anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

ارسال اثاث از ترکیه به ایران

ارسال اثاث از ترکیه به ایران

 

 

احتراما به استحضار آن دسته از هموطنان محترم که قصد ارسال بار از ترکیه به ایران را دارند می رساند که این مقاله صرفا جهت آگاهی رساندن به شما می باشد.

 

  از هر شهر تركيه كه قصد ارسال لوازم منزل به ایران را داريم هيچ منعي وجود ندارد اما برای  صادرات و واردات مواردي هست كه صاحب كالا بايد مد نظر قرار بدهد كه به ترتيب اعلام ميگردد.

 

اگر هر بخش را متوجه نشدید یا به اطلاعات بیشتر و دقیق تر نیاز دارید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. 

 

شرکت حمل و نقل ترکیه آنی بار خدمات ارسال اثاث از ترکیه به تمامی شهر های ایران و همچنین باربری از ایران به تمامی شهر های ترکیه را با نرخ کرایه مقرون به صرفه و خدمات عالی برای شما انجام می دهد. 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  نحوه حمل اثاث به ترکیه
  نحوه حمل اثاث به ترکیه

  روش های حمل اثاث از ترکیه به ایران

   

   

  خدمات اثاث کشی از ترکیه به ایران به دو صورت هوایی و زمینی انجام می شود، با توجه به نوع بارتان و مقدار هزینه مورد نظرتان مناسب ترین روش برای باربری به شما پیشنهاد داده می شود.

   

  ارسال بار از ترکیه به ایران به صورت هوایی در مدت زمان ۲ الی ۳ روزه انجام می شود و برای حمل بسیاری از بارها مناسب می باشد.

   

  باربری زمینی نیز با انواع کامیونت و کامیونت و ترانزیت از شهر های ترکیه به ایران انجام می شود ، نوع خودرو باربری با توجه به مقدار بارتان مشخص می شود.

   

  برای ارسال اثاث از ترکیه به ایران روش زمینی مناسب ترین روش باربری می باشد زیرا کمترین جابجایی را دارد و امکان آسیب دیدن بار کاهش می یابد همچنین هزینه بسیار کمتر و مقرون به صرفه تری دارد.

   

  فریت بار ترکیه به ایران با مناسب ترین هزینه ( هزینه فریت بار = یک چهارم جریمه اضافه بار ) 

   

   

  ارسال اثاث از ترکیه به ایران به صورت دربستی و کنارباری

   

   

  حمل اثاثیه از ترکیه به ایران به صورت زمینی به دو صورت انجام می شود ؛ دربستی و کنار باری .

   

  در روش اول شما متناسب با مقدار بار و اثاثتان یک کامیون سفارش می دهید و پی از هماهنگی های لازم و انجام امور بسته بندی و  . . . اثاثتان به صورت دربستی با همان کامیون به ایران و مقصد مورد نظرتان ارسال می شود.

   

  کوچک ترین خودرویی که می توانید برای حمل اثاثیه از ترکیه به ایران و بالعکس استفاده کنید کامیونت ها می باشند ؛ اما در بعضی موارد مقدار اثاث به قدری کم است که نصف کامیونت را هم پر نمی کند.

   

  در این صورت می توانید از روش کنار باری استفاده کنید به این صورت که بارتان ، همراه با یک یا دو بار دیگر توسط یک خودرو باربری بارگیری و به ایران حمل می شود.

   

  ارسال اثاث از ترکیه به ایران به صورت دربستی در مدت زمان کوتاهی تقریبا ۵ الی ۷ روز انجام می شود اما اگر به دنبال هزینه کمتر برای باربری می باشد روش کنار باری کم هزینه تر می باشد. 

   

  حمل خرده بار به ترکیه از ایران به صورت کاملا حرفه ای  

   

  روش های باربری از ترکیه به ایران
  روش های باربری از ترکیه به ایران

  هزینه های ارسال اثاث از ترکیه به ایران 

   

   

   هر كالا ارسالي ( واردات . صادرات )  مشمول هزينه گمرك است  كه هزينه گمرك  تهران و يا هر شهر ايران مشخص و از طرف شركت اعلام ميگردد.

   

   

  شركت هزينه ترخيص كارت بازرگاني و گمركي را به طور دقيق مشخص و اعلام ميكند  ،  قبل از ارسال كالا ولي گمرك تکیه مشخص نيست و شركت هيچ تعهدي در ميزان قيمت گمرك و هزينه  مقصد هزينه ترخيص كالا را ندارد.

   

  سایر هزینه های حمل اثاثیه از ترکیه به ایران نیز مانند بسته بندی اثاثیه ، هزینه بیمه نامه و . . . نیز در زمان عقد قرار داد مشخص می شود.

   

  عوامل دیگری همچون نوع کامیون مورد نیازتان ، شهر مبدا و شهر مقصد ، باربری به صورت دربستی یا گروپاژ و . . .  بر نرخ کرایه ارسال اثاث از ترکیه به ایران موثر می باشند. 

   

   

  ارسال بار و اثاث از ترکیه به تمام شهر های ایران

   

   

  شما عزیزان در هر یک شهر های ترکیه که باشید ( استانبول ، آنکارا ، آنتالیا ، آلانیا ، ازمیر ، کوش آداسی ، بورسا ، وان و . . . ) می توانید خدمات باربری ترکیه به ایران را با کمترین هزینه و در مدت زمان بسیار کوتاهی از مجموعه آنی بار دریافت کنید.

   

  ارسال اثاث از ترکیه به تمامی شهر ها و شهرستان های ایران امکان پذیر می باشد .

   

  برای ارسال بار از ترکیه به ایران نیاز به دریافت مجوز ها و انجام هماهنگی هایی می باشد به همین دلیل حداقل دو هفته زودتر از تاریخ مورد نظرتان با شرکت حمل و نقل تماس حاصل نمایید.

   

  شخصی که قصد ارسال اثاث از ترکیه به ایران را دارد حتما باید دارای پاسپورت و اقامت آن کشور باشد. 

   

  خدمات آنی بار محدود به ارسال بار و اثاث از ترکیه به ایران نمی باشد ، از دیگر خدمات آنی بار ارسال اثاث به ترکیه می باشد.  

   

  بسته بندی اثاثیه برای ارسال از ترکیه به ایران
  بسته بندی اثاثیه برای ارسال از ترکیه به ایران

  تهیه پکینگ لیست برای ارسال اثاث از ترکیه به ایران

   

   

    صاحب كالا موظف است كه كليه اطلاعت كالا را به شركت باربری تحويل بدهد . كه شامل ليست كالا به ترتيب كد گذاري و به زبان هر دو کشور بايد ترجمه شود و به صورت تايپ شده و منظم و مشخص به شركت تحويل دهد .

   

  ( براي اثاث منزل كليه كارتن ها كد گذاري گردد ، و به ترتيب در هر كارتن هر جنسي قرار مي گيرد بايد در ليست مشخص گردد )    

   

  علاوه بر اين  يك فرم تهيه كند به نام اينويس كه مشخصات كلي بار فرستنده و گيرنده و آدرس در آن قيد شده است .

   

  اينويس را ميتوان در صورت هماهنگي با شركت و ترخيص كار براي صاحب كالا تنظيم كرد .

   

   

  لیست موراد ممنوعه در اسباب کشی از ترکیه به ایران

   

   

  در تمامي ارسال ها  مواردي هست كه ممنوعيت ارسال دارد و شركت اين را متذكر ميگردد ( مواد خوراكي همه نوع   – خشكبار . تره بار . حبوبات . برنج خشك . ادويه جات . ميوه  و سبزي خشك و تازه و فريز  . ترشيجات و عرقيجات و …. )

  داروها و داروهاي گياهي و ادويه جات  ….

  لوازم آرايشي بهداشتي عطر ادكلن

  گل و گياه و موجودات زنده  

  تجهيزات و يا مواردي كه براي محيط زيست  مضر باشد و يا دلايل امنيتي براي منع ارسال داشته باشند مانند تجهيزات كامپيوتري و غيره ….

  هنگام باربری و بسته بندی بارتان به این موارد دقت کنید زیرا در صورت مشاهده آن ها مجبور به پرداخت جریمه های سنگین می شوید.

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  حمل بار به ترکیه یک فرایند تخصصی و حرفه ای می باشد که باید توسط کارشناسان حرفه ای صورت گیرد . از همکاری با شرکت های غیر معتبر و اتوبار ها برای ارسال اثاثیه به خارج از کشور خودداری نمایید.

   

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع