anibar-header-new

حمل و نقل جاده ای

خدمات حمل و نقل جاده ای چیست ؟

 

 

یکی از مهمترین و قدرتمندترین انواع خدمات باربری ، حمل و نقل جاده ای می باشد .

 

 

روش حمل و نقل جاده ای در کشور ما ، با توجه به هزینه سوخت کم و گسترش جاده های میان شهری ، كوريدور حمل و نقل اصلي و پايه می باشد .

 

 

با توجه به فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی و ترابری کشور ، همواره خطرات و تهدیدات فراوانی در جاده های کشور در کمین جان و  مال هموطنان عزیز وجود دارد .

 

 

با این حال با توجه به هزینه های جاری حمل بار توسط ناوگان جاده ای ، سیستم حمل و نقل جاده ای به انتخاب اول صاحبان بار تبدیل گردیده است.

 

 

گسترش بنادر شمالی و جنوبی و همچنین پیشرفت روز افزون پایانه های مرزی کشور و توجه روز افزون مسئولین و مردم به امر صادرات ، تحول شگرفی در حمل و نقل جاده ای کشور پدیدار نموده است .

 

 

همچنين صاحبان خودروهای سنگین و سبک باربری با استفاده از تسهیلات مقرر شده توسط دولت ، رو به نوسازی و تقویت این ناوگان آورده اند.

 

حمل و نقل جاده ای
حمل و نقل جاده ای

 

 

حمل و نقل جاده ای تحت پوشش کامل بیمه نامه

 

 

 شرکت های بیمه نيز با حضور پررنگ در ضمینه بیمه بارهای در حال حمل سهم مهمی در آرامش خاطر صاحبان بار و همچنین رانندگان دارند.

 

 

شرکت آنی بار با توجه به تمامی مسائل ذکر شده سعی در حمل و نقل جاده ای ، بار های تجاری و اداری و کانتینرهای صاحبان بار با کمترین هزینه و تعرفه به همراه بیمه نامه و بارنامه معتبر دارد.

 

 

آنی بار همواره در راستای افزایش بهره وری و کمک به صاحبان بار و رانندگان اهداف خود را دنبال نموده و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهد بود .

 

 

در همین راستا مجموعه آنی بار برای دسترسی آسان شما به خدمات حمل و نقل جاده ای ، نرم افزارهای اندروید و ios را برای ثبت سفارش و یا درخواست بار برای رانندگان و صاحبان بار فراهم نموده است که این امر سهم مهمی در افزایش و راحتی ثبت سفارشات دارد.

 

 

آنی بار روزانه خدمات حمل و نقل جاده ای را با تعداد زیادی خودروهای حمل بار شامل خاور ، 10 تن ، کفی و . . . به اقصی نقاط کشور جهت حمل بارهای محوله اعزام می نماید.

 

 

حمل و نقل جاده ای به مقاصدی چون بندرعباس ، بندر انزلی ، بندر آستارا ، بندر امام ، بندر گز ، بندر بوشهر ، بندر چابهار و . . . . . انجام می شود .

 

 

علاوه بر بنادر مهم و راهبردی کشور ، همواره به صورت روزانه سرویس هایی به سمت پایانه های مرزی کشور مانند پایانه مرزی مهران ، پایانه سومار ، پایانه شلمچه ، پایانه چزابه  ، پایانه میرجاوه و باجگیران برقرار می باشد.

 

 

همچنین علاوه بر حمل و نقل جاده ای به بنادر و پایانه های مرزی ، محموله ها و بارهای به شهر ها و مقاصد شهری و شهرستانها نیز به صورت روزانه ارسال خواهند شد.

 

حمل و نقل جاده ای و باربری برون شهری را با کمترین و مناسب ترین نرخ کرایه را به آنی بار بسپارید. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل و نقل جاده ای با تریلی

 

یکی از خودروهای باربری که برای حمل و نقل جاده ای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ، تریلی ها می باشند .

 

 

تریلی ها برای حمل و نقل 23 -24 تن بار مورد استفاده قرار می گیرند و این موضوع باعث شده است که ابعاد این خودروی باربری نیز بسیار بزرگ باشد . تردد این خودروی باربری در خیابان ها دارای شرایط خاصی است .

 

برای حمل و نقل جاده ای انواع بارهای تجاری و صنعتی از این خودروی باربری استفاده میشود .

 

 

تریلی ها دارای انواع مختلفی هستند :

 

  • باربری با تریلی کفی 

تریلی کفی دارای کفی به طول 13 متر و عرض 2 متر و نیم می باشد ، این تریلی توان حمل 24 تن بار را دارد و برای حمل دستگاه های صنعتی ، حمل سنگ ، حمل خودرو های سنگیم ، حمل کانکس و . . . مناسب می باشد.

  • باربری با تریلی بغلدار 

این نوع تریلی دارای کفی 13 در 2 و نیم می باشد همراه با دیواره های حدوداََ یک متری می باشد ، این تریلی برای حمل بارهای فله ای و پالتی مناسب می باشد. 

  • باربری با تریلی ترانزیت

تریلی ترانزیت دارای اتاقکی مسقف و سرپوشیده با پارچه برزنتی می باشد ، این نوع تریلی برای حمل بارهای تجاری ، بارهای حساس و آسیب پذیر و . . . .مناسب می باشد. 

 

حمل و نقل جاده ای با انواع تریلی های آنی بار مناسب حمل انواع بارهای سنگین و محموله های ترافیکی می باشد .

 

حمل و نقل جاده ای با انواع تریلی

حمل و نقل جاده ای با انواع تریلی 

حمل و نقل جاده ای با کامیون تک و جفت

 

برای حمل و نقل جاده ای ، علاوه بر انواع تریلی ، آنی بار انواع کامیون را نیز به شما ارائه می نماید .

 

 

کامیون ها خودرو های باربری هستند که برای حمل بارهای سنگین تا 15 تن مورد استفاده قرار می گیرند .

 

 

در سامانه حمل و نقل جاده ای آنی بار، کامیون 10 تن تک و کامیون 15 تن جفت و 911 از انواع خودروهای قابل سفارش برای حمل و نقل بارهای شما هستند .

 

  • کامیون تک

کامیون تک دارای اتاق باری به طول 5 متر و 80 سانتی متر در 2 متر و 20 سانتی متر می باشد  توان حمل 10 تن بار را دارد و به کامیون 6 چرخ نیز معروف می باشد.

  • کامیون جفت

کامیون جفت دارای اتاق باری در ابعاد 6 متر و 80 سانتی متر در 2 متر و 30 سانتی متر می باشد ؛ این کامیون توان حمل 15 تن بار را دارد و به کامیون 10 چرخ نیز شناخته می شود.

  • کامیون 911

کامیون 911 دارای اتاق باری در ابعاد 4 متر و 80 سانتی متر در 2 متر و 10 سانتی متر می باشد ، کامیون 911 توان حمل 5 و نیم تن بار را دارد.   

 

حمل و نقل جاده ای به سراسر کشور با انواع کامیون های آنی بار انجام می شود ؛ کرایه کامیون تک یا هر نوع کامیون دیگر را می توانید از طریق تماس با مشاوران و کارشناسان آنی بار استعلام کنید . 

 

باربری با انواع کامیون ها
باربری با انواع کامیون ها

 

باربری اینترنتی آنی بار آماده حمل انواع بار و کالا می باشد.

 

حمل و نقل جاده ای با کامیونت و خاور

 

 

برای حمل و نقل بارهای نیمه سنگین ، کامیونت و خاور نیز مورد استفاده قرار می گیرند .

 

 

این خودروهای باربری از طریق سامانه تلفنی آنی بار و اپلیکیشن حمل و نقل جاده ای در اختیار شما هستند و شما می توانید با کمترین هزینه ، بهترین خدمات را از طریق آنی بار در اختیار داشته باشید .

 

 

 

حمل و نقل جاده ای با خاور و کامیونت روباز ، مسقف و بغل بازشو انجام میشود .

 

  • کامیونت مسقف

دارای اتاقکی سرپوشیده به طول 5 متر ، عرض 2 متر و ارتفاع 2 و نیم متر می باشد ؛ از این کامیونت می توانید برای حمل بارهای حساس ، اثاثیه منزل و . . . استفاده کنید.

  • کامیونت روباز

دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر در 4 متر می باشد ، این کامیونت توان حمل 4 تن بار را دارد و برای حمل انواع بار مناسب می باشد .

  • کامیونت بغل بازشو

دارای اتاق باری همچوت کامیونت روباز می باشد با این تفاوت که از بغل هم درب دارد و امکان بارگیری و تخلیه بار را فراهم می شود ، برای حمل بارهای پالتی می توانید از این کامیونت استفاده کنید .

 

حمل و نقل جاده ای با کامیونت ها مناسب بارهای نیمه سنگین با حداکثر وزن 4 تن می باشد ، برای حمل اثاثیه بهترین انتخاب ، کامیونت مسقف می باشد . 

 

حمل و نقل با کامیونت مسقف و روباز
حمل و نقل با کامیونت مسقف و روباز

 

سفارش روزانه حمل و نقل جاده ای

 

برای ثبت سفارش و خدمات حمل بار بین شهری ، آنی بار آماده ارائه خدمات در کمترین زمان با راهکارهای متعدد می باشد.

 

 

بهترین و سریعترین راه برای سفارش خدمات حمل بار ، استفاده از سامانه حمل و نقل جاده ای آنی بار است .

 

 

شما می توانید با استفاده از سامانه حمل و نقل جاده ای آنی بار در کمترین زمان ممکن خدمات مورد نظر را در هر ساعت از شبانه روز ثبت نمایید.

 

 

جهت ثبت سفارش و درخواست خدمات حمل و نقل جاده ای با انواع کامیون و تریلی و کامیونت و خاور لطفا با شماره آني بار تماس حاصل نماييد.

 

 

باربری ارزان بصورت همه روزه از همه نقاط کشور بصورت تخصصی در اختیار شما قرار میگیرد و با کمترین هزینه می توانید توسط انوع خودروهای باربری محموله های خود را جابجا کنید . 

 

شما می توانید از خدمات حمل و نق جاده ای آنی بار برای حمل بار به شهرستان ها ، شهر ها و تمامی استان های کشور استفاده کنید . 

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع