بنر آنی بار

فریت بار به قبرس | ارسال بار هوایی مسافری به قبرس

بهترین فریت بار مسافری برای قبرس

برای فریت بار به قبرس ، همه روزه آنی بار با بهترین تعرفه های باربری آماده همکاری با شما عزیزان است . ارسال محموله های مختلف بصورت فریت بار برای قبرس در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام میشود . ما در کمترین زمان ممکن آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم. 

فریت بار هوایی به قبرس در کمترین زمان ممکن و با استفاده از خطوط هوایی معتبر و بین المللی انجام میشود. ما در ارسال بار به قبرس امکان انتقال محموله های سبک و سنگین ، بزرگ و کوچک ، تجاری و شخصی و . . را برای شما فراهم می نماییم.

 

 

بهترین تیم حمل و نقل ایران ، برای خدمات فریت بار به قبرس با کمترین هزینه آماده همکاری با شما عزیزان است .

 

فریت بار تخصصی برای قبرس ( شمالی و جنوبی )
فریت بار تخصصی برای قبرس ( شمالی و جنوبی )

 

ارسال خرده بار و هدیه به شهرهای مختلف قبرس با کمترین قیمت

 

شاید قصد داشته باشید تا برای دوست و یا یکی از آشنایان خود در قبرس بسته‌ای را به شکل هدیه ، گیفت و یا سوغات ارسال نمایید. ارسال بسته‌ای کوچک و کم حجم که گاها نیاز به ارسال آن برای یکی از دوستان و بستگان پیش می‌آید. با خدمات فریت بار آنی بار ، ارسال خرده بار و کالاهایی در زیر 20 کیلوگرم هم برای شما عزیزان مهیاست.

 

آنی بار میتواند بارهای 10 و 15 کیلویی شما را هم به مقصد مورد نظر شما در قبرس ارسال نماید. ارسال خرده بار شما به شهرهایی نظیر لارناکا، ارجان و … با قیمت ارزان و با بسته بندی‌ استاندارد و بیمه‌نامه هوایی انجام شده و در کمترین زمان ممکن نهایتا تا 72 ساعت بعد در مقصد تحویل میگردد. کافیست با ما تماس بگیرید.

 

 

فریت بار به قبرس تخصص آنی بار است و با بهترین کیفیت انجام میشود . با ما در تماس باشید. 

 

فریت بار به ترکیه و فریت بار به عراق نیز توسط تیم آنی بار با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام میشود . ما با تجربه ای چندین ساله آماده همکاری با شما عزیزان هستیم . 

 

 

موارد ممنوعه برای فریت بار به قبرس

 

فریت بار به قبرس بصورت حرفه ای و ارزان با کمترین هزینه توسط آنی بار انجام میشود .  برای فریت بار به قبرس یا هر کشوری ، برخی کالاها و محموله ها به عنوان موارد ممنوعه می باشند و توسط گمرک این کشور یا گمرک ایران پذیرش و ارسال آنها ممنوع می باشد.

 

از همین جهت ، قبل از ارسال محموله ها باید از ممنوع بودن یا ممنوعه نبودن آن اطمینان حاصل نمود. لیست موارد ممنوعه جهت فریت بار مسافری به قبرس بصورت زیر می باشند : 

 

  • مایعات کلی : داروهای شمیایی و گیاهی، مشروبات ….
  • لوازم آرایشی بهداشتی ، عطر ادکلن
  • گل و گیاه و موجودات زنده ( البته برای ارسال حیوانات خانگی راه حل وجود دارد )
  • مواد منفجره 
  • سلاح 
  • باطری 

 

برای فریت بار به قبرس ابتدا با کارشناسان ما در تماس باشید و با مشاوره با ایشان در اسرع وقت محموله های خود را منتقل کنید. 

 

فریت بار به آلمان نیز توسط تیم متخخص ما انجام میشود و انواع محموله های شخصی و تجاری شما با کمترین هزینه ارسال خواهند شد . 

ارسال بار هوایی برای قبرس
ارسال بار هوایی برای قبرس

 

مدارک لازم برای فریت بار به قبرس 

 

برای فریت بار به قبرس نیاز است که ابتدا مدارک و اوراق هویتی ارسال کننده توسط گمرک ایران مورد بررسی قرار بگیرد . 

 

• اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
• اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
• کپی بلیط
• آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
• لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

 

نکته : در اکثر موارد حضور مسافر به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی بوده و ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می گیرد.

 

فریت بار به دبی برای ارسال محموله ها و کالاهای تجاری شما بصورت تخصصی و همه روزه تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام خواهد شد.

 

بسته بندی تخصصی برای فریت بار به قبرس 

 

برخی از بسته بندی ها ، با توجه به ماهیت کالا و یا قوانین کشورهای مقصد و یا شرکت های حمل کننده ، بسته به نوع و مقدار متریال استفاده شده ، از هزینه بیشتری برخوردار می باشند. برای مثال پالت بندی کردن محموله های شکستنی شما برای جلوگیری از آسیب دیدگی کالا، بر هزینه های فریت بار شما موثر میباشند.

 

 

علاوه بر این ، برای فریت بار به قبرس ، بسته بندی چوبی و جعبه ای نیز برای برخی محموله ها مورد نیاز است و به همین دلیل می بایست از تیم بسته بند متخصص استفاده نمود . 

 

فریت بار به گرجستان نیز از خدمات همه روزه آنی بار است و با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می شود. 

 

باربری تخصصی هوایی برای قبرس
باربری تخصصی هوایی برای قبرس

مراحل خدمات فریت بار برای قبرس

 

برای فریت بار به قبرس ، باید مراحل مختلفی را طی کرد که ترتیب این مراحل به صورت زیر می باشد: 

 

 

  1. بسته بندی بارها. مهم ترین اصل برای یک ارسال بار بدون خسارت بسته بندی اصولی و حرفه ای است که توسط باربری انجام می شود.
  2. ارسال بار به گمرک و انجام کارهای گمرکی
  3. سمپاشی و پلمپ نمودن بار
  4. و در نهایت ارسال بار 

 

 

یکی از مهمترین موارد برای فریت بار به قبرس ، انتخاب یک شرکت معتبر برای ارسال محموله های مختلف است . ما در مجموعه آنی بار با سابقه چندین ساله به صورت همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهیم.

 

 

برای ارسال بار به قبرس ، همه روزه تخصصی ترین خدمات را با مشاوره تخصصی ما بخواهید.

علاوه بر خدمات فریت بار به قبرس ، همه روزه خدماتی نظیر ارسال بار به فرانسه نیز انجام میشود و محموله های شما به صورت فریت بار و حمل زمینی منتقل خواهند شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع