بنر آنی بار

فریت بار هوایی به دبی

فریت بار هوایی دبی چیست ؟ 

 

یکی از روش های ارسال بار به دبی ، فریت بار مسافری است که برای انتقال محموله هایی با وزن و ابعاد کوچک در اسرع وقت بسیار مناسب است . با استفاده از روش فریت بار ، همه روزه می توانید انواع محموله های خود را از طریق خطوط هوایی به امارات و دبی محموله های خود را ارسال نمایید . 

فریت بار در واقع ارسال محموله ها از طریق هواپیماهای مسافربری میباشد . برای ارسال و حمل و نقل کالاهای مختلف در ابعاد و وزن کم ( چند صد گرم تا چند کیلو ) این روش بسیار مناسب و سریع است . 

 

برای فریت بار هوایی به دبی ، آنی بار همه روزه آماده انتقال محموله های شما از فرودگاه بین المللی امام خمینی میباشد . برای انتقال محموله ها به صورت فریت بار به دبی از بهترین بیمه نامه استفاده می شود و با ایمنی کامل محموله های شما منتقل خواهند شد .

 

فریت بار هوایی به دبی توسط آنی بار در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام میشود و هزینه های اینگونه خدمات آنی بار از سایر شرکت های باربری کمتر خواهد بود . 

 

 

نرخ حمل هوایی یا نرخ فریت بار دبی چگونه محاسبه می گردد ؟

 

 

برای فریت بار مسافری دبی ، نرخ کرایه و هزینه های باربری بر اساس موارد زیر مشخص میشود : 

 

 1. مقصد مورد نظر شما
 2. وزن بار شما
 3. حجم بار شما
 4. ایرلاین حمل کننده  

 

نرخ حمل به ازای هر کیلوگرم بار از 45 کیلوگرم به 100 کیلوگرم به 250 کیلوگرم به 500 کیلوگرم و به 1000 کیلوگرم به صورت متناوب کاسته می شود اما سایر هزینه ها در بارنامه ثابت می ماند . هر بارنامه جهت حمل هوایی یک نرخ حمل بار به ازای هر کیلوگرم دارد ، یک نرخ هزینه صدور بارنامه دارد و یک نرخ تبدیل دلار به ریال ، این نرخ در اکثر هواپیمایی های معتبر به صورت دولتی محاسبه می گردد در آخر بر تمامی مبالغ ذکر شده بر روی بارنامه 9 درصد مالیات ارزش افزوده اضافه می گردد.

 

برای فریت بار مسافری دبی ، مشاوره با کارشناسان ما بهترین راهکار برای کاهش هزینه ها و تسریع در خدمات و تحویل سریع محموله می باشد. 

 

مدارک مورد نیاز برای فریت بار هوایی به دبی

 

مدارکی که برای فریت بار مسافری هوایی به دبی از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

اما چنانچه قصد ارسال بار تجاری به دبی را دارید، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به امارات
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

 

برای فریت بار مسافری به دبی ، مشاوره تخصصی حضوری و تلفنی بصورت رایگان به شما عزیزان ارائه میشود.

 

برای ارسال بار به قطر نیز می توانید از طریق خدمات آنی بار ثبت سفارش نمایید.

 

ارسال محموله و حیوان خانگی به دبی با فریت بار

 

 

یکی از ویژگی های خدمات فریت بار هوایی به دبی ، امکان ارسال حیوانات خانگی می باشد .

 

علاقه مندان به حیوانات خانگی با در نظر گرفتن شرایط و قوانین، می توانند نسبت به حمل هوایی حیوان خانگی خود به کشور امارات و خصوصا دبی از بخش کارگو فرودگاه امام خمینی اقدام فرمایند. مدارک بهداشتی حیوان خانگی بر مبنای قوانین ایران و کشور امارات جهت حمل حیوان خانگی به دبی ضروری است. تمامی این مراحل توسط کارشناسان ما انجام خواهد شد. 

 

ارسال حیوانات با فریت بار به دبی
ارسال حیوانات با فریت بار به دبی

 

علاوه بر فریت بار هوایی دبی ، حمل بار هوایی از آلمان به ایران نیز از خدمات تخصصی آنی بار است .

ارسال اثاثیه به صورت فریت بار هوایی برای دبی

 

مهاجرین به امارات میتوانند قبل از مهاجرت به کشور امارات با مشخص کردن تعدادی از وسایل منزل، نسبت به ارسال آنها به کشور امارات اقدام نمایند. همچنین مهاجرینی که در حال حاضر در کشور امارات هستند و مایل به ارسال بخش یا تمامی اسباب خانه خود به منزل جدید در کشور امارات هستند، می توانند نسبت به حمل هوایی وسایل منزل خود به کشور امارات از راه باربری فرودگاه امام اقدام کنند.

 

اگر شما مسافر کشور امارات هستید و تمایل به ارسال مقدار اضافه تری بار و چمدان با خود دارید، میتوانید بدون پرداخت جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز و فقط از طریق استفاده از سرویس فریت بار در بخش باربری فرودگاه امام، اضافه بار و وسایل شخصی خود را به طور کاملا قانونی و به آسانی و بی دردسر و با قیمتی بسیار مناسب تر از جریمه اضافه بار به امارات ارسال بفرمائید.

 

فریت بار هوایی به دبی بصورت همه روزه انجام میشود و اثاثیه شما در اسرع وقت در فرودگاه ترکیه تحویل شما خواهد شد.

حمل هوایی و فریت بار تابوت و جنازه به دبی

 

 

در صورتی که نیاز به حمل تابوت متوفایی که شهروند کشور امارات باشد و یا اینکه متوفی یکی از بستگان مهاجرین به کشور امارات باشد  این امر می تواند از راه سامانه فریت بار واقع در بخش بار فرودگاه امام با ضوابط و قوانین مشخص و در سریع ترین وقت ممکن انجام گیرد.

فریت بار هوایی به دبی یک روش سریع برای انتقال اموات به دبی یا سایر کشور های جهان میباشد.

 

فریت بار هوایی دبی و حمل تابوت
فریت بار هوایی دبی و حمل تابوت

 

حمل بار هوایی از چین نیز بصورت تخصصی انجام خواهد شد . 

 

فریت هوایی فرش و صنایع دستی، کالای نمایشگاهی و صنعتی به دبی

 

فرش را می توان یکی از مهمترین کالاهای صادراتی از ایران به امارات دانست که سالیان زیادی است که بوسیله ناوگان هواپیمایی مدرن فعال در قسمت کارگو فرودگاه امام به امارات ارسال میگردد.  به طور معمول کالاهای صنعتی جهت ترمیم و معاوضه به صورت موقت از کشور ما به امارات ارسال میگردد.  به علت امنیت و سرعت در فرآیند حمل هوایی به امارات، کالاهای صنعتی از بخش باربری فرودگاه امام به امارات ارسال میگردد.

 طیف گسترده ای از تقاضا کنندگان تشکیل شده از تاجر، تولیدکننده و هنرمند، مایل به شرکت در این نمایشگاه های ارزشمند می باشند.  حمل و ارسال هوایی کالای نمایشگاهی، چه جهت تجارت و چه برای نمایشگاه های هنری در کشور امارات، بهترین روش جهت انتقال و ارسال امن و سریع این محمولات به کشور امارات می باشد. 

 

فریت هوایی مواد غذایی، خشکبار و زعفران به دبی

 

مواد غذایی ایرانی پسند، زعفران و خشکبار ایرانی از موارد مهم صادراتی از ایران به دبی می باشد حمل هوایی این نوع از کالا به دلیل مهم بودن در موعد رسیدن آن به دبی ، می بایست با سرعت و امنیت قابل قبولی انجام گیرد. سالیانه مقادیر بسیار زیادی از مواد غذایی ایرانی، همچنین خشکبار و زعفران ایرانی از بخش کارگو فرودگاه امام به امارات ارسال میگردد.

بهترین راه برای ارسال مواد غذایی ، خدمات فریت بار هوایی به دبی است که در کمترین زمان ممکن انتقال محموله ها را انجام میدهد . برای فریت بار به دبی ، ارسال برخی مواد غذایی دارای محدودیت هایی هستند . به عنوان مثال برای اراسل زعفران باید قوانین و شرایط را از کارشناسان ما به صورت کامل استعلام نمایید . 

 

فریت بار هوایی به عراق نیز به صورت همه روزه انجام میشود و انتقال فوری محموله های شما با کمترین هزینه انجام می شود.

 

ارسال آثار هنری و تابلو های نفیس با هواپیما به دبی

 

هنرمندان مایل به ارسال تابلوهای نقاشی، هر ساله جهت شرکت در نمایشگاه های هنری تابلو و آثار هنری خود را از راه سامانه فریت بار در فرودگاه امام به امارات ارسال می کنند. هنردوستان نیز از این امکان استفاده کرده و با اطمینان خاطر تمام، تابلو های هنری مورد علاقه خود را با رعایت قوانین کشوری مبدا و مقصد و همچنین دستورالعمل های شرکت های هواپیمایی، به دبی ارسال می کنند. 

 

فریت بار هوایی دبی انواع محموله ها و کالاهای شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل خواهد نمود . همراه با ما می توانید با کمترین هزینه محموله های خود را منتقل کنید. 

برخی از انواع آثار هنری و تابلو جزو میراث فرهنگی محسوب می شوند . از همین جهت ، برای خدمات فریت بار هوایی به دبی باید ابتدا این موارد مورد بررسی قرار گیرند تا در صورت امکان انتقال آنها انجام گیرد . 

 

فریت بار به ترکیه نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود  .

مشاوره برای فریت بار هوایی به دبی 

 

برای فریت بار هوایی به دبی ، مشاوره با کارشناسان ما می تواند هزینه های حمل و نقل شما را تا حد زیادی کاهش دهد . اطلاع از امکان انتقال برخی کالا مهمترین موردی است که باید قبل از ارسال کالاها انجام شود . 

مشاوران و کارشناسان آنی بار برای فریت بار به دبی به صورت تخصصی آماده ارائه هرگونه مشاوره مورد نیاز شما عزیزان می باشند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع