باربری خاور تبریز ( مسقف / روباز )

کمترین نرخ کرایه باربری خاور تبریز

 

ارزانترین نرخ کرایه برای حمل بار و کالا و باربری خاور تبریز را می توانید از طریق تماس با کارشناسان و متخصصین آنی بار در اختیار داشته باشید و از بهترین و کاملترین خدمات بهره مند شوید.

 

 

برای حمل و نقل محموله و کالاهای نیمه سنگین که دارای وزن زیر 4 تن هستند ، از باربری خاور تبریز استفاده می شود . مخصوصا برای تبریز و شهرستان های اطراف آن از تهران روزانه تعداد زیادی خاور توسط آنی بار در نظر گرفته می شود. 

 

 

معمولا از باربری خاور تبریز برای حمل و نقل اثاثیه ، لوازم اداری و شرکت ، مبلمان ، سرویس خواب ، کالای تجاری و سوپر مارکتی استفاده می شود. 

 

 

حمل و نقل انواع بار و کالا در باربری خاور تبریز را می توانید از طریق آنی بار با ارزانترین نرخ کرایه انجام دهید.

 

 

بهترین و ارزانترین خدمات باربری تهران به تبریز را می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما در اختیار داشته باشید . 

 

کرایه باربری خاور تبریز چطور مشخص می شود ؟

 

 

نرخ کرایه و هزینه های باربری خاور تبریز ، بر اساس موارد زیادی مشخص میشود . هزینه های حمل کالا و اثاثیه بسته به نوع و شرایط محموله و کالا نیز دچار تغییراتی میشود. 

 

 

عوامل موثر در نرخ کرایه باربری خاور تبریز را می توان بصورت زیر دسته بندی کرد  : 

 

 

  • نوع خودروی مورد استفاده : خاور یا کامیونتی که شما مورد استفاده قرار می دهید ، در هزینه های باربری خاور تبریز موثر است . خاور  مسقف معمولا دارای نرخ کرایه بیشتری نسبت به خاور  روباز است . از همین جهت هزینه های حمل و نقل بار با این خودروی باربری کمی بیشتر خواهد بود 

 

 

  • شرایط خاص محموله : در زمانی که محموله خود را در باربری خاور تبریز  ارسال می کنید ، هزینه بر اساس نوع بار و شرایط آن نیز تغییراتی خواهد داشت .

 

 

به عنوان مثال ، اگر محموله کمی سنگین باشد ، به دلیل استهلاک بالاتر خودرو ، هزینه باربری خاور تبریز نیز بیشتر خواهد بود . رانندگان برای حمل محموله های با وزن کمتر بیشتر رغبت به خرج می دهند و با کرایه ای کمتر نیز راضی به حمل بار خواهند شد .

 

 

  • محل بارگیری و تخلیه : در برخی مناطق شهر تهران یا تبریز ، تردد کامیونت ها مجاز نیست . از همین جهت باید برای باربری خاور تبریز ابتدا محدوده بارگیری و تخلیه را نیز مد نظر قرار داد .

 

 

به عنوان مثال ، در محدوده هفت تیر تهران امکان تردد بدون مجوز وجود ندارد و همین امر سبب افزایش هزینه های باربری خاور تبریز خواهد شد .

 

 

برای سایر شهر ها و شهرستان ها نیر نرخ کرایه باربری خاور تبریز بر همین اساس است . به عنوان مثال ، نرخ کرایه خاور تهران به اردبیل نیز بر همین اساس مشخص می شود . 

 

برای استعلام نرخ کرایه باربری خاور تبریز تنها راه تماس با کارشناسان آنی بار می باشد .  

 

 

باربری خاور
باربری خاور

 

انواع ایسوزو از تهران به تبریز

 

آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات حمل و نقل بار و کالا را در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین نوع خاور به تبریز در اختیار شما قرار میدهد .

 

 

شما می توانید بصورت همه روزه ارزانترین و تخصصی خدمات حمل و نقل و باربری خاور تبریز را به آنی بار بسپارید .

 

 

علاوه بر باربری خاور تبریز که مرکز حمل و نقل بار در ایران می باشد ، آنی بار از همه شهر ها و استان ها نسبت به حمل و نقل بار و کالای شما برای تبریز اقدام می کند .

 

  • ایسوزو مسقف 
  • ایسوزو روباز بغلدار
  • ایسوزو روباز بغل بازشو

 

 

انتخاب خودرو مناسب برای باربری خاور تبریز برای حمل محموله شما بر عهده خودتان است و تنها در صورتی که در تصمیم گیری دچار تردید هستید می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در خصوص توان ، ابعاد و شرایط خودروهای باربری مشاوره کنید و مناسب ترین خدمات باربری خاور تبریز را انتخاب نمایید . 

 

باربری با انواع کامیونت ایسوزو ( مسقف و روباز )
باربری با انواع کامیونت ایسوزو ( مسقف و روباز )

 

حمل بار به تبریز ، تخصص تیم حرفه ای آنی بار است . با ما همراه باشید .

 

هزینه های حمل بار با هریک از خودروهای باربری متفاوت خواهد بود . 

حمل لوازم خانه با خاور از تهران به تبریز

 

یکی از ویژگی ها و موارد استفاده از خدمات باربری خاور تبریز، حمل و نقل لوازم منزل است . برای حمل اثاث به تبریز ، همه روزه می توانید از خاور روباز و مسقف استفاده نمایید اما بهترین انتخاب برای اثاث کشی ، خاور مسقف است .

 

خاور و کامیونت مسقف به دلیل سرپوشیده بودن بالاترین سطح پوشش و حفاظت از لوازم را برای باربری خاور تبریز به ارمغان خواهند آورد. 

 

کرایه باربری خاور تبریز برای حمل و نقل لوازم خانه نیز مانند سایر خدمات باربری محاسبه می شود و بارگیری زمانی مانند اثاث کشی های داخل شهری مورد محاسبه قرار نمی گیرد.

خاور برای نقاط مختلف تبریز-min
خاور برای نقاط مختلف تبریز-min

 

حمل بار با خاور از تهران به تبریز با بهترین بیمه نامه 

 

 

آنی بار برای جابجایی محموله شما ، بهترین و کاملترین بیمه نامه را همراه با خدمات باربری تریلی تبریز در نظر می گیرد .

 

این بیمه نامه برای حفاظت از محموله و سرمایه شما حین باربری خاور تبریز می باشد و در صورت بروز حادثه ای که سبب خسارت به محموله شود ، در کمترین زمان ممکن هزینه ها و خسارات به شما پرداخت می شود . 

 

 

نرخ کرایه باربری خاور تبریز نیز متاثر از هزینه بیمه نامه خواهد بود . هرچه ارزش بیمه نامه بالاتر باشد هزینه دریافتی نیز به مراتب بالاتر است .

 

باربری ارزان خاور به تبریز را در آنی بار تجربه کنید.

 

نرخ کرایه اعلامی توسط شرکت آنی بار برای باربری خاور تبریز ، شامل 100 میلیون تومان بیمه نامه رایگان است و برای محموله های با ارزش بالاتر از این مقدار ، افزایش پوشش بیمه لازم است . 

 

چه نوع بارهایی را می توانید با خاور تبریز ارسال کنید ؟

 

شما می توانید انواع بار و کالا های مجاز که ممنوعیت تردد نداشته باشند را با استفاده از خدمات باربری خاور تبریز ارسال کنید .

 

  شما می توانید انواع بار و کالا با حداکثر وزن 4 تن را با خاور حمل کنید .

 

برای حمل بارهای حساس و اثاثیه منزل می توانید از خاور مسقف تهران به تبریز استفاده کنید .

 

البته حمل برخی کالا ها همچون فرش های دستباف ( در تعداد زیاد ) ، حمل دام و طیور ، حمل برخی مواد غذایی ، حمل بارهایی که نیاز به کامیونت یخچالدار هستند و . . . در باربری خاور تبریز انجام نمی شود .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

نکته : مجموعه آنی بار علاوه بر ارائه خدمات حمل و نقل بار و کالا با استفاده از باربری خاور تبریز ، خدمات باربری کامیون تبریز و باربری تریلی تبریز  را نیز به شما عزیزان ارائه می نماید . 

 

 

تنها کافیست با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید تا ارزانترین و مناسب ترین باربری خاور تبریز را در اختیار شما قرار دهند . 

استعلام نرخ کرایه باربری خاور تبریز

 

 

برای استعلام نرخ کرایه باربری خاور تبریز ، از آنجا که هزینه های حمل و نقل همیشه درحال تغییر هستند ، می بایست نرخ کرایه بصورت روزانه و بر اساس نوع محموله و شرایط محل بارگیری و تخلیه استعلام نمود . هزینه های حمل و نقل هر نوع بار بر اساس مواردی که در بالا گفته شد متغیر هستند و همین امر اعلام نرخ کرایه دقیق را برای شرکت باربری دشوار نموده است . 

 

 

در زمان نگارش این مقاله ، نرخ کرایه برای حمل بار با خاور به تبریز حدود 590 هزار تومان می باشد اما بسته به شرایط این نرخ کرایه دچار تغییرات احتمالی خواهد شد و بهترین راه برای استعلام دقیق ترین نرخ کرایه باربری خاور تبریز ، استعلام کرایه نهایتا ۲۴ ساعت قبل از درخواست خدمات حمل و نقل می باشد . 

 

 

برای ارسال بار و کالا با کمترین نرخ و تعرفه کرایه باربری خاور تبریز یا سایر شهر های استان آذربایجان شرقی ، تماس با مشاوران و کارشناسان ما از طریق سامانه ۵۷۶۶۹-۰۲۱ سریعترین راه حل است. 

 

باربری تبریز را با انواع خودرو های باربری برای شهر های مختلف از آنی بار دریافت کنید . 

 

حمل و نقل بار و کالا با خاور مسقف همراه بیمه
حمل و نقل بار و کالا با خاور مسقف همراه بیمه

 

ابعاد و مشخصات انواع خاور برای تبریز

 

 

همانطور که گفته شد ، باربری خاور تبریز یکی از خودروهای باربری سبک وزن است که امکان حمل بار تا تناژ حدود 3-4 تن را دارد . این خودروی باربری بصورت مسقف و روباز دارای ابعاد و توان متفاوتی است که میبایست بر اساس همین مشخصات مناسب ترین گزینه برای محموله انتخاب شود.

 

خاور مسقف دارای اتاقی با طول ( از 4/5 متر تا 5/5 متر ) می باشد که به دلیلی سنگین تر بودن اتاق بار امکان حمل بار تا نهایتا 3/5 تن را دارد . عرض اتاق بار خاور حدود 2 متر است . ارتفاع اتاق آن نیز حدود 2/5 متر است.

 

انتخاب باربری خاور تبریز بر عهده می شتری می باشد و کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند. 

 

خاور روباز دارای اتاق بار با طول مشابه با خاور مسقف است و عرض آن نیز یکسان است . اما به دلیل سبک تر بودن اتاق امکان حمل بار تا 4 تن را نیز دارد. 

 

 

نرخ کرایه باربری خاور تبریز در مدل های مختلف ( مسقف و روباز ) نیز باهم متفاوت می باشد که بهتر است قبل از سفارش از طریق آنی بار دقیق ترین نرخ کرایه خاور را استعلام نمایید .

 

حمل انواع آهن آلات با خاور به تبریز

 

 

حمل آهن آلات با انواع خاور ، کامیون ، تریلی انجام می شود .

 

برای حمل آلات با وزن کمتر از 4 تن می توانید از خاور روباز یا بغلدار استفاده کنید .

 

باربری خاور تبریز با توان باربری آهن آلات با حداکثر طول 5 متر آماده می باشد .

 

حمل آهن آلات نیز همچون حمل سایر بارهای تجاری ، صنعتی ، اثاث منزل و . . . باربری خاور تبریز تحت پوشش بیمه نامه معتبر انجام می شود .     

 

مشاوره و ثبت درخواست باربری با خاور برای تبریز

 

 

کارشناسان آنی بار همه روزه و در تمامی ساعات آماده ارائه خدمات باربری با تریلی ، کامیون و خاور به تبریز می باشد .

 

شما می توانید قبل از ثبت درخواست باربری خاور تبریز از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

باربری خاور تبریز را می توانید با پایین ترین نرخ کرایه از آنی بار دریافت کنید . 

 

برای ثبت درخواست باربری خاور تبریز تنها کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.  

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع