anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

واردات کالا از ترکیه

واردات كالا از تركيه

 

نزدیک بودن به ایران و دسترسی راحت به جهت تردد بي دغدغه و بدون نیاز به ویزا و هم سطح بودن نسبی فرهنگ مردم ترکیه با ایران باعث ایجاد بستری راحت و مناسب برای تجارت اين دو كشور شده است.

 

 

اين مهم باعث شده عده زيادي از ايرانيان براي تجارت ، زندگي ، تفريح و اقامت در اين كشور زيباي همسايه  غربي و پل اروپا و آسيا سرمايه گذاري كنند.

 

 

  اين روند باعث شده است كه از اين طريق واردات و صادرات نيز از اين كشور به ايران به صورت گسترده انجام پذيرد  و دو كشور بيشترين سهم صادرات و واردات را از هم داشته باشند .

 

 

شروع واردات با کشور ترکیه پیشنهاد بسیار عالی هست برای کسانی که می خواهند در سطح کم شروع به کار کنند و سرمایه ی کمتری دارند.

 

 

ترکیه نسبت به چین قانون مدارتر هست و تا حدی بیزنس راحت تر ولی به دلیل تولید با کیفیت و قیمت بالاتر نسبت به چین در مرحله دوم انتخاب تجار و وارد كنندگان ايراني قرار میگیرد.

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  واردات و صادرات بین ایران و ترکیه
  واردات و صادرات بین ایران و ترکیه

  واردات اثاثيه منزل از تركيه به ايران

   

  در بخش واردات اثاثيه منزل به آگاهي مشتريان محترم ميرساند كه بسياري از ايراني هايي كه  بعد از مدتي اقامت در تركيه به هر دليل ميل برگشت به شهر و وطن خود را دارند و ميل دارند كه لوازمات و اثاثيه خود را يا كلي يا قسمتي از اثاثيه منزل را همراه با خود به ايران حمل كنند. 

   

   

   آني بار با كمال افتخار آماده ارسال اثاث از ترکیه به كشور عزيز ايران را دارد .

   

   

   تا چند ماه ابتدايي سال ۱۳۹۸ براي حمل اثاثيه از تركيه به ايران نياز به نامه كنسولگري و تشريفات اداري خاص بود كه اكثر ايرانيان به دليل دست و پا گير بودن اين شرايط از حمل اثاثيه منصرف مي  شدند ولي چند سالی است كه اين قوانين  حذف شده است و هر ايراني مي تواند  به راحتي بدون نگراني نسبت به حمل اثاثيه و لوازم خود اقدام كند . و نسبت به ورود به كشور اقدام كند .

   

   >>ارسال بار به ترکیه بصورت تخصصی و حرفه ای <<

   

  چرا واردات کالا از ترکیه ؟

   

  تركيه با مديريت قوي در امر اقتصاد و گردشگري  در رديف کشوری که اکثر برندهای مشهور دنیا رو از کالاهای عمومی و تخصصی دارد قرار گرفت ،  و با از دست رفتن اين بازار در ايران و عراق و سوريه  هر كدام به دليلي همسايگان هم مرز با اين كشور ، فضاي مناسبي براي سرمايه گذاري شركت ها معتبر و برند هاي دنيا شد تا از اين بستر بهترين بهره برداري را انجام دهند و در اين ميان كشور تركيه بهترين بازار شد براي سرمايه گذاري واردات و صاردات تجار كشورهاي ديگر .

   

  واردات کالا از ترکیه
  واردات کالا از ترکیه

  مراحل واردات از ترکیه و ترخیص کالا 

   

   

  واردات قانونی کالا از ترکیه به ایران شامل مراحل گمرکی و قانونی است که باید توسط بازرگانان رعایت شده تا محصول مورد نظر به صورت قانونی وارد کشور شود. ترخیص کالا باید توسط صاحب کالا یا نماینده وی انجام شود. تشریفات گمرکی برای باربری از ترکیه به ایران شامل موارد زیر است :

   

   

  • بازرسی کالا پیش از حمل به داخل کشور : همان طور که ذکر شد کشور ایران و ترکیه به خاطر عضویت در کنوانسیون تیر از مزایای تجاری این طرح استفاده می کنند. بر طبق اخبار بیش از ۹۰ درصد مبادلات قانونی بین دو کشور بر طبق مفاد این کنوانسیون انجام می پذیرد و نیازی به بازرسی کالا در مرزهای گمرکی وجود ندارد.
  • ثبت سفارش : با توجه به ماده ۸ در قوانین گمرکی ایران (مقررات صادرات و واردات) و ماده ۵ آیین نامه اجرایی، برای ورود همه کالا ها و محصولات باید ثبت سفارش شده و مجوز ورود از وزارت صنعت ، معدن و تجارت دریافت گردد.
  • دریافت مجوزهای لازم برای واردات محصول : کالاهای وارداتی بر حسب مجوز به سه گروه مجاز، مشروط و ممنوع تقسیم می شود. کالاهای مجاز کالایی است که واردات آن با رعایت ضوابط به راحتی امکان کسب مجوز برای ورود به داخل کشور را دارند و کالاهای ممنوع به هیچ عنوان اجازه ورود به داخل کشور توسط بازرگان را ندارند.
  • دریافت گواهی های بهداشتی: با توجه به اینکه بخش زیادی از محصولاتی که از ترکیه وارد می شود شامل محصولات زراعی، محصولات خوراکی و آرایشی است باید برای این محصولات گواهی بهداشت نباتی و دامی (در صورت نیاز) دریافت شود.

   

  واردات کالا را با آنی بار تجربه کنید

   

  مزيت واردات از تركيه براي  تجار ايراني 

   

  نزديكي تركيه به ايران و  حمل و نقل به صورت زمینی هست و در صورت اماده بودن سفارشات و ثبت امور گمركي  كالاي شما ۳ تا ۵ روز طول ميكشد تا كالا  به ایران برسد.

   

   که این زمان از چین بین ۳۰ تا ۴۰ روز طول می انجامد .

   

  به دليل مسير طولاني يا از مرز دريايي مسير بسيار طولاني است.

  واردات کالا از ترکیه

  بازار چيني ها در تركيه

   

  در كشور ترکیه بازاری دارد به اسم بازار چینی ها که هر کالایی را از چین بخواهید در این بازار با حداکثر ۱۰ الی ۱۵ درصد  بالاتر نسبت به كشور چین می توانید پیدا کنید.

   

   

  هر نوع كالا شامل پوشاك ، كفش ، و لوازم اداري و … را ميتوان در اين بازار يافت كرد و در بحث هزينه  و زمان را هم برای واردات از دست نمیدهید

   

   

    هزينه واردات از اين بازار براي تجار خرده كار و كسبه مغازه دار بي نهايت مفيد است.

    

  برتري واردات از تركيه نسبت به چين

   

   

  واردات از كشور تركيه  در قياس واردات از كشور چين مزيت هايي بي شماري دارد كه از  دیگر مزیت واردات از ترکیه نسبت به چین این هست که  كيفيت جنس ترك خيلي بهتر از بازار چين است .

   

   

  همچنين نزديكي مسير ، ارزاني حمل و نقل  و سرعت بيشتر ارسال و دريافت و اينكه  تقریبا ۱۷ قلم کالای مهم در صنعت و کشاورزی نساجی را ميتوان به طور مشترك در دو كشور مقايسه كرد كه كشور تركيه براي اين مهم انتخاب بهتر و اقتصادي تر ميباشد .

   

   

  اما نبايد منكر نيروي كار ارزان و سرعت توليد و قبول سفارشات در كشور چين بود كه نگاه هر كارخانه دار و تاجر بزرگ را به خود معطوف ميدارد .

   

  حمل و نقل و تجارت بین ایران و ترکیه
  حمل و نقل و تجارت بین ایران و ترکیه

  صادرات به ترکیه

   

  برای ارسال بار به ترکیه ، تمامی شهرهای این کشور در تخصص آنی بار است.

   

  ارسال بار به بندر مرسین ترکیه 

   

  ارسال بار به استانبول ترکیه

   

  ارسال بار به آنکارا ترکیه

  و . . . . .

  با کمترین نرخ کرایه خدمات ترانزیت زمینی به ترکیه و یا ارسال هوایی بار به ترکیه را از ما بخواهید.

   

  مزایای واردات از ترکیه

   

   

  شرکت خدمات حمل و نقل آنی بار امکان ارائه انواع خدمات مورد نظر بازرگانان ایرانی برای واردات از ترکیه را دارد.

   

  • وجود مسیرهای زمینی و ریلی بین دو کشور و امکان حمل و نقل ارزان
  • دسترسی ترکیه به بازارهای بین المللی
  • کیفیت مطلوب کالاهای تولید شده در ترکیه
  • قیمت مناسب نسبت به کالاهای آلمانی، فرانسوی و…
  • وجود قوانین گمرکی تسهیل کننده
  • کاهش نرخ تعرفه واردات در چارچوب موافقت نامه های دو جانبه
  • امکان ثبت و تاسیس شرکت در ترکیه توسط بازرگانان ایرانی
  • وجود اتاق بازرگانی ایران و ترکیه و پیگیری مسایل مرتبط با بازرگانان ایرانی

   

  واردات از ترکیه به ایران
  واردات از ترکیه به ایران

  واردات کالا از ترکیه به ایران به صورت هوایی و زمینی 

   

   

  امروزه بسیاری از بازرگانان ترجیح می‌دهند کالای خود را به صورت هوایی حمل کنند و به مقصد بفرستند .

   

  نکته بسیار مهم در حمل و نقل هوایی ارزش کالا و وزن آن می‌باشد که می‌تواند بازرگان را به سمت یکی از خدمات کارگو یا اکسپرس سوق دهد.

   

  شرکت خدمات بازرگانی تاجر هم اکنون می‌تواند بارهای بازرگانان را از تمامی نقاط ترکیه با بهترین قیمت و کمترین زمان ممکن به ایران حمل کند.

   

  کارشناسان ما در شرکت آنی بار همیشه آماده خواهند بود تا به صورت رایگان و در کمترین زمان ممکن، هزینه نهایی حمل و ارسال محموله های شما را بر اساس مشخصات ارائه شده؛ اعلام نمایند. 

   

  در صورتی که برای واردات کالا از ترکیه محدودیت زمانی ندارید می توانید از خدمات باربری زمینی استفاده کنید که هم از نظر هزینه مناسب تر است و هم از نظر امنیت ، ایمن تر است ؛ حمل و نقل زمینی با توجه به نوع بار و مقدار آن حدودا ۷ الی ۱۰ روز به طول می انجامد.

   

   

  حمل انواع بار و کالا از کشور ترکیه به ایران

   

   

  واردات کالا به ایران از کشور ترکیه قوانین بین المللی خاص خود را دارد و تجار باید پیش از اقدام به تجارت با این قوانین آشنا باشند. از جمله این قوانین توجه به نوع کالاهای وارداتی است، یعنی باید پیش از واردات کالا به این موضوع توجه نمایید که چه کالایی مجوز ورود یا خروج را دریافت می کند و در حالت کلی تر می تواند به عنوان کالای وارداتی انتخاب شود.

   

   

  از جمله کالاهایی که از نظر واردات بین دو کشور ایران و ترکیه مشکلی نداشته و به طور معمول و متداول در انواع معاملات بین المللی این دو کشور به عنوان کالای وارداتی یا صادراتی انتخاب می شوند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پوشاک: انواع البسه زنانه و مردانه و بچگانه
  • لوازم و قطعات الکترونیکی
  • مواد اولیه نساجی و پلاستیکی
  • لوازم خانگی
  • میوه و سبزیجات
  • فلزات مختلف
  • کاشی و سرامیک
  • خشکبار

  باربری ترکیه به ایران از تخصصی ترین خدمات شرکت حمل و نقل آنی بار می باشد.

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  مشاوره تخصصی برای واردات از ترکیه

   

  برای خدمات واردات از ترکیه ، بهترین و سریعترین را مشاوره با کارشناسان آنی بار است 

   

  با تماس با مشاوران ما ، در کمترین زمان ممکن تمامی سوالات خود را بپرسید  ، کمترین نرخ کرایه را استعلام کنید و بار خود به ایران وارد کنید

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع