anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

حمل و نقل جاده ای

خدمات حمل و نقل جاده ای چیست ؟

 

 

یکی از مهمترین و قدرتمندترین انواع حمل و نقل ، حمل و نقل جاده ای می باشد .

 

 

این روش حمل و نقل در کشور ما ، با توجه به هزینه سوخت کم و گسترش جاده های میان شهری ، كوريدور حمل و نقل اصلي و پايه می باشد .

 

 

با توجه به فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی و ترابری کشور ، همواره خطرات و تهدیدات فراوانی در جاده های کشور در کمین جان و  مال هموطنان عزیز وجود دارد .

 

 

با این حال با توجه به هزینه های جاری حمل بار توسط ناوگان جاده ای ، این سیستم حمل و نقل به انتخاب اول صاحبان بار تبدیل گردیده است.

 

 

گسترش بنادر شمالی و جنوبی و همچنین پیشرفت روز افزون پایانه های مرزی کشور و توجه روز افزون مسئولین و مردم به امر صادرات ، تحول شگرفی در حمل و نقل جاده ای کشور پدیدار نموده است .

 

 

همچنين صاحبان خودروهای سنگین و سبک باربری با استفاده از تسهیلات مقرر شده توسط دولت ، رو به نوسازی و تقویت این ناوگان آورده اند.

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  حمل و نقل جاده ای
  حمل و نقل جاده ای

   

   

  حمل نقل جاده ای تحت پوشش کامل بیمه نامه

   

   شرکت های بیمه نيز با حضور پررنگ در ضمینه بیمه بارهای در حال حمل سهم مهمی در آرامش خاطر صاحبان بار و همچنین رانندگان دارند.

   

   

  شرکت آنی بار با توجه به تمامی مسائل ذکر شده سعی در انتقال بار های تجاری و اداری و کانتینرهای صاحبان بار با کمترین هزینه و تعرفه به همراه بیمه نامه و بارنامه معتبر دارد.

   

   

  آنی بار همواره در راستای افزایش بهره وری و کمک به صاحبان بار و رانندگان اهداف خود را دنبال نموده و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهد بود .

   

   

  در همین راستا مجموعه آنی بار ، نرم افزارهای اندروید و ios را برای ثبت سفارش و یا درخواست بار برای رانندگان و صاحبان بار فراهم نموده است که این امر سهم مهمی در افزایش و راحتی ثبت سفارشات دارد.

   

   

  آنی بار روزانه تعداد زیادی خودروهای حمل بار شامل خاور ، ۱۰ تن ، کفی و . . . به اقصی نقاط کشور جهت حمل بارهای محوله اعزام می نماید.

   

   

  از جمله این مقاصد می توان به بنادری چون بندرعباس ، بندر انزلی ، بندر آستارا ، بندر امام ، بندر گز ، بندر بوشهر ، بندر چابهار و . . . . . نام برد

   

   

  علاوه بر بنادر مهم و راهبردی کشور ، همواره به صورت روزانه سرویس هایی به سمت پایانه های مرزی کشور مانند پایانه مرزی مهران ، پایانه سومار ، پایانه شلمچه ، پایانه چزابه  ، پایانه میرجاوه و باجگیران برقرار می باشد.

   

   

  همچنین علاوه بر حمل بار به بنادر و پایانه های مرزی ، محموله ها و بارهای به شهر ها و مقاصد شهری و شهرستانها نیز به صورت روزانه ارسال خواهند شد.

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  حمل و نقل جاده ای با تریلی

   

  یکی از خودروهای باربری که برای حمل و نقل بارهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرد ، تریلی ها می باشند .

   

   

  تریلی ها برای حمل و نقل ۲۳ -۲۴ تن بار مورد استفاده قرار میگیرند و این موضوع باعث شده است که ابعاد این خودروی باربری نیز بسیار بزرگ باشد . تردد این خودروی باربری در خیابان ها دارای شرایط خاصی است .

   

  برای حمل و نقل بارهای تجاری و صنعتی از این خودروی باربری استفاده میشود .

   

   

  تریلی ها دارای انواع مختلفی هستند :

   

  • باربری با تریلی کفی 

  تریلی کفی دارای کفی به طول ۱۳ متر و عرض ۲ متر و نیم می باشد ، این تریلی توان حمل ۲۴ تن بار را دارد و برای حمل دستگاه های صنعتی ، حمل سنگ ، حمل خودرو های سنگیم ، حمل کانکس و . . . مناسب می باشد.

  • باربری با تریلی بغلدار 

  این نوع تریلی دارای کفی ۱۳ در ۲ و نیم می باشد همراه با دیواره های حدوداََ یک متری می باشد ، این تریلی برای حمل بارهای فله ای و پالتی مناسب می باشد. 

  • باربری با تریلی ترانزیت

  تریلی ترانزیت دارای اتاقکی مسقف و سرپوشیده با پارچه برزنتی می باشد ، این نوع تریلی برای حمل بارهای تجاری ، بارهای حساس و آسیب پذیر و . . . .مناسب می باشد. 

  حمل و نقل جاده ای با انواع تریلی
  حمل و نقل جاده ای با انواع تریلی

   

  حمل و نقل جاده ای با کامیون تک و جفت

   

  برای حمل و نقل جاده ای ، علاوه بر انواع تریلی ، آنی بار انواع کامیون را نیز به شما ارائه می نماید .

   

   

  کامیون ها خودرو های باربری هستند که برای حمل بارهای سنگین تا ۱۵ تن مورد استفاده قرار می گیرند .

   

   

  در سامانه حمل و نقل جاده ای آنی بار، کامیون ۱۰ تن تک و کامیون ۱۵ تن جفت و ۹۱۱ از انواع خودروهای قابل سفارش برای حمل و نقل بارهای شما هستند .

   

  • کامیون تک

  کامیون تک دارای اتاق باری به طول ۵ متر و ۸۰ سانتی متر در ۲ متر و ۲۰ سانتی متر می باشد  توان حمل ۱۰ تن بار را دارد و به کامیون ۶ چرخ نیز معروف می باشد.

  • کامیون جفت

  کامیون جفت دارای اتاق باری در ابعاد ۶ متر و ۸۰ سانتی متر در ۲ متر و ۳۰ سانتی متر می باشد ؛ این کامیون توان حمل ۱۵ تن بار را دارد و به کامیون ۱۰ چرخ نیز شناخته می شود.

  • کامیون ۹۱۱

  کامیون ۹۱۱ دارای اتاق باری در ابعاد ۴ متر و ۸۰ سانتی متر در ۲ متر و ۱۰ سانتی متر می باشد ، کامیون ۹۱۱ توان حمل ۵ و نیم تن بار را دارد.   

   

  کرایه کامیون تک یا هر نوع کامیون دیگر را می توانید از طریق تماس با مشاوران و کارشناسان آنی بار استعلام کنید . 

   

  باربری با انواع کامیون ها
  باربری با انواع کامیون ها

   

  باربری اینترنتی آنی بار آماده حمل انواع بار و کالا می باشد.

   

  حمل و نقل جاده ای با کامیونت و خاور

   

   

  برای حمل و نقل بارهای نیمه سنگین ، کامیونت و خاور نیز مورد استفاده قرار می گیرند .

   

   

  این خودروهای باربری از طریق سامانه تلفنی آنی بار و اپلیکیشن حمل و نقل جاده ای در اختیار شما هستند و شما می توانید با کمترین هزینه ، بهترین خدمات را از طریق آنی بار در اختیار داشته باشید .

   

   

   

  حمل و نقل جاده ای با خاور و کامیونت روباز ، مسقف و بغل بازشو انجام میشود .

   

  • کامیونت مسقف

  دارای اتاقکی سرپوشیده به طول ۵ متر ، عرض ۲ متر و ارتفاع ۲ و نیم متر می باشد ؛ از این کامیونت می توانید برای حمل بارهای حساس ، اثاثیه منزل و . . . استفاده کنید.

  • کامیونت روباز

  دارای اتاق باری در ابعاد ۲ متر در ۴ متر می باشد ، این کامیونت توان حمل ۴ تن بار را دارد و برای حمل انواع بار مناسب می باشد .

  • کامیونت بغل بازشو

  دارای اتاق باری همچوت کامیونت روباز می باشد با این تفاوت که از بغل هم درب دارد و امکان بارگیری و تخلیه بار را فراهم می شود ، برای حمل بارهای پالتی می توانید از این کامیونت استفاده کنید .

   

  حمل و نقل با کامیونت مسقف و روباز
  حمل و نقل با کامیونت مسقف و روباز

   

  سفارش روزانه حمل و نقل جاده ای

   

  برای ثبت سفارش و خدمات باربری بین شهری ، آنی بار آماده ارائه خدمات در کمترین زمان با راهکارهای متعدد می باشد.

   

   

  بهترین و سریعترین راه برای سفارش خدمات حمل بار ، استفاده از سامانه حمل و نقل جاده ای آنی بار است .

   

   

  شما می توانید با استفاده از سامانه حمل و نقل جاده ای آنی بار در کمترین زمان ممکن خدمات مورد نظر را در هر ساعت از شبانه روز ثبت نمایید.

   

   

  جهت ثبت سفارش و درخواست خودروي حمل بار لطفا با شماره آني بار تماس حاصل نماييد.

   

   

  باربری ارزان بصورت همه روزه از همه نقاط کشور بصورت تخصصی در اختیار شما قرار میگیرد و با کمترین هزینه می توانید توسط انوع خودروهای باربری محموله های خود را جابجا کنید . 

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع