anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

ارسال خودرو به بانه با بیمه کامل

خودروبر از تهران به بانه با کمترین هزینه

 

حمل و نقل و ارسال انواع خودروی سواری از تهران به بانه در استان کردستان بصورت همه روزه و با نازلترین نرخ کرایه انجام می شود و شما می توانید با بهترین بیمه نامه و با اطمینان خاطر برای حمل و نقل خودروهای خود اقدام نمایید. 

 

 

جابجایی خودرو از تهران به بانه همه روزه و با کمترین نرخ کرایه انجام می شود و تمام نقاط استان تهران تحت پوشش خدمات هستند.

 

برای حمل و نقل انواع خودرو ، آنی بار در حال حاضر خدمات باربری را از استان تهران در اختیار شما قرار می دهد . ما از همه نقاط شهر و استان تهران بهترین و سریعترین حمل و نقل بار و کالا و خودرو را به شما ارائه می نماییم .

 

 

ارسال خودرو از شهر تهران ،  اسلامشهر ، ورامین ، رودهن ، بومهن و . . . . در کمترین زمان ممکن بصورت تخصصی و حرفه ای انجام می شود . حمل و نقل خودروهای شما در باربری خودروبر تهران بصورت کامل تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه قرار می گیرد .

 

 

 • حمل خودروی ایرانی و خارجی 
 • حمل خودروهای لوکس وارداتی
 • حمل خودروهای کارکرده و تصادفی 
 • حمل خودروهای صفر کیلومتر از کارخانه 

 

 

باربری به بانه توسط آنی بار نه تنها برای حمل و نقل خودروی سواری ، بلکه برای انواع کالاهای تجاری و صنعتی نیز به شما ارائه می گردد . آنی بار صفر تا صد حمل بار را بدون هزینه های اضافی و با بهترین خدمات به شما عزیزان ارائه می نماید .

 

 

انواع روش های ارسال خودرو به بانه 

 

 

برای حمل و نقل خودروهای سواری ، روش های مختلفی وجود دارند . این روش های باربری هر یک دارای هزینه ها ، مزایا و معایبی هستند . آنی بار برای ارسال خودروی شما به شهرستان بانه ، ۳ روش حمل خودرو را در اختیارتان قرار می دهد. 

 

 

 • حمل خودرو با تریلی خودروبر
 • حمل خودرو با کامیونت خودروبر 
 • حمل خودرو با خاور 

 

 

حمل خودرو با تریلی خودروبر برای بانه :

 

 

این روش حمل خودرو یکی از بهترین و ارزانترین روش های حمل و نقل خودرو است . در این روش ، تعداد ۶ یا ۸ خودروی سواری که ممکن است متعلق به افراد مختلف باشد.

 

 

تریلی ها امکان تردد در معابر شهری و خیابان ها را ندارند و از همین جهت در نقاط مشخصی در شهر تهران که پارکینگ انی بار است متمرکز هستند . صاحبین خودروها می بایست خودروی خود را با مدارک شناسایی تحویل این پارکینگ ها نمایند تا پس از بارگیری در تریلی به سمت بانه ارسال شوند. 

 

برای حمل خودرو به بانه با تریلی خودروبر محدودیت هایی وجود دارد که می توانید برای اطلاع از آن مقاله حمل خودرو با تریلی را مطالعه کنید و یا از طریق مشاوره رایگان از کارشناسان ما بپرسید. 

 

 

ارسال خودرو به مریوان بصورت همه روزه انجام میشود و شما می توانید با ارزانترین نرخ کرایه محموله های خود را در کمترین زمان ممکن جابجا نمایید . 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  خودروبر تریلی
  خودروبر تریلی

   

  حمل خودرو با کامیونت تکی به بانه : 

   

   

  برای حمل و نقل خودروهای سواری ، کامیونت های تکی مخصوص حمل خودرو بهترین انتخاب هستند . مخصوصا برای شهرستان بانه . زیرا این کامیونت ها علاوه بر امکان بارگیری در مناطق مختلف شهری مانند تهران و بانه ، با سرعت بالاتری نیز خودروی شما را به مقصد می رسانند .

   

   

  آنی بار با تعداد زیادی خودروبر برای حمل و نقل انواع خودروی شما آماده همکاری است . 

   

  حمل خودرو به بانه با خودروبر تکی در زمان زمان کمتر و با سرعت بیشتری انجام می شود.

   

  امکان ارسال همه نوع خودرویی با کامیونت تکی وجود دارد.

   

  حمل خودرو های خارجی
  حمل خودرو های خارجی

  باربری ارزان به بانه بصورت همه روزه و تخصصی در اسرع وقت 

   

  حمل خودرو با کامیونت روباز به بانه :

   

   

   

  کامیونت روباز نیز یکی از روش های حمل خودرو است . در این روش ، خودروی شما وارد یکی از سکوهای مجموعه آنی بار میشود و پس از آن وارد اتاق کامیونت یا کامیون ها میشود.

   

   

  این روش برای حمل خودروهای صفر پیشنهاد نمیشود اما امکان حمل خودروهای کارکرده و تصادفی با این روش وجود دارد . حمل خودرو به بانه با این روش ارزانتر از کامیونت خودرو بر است .

   

   

  برای ارسال بار به بانه نیز می توانید از خدمات کامیونت مسقف و روباز آنی بار در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید.

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  ارسال بار با نیسان به بانه بصورت تخصصی و ارزان قیمت با کمترین هزینه 

   

   

  بیمه نامه معتبر و کامل برای حمل خودرو به بانه

   

   

  آنی بار بهترین و کامل ترین بیمه نامه را برای حمل بارهای شما ( در این مورد حمل خودرو به بانه) ارائه می نماید.

   

   

  بیمه نامه شرکت آنی بار تمامی خسارات جزئی و یا کلی در صورت وقوع را به صورت کامل تحت پوشش قرار می دهد. بیمه نامه آنی بار بر اساس ارزش خودروی شما به صورت کامل تحت پوشش قرار میدهد.

   

   

  برای حمل خودروهای میلیاردی با خودروبر به بانه نیز بیمه به صورت کامل می باشد و بنا بر ارزش محموله ، بیمه کامل توسط آنی بار به شما ارائه می گردد. 

   

   

  حمل و نقل خودروی سواری ( صفر و کارکرده ) بصورت همه روزه توسط شرکت های حمل و نقل بسیار زیادی انجام میشود . اما آنچه که مهم است ، تعهد این افراد برای تحویل صحیح و سالم خودرو به شما در هر نقطه ای از کشور است . مجموعه انی بار برای جابجایی انواع کالا و محموله و مخصوصا خودرو سواری به بانه یا سایر نقاط استان کردستان ، روزانه با روش های تخصصی حمل و نقل در کنار شما می باشد . شما می توانید ارزانترین نرخ کرایه خودروبر را از طریق تماس با ما دریافت نمایید . 

   

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع