بنر آنی بار

ارسال خرده بار به استانبول

حمل خرده بار به استانبول به چه بارهایی گفته می شود ؟

 

حمل خرده بار به استانبول یکی از روش های باربری و انتقال محموله های کم وزن و کم حجم می باشد که با کمترین هزینه و در اسرع وقت امکان ارسال محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماید . 

ما برای حمل حرده بار به استانبول به صورت همه روزه آماده انتقال محموله های مختلف شما در اسرع وقت هستیم و با نازلترین تعرفه های باربری محموله های شما را منتقل می نماییم . 

برای حمل خرده بار به استانبول ، روش حمل زمینی و حمل هوایی به صورت همه روزه قابل ارائه هستند و بر اساس میزان و حجم محموله مورد استفاده قرار میگیرند . 

 

برای حمل خرده بار به استانبول ، محموله های شما با پوشش کامل بیمه نامه منتقل خواهند شد .

روش های ارسال خرده بار برای استانبول

 

برای ارسال خرده بار به استانبول روش های مختلفی وجود که امکان ارسال سریع محموله ها را برای شما عزیزان فراهم می نماید . ما برای ارسال خرده بار به استانبول به روش های زیر محموله های شما را منتقل خواهیم نمود : 

 

 1. ارسال هوایی 
 2. ارسال زمینی 

 

 

هریک از این روش ها که برای حمل و نقل خرده بار به استانبول مورد استفاده قرار گیرند دارای ویژگی ها و معایبی هستند که در ادامه به توضیح آن می پردازیم .

 

 

به عنوان مثال ، در روش ارسال زمینی برای استانبول ، مدت زمان تحویل بار اندکی بیشتر خواهد بود . اما از طرفی هزینه های حمل و نقل بصورت مشخصی کاهش خواهد یافت . برعکس این موضوع برای حمل هوایی صادق است .

 

 

در روش حمل هوایی برای استانبول یا سایر نقاط کشور ترکیه ، هزینه ارسال کمی بیشتر خواهد بود و هزینه هایی مانند بسته بندی و سمپاشی نیز به آن اضافه میشود . اما مدت زمان تحویل محموله بسیار سریع خواهد بود. 

 

 

ارسال خرده بار به استانبول بصورت زمینی با استفاده از تریلی ترانزیت چادری یا کامیونت های مسقف انجام خواهد شد . 

 

باربری برای استانبول
باربری برای استانبول

 

ارسال خرده بار به صورت هوایی به استانبول 

 

برای ارسال لوازم و محموله های شخصی به استانبول می توانید از طریق حمل هوایی به بهترین روش و در اسرع وقت این امر را انجام دهید. تیم متخصص آنی بار برای ارسال هوایی خرده بار به استانبول از طریق فرودگاه امام خمینی تهران با کمترین هزینه خدمات تخصصی را در اختیار شما قرار میدهد.

 

همانطور که گفته شد ، منظور از خرده بار محموله های کم حجم و کم وزن می باشد که برای انتقال آنها فضای کمی نیاز است . حمل هوایی برای اینگونه محموله های بسیار سریع و مناسب است و امکان ارسال خرده بار به استانبول در مدت 3-4 روز را فراهم می نماید.

ارسال خرده بار به استانبول به صورت هوایی
ارسال خرده بار به استانبول به صورت هوایی

چه بارهایی را میتوان به صورت خرده بار به استانبول ارسال کرد ؟

 

 

برای ارسال خرده بار به استانبول ، ابتدا باید از انواع محموله های قابل ارسال اطلاع داشت . برخی از محموله های قابل ارسال به صورت زیر می باشند : 

 

 • بارهای نمایشگاهی بین دو کشور
 • اخذ نمونه کالاهای تجاری از شرکتهای مختلف
 • خریدهایی با حجم کم مناسب است
 • لوازم منزل بصورت محدود 
 • لوازم شخصی ، کتاب 

 

 

همه نوع محموله ها و کالاها را می توانید بصورت خرده باری به استانبول و تمام شهرهای ترکیه ارسال کنید اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که شرکت حمل و نقل ترکیه آنی بار ، برای ارسال خرده باری حداقل وزن بار را ۱۰۰ کیلو قرار داده است و زیر ۱۰۰ کیلو ارسال نخواهد شد .

 

 

از مهمترین مواردی که از روش حمل خرده باری چه بصورت زمینی و چه بصورت هوایی استفاده میشود را می توانید ارسال اثاثیه به استانبول نام برد . برای ارسال لوازم منزل روش خرده باری کمی بصرفه تر خواهد بود . 

 

برای ارسال پوشاک و لباس به ترکیه نیز می توانید از خدمات تخصصی آنی بار استفاده نمایید . 

 

 چه بارهایی را نمی توان به صورت خرده بر به استانبول ارسال کرد ؟

 

 

در ارسال خرده بار و باربری دربستی به استانبول محدودیت هایی وجود دارد ؛ برخی از کالاهایی که از ورود آن ها به ترکیه ممانعت می شود عبارتند از :  

 

 • لوازم آرایشی و بهداشتی
 • دخانیات
 • دارو
 • حیوان زنده
 • کلیه اقلام خوراکی (خشک، فریز شده و تازه)
 • ادویه جات

 

در صورت ارسال هریک از اقلام ذکر شده، بار ارسالی در مقصد معدوم یا برگشت می خورد و هزینه آن دریافت می‌شود. لذا توصیه می‌شود قبل از ارسال خرده به استانبول از عدم ممنوعیت ارسال بار خودتان اطمینان حاصل کنید.

 

موارد ممنوعه در باربری به استانبول
موارد ممنوعه در باربری به استانبول

 

ارسال خرده بار از تهران به استانبول 

 

ارسال بارهای کم از تهران کار بسیار ساده است . در استان تهران آنی بار با داشتن بزرگترین انبار مخصوص نگهداری بار و کالا ، امکان بارگیری و انبار محموله شما را برای حمل و نقل زمینی به ترکیه فراهم می نماید . در صورتی که قصد دارید بصورت هوایی محموله خود را ارسال کنید ، فرودگاه امام خمینی در نزدیکی استان تهران و است و در اسرع وقت امکان تحویل محموله جهت شروع فرایند بارگیری و ارسال فراهم است . 

 

علاوه بر این ، در استان تهران امکان مشاوره بصورت حضوری برای شما عزیزان فراهم است. 

 

 

برای ارسال خرده بار به استانبول با وزن و حجم کم از هر نقطه ای از تهران امکان ارائه خدمات به شما عزیزان وجود دارد . 

 

 

باربری تهران به استانبول برای حمل و نقل دربستی با کمترین هزینه و با بهترین تیم حمل و نقل به شما ارائه می شود . تنها کافیست با ما در تماس باشید . 

 

 

حمل بار هوایی
حمل بار هوایی

به اصطلاح به حمل خرده بار به صورت هوایی فریت بار گفته می شود ؛ فریت بار خدمات باربری بار ، اثاث و لوازم شخصی در مقیاس کم می باشد که معمولا با هواپیماهای مسافربری حمل می شود ؛ جهت فریت بار به استانبول با کارشناسان آنی بار تماس بگیرید.

 

 

ارسال بار کم از سایر شهر های کشور به استانبول

 

 

خدمات ارسال خرده بار برای ترکیه که توسط آنی بار به شما ارائه می شود تنها محدود به استان تهران نیست . ما در تمامی نقاط کشور خدمات باربری و ارسال بار و کالا برای نقاط مختلف کشور ترکیه را به شما عزیزان ارائه می نماییم و شما می توانید با نازلترین نرخ کرایه و در اسرع وقت از هر نقطه ای انواع کالا و محموله خود را به استانبول ارسال کنید . 

 

 

حمل خرده بار از مشهد ، شیراز ، کرمان ، اصفهان ، تبریز ، ارومیه ، کرمانشاه و . . . . . همگی تحت پوشش خدمات آنی بار هستند . 

 

باربری به ترکیه از سراسر کشور به صورت خرده بار و دربستی 

 

ارسال بار آقای بهزاد بابک از تهران به استانبول توسط شرکت آنی بار  

 

مزایا و معایب ارسال خرده بار به استانبول

 

 

مهم ترین مزایای ترخیص خرده بار به استانبول ؛ هزینه کمتر و مقرون به صرفه آن نسبت به روش دربستی یا فول تراک می باشد ؛ در این روش هزینه های گمرک ، خودرو باربری ، راننده و . . . بین چند نفر تقسیم می شود در نتیجه هزینه ها کاهش می یابد.

 

اما از معایب این روش طولانی شدن فرآیند باربری می باشد ؛ هماهنگی ، بارگیری ، انجام امور گمرکی ، تهیه پکینگ لیست ، تحویل  چند بار که ممکن است برای شهر های مختلف باشند قطعا زمان بیشتری نیاز دارد .

 

به عنوان مثال: برخی بار ها و کالا هایی که نیاز به دریافت مجوز استاندارد دارند باید در کنار یکدیگر قرار گیرند و یا بالعکس؛ این امر باعث می شود فرایند ترخیص کالا طولانی شود و ممکن است بازار فروش کالا های مد نظر از بین برود.

 

بهترین راه این است که با برنامه ریزی هماهنگی لازم را زودتر از تاریخ مورد نظرتان انجام دهید تا بتوانید با استفاده از روش حمل خرده بار به استانبول بارتان را با هزینه کمتر ارسال کنید.  

 

حمل هوایی به ترکیه به صورت همه روزه برای انتقال محموله های خرده بار مورد استفاده قرار میگیرد و با کمترین ارسال سریع را فراهم می نماید .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

حمل دربستی برای استانبول 

 

درست نقطه مقابل حمل و نقل خرده باری ، حمل دربستی است . در این روش که برای حمل بار زمینی مورد استفاده است ، یک کامیونت مسقف و یا یک تریلی ترانزیت چادری بصورت اختصاصی مامور حمل محموله شما میشود . 

در کنار محموله شما هرگز محموله دیگری قرار نخواهد گرفت و خودروی باربری که درب منزل شما در تهران یا شهرستان ها محموله را بارگیری می کند دقیقا همان خودرو محموله را در استانبول به شما تحویل خواهد داد. 

 

این روش هزینه نسبتا معقول دارد و مدت زمان تحویل آن حدود 1 هفته است . از این روش بیشتر برای حمل اثاثیه  و لوازم منزل مهاجرین عزیز استفاده میشود.

 

حمل بار دربستی در مدت زمان کمتری نسبت به حمل خرده بار به استانبول انجام می شود. 

 

ارسال اثاثیه به ترکیه به صورت دربستی را با مناسب ترین هزینه از آنی بار بخواهید.  

 

مشاوره حرفه ای باربری استانبول 

 

 

برای حمل و نقل بار و کالا به استانبول چه بصورت خرده بار و چه بصورت دربستی ، کارشناسان آنی بار آماده ارائه خدمات مشاوره ای دقیق و تخصصی به شما عزیزان می باشند.

 

مشاوره تخصصی سبب کاهش هزینه ، افزایش سرعت تحویل بار و همچنین افزایش ایمنی محموله خواهد شد . به همین دلیل می توانید بصورت حضوری یا تلفنی با مشاوران و کارشناسان ما در خصوص حمل و نقل بار برای استانبول ، آنکارا ، کوش آداسی ، آنتالیا و . . . در ارتباط باشید و بهترین خدمات تجربه کنید.

 

جهت دریافت مشاوره رایگان تنها کافیست از طریق شماره 57669-021 با کارشناسان ما تماس بگیرید.  علاوه بر ارسال خرده بار به استانبول ، تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار از استانبول به ایران نیز بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع