بنر آنی بار

فریت بار به روسیه | پست هوایی به روسیه

فریت مسافری برای روسیه با کمترین هزینه 

فریت بار هوایی برای روسیه یکی از تخصص های آنی بار است که برای انتقال سریع محموله ها مورد استفاده قرار میگیرد. برای ارسال بار به روسیه ، همه روزه از طریق خطوط هوایی معتبر می توانید محموله ها و کالاهای خود را منتقل نمایید.

تخصصی ترین و ارزان ترین خدمات فریت بار به روسیه بصورت حرفه ای توسط آنی بار انجام میشود. ما به عنوان یکی از برترین شرکت های حمل و نقل بین المللی با استفاده از خطوط هواپیمایی معتبر با ارزانترین تعرفه ها انواع محموله ها را به مسکو ، سن پترزبورگ ، نووسیبیرسک ، یکاترینبورگ ، نیژنیی نووگورود و سایر شهر ها روسیه ارسال نمایید. 

برای فریت بار به روسیه ، انواع محموله ها مانند لوازم منزل، لوازم شخصی، قطعات یدکی، انواع دستگاه‌های صنعتی، نمونه‌های تجاری، تابلوهای نقاشی، فرش ، پیانو، پوشاک ، میوه و سبزیجات و خشکبار و … قابل ارسال هستند. 

فریت بار به روسیه تخصص آنی بار است و با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت انجام میشود.

فریت بار هوایی روسیه
فریت بار هوایی روسیه

هزینه فریت بار به روسیه چقدر است ؟

برای فریت بار به روسیه ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل قبل از هر چیز بستگی به نوع محموله و شرایط آن دارد. وزن حجمی یک محموله مهمترین فاکتور در تعیین نرخ کرایه و هزینه فریت بار به روسیه است. علاوه بر این موضوع ، خط هوایی که انتقال محموله از طریق آن انجام میشود نیز در برخی موارد تفاوت هزینه های اندکی دارند.

 • هزینه بسته بندی بار فریت
 • هزینه‌ی حمل تا قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی (ره)
 • هزینه‌ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی
 • هزینه بارنامه‌ی هوایی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

فریت بار به روسیه توسط آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود. ما با مشاوره دقیق ، بالاترین ایمنی را برای محموله های شما فراهم می نماییم. 

فریت بار به آلمان و فریت بار به اسپانیا نیز از خدماتی است که آنی بار در اسرع وقت برای شما عزیزان در نظر گرفته است . فقط کافیست با ما در تماس باشید.

فریت هوایی لوازم شخصی به روسیه

در زمان مسافرت به روسیه ، نیاز نیست شما مبالغ هنگفت بابت اضافه بار مسافری بپردازید. کلیه ی لوازم شخصی را نیز میتوان بصورت فریت به روسیه ارسال نمود. شما میتوانید چند روز پیش از پرواز، چمدانهای خود را که حاوی لوازم شخصی شماست، به مقصد مورد نظرتان در هریک از شهرهای روسیه فریت نمایید.

از انجایی که حمل بار توسط مسافر دارای محدودیت 30 کیلو میباشد ، در صورتی که وزن محموله های شما بیش از این مقدار باشد باید پای کانتر هزینه های زیادی به عنوان جریمه اضافه بار پرداخت نمایید . از همین جهت ، بهتر است برای خدمات فریت بار به روسیه از طریق شماره های ما در تماس باشید و با هزینه ای اندک محموله های خود را منتقل کنید.

برای ارسال بار به کانادا ، همه روزه آنی بار آماده ارائه بهترین خدمات فریت بار است . با ما در تماس باشید و با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل کنید . 

ارسال هوایی به روسیه
ارسال هوایی به روسیه

فریت هوایی حیوان خانگی به روسیه

چنانچه تمایل دارید تا حیوان خانگی خود را اعم از سگ، گربه ، خرگوش، پرنده، آبزیان اعم از ماهی های آکواریومی و تزئینی و … با هواپیما به یکی از شهرهای روسیه ارسال نمایید. در خدمات فریت بار به روسیه و انتقال حیوانات خانگی ، قوانینی وجود دارد که باید بصورت دقیق رعایت شود. حیوانات خانگی باید دارای شناسنامه و پاسپورت باشند. علاوه بر این ، انجام واکسیناسیون نیز از اقدامات ضروری است. 

برای فریت بار به روسیه ، بهتر است با کارشناسان ما در تماس باشید تا مراکز معتبر برای خدمات حیوانات را به شما معرفی نمایند.

فریت بار به ترکیه و فریت بار به دبی نیز از خدمات تخصصی آنی بار است . فقط کافیست با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید .

ارسال و صادرات انواع آثار هنری و صنایع دستی به روسیه

ارسال صنایع دستی مختلف ایرانی از قبیل صنایع ظروف شیشه‌ای ، ظروف چوبی ، ظروف مسی ، نمد کاری ، چرم دوزی ، میناکاری، سرمه دوزی، خاتم کاری و… به کلیه شهر های روسیه از طریق ترمینال بار فرودگاه امام خمینی امکان پذیر است. لازم به ذکر است ارسال صنایع دستی به روسیه مشمول قوانین و مقررات خاصی است که باید قبل از ارسال بار باید با کارشناسان ما در تماس باشید و اطلاعات کافی را کسب کنید. 

برای فریت بار به روسیه ، آنی بار بدون محدودیت آماده همکاری با شما عزیزان است.

فریت بار به قطر توسط آنی بار برای آثار هنری و نماسگاه های مختلف بصورت تخصصی و با بسته بندی حرفه ای انجام میشود . 

نکات مهم در مورد فریت بار مسافری به روسیه

قبل از اقدام به فریت بار به روسیه ، باید از نکات ریز در این خصوص اطلاعات کافی داشت تا خدماتی سریع و ارزان و تخصصی را تجربه کنید. ما در مجموعه آنی بار بهترین و تخصصی ترین کارشناسان را برای ارائه خدمات به شما در اختیار داریم. نکات زیر از مهمترین موارد در خصوص فریت بار به روسیه یا سایر کشور ها می باشد. 

 • یک هفته تا ده روز قبل از انجام مسافرت به روسیه ، جهت ارسال بار فریت مسافری با ما تماس بگیرید.
 • با در نظر گرفتن ایام تعطیل گمرک فرودگاه امام خمینی ، حداقل دو روز قبل از سفر باید اقدام به انجام فریت بار مسافری نمایید.
 • گمرک امام خمینی ( ره ) در روزهای پنج شنبه ، جمعه و سایر تعطیلات رسمی کشور ، تعطیل می باشد.

برای فریت بار به روسیه ، همه روزه بهترین خدمات با بهترین مشاوره در اختیار شما قرار میگیرد.

چه مدارکی برای فریت بار به روسیه لازم است؟

مدارکی که برای فریت بار مسافری به روسیه بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

فریت بار های تجاری ممکن است کمی متفاوت باشد و مدارک بیشتری از جمله اینوویس ، کارت بازرگانی و مجوز های صادرات نیاز داشته باشد.

باربری هوایی از ایران به روسیه
باربری هوایی از ایران به روسیه

بسته بندی تخصصی برای فریت بار به روسیه 

بیشتر نگرانی مسافران از بارهای خود، سالم ماندن و در امنیت در هنگام بارگیری و باراندازی می باشد زیرا برای رفع این مشکل باید کالا اصولی بسته بندی شود. که با توجه به نوع کالا شرکت ما بسته بندی ها را در پالت های مقرر شده و مخصوص و متناسب با نوع بار بسته بندی می کنند. در این صورت مسافران می توانند از سالم ماندن بار خود خیالشان راحت باشد.

برخی از وسایل و یا حتی وسایلی که شکستنی نیستند به درخواست فرد ارسال کننده و کارشناسان پالت بندی می‌شوند و این کار از آسیب دیدن محصول در طول مسیر جلوگیری می‌کند، مسئولیت تمامی این کارها بر عهده‌ی شرکت فریت بار و حمل هوایی شیب می باشد.

برای فریت بار به روسیه ، بسته بندی های چوبی مخصوص در نظر گرفته میشود که بهترین ایمنی را برای محموله های شما فرار می نماید.

مشاوره تخصصی برای فریت بار روسیه

اگر قصد دارید محموله و کالایی را به صورت فریت بار به روسیه ارسال کنید می توانید با مشاوره رایگان با کارشناسان و متخصصین آنی بار در اسرع وقت محموله های خود را منتقل کنید. کارشناسان با انتخاب پرواز مناسب از ایرلاین با قیمت کم هزینه های فریت بار را تا حد زیادی کاهش می دهند. از همین جهت برای استعلام قیمت ، اطلاع از امکان انتقال محموله ها ، شرایط خاص و . . . می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات فریت بار روسیه را از آنی بار بخواهید . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع