و کالا و محموله های شما روش های متعددی را پیشنهاد می کند که حمل بار هوایی به سوئد یکی از آن ها می باشد ، در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

 

 

حمل هوایی به تمام نقاط کشور سوئد

 

 

حمل بار هوایی به سوئد توسط آنی بار برای تمامی نقاط سوئد در اختیار شما می باشد و شما می توانید در کمترین زمان ممکن ، انواع بار و کالا را بصورت تخصصی به سوئد ارسال کنید .

 

 

در خدمات باربری و حمل بار هوایی به سوئد ، تمامی شهر های مهم و فرودگاه های مهم این کشور تحت پوشش ما خواهد بود. 

 

حمل بار هوایی به سوئد
حمل بار هوایی به سوئد

 

حمل بار هوایی از آلمان به ایران در کوتاه ترین زمان

 

ارسال زمینی برای سوئد

 

برای ارسال بار به صورت زمینی ، امکان بارگیری از هر نقطه از کشور برای صاحبین گرامی بار میسر می باشد و بار و کالای شما معمولا با تریلی چادری ترانزیت صورت میگیرد.

 

 

حمل و نقل زمینی بار و کالا در کمترین زمان ممکن انجام میگیرد و البته تردد از چندین کشور و چندین گمرک مرزی ، تشریفات خاص خود را دارد که توسط شرکت حمل و نقل آنی بار و ترخیص کار ما در کمترین زمان انجام میگیرد .

 

 

پس حمل بار هوایی به سوئد ، استفاده از تریلی ترانزیت برای حمل و نقل بین المللی بسیار مناسب و سریع می باشد .

 

ترانزیت کالا به سوئد با هزینه مناسب تری نسبت به حمل بار هوایی انجام می شود . 

 

 

بسته بندی حرفه ای برای حمل هوایی به سوئد

 

  در حمل بار هوایی به سوئد ، مهمترین نکته این هست که بار خودتان را به چه نحوه‌ی بسته بندی کنیم . به نکاتی که در ادامه برای شما بیان می کنیم به دقت توجه داشته باشید تا بتونید ضمانت بار خودتان رو تضمین کنید.

 

 

در این مورد بهترین کار این هست که از کارتن های چند لایه استفاده نمایید.

 

 

در مورد بسته بندی به این نکات باید توجه داشته باشید که از زمانی که بارتون رو در خودرو باربری قرار می‌دهید تا زمانی که در هواپیما امام خمینی بارگیری شود، بسته بندی های شما چندین بار دست به دست می‌شوند و بسته بندی نامناسب قطعا سبب آسیب رسیدن به بار و کالای شما خواهد شد.

 

 

 حضور صاحب کالا یا مسافر اکثر اوقات هنگام حمل بار هوایی به سوئد در فرودگاه الزامی است ، بار پس از تشریفات فرودگاهی و صدور بارنامه حمل و در فرودگاه شهر مورد نظر در سوئد تحویل نماینده صاحب کالا یا گیرنده خواهد شد.

 

مسافران و مهاجرانی که قصد ارسال اثاث به سوئد دارند می توانند از خدمات بسته بندی و باربری هوایی آنی بار استفاده کنند . 

فریت بار به سوئد
فریت بار به سوئد

 

فریت بار هوایی به سوئد

 

 

هنگامی که بار یا کالایی را که ماهیت غیر تجاری دارد را به صورت حمل بار هوایی به سوئد ارسال کنیم ،  به اصطلاح به این خدمات فریت بار گفته میشود. 

 

معمولا بارهای فریت شده 4 روز پس از ارسال به مقصد خود می رسند البته این را هم باید در نظر داشت کشور مقصد و همینطور تفاوت ایرلاین حمل بار هوایی به سوئد ممکن است این مدت زمان را دچار تغییرات کند.

 

 

نکاتی که برای فریت بار هوایی به سوئد باید مد نظر داشته باشید!

 

 

مسافران محترم باید در نظر داشته باشند برای حمل بار به سوئد باید حداقل از ۱ هفته قبل با شرکت های باربری برای بازدید و بسته بندی لوازم تماس حاصل فرمایند تا بار شما به موقع در کشور مقصد به دست شما برسد.

 

 

علاوه بر حمل بار هوایی به سوئد روش های دیگر نیز برای حمل بار به سوئد وجود دارد ، فاکتور های زیادی برای انتخاب روش ارسال بار باید مد نظر قرار داد!

 

بار هایی بیشتر به صورت فریت بار و حمل بار هوایی به سوئد ارسال می‌شود که یکی از شرایط زیر را دار باشد؛

 

مسیر هوایی از مسیر های دیگر برای کشور مقصد امن تر و قابل دسترس تر باشد.

 

سرعت حمل بار هوایی به سوئد برای مسافر مهم باشد.

 

بار خرده ریز باشد و فضای زیادی را اشغال نکند.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار 

واردات هوایی به ایران از کشور سوئد

 

 

واردات از کشور سوئد به ایران ، به طور کلی شامل موارد زیر است که با توجه به شرایط و قوانین جاری هر دو کشور توضیحاتی ارائه می شود که برای اطلاع و آگاهی تجار و مشتریان محترم شرکت آنی بار تقدیم می گردد .

 

آنی بار برای حمل بار هوایی به سوئد ، انواع بار و کالا که دارای محدودیت و ممنوعیت برای ورود نباشد و به اصطلاح کالای مجاز باشند را در کمترین زمان ممکن از سوئد به ایران وارد می نمایند.

 

در ادامه برخی از کالاهای وارداتی که از مقصد سوئد به ایران وارد می شوند را بررسی می نماییم .

واردات هوایی به سوئد
واردات هوایی به سوئد

علاوه بر ارسال بار به سوئد ، ارسال هوایی به ترکیه یکی دیگر خدمات آنی بار می باشد که امکان انتقال محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماید.

 

تشریفات گمرکی و مدارک مورد نیاز برای ارسال بار هوایی به سوئد

 

در قسمت پذیرش گمرک ترمینال خدمات بار ، یا پایانه ی هوشمند بار فرودگاه امام خمینی ، محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط پرسنل آنی بار برای شما انجام می شود.

انجام تشریفات گمرکی هنگام حمل بار هوایی به سوئد به دو صورت ، با حضور مسافر و بدون حضور مسافر توسط پرسنل آنی بار انجام می شود. 

 

مدارک لازم برای حمل بار هوایی به سوئد :

 

• اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
• اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
• کپی بلیط
• آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
• لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

 

نکته : در اکثر موارد حضور مسافر به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی هنگام حمل بار هوایی به سوئد در فرودگاه امام خمینی الزامی بوده و ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می گیرد.

مدارک لازم جهت ارسال بار به سوئد
مدارک لازم جهت ارسال بار به سوئد

 

ارسال بار به نروژ به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت انجام می شود.

 

ارسال هوایی تجهیزات پزشکی و دارویی به سوئد

 

بر اساس آخرین اخبار و تصمیم دولت جمهوری اسلامی ایران و توافق با دولت سوئد فرایند واردات دارو و تجهیزات پزشکی تسریع شده است و محموله های دارویی بدون فوت وقت از گمرکات تمامی فرودگاهها ترخیص خواهد شد.

 

 

مواد دارویی شامل : مواد اولیه ، داروهای ساخته شده ، تجهیزات لوازم، قطعات یدکی و ملزومات پزشکی می باشد.

 

براساس تفاهم نامه جدید با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عملیات ترخیص این کالاها پس از صدور مجوز این وزارتخانه در اسرع وقت به صورت حمل بار هوایی به سوئد انجام می شود .

 

 

با توجه با اینکه بخش عمده ای از بازار دارو از طریق واردات تامین می گردد و بنا بر ماهیت فاسد شوندگی که داروها دارند، حمل هوایی دارو مناسب ترین گزینه می باشد.

 

حمل سریع با ایمنی بالا در حمل دارو از سوئد به ایران از اهمیت بالایی برخوردار می باشد .

 

با توجه به ابعاد نا متعارف تجهیزات فوق، نیاز به حمل بار هوایی به سوئد از طریق پروازهای باری می باشد.

 

شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار به واسطه همکاری مستقیم با شرکت های هواپیمایی واردات و حمل و نقل تجهیزات پزشکی شما را به عهده خواهد گرفت.

 

جهت مشاوره رایگان و اعلام نرخ حمل بار هوایی به سوئد برای ارسال بارهای پزشکی با هواپیما با کارشناسان ما تماس بگیرید

تذکر : واردات تجهیزات پزشکی و دارو از سوئد به ایران نیاز به مجوزهای خاص دارد که می بایست توسط صاحبین کالا تهیه گردد.

 

 

حمل تجهیزات صنعتی و ماشین آلات تولیدی با هواپیما به سوئد

 

 

اگر زمان کافی برای واردات زمینی و یا دریایی تجهیزات صنعتی از سوئد به ایران را ندارید و می خواهید کالای صنعتی تان در کمترین زمان ممکن به دستتان برسد، می توانید بعد از مشاوره با کارشناسان ما و دریافت نرخ مقرون به صرفه ، کالای صنعتی خود به صورت حمل بار هوایی به سوئد و در سریعترین زمان حمل کنید.

 

تجهیزات تراشکاری و ابزار دقیق ،تجهیزات جوش و برش، تجهیزات ایمنی،ابزارآلات برقی و بادی،تجهیزات مربوط به تاسیسات و لوله کشی،الکتروموتور و پمپ های صنعتی،قطعات هواپیما،تجهیزات مرتبط با نفت و گاز، راه سازی و ساختمانی از جمله تجهیزات و ابزارهایی هستند که قابلیت حمل بار هوایی به سوئد را دارند.

 

سوئد یکی از کشور های پیشرو در صنایع مختلف و تولید دستگاه های صنعتی و تجاری می باشد که همه روزه بخش زیادی از نیاز های کشور از این طریق تامین می گردد. 

 

برای حمل بار هوایی به سوئد و ارسال تجهیزات صنعتی و ماشین آلات تولید ، از تمام شهر های ایران میتوانید با کارشناسان ما به صورت تلفنی و یا حضوری مشاوره نمایید .

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال بار به دانمارک تیز از تخصص های آنی بار است و با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود . 

 

ارسال خودرو و لوازم یدکی خودرو از سوئد به ایران

 

خودرو و لوازم جانبی و یدکی آن روزانه درصد قابل توجهی از واردات هوایی کالا را به خود اختصاص داده است.

 

 

واردات انواع خودرو و لوازم جانبی آن یکی از خدمات آنی بار در حمل بار هوایی به سوئد می باشد. 

 

 

با تقاضای روز افزون تجهیزات، مواد اولیه و قطعات یدکی ناشی از افزایش روز افزون پروژه های صنعتی ، ایران را به بازار بالقوه ای برای واردات این گونه تجهیزات تبدیل کرده است.

 

 

اگرچه ممکن است انواع روش های حمل نظیر حمل دریایی و زمینی سهم عمده ای را به خود اختصاص دهد، اما در مواقعی که نیاز به تامین بهنگام قطعات یدکی و لوازم جانبی باشد  حمل بار هوایی به سوئد بهترین گزینه خواهد بود.

 

 

برای ارسال خودرو و لوازم جانبی خودرو ؛ بصورت حمل بار هوایی به سوئد می توانید با کارشناسان ما به صورت تلفنی و یا حضوری مشاوره نمایید .

 

واردات تجهیزات موبایل و لپ تاپ به صورت هوایی از سوئد

 

هر ساله تعداد قابل توجهی گوشی موبایل و تبلت از سوئد وارد بازار ایران می گردد.

 

 

بازار موبایل در ایران گردش حدودا ۲ میلیارد دلاری دارد و تنها یک درصد از تقاضا از طریق تولیدات داخلی تامین می گردد و بخش عمده ای از نیاز بازار از طریق واردات از سایر کشورها همچون سوئد پاسخ داده می شود.

 

از آنجایی که گوشی و تبلت دارای باطری لیتیومی بوده که جزو کالاهای خطرناک می باشد ، حمل آن توسط بسیاری از خطوط حمل و نقل ممنوع می باشد.

 

لپ تاب و کامپیوتر را شاید بتوان به عنوان دومین کالای دیجیتال پر مصرف ایرانی بعد از گوشی موبایل و تبلت معرفی نمود.

 

 

شرایط حمل بار هوایی به سوئد ،لپ تاب نیز تا حدود زیادی شبیه به موبایل می باشد.

 

 

البته با توجه به قوانین جدید و شرایط سختگیرانه واردات کالا و همچنین تاثیرات بازار ارز ، برای حمل بار هوایی به سوئد اینگونه کالا ها می بایست مجوزهای لازم را از مبادی حقوقی تهیه نمایید.

 

واردات لب تاپ و گوشی و. . . .
واردات لب تاپ و گوشی و. . . .

ارسال چه کالاهایی به سوئد ممنوع می باشد ؟

 

 

وارد کردن برخی از کالاها بصورت حمل بار هوایی به سوئد ، ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد.

 

شما باید قبل از تحویل بار بطور دقیق از محتویات چمدانهای خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

 

ارسال لوازمی مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، کامپیوتر ، چمدانهای لوازم شخصی ، کتابها و مواد غذایی خشک بصورت بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش ، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی ، بصورت حمل بار هوایی به سوئد انجام میشود. همچنین شما میتوانید بسته های پستی و هدایای خود را هم به کشور سوئد فریت نمایید. 

 

ارسال بار به سوئد تخصص مجموعه آنی بار است و امکان انتقال محموله های مختلف با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت فراهم خواهد بود.

ارسال بار به سوئد با هواپیما

 

 

سوئد در شمال اروپا در شبه جزیره اسکاندیناوی واقع شده است.

 

سوئد از غرب با کشور نروژ، از شمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنی، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه است پایتخت و بزرگترین شهر این کشور استکهلم است.

 

حمل بار هوایی به سوئد و تمامی کشور های همسایه آن توسط آنی بار انجام می شود . 

 

جمعیت سوئد بیش از 10 میلیون نفر است.

حمل بین المللی هوایی و زمینی به سوئد
حمل بین المللی هوایی و زمینی به سوئد

 

که تقریبا 7.9 میلیون نفر آن را سوئدیها تشکیل می‌دهند. این کشور با تعداد ۱۰ نفر در هر کیلومتر مربع تراکم جمعیت پایینی دارد و بیشتر این جمعیت نیز در جنوب سوئد مستقر هستند.

 

همچنین بیش از 85 ٪مردم سوئد در ناحیه شهری زندگی می‌کنند.

 

حمل بار هوایی به سوئد شامل تمامی مناطق این کشور می شود . 

 

 

سوئد هشتمین سرانه تولید ناخالص داخلی را در جهان دارا می‌باشد و جایگاه خوبی در جنبه های مختلف ملی مانند کیفیت زندگی، آزادی شهروندی، بهداشت، آموزش، اختلاف طبقاتی، رفاه و توسعه انسانی دارد.

 

 

استکهلم مهمترین شهر کشور سوئد می‌باشد. از نظر مهاجر پذیری نیز یکی از مهاجر پذیرترین شهرهای اروپا است و رشد بالایی نیز دارد.  ایرانیان مقیم سوئد نیز بیشتر در این شهر اقامت دارند از این رو یکی از مهمترین مسائل برای مسافران ایرانی مقیم سوئد نحوه‌ی حمل بار هوایی به سوئد و به خصوص شهر استکهلم می‌باشد.

از شهرهای مهم سوئد که برای تجارت و اقامت برای ایرانیان قابل اهمیت است شهرهای ماملو ، استکهلم ، گوتنبرگ میباشد. شما می توانید در کمترین زمان ممکن انواع بار و کالا را با کمترین نرخ کرایه به صورت حمل بار هوایی به سوئد ارسال کنید.

حمل بار هوایی به سوئد توسط آنی بار از تمامی نقاط ایران در اختیار شما می باشد و شما می توانید در کمترین زمان ممکن ، انواع بار و کالا را بصورت حمل بار هوایی به سوئد ارسال کنید.

ارسال بار به استکهلم را نیز می توانید از طریق شماره های ما با بهترین کیفیت تجربه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع