فریت بار به ارمنستان ( اضافه بار مسافری + بیمه کامل )

فریت بار هوایی برای ارمنستان با کمترین هزینه

 

برای فریت بار به ارمنستان ، همه روزه آنی بار با بهترین و حرفه ای ترین تیم حمل هوایی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است . 

آنی بار برای انتقال هوایی بار به ارمنستان از فرودگاه امام خمینی با کمترین هزینه آماده همکاری با شما عزیزان است و محموله های شخصی و تجاری شما را از طریق فریت بار به ارمنستان ارسال خواهد نمود . 

ما برای ارسال بار به ارمنستان علاوه بر خدمات فریت بار به ارمنستان ، خدمات حمل زمینی را نیز ارائه می نماییم . 

در خدمات فریت بار به ارمنستان ، همه روزه محموله های مختلف شما از طریق گمرک هوایی فرودگاه امام خمینی بارگیری و در اسرع وقت منتقل خواهند شد . هزینه های فریت بار به ارمنستان در ادامه مورد بررسی قرار میگیرند .

 

حمل و نقل اضافه بار مسافری برای ارمنستان
حمل و نقل اضافه بار مسافری برای ارمنستان

ممنوعیات و محدودیت های فریت بار به ارمنستان

 

 

برای ارسال بار به ارمنستان و خصوصا خدمات فریت بار  ، ممنوعیت ها و محدودیت هایی وجود دارد که در خدمات حمل و نقل هوایی پین المللی موثر است . برای فریت بار به ارمنستان ، موارد زیر از مهمترین موارد است که قابلیت ارسال آنها وجود ندارد : 

 

مواد شیمیایی : ورود برخی از انواع مواد شیمیایی به ارمنستان ممنوع است ، در حالی که برخی دیگر نیاز به مجوزها و مجوزهای مناسب دارند .

محصولات فولادی و آهنی : اگر محصولات آهن و فولاد را برای فریت بار به ارمنستان در نظر گرفتید ، باید بررسی کنید که آیا نوعی از آنها هستند که شما را ملزم به ارائه سند نظارت به همراه اظهارنامه گمرکی می کنند یا نه .

 

پوشاک و منسوجات : برخی از محصولات نساجی و پوشاک برای ارسال بار به ارمنستان یا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیاز به مجوزهای ویژه دارند .

سبزیجات و میوه ها : اگر می خواهید میوه یا سبزیجات را از کشوری خارج از اتحادیه اروپا به ارمنستان ارسال کنید و یا به این کشور وارد کنید ، باید گواهی مبدا و انطباق را ارائه دهید .

 

ممنوعیت ها و محدودیت هایی که برای فریت بار به ارمنستان وجود دارند عمدتا توسط شرکت های هواپیمایی وضع شده اند . اما در برخی موارد راهکارهایی برای ارسال محموله های مختلف پیش بینی شده است که همین موضوع تفاوت خدمات فریت بار به ارمنستان با آنی بار است.

فریت بار هوایی برای ارمنستان بصورت تخصصی
فریت بار هوایی برای ارمنستان بصورت تخصصی

 

علاوه بر ارمنستان ، برای فریت بار به ترکیه نیز می توانید روی خدمات آنی بار حساب ویژه ای باز کنید . 

 

هزینه های فریت بار به ارمنستان چطور مشخص میشود ؟ 

 

برای فریت بار به ارمنستان ، مهمترین موضوعی که در هزینه های شما موثر است ، وزن حجمی محموله است. علاوه بر این ، هر یک از خطوط هوایی ممکن است برای انتقال محموله شما هزینه ها متفاوتی دریافت نمایند که البته این تفاوت هزینه نسبتا چشمگیر نیست.

معمولا موارد زیر بصورت کلی در هزینه های فریت بار به ارمنستان یا سایر کشور ها موثر هستند : 

 

 • هزینه بسته بندی بار فریت
 • هزینه‌ی حمل تا قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی (ره)
 • هزینه‌ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی
 • هزینه بارنامه‌ی هوایی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

فریت بار به ارمنستان توسط تیم آنی بار با کمترین هزینه ها انجام میشود و فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید. خدمات فریت بار به ارمنستان با نرخ کرایه رقابتی اعلام میشود و امکان انتقال محموله ها را در اسرع وقت فراهم می نماید. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مدارک مورد نیاز برای فریت بار هوایی به ارمنستان

 

برای فریت بار به ارمنستان ، قوانین و مقررات هواپیمایی و گمرکی کشور برخی مدارک را برای ثبت سفارش حمل بار هوایی مقرر نموده است . برخی از موارد که مهمترین آنها می باشند نیز بصورت زیر هستند : 

 

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

اما چنانچه قصد ارسال بار تجاری به ارمنستان را دارید، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به ارمنستان
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای فریت بار هوایی به ارمنستان توسط کارشناسان ما ارائه می شود. شما می توانید برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید. برای تکمیل مدارک نیز می توانید از مشاوران ما بهترین و تخصصی ترین مشاوره رایگان را درخواست نمایید . مشاوره برای فریت بار به ارمنستان به صورت حضوری و غیر حضوری انجام میشود .

خدمات فریت بار برای کشور های اروپایی نیز توسط آنی بار انجام میشود . 

ارسال هوایی بار و کالا برای ارمنستان
ارسال هوایی بار و کالا برای ارمنستان

ارسال اثاثیه و لوازم خانه بصورت فریت بار به ارمنستان 

 

مهاجرین به ارمنستان میتوانند قبل از مهاجرت به کشور ارمنستان با مشخص کردن تعدادی از وسایل منزل، نسبت به ارسال آنها به کشور ارمنستان اقدام نمایند.  ارسال اقلامی همچون فرش، کتاب، آلبوم های عکس، بعضی از وسایل الکتریکی، وسایل آشپزخانه… به ارمنستان، همیشه ارزشمند بوده و در روزهای نخست مهاجرت از هزینه های گزاف خرید مجدد این وسایل جلوگیری میکند.

 

 

همچنین مهاجرینی که در حال حاضر در کشور ارمنستان هستند و تمایل به ارسال بخشی و یا تمامی وسایل خانه خود به منزل جدید  در کشور ارمنستان را دارند میتوانند نسبت به حمل هوایی وسایل منزل خود به کشور ارمنستان از طریق باربری فرودگاه امام اقدام نمایند.

 

برای فریت بار به ارمنستان ، نوع اثاثیه نیز بسیار مهم است . برخی اقلام مانند فرش و تابلو فرش نفیس و قیمتی و قدیمی قابلیت ارسال ندارند و بر اساس ارزش گذاری گمرک ممکن است قابلیت ارسال نداشته باشند.

 

برای فریت بار به ارمنستان و ارسال اثاثیه و لوازم منزل ، می بایست با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا در صورت نیاز برای بسته بندی تخصصی محموله ها اقدام شود.

 

 

بسته بندی تخصصی در فریت بار به ارمنستان

 

همانطور که میدانید در هر جا‌به‌جایی بسته‌بندی لوازم مورد نظر بسیار مهم است، زیرا یک اشتباه کوچک در بسته‌بندی ممکن است باعث آسیب و خسارت جدی و جبران ناپذیری شود. فریت بار به ارمنستان در این مورد نیز مستثنی نبوده، فلذا دقت در بسته بندی باعث حفاظت از کالا می‌شود.

 

پیشنهاد ما به شما این است برای حفظ لوازم از هرگونه آسیب احتمالی در ارسال بار هوایی بسته‌بندی کالا را به فردی متخصص بسپارید، مجموعه آنی بار با داشتن کادری حرفه ای در بسته‌بندی کالا می‌تواند به بهترین شکل ممکن لوازم شما را بسته‌بندی کرده و به شما از هر جهت در این مورد تضمین دهد.

 

برای فریت بار به ارمنستان ، بعضی از کالاها نظیر دارو ، نمونه های آزمایشگاهی ، میوه و یا مواد غذایی منجمد احتیاج به بسته بندی خاص دارند . حفظ دمای مناسب جهت عدم فساد اینگونه کالاهای شما در حمل هوایی از اهمیت بسیاری برخوردار است.
برخی از اینگونه مواد مانند نمونه های آزمایشگاهی را میبایست در بسته های یونولیتی که دارای یخ خشک و یا آیس ژل های مخصوص هستند ارسال کرد . همچنین نمونه های میوه نیز در ظروفی که دارای مقداری یخ برای حفظ دمای مناسب است بسته بندی میشوند تا در فرایند خدمات فریت بار به ارمنستان محموله ها دچار آسیب نشوند.

ترانزیت کالا به ارمنستان نیز بصورت تخصصی انجام میشود و با بهترین کیفیت محموله های شما منتقل خواهند شد . 

 

بسته بندی تخصصی و مورد قبول برای فریت بار به ارمنستان توسط تیم آنی بار با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت انجام میشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع