anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری کامیون به رضوانشهر ( تک/جفت/۹۱۱ )

باربری و حمل و نقل بار و کالا از تهران و شهرستان های مختلف به رضوانشهر گیلان بصورت همه روزه و تخصصی و با کمترین نرخ کرایه تحت پوشش بهترین و کامل ترین بیمه نامه با انواع کامیون های سبک و سنگین بصورت تخصصی ، ارسال بار و محموله های تجاری و صنعتی و شخصی شما تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه  توسط رانندگان مجرب انجام خواهد شد .

 

حمل بار با کامیون به رضوانشهر

 

 

برای حمل و نقل بار و کالا با کامیون به رضوانشهر ، آنی بار همه روزه تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات باربری را همراه با بهترین و کاملترین خدمات پشتیبانی در اختیار شما قرار میدهد تا در اسرع وقت امکان جابجایی و ارسال بارهای شما فراهم گردد . ما در مجموعه آنی بار ، حمل بار با کامیون را از هر نقطه ای ازا کشور مخصوصا از استان تهران به شما عزیزان ارائه می نماییم . 

 

 

حمل و نقل بار و کالا و تجهیزات از تهران به رضوانشهر با کامیون ۱۰ تن ( تک ) ، کامیون ۱۵ تن ( جفت ) و کامیون ۹۱۱ انجام میگیرد و بنا بر نوع بار شما و شرایط آن ، مناسب ترین خودروی باربری در اختیار شما قرار خواهد گرفت  . 

 

 

شما می توانید با مشاوره با کارشناسان و متخصصین آنی بار ، در انتخاب کامیون مناسب و کاهش هزینه های باربری خود را همکاری بفرمایید . 

 

 

حمل بار به رضوانشهر ، تخصص مجموعه آنی بار است .

 

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  کامیون 15 تن جفت
  کامیون ۱۵ تن جفت

   

  کامیون ۱۵ تن ( جفت ) برای رضوانشهر 

   

   

  این کامیون نیز مانند کامیون تک برای حمل و نقل انواع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرد . کامیون ۱۵ تن یا جفت بصورت ۲ محور است که توان حمل بار تا تناژ ۱۵ تن بصورت استاندارد و قانونی را دارد . کامیون ۱۵ تن یا جفت بهترین انتخاب برای حمل و نقل بارهای سنگین که دارای طول حدود ۶ متر ۸۰ و عرض ۲ متر ۳۰ هستند میباشند . 

   

   

  با کامیون ۱۵ تن می توانید انواع دستگاه های صنعتی ، سنگ ساختمانی ، محموله های کارتنی و بسته بندی شده و . . . را بصورت همه روزه از هرنقطه ای از ایران به رضوانشهر گیلان ارسال کنید . 

   

   

  باربری با کامیون ۱۰ تن ( تک ) به رضوانشهر

   

   

  رضوانشهر یکی از شهرهای مهم استان گیلان است که همه روزه حجم زیادی از بار و کالا و محموله های تجاری و صنعتی به این شهرستان ارسال میشوند و برای حمل بسیاری از آنها ، کامیون ۱۰ نن مورد استفاده قرار میگیرد .

   

   

  کامیون ۱۰ تن یا تک محور توان حمل بار تا وزن ۱۰ تن را دارد و به همین جهت به این نام معروف شده است . این کامیون دارای اتاق بار به طول ۵ متر و ۸۰ سانتی متر و عرض حدود ۲ متر ۱۰ سانتی متر است که مناسب برای حمل انواع بار و کالا است . 

   

   

  البته محموله های حساس مانند اثاثیه و لوازم منزل را با این کامیون جابجا نمیکنند . 

   

   

  برای ارسال بارهای تجاری و صنعتی و محموله های مختلفی که به صورت بین شهری از تهران به استان گیلان ارسال میشوند ، این کامیون بهترین انتخاب است . 

   

   

  کامیون تک 10 تن تهران
  کامیون تک ۱۰ تن

   

  کامیون ۹۱۱ رضوانشهر گیلان

   

  یکی از انواع خودروی های باربری ، کامیون ۹۱۱ است .

   

   

  این کامیون برای حمل و نقل بارهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرد که توان حمل بار بالا و اتاق بار بزرگ  از ویژگی های این خودروی باربری محبوب است .

   

   

  برای ارسال بار و کالا با کامیون ۹۱۱ از تهران به رودسر ، ما همه روزه خدمات حمل و نقل بار را در اختیار شما قرار میدهیم تا در کمترین زمان ممکن حمل سریع و تخصصی را انجام دهید .

   

   

  ارسال بار و کالا با کامیون ها به رضوانشهر بصورت تخصصی و حرفه ای و با کمترین کرایه انجام میگیرد .

   

   

   

  حمل بار با کامیون برگشتی جهت کاهش هزینه های حمل و نقل و باربری شما 

  کامیون 911
  کامیون ۹۱۱

   

   

   

  نرخ کرایه و هزینه باربری با کامیون به رضوانشهر

   

   

  نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بار و کالا با کامیون ها بر اساس موارد متعددی مشخص میشود . این موارد برای حمل و نقل بارهای مختلف متفاوت هستند و هزینه های حمل و نقل را تحت تاثیر قرار میدهند . 

   

   

  برخی از این موارد که در هزینه های باربری تاثیرگذارند را در ادامه بررسی خواهیم کرد : 

   

   

  • محل تخلیه و بارگیری ؛ اگر در محل تخلیه و بارگیری شرایط محیا باشد ، هزینه های عادی حمل و نقل اعمال خواهد شد . در برخی موارد به دلیل شرایط ترددی نامناسب ( تخلیه و بارگیری در شب ، جاده خاکی و . . ) نرخ کرایه های دوچار تغییراتی خواهند شد .

   

   

  • نوع بار و کالای شما : برخی از انواع کالاها ، دارای ارزش مالی بالایی هستند . حمل و نقل این نوع بارها نیاز به شرایط ویژه دارد که هزینه های حمل را افزایش میدهد ( مانند پوشش بیمه نامه با ارزش بار بالا که هزینه زیادی دارد ) .

   

   

  • وزن بار : معمولا رانندگان برای حمل و نقل بارهای سبک تر راغب تر هستند و حمل و نقل این بارهای با کرایه های کمتری انجام میشود .

   

   

  مهمترین عامل ، نوع کامیون مورد استفاده میباشد . کامیون ها هر یک برای یک مسیر مشخص دارای هزینه و کرایه های مختلف هستند . 

   

   

  >> استعلام کرایه کامیون تهران به رشت << 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

   

  ویژه >> باربری کامیون رودسر بصورت همه روزه و تخصصی

   

   

  بیمه نامه برای باربری کامیون رضوانشهر 

   

  از هر نقطه ای از کشور که قصد ارسال بار و کالا به رضوانشهر را داشته باشید ، کامیون های آنی بار با پوشش کامل بیمه نامه در اختیار شما قرار میگیرند .حمل و نقل بار و کالا بدون بیمه نامه یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که یک شرکت باربری و حمل و نقل انجام خواهد داد زیرا در صورت بروز حادثه ، جبران خسارات به شدت مشکل خواهد شد . 

   

   

   

  حمل و نقل انواع بار و کالا مجاز در آنی بار توسط کامیون ها تا ۳۰ میلیون تومان تحت پوشش بیمه نامه قرار میگیرد و شما امکان افزایش سطح پوشش بیمه نامه را تا مبالغ بالا تر نیز خواهید داشت . 

   

   

   

  بیمه نامه مورد استفاده در آنی بار خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت و تصادفات و . . . را تحت پوشش کامل قرار میدهد . 

   

   

  در نهایت ، برای ارسال بار و کالاهای خود به رضوانشهر می توانید از هر نقطه ای از ایران درخواست خدمات باربری را با کمترین هزینه و زمان از طریق آنی بار ثبت نمایید و اقدام به جابجایی بار و کالا نمایید . ارسال بارهای سبک و سنگین ، محموله های تجاری و صنعتی به رضوانشهر با انواع کامیون تک ، جفت و ۹۱۱ بصورت همه روزه انجام خواهد شد . 

   

   

  با آنی بار در تماس باشید 

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد