هزینه حمل خودرو ایران خودرو چقدر است ؟

ایرانخودرو را می توان بزرگترین تولید کننده خودروی کشور در نظر گرفت که روزانه حجم زیادی از انواع خودروهای سواری را تولید و در اختیار هموطنان قرار میدهد . 

 

 

برای حمل و نقل خودروهای تحویل داده توسط ایران خودرو آنی بار بهترین و ارزانترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد تا در کمترین زمان ممکن خودروی خود را به شهرستان های مختلف ارسال کنید . 

 

 

 

ارسال خودرو از کارخانه به شهرستان

 

در بسیاری موارد هموطنان از شهر ها و شهرستان های دیگر کشور خودروی خود را از نمایندگی تهران ایران خودرو تحویل میگیرند و برای ارسال آن به شهرستان خود نیاز به خدمات باربری ویژه دارند  . 

 

آنی بار برای همه شهر ها و شهرستان های کشور خدمات حمل و نقل بار و کالا و مخصوصا انواع خودروی سواری را ارائه می نماید و شما میتوانید با انواع خودروی ، ماشین خود را به سایر شهر ها ارسال کنید . 

 

 

همه شهر ها و شهرستان های کشور تحت پوشش خدمات ما هستند .

 

 

کرایه و هزینه حمل خودرو از کارخانه ایرانخودرو چقدر است ؟

 

 

برای حمل و نقل انواع خودرو چه از ایرانخودرو و چه از سایپا یا کارخانجات دیگر ، هزینه حمل و نقل بر اساس مقصد شما مشخص میشود . 

علاوه بر این ، نوع خودروبر نیز در هزینه های حمل و نقل موثر است . مجموعه آنی بار به 2 صورت خودروهای شما را حمل خواهند نمود : 

 

 

 

هزینه حمل و نقل با هر یک از این خودروبر های برای مقصد مشخصی متفاوت است . از همین جهت نرخ کرایه را باید بر اساس نوع خودروی حامل مشخص نمود .

 

 

 

جدول کرایه و هزینه حمل خودرو از ایرانخودرو توسط آنی بار 

 

 

در جدول زیر ، نرخ کرایه برای برخی از پر تقاضا ترین شهر های کشور آورده شده است . این نرخ کرایه مربوط به فروردین سال 1400 میباشد و ممکن است در گذر زمان افزایش یا کاهش را تجربه کند .

 

 

ردیف  شهر  تعرفه
1 مشهد  1 میلیون و 300 هزار تومان
2 رشت  1 میلیون تومان 
3 اضفهان 900 هزار تومان
4 شیراز 1 میلیون و 900 هزار تومان
5 تبریز 1 میلیون تومان
6 بوشهر 2 میلیون تومان
7 اهواز 1 میلیون و 500 هزار تومان

 

 

 

بیمه نامه مخصوص حمل خودرو از ایرانخودرو 

 

برای حمل و نقل خودروهای صفر کیلومتر شما از کارخانه ایرانخودرو ، آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد تا با خیال اسوده از حفظ سرمایه در صورت بروز حادثه ، خودروی خود را به مجموئعه آنی بار بسپارید . 

 

ارزانترین خدمات حمل و نقل توسط آنی بار بدون هزینه های و با بهترین بیمه نامه انجام میشود که هرگونه خسارت به بدنه خودروی شما را تحت پوشش قرار میدهد . 

 

 

خساراتی مانند تصادف خودروی باربری وصدمه به خودروی شما ، خط و خش ، برخورد جسم خارجی و . . . همگی تحت پوشش کامل بیمه آنی بار هستند . 

 

ارزش بیمه بر اساس نیزان ارزش خودروی شما مشخص میشود و تا 30 میلیون تومان رایگان است .

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

استعلام دقیق ترین نرخ کرایه خودروبر

 

 

برای استعلام هزینه های حمل و نقل خودرو ، بهترین و سریعترین راه تماس با مشاوران و کارشناسان است . هزینه های حمل و نقل کالا و مخصوصا خودرو به دلیل افزایش هزینه ها و همچنین ارزش خودروی سواری ( بیمه نامه )  رو به افزایش است . 

 

 

 

از همین جهت تماس با مشاوران ما بهترین و ارزانترین نرخ کرایه برای حمل خودرو از سایپا و ایرانخودرو را برای شما فراهم می نماید . 

 

با شماره تماس خودروبر آنی بار در تماس باشید .

 

 

کارشناس تولید محتوا

کارشناس تولید محتوای مجموعه آنی بار ، علاقه مند به نویسندگی و تولید محتوا در خصوص حمل و نقل و باربری

دیدگاهتان را بنویسید