anibar-header
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری کامیون به رضوانشهر ( تک/جفت/۹۱۱ )

باربری و حمل و نقل بار و کالا از تهران و شهرستان های مختلف به رضوانشهر گیلان بصورت همه روزه و تخصصی و با کمترین نرخ کرایه تحت پوشش بهترین و کامل ترین بیمه نامه با انواع کامیون های سبک و سنگین بصورت تخصصی ، ارسال بار و محموله های تجاری و صنعتی و شخصی شما تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه  توسط رانندگان مجرب انجام خواهد شد .

 

حمل بار با کامیون به رضوانشهر

 

 

برای حمل و نقل بار و کالا با کامیون به رضوانشهر ، آنی بار همه روزه تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات باربری را همراه با بهترین و کاملترین خدمات پشتیبانی در اختیار شما قرار میدهد تا در اسرع وقت امکان جابجایی و ارسال بارهای شما فراهم گردد . ما در مجموعه آنی بار ، حمل بار با کامیون را از هر نقطه ای ازا کشور مخصوصا از استان تهران به شما عزیزان ارائه می نماییم . 

 

حمل و نقل بار و کالا و تجهیزات از تهران به رضوانشهر با کامیون ۱۰ تن ( تک ) ، کامیون ۱۵ تن ( جفت ) و کامیون ۹۱۱ انجام میگیرد و بنا بر نوع بار شما و شرایط آن ، مناسب ترین خودروی باربری در اختیار شما قرار خواهد گرفت  . 

 

شما می توانید با مشاوره با کارشناسان و متخصصین آنی بار ، در انتخاب کامیون مناسب و کاهش هزینه های باربری خود را همکاری بفرمایید . 

 

 

حمل بار به رضوانشهر ، تخصص مجموعه آنی بار است .

 

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  کامیون 15 تن جفت
  کامیون ۱۵ تن جفت

   

  کامیون ۱۵ تن ( جفت ) برای رضوانشهر 

   

   

  این کامیون نیز مانند کامیون تک برای حمل و نقل انواع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرد . کامیون ۱۵ تن یا جفت بصورت ۲ محور است که توان حمل بار تا تناژ ۱۵ تن بصورت استاندارد و قانونی را دارد . کامیون ۱۵ تن یا جفت بهترین انتخاب برای حمل و نقل بارهای سنگین که دارای طول حدود ۶ متر ۸۰ و عرض ۲ متر ۳۰ هستند میباشند . 

   

  با کامیون ۱۵ تن می توانید انواع دستگاه های صنعتی ، سنگ ساختمانی ، محموله های کارتنی و بسته بندی شده و . . . را بصورت همه روزه از هرنقطه ای از ایران به رضوانشهر گیلان ارسال کنید . 

   

  باربری با کامیون ۱۰ تن ( تک ) به رضوانشهر

   

  رضوانشهر یکی از شهرهای مهم استان گیلان است که همه روزه حجم زیادی از بار و کالا و محموله های تجاری و صنعتی به این شهرستان ارسال میشوند و برای حمل بسیاری از آنها ، کامیون ۱۰ نن مورد استفاده قرار میگیرد .

   

   

  کامیون ۱۰ تن یا تک محور توان حمل بار تا وزن ۱۰ تن را دارد و به همین جهت به این نام معروف شده است . این کامیون دارای اتاق بار به طول ۵ متر و ۸۰ سانتی متر و عرض حدود ۲ متر ۱۰ سانتی متر است که مناسب برای حمل انواع بار و کالا است . 

   

   

  البته محموله های حساس مانند اثاثیه و لوازم منزل را با این کامیون جابجا نمیکنند . 

   

   

  برای ارسال بارهای تجاری و صنعتی و محموله های مختلفی که به صورت بین شهری از تهران به استان گیلان ارسال میشوند ، این کامیون بهترین انتخاب است . 

   

  کامیون ۹۱۱ رضوانشهر گیلان

   

  یکی از انواع خودروی های باربری ، کامیون ۹۱۱ است .

   

   

  این کامیون برای حمل و نقل بارهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرد که توان حمل بار بالا و اتاق بار بزرگ  از ویژگی های این خودروی باربری محبوب است .

   

   

  برای ارسال بار و کالا با کامیون ۹۱۱ از تهران به رودسر ، ما همه روزه خدمات حمل و نقل بار را در اختیار شما قرار میدهیم تا در کمترین زمان ممکن حمل سریع و تخصصی را انجام دهید .

   

   

  ارسال بار و کالا با کامیون ها به رضوانشهر بصورت تخصصی و حرفه ای و با کمترین کرایه انجام میگیرد .

   

   

   

  حمل بار با کامیون برگشتی جهت کاهش هزینه های حمل و نقل و باربری شما 

   

   

   

  نرخ کرایه و هزینه باربری با کامیون به رضوانشهر

   

   

  نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بار و کالا با کامیون ها بر اساس موارد متعددی مشخص میشود . این موارد برای حمل و نقل بارهای مختلف متفاوت هستند و هزینه های حمل و نقل را تحت تاثیر قرار میدهند . 

   

   

  برخی از این موارد که در هزینه های باربری تاثیرگذارند را در ادامه بررسی خواهیم کرد : 

   

   

  • محل تخلیه و بارگیری ؛ اگر در محل تخلیه و بارگیری شرایط محیا باشد ، هزینه های عادی حمل و نقل اعمال خواهد شد . در برخی موارد به دلیل شرایط ترددی نامناسب ( تخلیه و بارگیری در شب ، جاده خاکی و . . ) نرخ کرایه های دوچار تغییراتی خواهند شد .

   

   

  • نوع بار و کالای شما : برخی از انواع کالاها ، دارای ارزش مالی بالایی هستند . حمل و نقل این نوع بارها نیاز به شرایط ویژه دارد که هزینه های حمل را افزایش میدهد ( مانند پوشش بیمه نامه با ارزش بار بالا که هزینه زیادی دارد ) .

   

   

  • وزن بار : معمولا رانندگان برای حمل و نقل بارهای سبک تر راغب تر هستند و حمل و نقل این بارهای با کرایه های کمتری انجام میشود .

   

   

  مهمترین عامل ، نوع کامیون مورد استفاده میباشد . کامیون ها هر یک برای یک مسیر مشخص دارای هزینه و کرایه های مختلف هستند . 

   

   

  >> استعلام کرایه کامیون تهران به رشت << 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

   

  ویژه >> باربری کامیون رودسر بصورت همه روزه و تخصصی

   

   

  بیمه نامه برای باربری کامیون رضوانشهر 

   

  از هر نقطه ای از کشور که قصد ارسال بار و کالا به رضوانشهر را داشته باشید ، کامیون های آنی بار با پوشش کامل بیمه نامه در اختیار شما قرار میگیرند .حمل و نقل بار و کالا بدون بیمه نامه یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که یک شرکت باربری و حمل و نقل انجام خواهد داد زیرا در صورت بروز حادثه ، جبران خسارات به شدت مشکل خواهد شد . 

   

  حمل و نقل انواع بار و کالا مجاز در آنی بار توسط کامیون ها تا ۳۰ میلیون تومان تحت پوشش بیمه نامه قرار میگیرد و شما امکان افزایش سطح پوشش بیمه نامه را تا مبالغ بالا تر نیز خواهید داشت . 

   

  بیمه نامه مورد استفاده در آنی بار خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت و تصادفات و . . . را تحت پوشش کامل قرار میدهد . 

   

   

  در نهایت ، برای ارسال بار و کالاهای خود به رضوانشهر می توانید از هر نقطه ای از ایران درخواست خدمات باربری را با کمترین هزینه و زمان از طریق آنی بار ثبت نمایید و اقدام به جابجایی بار و کالا نمایید . ارسال بارهای سبک و سنگین ، محموله های تجاری و صنعتی به رضوانشهر با انواع کامیون تک ، جفت و ۹۱۱ بصورت همه روزه انجام خواهد شد . 

  با آنی بار در تماس باشید 

   

  این مقاله را به اشتراک بگذارید
  Print this page
  Print
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on Facebook
  Facebook
  Share on LinkedIn
  Linkedin

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد