anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری کامیون رودسر ( تک / جفت / ۹۱۱ )

باربری و حمل و نقل انواع بار و کالا با کامیون ۱۰ تن ، ۱۵ تن و ۹۱۱ به مقصد رودسر در استان گیلان با کمترین هزینه همراه با بهترین و کاملترین بیمه نامه ؛ ارسال بارهای تجاری و صنعتی بصورت تخصصی و حرفه ای از همه نقاط استان تهران با کمترین هزینه 

 

 

حمل ارزان قیمت و سریع بار و کالا با کامیون های آنی بار به هر نقطه ای از رودسر گیلان بصورت همه روزه انجام میگیرد .

 

 

کامیون از تهران به رودسر

 

برای حمل و نقل انواع بار و کالا ، کامیون های آنی بار از تمام نقاط کشور در اختیار شما قرار میگیرد . اما استان تهران به دلیل تعداد زیادی از کارخانجات و صنایع ، نیاز به تعداد زیادی کامیون نیز دارند که انی بار با ۳۵۰ کامیون از تهران به رودسر آماده ارائه خدمات رسانی به شما هستند . 

حمل و نقل بارهای شما با کامیون ها از شهر تهران ، شهرک صنعتی های استان تهران و شهرک های مسکونی مانند پرند ، پردیس ، ورامین و . . . بصورت تخصصی به شما عزیزان ارائه می گردد .

 

 

کامیون های آنی بار توان حمل بار متفاوتی دارند که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد.

 

 

ارسال بار از تهران به رودسر بصورت همه روزه برای شما عزیزان انجام خواهد گرفت . سریعترین و ارزانترین خدمات را با آنی بار تجربه کنید .

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  حمل و نقل بار با کامیون
  حمل و نقل بار با کامیون

   

   

  کامیون ۱۰ تن برای رودسر

   

   

  کامیون ۱۰ تن یا کامیون تک ، پر استفاده ترین خودروی باربری است که برای حمل و نقل انواع کالا و بار مورد استفاده قرار میگیرد . شما می توانید تخصصی ترین و سریعترین خدمات حمل بار تا تناز ماکسیمم ۱۰ تن را از طریق این کامیون جابجا نمایید .

   

   

  کامیون تک امکان حمل انواع بار و کالا و محموله های تجاری وصنعتی و شخصی را دارد . 

   

   

  کامیون ۱۰ تن دارای عرض حدود ۲ متر و ۱۰ الی ۲ متر ۲۰ سانتی متر است . طول اتاق این خودروی باربری نیز حدود ۵ متر و ۸۰ سانت است . 

   

   

   

  کامیون ۱۵تن یا ۱۰چرخ رودسر

   

   

  برای حمل و نقل بارهایی که تناز آنها بیشتر از ۱۰ تن است ، از کامیون ۱۵ تن استفاده میشود . این کامیون برای حمل و نقل بارهای نیمه سنگین که نیازی به تریلی ها ندارند مورد استفاده قرار میگیرد و توان حمل بار بسیار بالایی دارد . 

   

   

   

  کامیون ۱۵ تن بهترین و مناسب ترین خودروهای باربری برای حمل و نقل انواع بار و کالا میباشد . 

   

   

   

  کامیون ۱۵ تن دارای عرض حدود ۲ متر و ۲۵ الی ۲ متر ۳۵ سانتی متر است . طول اتاق این خودروی باربری نیز حدود ۶ متر و ۸۰ سانت است . 

   

   

  کامیون 15 تن جفت
  کامیون ۱۵ تن جفت

   

  کامیون ۹۱۱ رودسر

   

  یکی از انواع خودروی های باربری ، کامیون ۹۱۱ است .

   

   

  این کامیون برای حمل و نقل بارهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرد که توان حمل بار بالا و اتاق بار بزرگ  از ویژگی های این خودروی باربری محبوب است .

   

   

  برای ارسال بار و کالا با کامیون ۹۱۱ از تهران به رودسر ، ما همه روزه خدمات حمل و نقل بار را در اختیار شما قرار میدهیم تا در کمترین زمان ممکن حمل سریع و تخصصی را انجام دهید .

   

   

  ارسال بار و کالا با کامیون ها به رودسر بصورت تخصصی و حرفه ای و با کمترین کرایه انجام میگیرد .

   

  کامیون 911
  کامیون ۹۱۱

   

  کرایه کامیون بندر انزلی را نیز می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما استعلام کنید . 

   

   

  نرخ کرایه و هزینه باربری با کامیون به رودسر

   

  نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بار و کالا با کامیون ها بر اساس موارد متعددی مشخص میشود . این موارد برای حمل و نقل بارهای مختلف متفاوت هستند و هزینه های حمل و نقل را تحت تاثیر قرار میدهند . 

   

   

  برخی از این موارد که در هزینه های باربری تاثیرگذارند را در ادامه بررسی خواهیم کرد : 

   

   

  • محل تخلیه و بارگیری ؛ اگر در محل تخلیه و بارگیری شرایط محیا باشد ، هزینه های عادی حمل و نقل اعمال خواهد شد . در برخی موارد به دلیل شرایط ترددی نامناسب ( تخلیه و بارگیری در شب ، جاده خاکی و . . ) نرخ کرایه های دوچار تغییراتی خواهند شد .

   

   

  • نوع بار و کالای شما : برخی از انواع کالاها ، دارای ارزش مالی بالایی هستند . حمل و نقل این نوع بارها نیاز به شرایط ویژه دارد که هزینه های حمل را افزایش میدهد ( مانند پوشش بیمه نامه با ارزش بار بالا که هزینه زیادی دارد ) .

   

   

  • وزن بار : معمولا رانندگان برای حمل و نقل بارهای سبک تر راغب تر هستند و حمل و نقل این بارهای با کرایه های کمتری انجام میشود .

   

   

  مهمترین عامل ، نوع کامیون مورد استفاده میباشد . کامیون ها هر یک برای یک مسیر مشخص دارای هزینه و کرایه های مختلف هستند . 

   

   

  کمترین کرایه کامیون از تهران به رشت را از آنی بار استعلام کنید . 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  بیمه نامه مخصوص باربری کامیون رودسر

   

  برای حمل و نقل بار و کالا با کامیون ها ، آنی بار تخصصی ترین بیمه نامه که با بالاترین سطح پوشش میباشد را در اختیار شما قرار میدهد . بیمه نامه مورد استفاده در آنی بار دارای پوشش ۱۰۰ درصدی است و در صورت بروز حادثه ای در زمان حمل بار تا رودسر ، خسارات بصورت کامل پرداخت خواهد شد . 

   

   

   

  آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما با کامیون ، تا ۳۰ میلیون تومان بیمه رایگان در اختیارتان قرار میدهد و در صورتی که ارزش بار شما بیش از این باشد امکان افزایش سطح پوشش بیمه فراهم میباشد . 

   

   

   

  باربری با کامیون های مختلف توسط آنی بار تحت پوشش کامل بیمه نامه هستند 

   

   

  خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات ، بلایای طبیعی و غیر طبیعی همگی تحت پوشش آنی بار است . 

   

   

  ارسال بار و کالا با کامیون به شهرستان رودسر در استان گیلان با مشاوره دقیق و تخصصی سبب کاهش هزینه های شما نیز خواهد شد . با شماره تلفن مجموعه انی بار در ارتباط باشید تا کمترین نرخ کرایه را در اختیار شما قرار دهیم . 

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد