anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

هزینه حمل خودرو ایران خودرو چقدر است ؟

ایرانخودرو را می توان بزرگترین تولید کننده خودروی کشور در نظر گرفت که روزانه حجم زیادی از انواع خودروهای سواری را تولید و در اختیار هموطنان قرار میدهد . 

 

 

برای حمل و نقل خودروهای تحویل داده توسط ایران خودرو آنی بار بهترین و ارزانترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد تا در کمترین زمان ممکن خودروی خود را به شهرستان های مختلف ارسال کنید . 

 

 

 

ارسال خودرو از کارخانه به شهرستان

 

در بسیاری موارد هموطنان از شهر ها و شهرستان های دیگر کشور خودروی خود را از نمایندگی تهران ایران خودرو تحویل میگیرند و برای ارسال آن به شهرستان خود نیاز به خدمات باربری ویژه دارند  . 

 

آنی بار برای همه شهر ها و شهرستان های کشور خدمات حمل و نقل بار و کالا و مخصوصا انواع خودروی سواری را ارائه می نماید و شما میتوانید با انواع خودروی ، ماشین خود را به سایر شهر ها ارسال کنید . 

 

 

همه شهر ها و شهرستان های کشور تحت پوشش خدمات ما هستند .

 

 

کرایه و هزینه حمل خودرو از کارخانه ایرانخودرو چقدر است ؟

 

 

برای حمل و نقل انواع خودرو چه از ایرانخودرو و چه از سایپا یا کارخانجات دیگر ، هزینه حمل و نقل بر اساس مقصد شما مشخص میشود . 

علاوه بر این ، نوع خودروبر نیز در هزینه های حمل و نقل موثر است . مجموعه انی بار به ۲ صورت خودروهای شما را حمل خواهند نمود : 

 

 

 

هزینه حمل و نقل با هر یک از این خودروبر های برای مقصد مشخصی متفاوت است . از همین جهت نرخ کرایه را باید بر اساس نوع خودروی حامل مشخص نمود .

 

 

 

جدول کرایه و هزینه حمل خودرو از ایرانخودرو توسط آنی بار 

 

 

در جدول زیر ، نرخ کرایه برای برخی از پر تقاضا ترین شهر های کشور آورده شده است . این نرخ کرایه مربوط به فروردین سال ۱۴۰۰ میباشد و ممکن است در گذر زمان افزایش یا کاهش را تجربه کند .

 

 

ردیف  شهر  تعرفه
۱ مشهد  ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
۲ رشت  ۱ میلیون تومان 
۳ اضفهان ۹۰۰ هزار تومان
۴ شیراز ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
۵ تبریز ۱ میلیون تومان
۶ بوشهر ۲ میلیون تومان
۷ اهواز ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

 

 

 

بیمه نامه مخصوص حمل خودرو از ایرانخودرو 

 

برای حمل و نقل خودروهای صفر کیلومتر شما از کارخانه ایرانخودرو ، آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد تا با خیال اسوده از حفظ سرمایه در صورت بروز حادثه ، خودروی خود را به مجموئعه آنی بار بسپارید . 

 

ارزانترین خدمات حمل و نقل توسط انی بار بدون هزینه های و با بهترین بیمه نامه انجام میشود که هرگونه خسارت به بدنه خودروی شما را تحت پوشش قرار میدهد . 

 

 

خساراتی مانند تصادف خودروی باربری وصدمه به خودروی شما ، خط و خش ، برخورد جسم خارجی و . . . همگی تحت پوشش کامل بیمه آنی بار هستند . 

 

ارزش بیمه بر اساس نیزان ارزش خودروی شما مشخص میشود و تا ۳۰ میلیون تومان رایگان است .

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  استعلام دقیق ترین نرخ کرایه خودروبر

   

   

  برای استعلام هزینه های حمل و نقل خودرو ، بهترین و سریعترین راه تماس با مشاوران و کارشناسان است . هزینه های حمل و نقل کالا و مخصوصا خودرو به دلیل افزایش هزینه ها و همچنین ارزش خودروی سواری ( بیمه نامه )  رو به افزایش است . 

   

   

   

  از همین جهت تماس با مشاوران ما بهترین و ارزانترین نرخ کرایه برای حمل خودرو از سایپا و ایرانخودرو را برای شما فراهم می نماید . 

   

  با شماره تماس خودروبر آنی بار در تماس باشید .

   

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد