anibar-header
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

خاور تهران به گلپایگان ( مسقف و روباز )

حمل و نقل و باربری با انواع خاور و کامیونت بصورت همه روزه از تهران و شهرستان های مختلف برای گلپایگانن به همراه بهترین بیمه نامه و بارنامه با ارزانترین نرخ کرایه توسط انی بار به شما عزیزان ارائه می گردد .

 

 

خدمات آنی بار محدود به استفاده از کامیونت یا خاور نیست و شما می توانید انواع تریلی ،کامیون و نیسان را نیز برای گلپایگان در استان اصفهان از آنی بار بخواهید . 

 

 

 

ارسال بار با خاور از تهران به گلپایگان

 

 

حمل و نقل بار و کالا از تهران به شهرستان های مختلف یکی از نیاز های همه روزه کشور است . برای شهرستان گلپایگان نیز انی بار همه روزه خدمات باربری کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را با انواع خاور و کامیونت و کامیون و نیسان به شما ارائه می نماید . 

 

 

ما در مجموعه آنی بار ، همه روزه برای حمل و نقل محموله های دارای تناژ زیر ۳-۴ تن برای استان زیبای اصفهان و مخصوصا برای شهرستان گلپایگان ، انواع خاور و کامیونت را در اختیار شما قرار میدهیم . 

 

 

کامیونت و خاور های آنی بار برای حمل و نقل همه نوع محموله های مجاز آماده ارائه خدمات به شما هستند و تمام نقاط استان تهران بصورت کامل تحت پوشش خدمات دقیق و کامل آنی بار است . 

 

 

 

بهترین خدمات حمل بار با نیسان به گلپایگان را نیز می توانید از طریق آنی بار تجربه کنید . ارزان ، سریع و ایمن 

 

 

 

انواع خاور و کامیونت و شرایط آنها

 

 

کامیونت و خاور دارای انواع مختلفی است که هریک بر اساس نوع بار و شرایط آن مورد استفاده قرار میگیرند . کامیونت و خاور بصورت مسقف و روباز میباشد که در مدل مسقف ، اتاق بصورت کامل سرپوشیده است . 

 

 

کامیونت روباز معمولا برای حمل و نقل همه نوع بار مورد استفاده قرار میگیرد . شما می توانید برای ارسال انواع مواد پلاستیکی ، آهن آلات ، دستگاه های صنعتی ، تجاری و . .. . که حساس به شرایط اب و هوایی و فشار هوا نیستند از این نوع خاورر استفاده کنید . 

 

 

برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل و محموله هایی که نسبت به شرایط گفته شده حساس هستند میتوانید از کامیونت و خاور مسقف استفاده کنید . 

 

 

ویژگی خاور مسقف حفاظت کامل از محموله شماست .

 

 

برای ارسال بار و کالا برای گلپایگان در استان فارس ، آنی بار همه روزه انواع خاور را بدون هزینه های اضافی و با نرخ مصوب در اختیار شما قرار میدهد . 

 

 

خاور و کامیونت های آنی بار دارای عرض ۲ متر و طول حدود ۵/۵ متر هستند . 

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری با خاور مسقف
  باربری با خاور مسقف

   

   

  ارسال اثاثیه با خاور مسقف به گلپایگان

   

   

  برای حمل و نقل انواع اثاثیه و لوازم منزل به گلپایگان  بهتر است از کامیونت یا خاور مسقف استفاده شود . خاور مسقف برای حمل و نقل انواع محموله مناسب است اما به دلیل سرپوشیده بودن امکان چیدمان اثاثیه تا ارنفاع بالا را برای شما فراهم مینماید . 

   

   

  حمل و نقل اثاثیه با خاور مسقف ایمن ترین راه است زیرا علاوه بر جلوگیری از آسیب دیدن اثاثیه در برای بارش های جوی ، به خوبی از برخورد اجسام خارجی و فشار باد نیز اثاثیه را محافظت میکند . 

   

   

  برای ارسال اثاثیه به گلپایگان ، همه روزه آنی بار کامیونت مسقف با ارزانترین نرخ کرایه را در اختیار شما قرار میدهد تا بهترین و سریعترین خدمات را در اختیار شما قرار دهد . 

   

   

   

  استعلام قیمت و نرخ کرایه خاور بین شهری از طریق سامانه مشاوره آنی بار 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

   

  چه کالایی با خاور به گلپایگان حمل میشود ؟ 

   

  برای حمل و نقل انواع بار و کالا و محموله های مختلف میتوانیم از کامیونت یا خاور استفاده کنیم . مشروط بر اینکه ابعاد و شرایط محموله شما با خاور سازگاری داشته باشد . 

   

  تناژ قابل حمل خاور ۳-۴ تن است و طول آن ۵/۵ متر و عرض آن ۲ متر است . اگر محموله شما قابل بارگیری در این فضا باشد ، می توانید آن را با خاور به نقاط مختلف استان اصفهان و شهرستان گلپایگان ارسال کنید . 

   

   

   

  حمل و نقل انواع لاستیک و پلاستیک 

   

   

  حمل و نقل انواع آهن آلات 

   

   

  حمل و نقل لوازم منزل 

   

   

  حمل و نقل مواد اولیه کارخانجات 

   

   

  حمل خودرو سواری ! 

   

   

  ویژه >> ارسال بار با خاور به شاهین شهر 

   

   

  باربری خاور گلپایگان با بیمه نامه کامل

   

   

  برای حمل و نقل محموله های شما ، آنی بار انوع خودروی باربری را با بیمه نامه کامل در اختیارتان قرار میدهد تا در صورت بروز حادثه ای در حین حمل بار و کالای شما ، امکان جبران خسارات بصورت کامل فراهم باشد . 

   

   

  حمل و نقل محموله ها بصورت بین شهری بر اساس میزان ارزش آنها تحت پوشش بیمه قرار میگیرد . به عنوان مثال برای محموله ای با ارزش ۱۰۰ میلیون تومان ، باید پوشش ۱۰۰ میلیونی بیمه را نیز تهیه کرد .

   

   

  مجموعه آنی بار با پوشش ۳۰ میلیون تومان بیمه رایگان خدمات باربری خاور گلپایگان را در اختیار شما قرار میدهد تا بصورت تخصصی و سریع و ارزان امکان حمل و نقل بار تا گلپایگان  را داشته باشید . 

   

  خساراتی مانند تصادفات جاده ای که منجر به خسارت به حموله شوند ،  بارش های جوی ، سرقت کل یا جزئی محموله و . . . همگی تحت پوشش بیمه آنی بار هستند .

   

   

  مشاوره کامل برای ارسال بار به گلپایگان با خاور

   

   

  حمل و نقل بار با خاور به گلپایگان علاوه بر تهران از همه شهر ها و شهرستان های کشور نیز بصورت همه روزه انجام میشود و شما می توانید با تماس با کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید .

   

   

  حمل و نقل ارزان قیمت و تخصصی با آنی بار بصورت حرفه ای برای تمام نقاط استان فارس و مخصوصا شهر زیبای گلپایگان  در اختیار شما خواهد بود . 

   

  این مقاله را به اشتراک بگذارید
  Print this page
  Print
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on Facebook
  Facebook
  Share on LinkedIn
  Linkedin

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد