anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری تهران به بندرعباس + ارزانترین کرایه

حمل بار با کمترین هزینه از تهران به بندرعباس با آنی بار 

 

برای باربری تهران به بندرعباس ، قدیمی ترین و معتبرترین شرکت باربری آماده ارائه خدمات به شما عزیزان با کمترین هزینه میباشد . ارسال بار و کالا از همه نقاط استان تهران با ارزانترین تعرفه ها برای حمل و نقل بارهای تجاری و صادراتی و شخصی بصورت همه روزه انجام میشود و شما می توانید در کمترین زمان ممکن به خدمات آنی بار دسترسی داشته باشید. 

 

 

باربری از تهران به بندرعباس ، تنها یک تماس تلفنی و مشاوره با کارشناسان ما را لازم دارد . باربری به بندرعباس با انواع خودروهای باربری ماندد کامیون ، تریلی ، خاور و نیسان وانت انجام خواهد شد و محموله های شما با کاملترین بیمه نامه در صنعت باربری به نقاط مختلف خصوصا بندرعباس ارسال میشوند.

 

 

حمل و نقل حرفه ای در سطح کشور را می توانید از طریق خدمات آنی بار بدون هزینه اضافی تجربه کنید . 

 

 

کاملترین بیمه نامه برای باربری از تهران به بندرعباس

 

 

برای حمل و نقل هر نوع بار و کالا از تهران به بندرعباس ، استفاده از بیمه نامه از ضروریات خدمات حمل و نقل است . از همین جهت ، مجموعه آنی بار با استفاده از بهترین بیمه ایران ، انواع بار و کالا را تا هر میزان از ارزش بصورت کامل تحت پوشش قرار میدهد. 

 

 

بیمه نامه مورد استفاده در آنی بار ، در صورت بروز هرگونه حادثه امکان جبران خسارات تا میزان سقف پوشش مشخص شده را برای شما عزیزان فراهم مینماید . خساراتی که بر اثر حوادث طبیعی و غیر طبیعی بوجود می آیند ( مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادف ، آب خوردگی و . . . ) همگی تحت پوشش بیمه آنی بار هستند. 

 

 

برای سهولت و همچنین کاهش هزینه های باربری تهران به بندرعباس ، تمامی محموله هایی که توئسط انی بار حمل میشوند بصورت رایگان تا ۱۰۰  میلیون تومان بیمه رایگان خواهند داشت. 

 

 

باربری تهران به شهرستان تحت پوشش بهترین بیمه نامه و بارنامه معتبر توسط انی بار در کمترین زمان ممکن انجام میشود . 

 

 

اثاث کشی از تهران به بندرعباس

 

 

خدمات حمل اثاث منزل در باربری تهران به بندرعباس را از آنی بار بخواهید.

 

 

ما همه روزه خدمات اثاث کشی از تهران به بندرعباس را با کمترین نرخ کرایه کامیون در اختیار شما قرار می دهیم. ارسال بار و کالا با کمترین نرخ کرایه در باربری تهران به بندرعباس را از ما بخواهید.

 

 

 

حمل و نقل و ارسال اسباب و اثاثیه منزل به شهرستان های مختلف را می توانید از ما بخواهید. برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل از تهران به بندرعباس ، آنی بار همه روزه انواع کامیونت مسقف و روباز و همچنین نیسان وانت را در اختیار شما قرار می دهد .

 

 

 

شما می توانید اثاثیه خود را با خیال آسوده از هر نقطه ای از تهران تحت پوشش بیمه نامه کامل و حرفه ای به بندرعباس ارسال کنید .

 

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  حمل اثاث منزل با خاور مسقف
  حمل اثاث منزل با خاور مسقف

   

  مشاوره و استعلام نرخ کرایه بندرعباس

   

  برای حمل و نقل بار و کالا به نقاط مختلف کشور ، خصوصا برای بندرعباس و استان هرمزگان ، بهترین راه برای استعلام نرخ کرایه ، تماس با کارشناسان آنی بار است . مشاوران ما با بررسی شرایط محموله و نرخ روز حمل و نقل بار ، ارزانترین و دقیق ترین تعرفه باربری را در اختیار شما قرار می دهند . 

   

   

  برای ثبت سفارش نیز ، مشاوران ما در کمترین زمان ممکن رزرو خودروی باربری مورد نظر را انجام خواهند داد و محموله های شما را علاوه بر انتقال سریع ، با ارزانترین نرخ کرایه به نقاط مختلف منتقل خواهند نمود. 

   

   

  استعلام کرایه بندرعباس بصورت تلفنی تنها ۲۴ ساعت اعتبار خواهد داشت. 

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  ارسال انواع محموله های صادراتی به بندرعباس از تهران

   

   

  برای باربری تهران به بندرعباس ، معمولا حجم زیادی از بار و کالاهای ارسال را محموله های صادراتی و تجاری تشکیل میدهند . این محموله ها از طریق بنادر باهنر و رجایی انجام میشود . 

   

  مجموعه شرکت آنی بار برای انتقال همه نوع محموله های صادراتی شما که از سراسر شهر ها و استان های کشور به بندرعباس ارسال میشوند همه روزه خدمات تخصصی ارائه مینماید . محموله های صادراتی معمولا در حجم زیاد هستند که برای خریدار از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشند . با استفاده از کانتینر های ۲۰ فوت و ۴۰ فوت و در بسیاری از موارد تریلی های چادری این خدمات انجام میشود . 

   

  معمولا بخشی از کالاهای صادراتی نیاز به گمرک و پلمپ در شهر محل بارگیری دارند که این فرایند نیز کمی زمانبر است و توسط باربری آنی بار در اسرع وقت انجام میشود . 

   

  انواع خودروهای باربری برای بندرعباس

   

   

  برای حمل و نقل بار و کالا به بندرعباس ، انی بار انواع خودروهای باربری را با کمترین نرخ کرایه به شما عزیزان ارائه می نماید . برای باربری تهران به بندرعباس مجموعه آنی بار محدودیتی در حمل و نقل محموله های شما نخواهد داشت و تنها محدودیت های قانونی و فیزیکی برای انتقال بار مدنظر قرار خواهند گرفت . 

   

   

  به عنوان مثال  ، برای حمل بارهای فوق سنگین از تهران به بندرعباس ، نیاز به اخذ مجوزاتی هست که وزارت راه متولی صدور آن میباشد که فرایند اخذ این مدارک و مجوزات توسط تیم آنی بار در کمترین زمان ممکن انجام میشود .

   

   

  حمل بار با کامیون

   

  برای باربری تهران به بندرعباس یا از سایر شهر ها ، استفاده از کامیون ها را می توان یکی از مهمترین و ساده ترین روش های حمل بار دانست . کامیون ها برای حمل همه نوع بار و کالا مناسب هستند و امکان انتقال محموله های با وزن نهایتا ۱۵ تن را برای شما عزیزان فراهم می نمایند.

   

   

  کامیون های آنی بار برای حمل و نقل محموله های تجاری ، صنعتی ، شخصی و سازمانی از همه نقاط استان تهران اماده بارگیری محموله ها هستند و با ارزانترین نرخ کرایه خدمات باربری برای بندرعباس انجام خواهد شد.

   

  • کامیون ۱۰ تن ( کامیون تک / ۶ چرخ )
  • کامیون ۱۵ تن ( کامیون جفت / ۱۰ چرخ )
  • کامیون ۹۱۱

   

  هر نوع از این کامیون ها دارای توان حمل و ابعاد متفاوتی هستند که امکان حمل و نقل محموله ها بر همین اساس مشخص میشود . 

   

  کامیون ۱۰ تن یا کامیون تک ، برای حمل و نقل انواع بار و کالا از تهران به بندرعباس مورد استفاده قرار میگیرد که نهایت وزن آن حدود ۱۰ تن باشد . کامیون ۱۰ تن دارای اتاق بار با عرض ۲ متر و ۱۰ سانت و طول اتاق حدود ۵ متر و ۸۰ سانت است . این کامیون نهایتا امکان حمل ۱۰تن بار را دارد .

   

  بندرعباس جنوبی ترین شهر کشور است و نسبت فاصله ان با سایرشهر ها بسیار زیاد است . برای باربری تهران به بندرعباس با کامیون ، حداقال ۲۴ ساعت زمان نیاز است که بر اساس فاصله تا ۴۸ ساعت نیز متغیر خواهد بود . 

  باربری با انواع کامیون ها
  باربری با انواع کامیون ها

   

  حمل بار با تریلی

   

   

  تریلی ها برای حمل و نقل محموله های با وزن بالا مورد استفاده قرار میگیرند . این خودروهای باربری توان حمل حدود ۲۳-۲۴ تن بار را دارند و در کمترین زمان ممکن می توانند انتقال بار و کالا را برای شما عزیزان انجام دهند. 

   

   

  تریلی های مجموعه آنی بار برای باربری تهران به بندرعباس شامل کاملترین بیمه نامه نیز هستند و امکان  حمل و نقل بار ترافیکی نیز توسط این تریلی ها برای شما عزیزان فراهم خواهد شد.

   

   

  در برخی موارد نیاز به اخذ مجوز تردد تریلی میباشد که توسط آنی بار در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. 

   

  • تریلی کفی و بغلدار 
  • ترانزیت چادری 
  • کمرشکن 
  • تریلی کمپرسی 

   

   

  بر اساس نوع محموله و نیاز شما ، نوع تریلی مورد استفاده متفاوت خواهد بود . از همین جهت مشاوره با کارشناسان مجموعه آنی بار امکان ارسال بار با ارزانترین نرخ کرایه را برای شما عزیزان فراهم خواهد نمود.

   

  به عنوان مثال ، برای باربری تهران به بندرعباس در صورتی که محموله شما انواع آهن آلات ، محموله های بارگیری شده روی پالت ( مانند آب معدنی و . . . ) باشد ، استفاده از تریلی کفی بهترین انتخاب است . اما در صورتی که محموله های شما کالای تجاری است و به صورت بسته بندی شده میباشد ، استفاده از تریلی ترانزیت بهترین انتخاب است. 

   

  برای حمل و نقل محموله های فوق سنگین برای بندرعباس ، چه از تهران و چه از سایر شهرستان ها از تریلی کمرشکن یا بوژی نیز استفاده میشود. 

   

  بهترین باربری تهران را با آنی بار تجربه کنید << 

   

   

  باربری تهران به بندرعباس
  باربری تهران به بندرعباس

   

  حمل بار با خاور و کامیونت

   

   

  کامیونت و خاور برای حمل و نقل بار از تهران به بندرعباس استفاده های بسیار زیادی دارند . این خودروهای باربری در کمترین زمان ممکن خدمات باربری را از هر نقطه ای از تهران انجام خواهند داد . از ویژگی های این خودروهای باربری ، امکان تردد در معابر شهری میباشد.

   

  شما می توانید با استفاده از کامیونت و خاور بارگیری و تخلیه در نقاط شهری را در هر ساعت از شبانه روز انجام دهید . برای باربری تهران به بندرعباس ، آنی بار انواع کامیونت و خاور را در اختیار شما قرار میدهد : 

   

   

  • کامیونت و خاور مسقف 
  • انواع کامیونت و خاور روباز 
  • خاور و کامیونت بغل بازشو 

   

   

  از کامیونت و خاور برای حمل و نقل انواع بار و کالا استفاده میشود . از آنجایی که خاور و کامیونت دارای ۲ نوع مسقف و روباز هستند ، در شرایط مختلفی می توان از انواع متفاوت آن استفاده کرد . به عنوان مثال ، برای حمل و نقل انواع بار و کالا برای بندرعباس استفاده از کامیونت و خاور روباز مناسب است اما برای حمل و محموله های حساس ، استفاده از خاور مسقف بهترین انتخاب است . 

   

  باربری ارزان خاور به قم
  باربری ارزان خاور به قم

   

  ویژه >>> باربری از تهران برای قشم بصورت همه روزه 

   

   

  حمل بار با نیسان

   

   

  نیسان وانت برای حمل و نقل انواع بار و کالا و محموله های کم حجم و سبک وزن در باربری تهران به بندرعباس بسیار مناسب است. از همین جهت ، همه روزه برای ارسال انواع بار و کالا از تهران به بندر عباس در اختیارتان قرار میگیرد .

   

   

  نیسان وانت برای حمل اثاثیه ، کالای تجاری و صنعتی و شخصی مورد استفاده قرار می گیرد و امکان حمل همه نوع بار و کالا را برای شما فراهم می کند . باربری تهران به بندر عباس با نیسان وانت با کمترین نرخ کرایه از همه مناطق تهران به شما ارائه می گردد .

   

   

   

  باربری نیسان تهران به بندرعباس
  باربری نیسان تهران به بندرعباس

  نتیجه گیری : 

   

   

  برای باربری از تهران به بندرعباس ، بهترین و معتبرترین خدمات باربری را می توانید از طریق شرکت آنی بار در اختیارداشته باشید و با نازلترین نرخ کرایه اقدام به جابجایی و حمل محموله های خود نمایید . ارسال کالاهای تجاری و صنعتی با انواع خودروی باربری ( تریلی ، خاور و کامیون و نیسان ) توسط آنی بار از همه نقاط استان تهران با ارزانترین نرخ کرایه انجام میشود .  مشاوره رایگان آنی بار نیز برای حمل و نقل سریع و ارزان و ایمن آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان میباشد .

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع