کرایه خاور بین شهری + بیمه رایگان !

نرخ کرایه حمل و نقل با خاور بین شهری

 

کمترین کرایه خاور بین شهری را از شرکت حمل و نقل آنی بار بخواهید . اگر به دنبال یک شرکت باربری ارزان برای ارسال بارهای سبک و سنگین به تمامی نقاط کشور می باشید ، با یک تماس می توانید انواع خاور را برای تمامی نقاط کشور درخواست نمایید .

 

 

ما برای ارائه خدمات باربری با خاور ، همه روزه از تمامی شهر ها و شهرستان ها آماده ارائه خدمات به شما هستیم.

 

 

حمل و نقل انواع بار و کالا با کمترین نرخ کرایه خاور بین شهری بصورت همه روزه از همه نقاط کشور تحت پوشش بهترین بیمه نامه . 

 

هزینه باربری بین شهری و کرایه خاور بین شهری از تمامی مناطق بر اساس موارد متعددی مشخص می شود که می بایست هزینه های باربری با خاور را بررسی و نازلترین کرایه را اعلام نمود .

 

 

جدول زیر نرخ کرایه خاور بین شهری در سال 1402 از تهران به سایر شهر ها می باشد ؛ البته این کرایه با توجه به مقدار بیمه مورد نیاز متناسب با ارزش بارتان و موارد دیگر ممکن است کمی تغییر کند. 

 

نرخ کرایه خاور از تهران به اصفهان1,450,000
نرخ کرایه خاور از تهران به ساری1,550,000
نرخ کرایه خاور از تهران به سنندج1,650,000
نرخ کرایه خاور از تهران به بندرعباس3,700,000
نرخ کرایه خاور از تهران به بوشهر3,400,000
نرخ کرایه خاور از تهران به شیراز2,750,000
نرخ کرایه خاور از تهران به خرم آباد1,300,000
نرخ کرایه خاور از تهران به قزوین1,100,000
نرخ کرایه خاور از تهران به قم1,250,000
نرخ کرایه خاور از تهران به کرمان2,900,000
نرخ کرایه خاور از تهران به تبریز1,900,000
نرخ کرایه خاور از تهران به کرمانشاه1,650,000
نرخ کرایه خاور از تهران به گرگان2,000,000
نرخ کرایه خاور از تهران به رشت1,550,000
نرخ کرایه خاور از تهران به زاهدان3,900,000
نرخ کرایه خاور از تهران به زنجان1,750,000
نرخ کرایه خاور از تهران به مشهد2,450,000
نرخ کرایه خاور از تهران به یزد2,000,000
نرخ کرایه خاور از تهران به اهواز2,700,000
نرخ کرایه خاور از تهران به بجنورد2,450,000
نرخ کرایه خاور از تهران به کیش4,500,000
نرخ کرایه خاور از تهران به قشم4,500,000

 

نازلترین نرخ کرایه باربری خاور بین شهری از تهران و شهرستان را می توانید از طریق تماس با شماره تلفن کارشناسان ما استعلام نمایید .

 

کرایه خاور بین شهری از تمام نقاط کشور

 

 

ما برای ارائه خدمات حمل بار با خاور ، از تمامی نقاط و شهرهای کشور آماده ارائه خدمات به شما می باشیم . آنی بار به عنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات باربری به صورت سراسری ، از تمامی شهر ها استان ها بنادر و پایانه های مرزی با کمترین نرخ کرایه خاور بین شهری را در اختیار شما قرار میدهد .

 

 

کمترین نرخ کرایه خاور بین شهری به تمامی استان ها ، شهر ها و شهرستانهای کشور  

 

 

اصفهان ، مشهد ، شیراز و تهران و تبریز و . . . بخشی از شهرهای تحت پوشش ما می باشد که علاوه بر کامیونت و خاور انواع تریلی و کامیون را نیز در اختیار شما قرار میدهیم.

 

 

ارزانترین نرخ کرایه خاور بین شهری از تمامی نقاط کشور برای سایر نقاط را می توانید از کارشناسان آنی بار بخواهید .

 

باربری با خاور مسقف
باربری با خاور مسقف

 

کرایه خاور بین شهری چطور مشخص میشود ؟

 

شاید مهمترین و اصلی ترین سوال برای صاحبین گرامی بار ، اطلاع از نرخ کرایه خاور بین شهری و سایر خدمات باربری بین شهری باشد. 

 

 

نرخ کرایه خاور بین شهری نیز همچون سایر خدمات باربری دارای نرخ مشخص و مصوبی نمی باشد ، سازمان های متولی همواره در تلاش برای ارائه یک نرخ کرایه مشخص و همیشگی برای خدمات حمل و نقل بین شهری بوده اند و همین اواخر نرخ تن / کیلومتر برای مرجع هزینه ها و کرایه خاور بین شهری مشخص و تصویب شد.

 

 

اما متاسفانه نرخ کرایه تن کیلومتر همچنان مورد استقبال رانندگان واقع نشده است و پاسخگوی نیاز نمی باشد. عوامل متعددی در طول زمان باعث افزایش یا کاهش نرخ کرایه خاور بین شهری میشود که در ادامه به آن می پردازیم .

 

استعلام دقیق ترین و کمترین نرخ کرایه خاور بین شهری با تماس با کارشناسان ما میسر خواهد شد . 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

شماره تلفن باربری 57669-021

 

انواع خاور بین شهری با کمترین نرخ کرایه 

 

 

خاور یا کامیونت دارای انواع مختلفی می باشد که برای حمل بارهای درون شهری و بین شهری استفاده می شوند .

 

 

شما می توانید از خدمات کرایه خاور بین شهری برای حمل بار به شهرستان و از خدمات کرایه خاور درون شهری برای حمل بار در تهران استفاده کنید . 

 

 

خاور و کامیونت به دلیل ابعاد مناسب برای تردد در معابر شهری بهترین گزینه می باشد.

 

 

خدمات کرایه خاور بین شهری در شامل باربری با ( ایسوزو – بادسان – خاور بنز و . . . ) می شود و بر اساس نوع اتاق بارگیری مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

  1. کامیونت مسقف 
  2. کامیونت روباز
  3. کامیون بغل بازشو

 

کرایه خاور بین شهری برای هر یک از انواع خاور و کامیونت ها متفاوت است . به عنوان مثال ، خاور روباز کمترین نرخ کرایه و خاور یخچال دار بیشتری نرخ کرایه بین شهری را دارند. 

 

برای استعلام نرخ کرایه خاور بین شهری برای انواع خاور می توانید با شماره 5 رقمی آنی بار در تماس باشید و بهترین خدمات را از ما بخواهید. 

 

خاور روباز بین شهری
خاور روباز بین شهری

 

یکی از استفاده های اصلی از خدمات باربری و کرایه خاور بین شهری ، حمل اثاث بین شهری میباشد که از هر نقطه ای از کشور در اختیار شما قرار میگیرد. 

 

 

عوامل موثر در کرایه خاور بین شهری

 

 

 

عوامل متعددی در هزینه های حمل و نقل بار با کامیون و تریلی و خاور و . . تاثیر گذار هستند. از همین جهت ، نرخ کرایه خاور بین شهری به صورت همه روزه دچار تغییراتی می گردد .

 

 

این تغییرات چه به صورت مثبت و چه به صورت منفی سبب تغییر کرایه خاور بین شهری می گردد . از همین جهت ابتدا می بایست عوامل موثر بر نرخ کرایه خاور بین شهری را شناسایی کنیم .

 

 

  • شرایط آب و هوایی 
  • افزایش / کاهش هزینه های رانندگان ( سوخت و لوازم یدکی ) 
  • شرایط خاص در محل بارگیری ( خارج از جاده بودن ) 
  • محل بارگیری / تخلیه ( داخل محدوده کامیون ممنوع ) 
  • و . . . . 

 

به عنوان مثال ، نرخ کرایه خاور بین شهری بسیار متاثر از شرایط آب و هوایی است. در زمستان ها که بارش شدید سبب کندی و سختی تردد در معابر می شود معمولا رانندگان کمتری به فعالیت می پردازند و همین موضوع باعث می شود که نرخ کرایه تا حدی افزایش یابد.

 

 

تمامی این موارد در کنار یکدیگر ، سبب مشخص شدن نرخ کرایه خاور بین شهری می گردد . کارشناسان ما با بررسی تمامی این موارد ، نازلترین نرخ کرایه را در اختیار شما قرار میدهند.

 

ارزانترین کرایه خاور بین شهری

 

 

اگر قصد دارید انواع بار و کالا را از نقطه ای به نقطه دیگر ارسال کنید ، ارزانترین نرخ کرایه باربری خاور بین شهری را از کارشناسان آنی بار استعلام کنید.

 

 

ما برای حمل و نقل بار و کالای شما ارزانترین کرایه خاور بین شهری را در اختیار شما قرار میدهیم .

 

 

خدمات حمل بار بین شهری را میتوانید از کارشناسان حرفه ای و زبده آنی بار بخواهید و از تهران و سایر نقاط کشور بصورت تخصصی ارزانترین کرایه خاور بین شهری را دریافت کنید.

 

 

نرخ کرایه خاور از تمام نقاط کشور

 

 

اگر قصد دارید بار یا کالایی را از نقاط مختلف کشور جابجا کنید ، باید این موضوع را مورد نظر داشته باشید که نرخ کرایه خاور بین شهری یا هر نوع خودروی باربری بر اساس محل بارگیری یا تخلیه و شرایط خاص در آن مشخص می شود .

 

 

 

شما می توانید ارزانترین نرخ کرایه خاور بین شهری را از هر نقطه ای از کشور از کارشناسان ما استعلام نمایید و با بروز ترین نوع خودروی باربری و با کمترین هزینه بار و محموله خود را جابجا نمایید .

 

 

 

نرخ کرایه خاور بین شهری از هر نقطه ای از کشور متفاوت است و حتما می بایست از طریق مشاوران ما دقیق ترین هزینه را استعلام نمایید .

 

نرخ کرایه خاور
نرخ کرایه خاور

 

استعلام کرایه خاور بین شهری

 

همانطور که گفته شد ، برای استعلام کرایه خاور بین شهری ، می بایست به موارد و عوامل متعددی توجه نمود . از جمله این موارد تغییرات مداوم هزینه های باربری می باشد .

 

 

هزینه های حمل بار با خاور و سایر کامیون ها همه روزه دچار تغییرات و افزایش و کاهش نرخ کرایه می باشد .

 

 

همین افزایش یا کاهش هزینه ها سبب شده است که نرخ کرایه اعلام شده توسط همکاران تا 24 ساعت اعتبار داشته باشد. در نتیجه برای استعلام کرایه خاور بین شهری ، می توانید با شماره تماس سامانه تلفنی ما در نهایتا 24 ساعت قبل از بارگیری اقدام نمایید .

 

برای حمل بارهای سبک تر می توانید از خدمات باربری وانت بار بین شهری استفاده کنید ؛ هم کم هزینه تر است هم سرعت بیشتری دارد. 

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

 

درخواست خدمات حمل بار با خاور بین شهری

 

 

بهترین و سریعترین راه برای درخواست کرایه خاور بین شهری ، استفاده از اپلیکیشن اینترنتی آنی بار می باشد.

 

 

شما می توانید در کوتاه ترین زمان و در هر ساعت از شبانه روز با اطلاع از نرخ کرایه خاور بین شهری درخواست خدمات مورد نظر خود را ثبت نمایید و پس از ثبت درخواست ، کارشناسان حمل بین شهری آنی بار با شما تماس گرفته و فرآیند باربری را آغاز می نمایند.

 

 

کمترین نرخ کرایه خاور بین شهری را از آنی بار بخواهید ، بهترین و مناسب ترین نرخ کرایه از تمامی نقاط کشور با خاور ؛ بیمه نامه و بارنامه معتبر .

 

 

باربری نیسان بین شهری نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع