ارسال خرده بار به آنتالیا

روش های ارسال خرده بار برای آنتالیا

ارسال انواع محموله و کالاهای با تناز نسبتا کم و ابعاد کوچک و بزرگ از تمام نقاط ایران به آنتالیا بصورت همه روزه و با کمترین هزینه توسط آنی بار . حمل و نقل خرده بار تجاری و شخصی از همه نقاط ایران به ترکیه مخصوصا آنتالیا در کمترین زمان ممکن با بهترین و کاملترین بیمه نامه انجام میشود .

 

برای ارسال بار  و اثاثیه در حجم و ابعاد کم به ترکیه و مخصوصا برای آنتالیا ، 2 روش کلی وجود دارد . ارسال هوایی و ارسال زمینی 

 

 

هریک از این روش ها که برای حمل و نقل خرده بار مورد استفاده قرار گیرند دارای ویژگی ها و معایبی هستند .

 

 

به عنوان مثال ، در روش ارسال زمینی برای آنتالیا ، مدت زمان تحویل بار اندکی بیشتر خواهد بود . اما از طرفی هزینه های حمل و نقل بصورت مشخصی کاهش خواهد یافت . برعکس این موضوع برای حمل هوایی صادق است .

 

 

در روش حمل هوایی برای آنتالیا یا سایر نقاط کشور ترکیه ، هزینه ارسال کمی بیشتر خواهد بود و هزینه هایی مانند بسته بندی و سمپاشی نیز به آن اضافه میشود . اما مدت زمان تحویل محمولا بسیار سریع خواهد بود. 

 

 

ارسال خرده بار بصورت زمینی با استفاده تریلی ترانزیت چادری یا کامیونت های مسقف انجام خواهد شد . 

 

ارسال بار به آنتالیا
ارسال بار به آنتالیا

فریت بار آنکارا از معتبرترین ایرلاین های داخلی و خارجی

 

چه بارهایی را میتوان به صورت خرده بار به آنتالیا ارسال کرد

 

ارسال خرده بار به آنتالیا ، تنها محدودیت موجون همان ممنوعیات و محموله های ممنوعه برای واردات به ترکیه است . در غیر این صورت ، امکان ارسال خرده بار به آنتالیا برای انواع محموله ها ممکن خواهد بود.

 

  • بارهای نمایشگاهی بین دو کشور
  • اخذ نمونه کالاهای تجاری از شرکتهای مختلف
  • خریدهایی  با حجم کم مناسب است
  • لوازم منزل بصورت محدود 

 

 

همه نوع محموله ها و کالاها را می توانید بصورت خرده باری به آنتالیا و تمام شهرهای ترکیه  ارسال کنید اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که شرکت حمل و نقل ترکیه آنی بار ، برای ارسال خرده باری حداقل وزن بار را ۱۰۰ کیلو قرار داده است و زیر ۱۰۰ کیلو ارسال نخواهد شد .

 

از مهمترین مواردی که از روش حمل خرده باری چه بصورت زمینی و چه بصورت هوایی استفاده میشود را می توانید ارسال اثاثیه به آنتالیا نام برد . برای ارسال لوازم منزل روش خرده باری کمی بصرفه تر خواهد بود . 

 

 

ارسال خرده بار از تهران به آنتالیا

 

 

برای ارسال بارهای کم از تهران کار بسیار ساده است . در استان تهران آنی بار با داشتن بزرگترین انبار مخصوص نگهداری بار و کالا ، امکان بارگیری و انبار محموله شما را برای حمل و نقل زمینی به ترکیه فراهم می نماید . در صورتی که قصد دارید بصورت هوایی محموله خود را ارسال کنید ، فرودگاه امام خمینی در نزدیکی استان تهران و است و در اسرع وقت امکان تحویل محموله جهت شروع فرایند بارگیری و ارسال فراهم است . 

 

علاوه بر این ، در استان تهران امکان مشاوره بصورت حضوری برای شما عزیزان فراهم است. 

 

برای ارسال خرده بار و کالا با وزن و حجم کم از هر نقطه ای از تهران امکان ارائه خدمات به شما عزیزان وجود دارد. 

 

حمل هوایی خرده بار به آنتالیا 

 

یکی از بهترین روش ها برای ارسال خرده بار به آنتالیا ، حمل هوایی آن می باشد . در این روش ، محموله های شما در اسرع وقت و با بهترین کیفیت به صورت همه روزه منتقل خواهند شد . 

برای ارسال خرده بار به آنتالیا ، همه روزه آنی بار از طریق فرودگاه امام خمینی محموله های شما را بارگیری و منتقل خواهد نمود . حرفه ای ترین و ارزانترین قیمت ها برای جابجایی محموله های شما توسط خطوط هواپیمایی معتبر در اسرع وقت در اختیارتان قرار میگیرد . 

برای باربری تهران به استانبول نیز می توانید خدمات مورد نیاز خود را از آنی بار دریافت نمایید . 

 

حمل بار هوایی
حمل بار هوایی

 

برای ارسال بار به آنکارا نیز آنی بار در اسرع وقت بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید . 

 

مراحل ارسال اثاثیه به صورت خرده بار به آنتالیا 

 

 

برای ارسال اثاث منزل به صورت خرده بار به آنتالیا باید مراحلی را طی کنید که در ادامه به ترتیب نام می بریم :

 

مرحله اول تماس با شرکت باربری و ثبت درخواست حمل اثاث به آنتالیا می باشد ، پس از آنکه هماهنگی های لازم جهت حمل خرده بار به آنتالیا را با کارشناسان ما انجام دادید به مرحله بعد می رسیم .

مرحله دوم بسته‌بندی لوازم و بار است که می تواند توسط مشتری یا پرسنل آنی بار انجام شود ، توجه کنید که تهیه لیست بسته‌بندی از بار در حین بسته‌بندی (این لیست به رویت گمرک مبدا و مقصد می‌رسد)

در صورتی که از جعبه‌ها و پالت های چوبی که از چوب خام ساخته شده‌اند ، در بسته‌بندی بار استفاده شود، این جعبه ها و پالت ها باید توسط شرکت‌های معتبر سمپاشی شده و گواهی سمپاشی دریافت کنند. در غیر این صورت، بار در مقصد ، قرنطینه یا معدوم می‌شود.

مرحله بعد در صورت ارسال بار زمینی ، انتخاب کامیون مناسب و بارگیری و انتقال بار به گمرک

انجام تشریفات گمرکی در مبدا ، صدور بیمه نامه در صورت نیاز ، صدور بارنامه و ارسال بار به ترکیه ، ترخیص و تحویل بار در گمرک مقصد دیگر مراحل ارسال اثاثیه به آنتالیا می باشد .

 

حمل خرده بار به صورت هوایی ، فریت بار نامیده می شود ؛ فریت بار به استانبول را با کمترین هزینه به آنی بار بسپارید.  

 

ارسال بار کم از سایر شهر های کشور به آنتالیا

 

خدمات ارسال خرده بار برای ترکیه که توسط آنی بار به شما ارائه میشود تنها محدود به استان تهران نیست . ما در تمامی نقاط کشور خدمات باربری و ارسال بار و کالا برای نقاط مختلف کشور ترکیه را به شما عزیزان ارائه می نماییم و شما می توانید با نازلترین نرخ کرایه و در اسرع وقت از هر نقطه ای انواع کالا و محموله خود را به آنتالیا ارسال کنید . 

 

مشهد ، شیراز ، کرمان ، اصفهان ، تبریز ، ارومیه ، کرمانشاه و . . . . . همگی تحت پوشش خدمات آنی بار هستند . 

 

ارسال خرده بار استانبول از دیگر خدمات تخصصی و حرفه ای آنی بار می باشد. 

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

مشاوره حرفه ای باربری آنتالیا

برای حمل و نقل بار و کالا به آنتالیا چه بصورت خرده بار و چه بصورت دربستی ، کارشناسان آنی بار آماده ارائه خدمات مشاوره ای دقیق و تخصصی به شما عزیزان میباشند . 

 

مشاوره تخصصی سبب کاهش هزینه ، افزایش سرعت تحویل بار و همچنین افزایش ایمنی محموله خواهد شد . به همین دلیل می توانید بصورت حضوری یا تلفنی با مشاوران و کارشناسان ما در خصوص حمل و نقل بار برای آنتالیا ، آنکارا ، کوش آداسی ، استانبول و . . . در ارتباط باشید و بهترین خدمات تجربه کنید . 

برای تجربه بهترین خدمات ارسال بار به آنتالیا فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع