بنر آنی بار

فریت بار هوایی به قطر

کمترین قیمت فریت بار مسافری برای قطر 

برای فریت بار به قطر ، همه روزه آنی بار آماده انتقال محموله های شما می باشد و با کمترین هزینه محموله های شما را بصورت مسافری به قطر ارسال خواهد نمود . ما به عنوان متخصصین حمل و نقل بار و کالا برای قطر و سایر کشور های حاشیه خلیج فارس ، آماده همکاری با شما عزیزان بصورت تخصصی و همه روزه هستیم. 

 

 

ارسال بار به قطر چه به صورت فریت بار و چه به صورت کارگو در اسرع وقت انجام میشود . آنی بار برای فریت بار به قطر کمترین نرخ کرایه و هزینه را نسبت به سایر شرکت های باربری در اختیار شما قرار میدهد تا محموله های خود را در کمترین زمان ممکن منتقل نمایید.

 

 

فریت بار به قطر با استفاده از برترین و معتبرترین ایرلاین های بین المللی و ایرانی انجام میشود و برای انتقال محموله های شما از بهترین بیمه استفاده میشود.

فریت بار هوایی به قطر به صورت همه روزه انجام میشود و با بهترین کیفیت و قیمت می توانید انواع کالاها را بارگیری و منتقل نمایید .

فریت بار از ایران به قطر
فریت بار از ایران به قطر

 

لیست کالاهای ممنوعه برای فریت بار به قطر 

برخی از کشورها علاوه بر کالاهای خطرناک و موارد ممنوعه که توسط یاتا اعلام شده موارد دیگری هم تحت عنوان اقلام ممنوعه اعلام می کنند.این لیست ممنوعه بر اساس فرهنگ ، شرایط و قوانین حاکم بر یکی کشور می تواند متفاوت باشد . برای فریت بار به قطر هم لیست کالاهای ممنوعه را به شکل زیر اعلام کرده است:

 

 • نوشیدنی های الکلی
 • گوشت خوک
 • فرستنده / گیرنده های بی سیم
 • سلاح های آتشین، مواد منفجره
 • مواد مخدر
 • شمشیر، خنجر
 • مطالب مستهجن
 • هرچیزی که از عاج حیوانات درست شده باشد
 • مجسمه های بودا
 • هر محصولی که توسط قطر ساخته نشده باشد یا جزء واردات غیر قانونی به قطر باشد
 • مقالات سیاسی و مذهبی که به دولت قطر و مذهب اسلامی توهین کرده باشد
 • مایعات، ارز، طلا و جواهر، آهنربا و باتری

 

علاوه بر فریت بار به قطر ، برای فریت بار به دبی نیز می توانید از خدمات تخصصی آنی بار بهره مند شوید . 

 

فریت بار صنایع دستی به قطر

 

یکی از ویژگی های خدمات فریت بار به قطر آنی بار امکان ارسال صنایع دستی میباشد . شما می‌توانید از مسیر هوایی برای ارسال یا حمل صنایع دستی به کشور قطر استفاده کنید. اگر به منظور تجارت قصد صادرات صنایع دستی به قطر را دارید، باید نسبت به تکمیل مدارک و هزینه های مربوط به گمرک نیز اطلاعات کسب کنید.

 

برای اطلاع در این زمینه کافی است با شماره های درج شده تماس گرفته تا پرسنل مجموعه آنی بار به شما راهنمایی لازم درمورد قوانین حمل هوایی و گمرک کشور قطر ارائه دهند. 

 

علاوه بر فریت بار به قطر ، برای فریت بار به عراق و سایر کشور های منطقه نیز می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید . 

کارگو و فریت بار مسافری برای قطر
کارگو و فریت بار مسافری برای قطر

 

فرستان انواع میوه، سبزیجات و مواد غذایی به قطر 

 

ورود مواد غذایی در هر گمرکی با موازین خاصی بررسی می‌شود. این مواد به دلیل احتمال بالای فساد پذیری باید در بسته بندی های مخصوص به قطر ارسال شوند. از طرفی چون حمل هوایی بیشتری سرعت را دارد، بهترین روش برای ارسال مواد خوراکی به قطر نیز محسوب می‌شود. 

 

برای فریت بار مواد غذایی برای قطر ، بهترین راه تماس با شماره پنج رقمی آنی بار است.

 

برای ارسال بار به دبی نیز همه روزه توسط آنی بار امکان ارسال انواع میوه و سبزیجات برای شما فراهم میباشد .

 

امکان فرستادن زعفران به قطر 

 

زعفران ایرانی از جمله ادویه های ارزشمندی است که متقاضیان زیادی در قطر دارد. علاقه مردم قطر و یا ایرانیان ساکن قطر، فرصت مناسبی برای تجار فراهم کرده است. از همین جهت ، آنی بار در خدمات فریت بار به قطر امکان ارسال زعفران را نیز برای شما فراهم نموده است.

 

همانطور که گفتیم فریت بار به قطر از جمله روش های سریع و مقرون به صرفه برای به مقصد رساند بارهای حاوی مواد غذایی است. پس برای دریافت خدمات مربوط به مشاوره رایگان، بسته بندی تخصصی، حمل تا فرودگاه، تشریفات گمرکی و صدور بارنامه کافی است با شماره های درج شده تماس بگیرید.

 

فرستادن حیوان های خانگی به صورت فریت بار به قطر

شما عزیزان می‌توانید حیوان های خانگی خود اعم از سگ و گربه، خرگوش، پرنده و… را به صورت هوایی و با استفاده از هواپیما به شهر مدنظر خود، واقع  در کشور قطر ارسال کنید.

در خدمات فریت بار به قطر ، ارسال حیوانات دارای شرایط و ضوابط خاصی است که باید رعایت شود . به عنوان مثال ، داشتن شناسنامه ، تزریق واکسن ، تزریق چیپ و … از مهمترین و اصلی ترین پیش نیاز ها می باشد . 

برای فریت بار هوایی به قطر ، آنی بار به صورت همه روزه بهترین و کاملترین خدمات مشاوره ای را در اختیار شما قرار میدهیم .

 

برای فریت بار هوایی به دبی نیز می توانید تنها با یک تماس تلفنی محموله های خود را منتقل نمایید .

مدارک و شرایط لازم جهت ارسال فریت بار مسافر به قطر

 

برای ارسال فریت بار به قطر نیاز است که برخی مدارک توسط صاحبین محموله ها تهیه و به کارشناسان ما ارائه شود . در برخی موارد حضور صاحبین بار برای فرایند فریت بار به قطر الزامی است اما در برخی موارد نماینده آنی بار تمامی مراحل را انجام خواهد داد . 

 

• آدرس فرستنده و گیرنده همراه با کد پستی
• شماره تماس فرستنده و گیرنده همراه با کد کشور
• کپی کارت ملی فرستنده و گیرنده
• لیست تهیه شده از محموله
• حضور فرستنده در زمان ارسال و طی کردن مراحل گمرکی الزامیست و انجام این مراحل باید دو الی سه روز قبل از خروج وی صورت گیرد.

 

فرایند فریت بار به قطر توسط تیم آنی بار با بالاترین سرعت انجام میشود و تمام سعی مجموعه در ارسال سریع محموله ها میباشد. با تکمیل بودن مدارک خود ما را در این امر همراهی کنید . فریت بار به قطر توسط تیم آنی بار تخصص چندین ساله ماست.

 

برای ارسال بار به عمان نیز می توانید از خدمات تخصصی آنی بار بهره مند شوید و محموله های خود را در اسرع وقت بارگیری و منتقل کنید .

 

ارسال محموله ها بصورت هوایی به قطر
ارسال محموله ها بصورت هوایی به قطر

مدارک لازم ارسال اقلام تجاری به صورت فریت بار به قطر

 

برای خدمات فریت بار به قطر و ارسال محموله ها و اقلام تجاری ، مدارک زیر می بایست توسط فرستنده تهیه شوند : 

 

 • کپی شناسنامه و کارت ملی بهمراه کپی پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • آدرس مبدا و مقصد با کد پستی
 • شماره تلفن فرستنده و گیرنده همراه با کد
 • پکینگ لیست
 •  فرستنده میبایست جهت ارسال اقلام تجاری به قطر  بلیط و کارت بازرگانی را به همراه داشته باشد و حضور وی نیز الزامی است. در غیر اینصورت باید با استفاده از کارت بازرگانی نمایندگان ما اقدام به ارسال نماید.

 

در صورتی که برای فریت بار به قطر نیاز به مشاوره تخصصی دارید ، با کارشناسان ما در تماس باشید و محموله های خود را بارگیری و ارسال کنید . حمل و نقل هوایی به قطر تخصص ماست. 

 

مشاوره تخصصی برای فریت بار هوایی به قطر

یکی از ویژگی های آنی بار ، حمل و نقل محموله ها به صورت فریت بار و با مشاوره کامل می باشد . آنی بار برای انتقال فوری محموله های از طریق فرودگاه امام خمینی با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه ها آماده همکاری در اسرع وقت می باشد .

 

علاوه بر فریت بار به قطر ، برای فریت بار به ترکیه نیز می توانید تنها با یک تماس تلفنی از ما بهترین خدمات را بخواهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع