بنر آنی بار

فریت بار به آلمان ( ارزان و سریع )

ارسال بار بصورت هوایی و فریت بار به آلمان

 

یکی از روش هایی که برای ارسال بار به آلمان مورد استفاده قرار میگیرد ، فریت بار هوایی آلمان است که برای انتقال محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.

 

 

در خدمات فریت بار به آلمان ، محموله هایی با وزن های کم تا 300 کیلو قابل بارگیری  ارسال هستند . امکان ارسال فریت بار به آلمان برای همه شهر هایی که دارای فرودگاه بین المللی هستند فراهم است.

 

فریت بار به آلمان بصورت تخصصی و همه روزه توسط آنی بار انجام میشود و انتقال انواع محموله های شما با بهترین کیفیت و با استفاده از برترین خطوط هواپیمایی انجام میشود.

 

فریت بار هوایی به آلمان
فریت بار هوایی به آلمان

 

مراحل خدمات فریت بار به آلمان

 

فریت بار به آلمان دارای مراحل مختلفی است که به اختصار ارائه میشود : 

 

 1. دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه امام
 2. بسته بندی تخصصی جهت فریت بار
 3. ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما در ایتالیا در صورت نیاز
 4. انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
 5. انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
 6. صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار با بهترین نرخ و دریافت رزرو کتبی بار از هواپیمایی

 

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات تخصصی می باشد که فریت بار به آلمان را از منزل شما انجام میدهد . ما محموله های شما را در منزل بارگیری نموده و پس از انجام فرایند ها و تشریفات گمرکی ، انتقال محموله ها در اسرع وقت انجام میشود.

 

 

فریت بار به ایتالیا نیز از خدمات تخصصی آنی بار است و با بهترین کیفیت انجام میشود.

 

 

ممنوعیات و محدودیت های فریت بار به آلمان

 

 

برای ارسال بار به آلمان و خصوصا خدمات فریت بار  ، ممنوعیت ها و محدودیت هایی وجود دارد که در خدمات حمل و نقل هوایی پین المللی موثر است . برای فریت بار به آلمان ، موارد زیر از مهمترین موارد است که قابلیت ارسال آنها وجود ندارد : 

 

 

مواد شیمیایی : ورود برخی از انواع مواد شیمیایی به آلمان ممنوع است ، در حالی که برخی دیگر نیاز به مجوزها و مجوزهای مناسب دارند .

 

محصولات فولادی و آهنی : اگر محصولات آهن و فولاد را برای فریت بار به آلمان در نظر گرفتید ، باید بررسی کنید که آیا نوعی از آنها هستند که شما را ملزم به ارائه سند نظارت به همراه اظهارنامه گمرکی می کنند یا نه .

 

پوشاک و منسوجات : برخی از محصولات نساجی و پوشاک برای فریت بار به آلمان یا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیاز به مجوزهای ویژه دارند .

 

سبزیجات و میوه ها : اگر می خواهید میوه یا سبزیجات را از کشوری خارج از اتحادیه اروپا به آلمان ارسال کنید و یا به این کشور وارد کنید ، باید گواهی مبدا و انطباق را ارائه دهید .

 

فریت هوایی برای شهر های آلمان
فریت هوایی برای شهر های آلمان

ارسال اثاث منزل به آلمان از تخصص های آنی بار است و با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام میشود . 

 

 

هزینه فریت بار به آلمان به چه چیزهایی بستگی دارد؟

 

قیمت ارسال فریت بار به آلمان به مواردی که در زیر عنوان میکنیم بستگی دارد :

 

 

 • هزینه بسته بندی بار فریت
 • هزینه‌ی حمل تا قسمت بار فرودگاه امام خمینی (ره)
 • هزینه‌ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی
 • هزینه بارنامه‌ی هوایی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

 

برای فریت بار به آلمان ، موارد دیگری که بسیار مهم هستند نیز وجود دارند. مهمترین موضوع ، وزن حجمی محموله شما می باشد که در هزینه های باربری بسیار موثر است. علاوه بر این ، برای حمل بار هوایی از آلمان به ایران نیز می توانید بصورت تخصصی از طریق مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

 

حمل هوایی لوازم شخصی و دانشجویی به آلمان

 

نیاز نیست شما مبالغ هنگفت بابت اضافه بار مسافری بپردازید. کلیه ی لوازم شخصی را نیز میتوان بصورت فریت به آلمان ارسال نمود. شما میتوانید چند روز پیش از پرواز، چمدانهای خود را که حاوی لوازم شخصی شماست، به مقصد مورد نظرتان فریت نمایید.

 

 

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر آلمان را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک ، کتاب و جزوات درسی ، سی دی و لوح های فشرده ، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای آلمان ارسال نمایید.

 

 

برای اینگونه خدمات ، فریت بار به آلمان بهترین انتخاب است و آنی بار با کمترین هزینه آماده همکاری با شما است.

 

 

فریت بار به دبی نیز توسط آنی بار در اسرع وقت انجام میشود .

 

 

ارسال حیوانات خانگی با فریت بار به آلمان

 

چنانچه تمایل دارید تا حیوان خانگی خود را اعم از سگ، گربه، خرگوش، پرنده، آبزیان اعم از ماهی های آکواریومی و تزئینی و … با هواپیما به یکی از شهرهای آلمان ارسال نمایید، شرکت آنی بار با کادر تخصصی خود در این زمینه در خدمت شماست.

 

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی حمل حیوانات زنده و خانگی بصورت هوایی به خارج از کشور، صفحه ی حمل هوایی حیوانات خانگی را مطالعه نمایید.

 

 

برای فریت بار به آلمان ، همه روزه آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . ما با کمترین هزینه ، محموله های مختلف شما را بارگیری و منتقل می نماییم.

 

علاوه بر آلمان ، برای ارسال بار به فرانسه نیز می توانید از خدمات همه روزه آنی بار بهره مند شوید و کالاهای خود را به صورت تخصصی و سریع با کمترین هزینه منتقل کنید.

 

مدارک لازم برای فریت بار به آلمان 

 

برای فریت بار به آلمان و تحویل محموله در فرودگاه امام خمینی ، نیاز است که مدارک زیر به صورت کامل تهیه و همراه داشته باشید : 

 

• اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
• اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
• کپی بلیط
• آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
• لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

 

برای فریت بار به آلمان ، مشاوره تخصصی کارشناسان ما در ارائه راهکارهای مناسب برای انتقال بار و کالا در خدمت شما عزیزان است . کافیست با ما در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع