anibar-header
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

کامیون به سمنان ( جفت / تک / ۹۱۱ )

حمل و نقل بار و کالا به سمنان معمولا با انواع کامیون ها انجام میشود . هر یک از کامیون ها دارای توان و ابعاد خاصی هستند که امکان حمل بار های متفاوت را برای آنها فراهم می نماید . حمل و نقل بار و کالای شما توسط آنی بار با استفاده از کامیون ها یا تریلی های متناسب با نوع بار و شرایط آن انجام میگیرد . 

 

برای درخواست باربری با کامیون ، با آنی بار در تماس باشید و در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را درخواست نمایید .

 

 

 

باربری با کامیون از تهران به سمنان

 

برای حمل و نقل بار و کالا به سمنان ، آنی بار کامیون ها مختلف را با نازلترین نرخ کرایه در اختیار شما قرار میدهد . حمل و نقل بار از شهرک صنعتی ، مناطق مسکونی و تجاری و انبار های شخصی بصورت همه روزه با انواع کامیون ها انجام میشود .

 

نکته قابل تذکر این است که خدمات آنی بار در تمامی نقاط استان تهران در اختیار شما قرار میگیرند و شما می توانید علاوه بر استان تهران ، از سایر استان های کشور نیز درخواست کامیون جفت و تک و ۹۱۱ به مقصد سمنان را ثبت نمایید .

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  کمترین کرایه کامیون به سمنان
  کمترین کرایه کامیون به سمنان

  حمل بار با کامیون جفت ۱۵ تن برای سمنان

   

  این کامیون قوی ترین و بزرگترین کامیون موجود در حمل و نقل ایران است . با استفاده از این کامیون امکان حمل بار تا تناژ حدود ۱۵ تن برای شما عزیزان فراهم میشود و شما می توانید در اسرع وقت این کامیون را از طریق خدمات آنی بار سفارش دهید .

   

   

  این کامیون محدودیت تردد در معابر شهری دارد و تنها امکان تردد در ساعات پایانی شب ( ۱۰ شب به بعد ) فراهم میباشد . از همین جهت بارگیری در داخل تهران یا تخلیه در شهر سمنان باید در ساعات شب انجام شود .

   

  کامیون جفت دارای اتاق بار با طول حدود ۶ متر و ۸۰ و همچنین دارای عرض حدود ۲ متر و ۳۰ سانتی متر است

   

   

  با استفاده این کامیون به راحتی میتوانید محموله های سنگین خود را به هر نقطه از استان سمنان ارسال کنید .

   

   

   

   

  کامیون تک ۱۰ تن به سمنان

   

  برای حمل بارهایی که اندکی سبک تر هستند ، کامیون ۱۰ تن تک مورد استفاده قرار میگیرد . این کامیون برای حمل انواع بار و کالا مناسب است و شما امکان جابجایی محموله هایی با تناژحدود ۱۰ را خواهید داشت . 

   

  کامیون تک یا ۱۰ تن برای حمل آهن آلاتی مانند پروفیل و لوله نیز مورد استفاده قرار میگیرد . حمل و نقل همه نوع کالای تجاری بصورت تخصصی و با ارزانترین نرخ کرایه در اسرع وقت و با کمترین هزینه برای استان سمنان و شهرستان های اطراف آن .انجام میشود . 

   

   

   

  کامیون ۹۱۱ برای سمنان

   

  حمل و نق بار و کالا با کامیون۹۱۱ نیز برای سمنان انجام میشود . کامیون ۹۱۱ یکی از انواع کامیون های باربری از که توان به مراتب کمتری از کامیون تک دارد اما توان آن بیشتر از کامیونت و خاور است . 

   

   

  از همین جهت ، برای حمل و نقل بار و کالا های تجاری و شخصی تا تناژ حدود ۴ تن ، کامیون ۹۱۱ انتخاب بسیار خوبی است . 

   

   

  این کامیون نیز مانند سایر کامیون ها ( تک و جفت ) امکان تردد در معابر شهری را تا ساعت ۱۰ شب ندارد و برای ارسال بار از تهران برای سمنان ، میبایست برای این مناطق تا ساعت ۱۰ شب صبر نمایید 

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  کرایه کامیون سمنان چقدر است ؟

   

   

  برای حمل و نقل بار و کالا به سمنان با انواع کامیون ، می توانید به راختی محموله خود را با ارزانترین نرخ کرایه جابجا کنید به شرطی که اطلاعات کافی در خصوص انواع کامیون و تناژ و شرایط آنها داشته باشید . 

  برخی موارد در هزینه کرایه کامیون جفت یا تک برای سمنان موثر هستند که این موارد عبارتند از : 

   

  • فاصله مبداء و مقصد  : موضوع مهم برای حمل و نقل بار و کالا از تهران به سمنان ، اصله مبداء و مقصد و است . فاصله تاثیرگذارترین موضوع در حمل و نقل بار و کالا میباشد.
  • نوع خودروی باربری : نوع خودروی باربری عامل مهم بعدی در هزینه های حمل و نقل بار و کالا است . خودروی باربری بر اساس توان و تناز حمل بار دارای نرخ کرایه های متفاوتی هستند . به عنوان مثال ، برای ارسال بار با کامیونت ایسوزو به سمنان ، از آنجایی که توان و ابعاد این خودرو کمتر از کامیون ۱۵ تن جفت است ، نرخ کرایه نیز متفاوت است و بسیار کمتر از کامیون ها میباشد . 

   

  •  شرایط محل بارگیری / تخلیه : در بسیاری از موارد ، شرایط محل بارگیری/تخلیه تاثیر مستقیم در هزینه های حمل و نقل بار شما دارد . در زمانی که برخی شرایط ماننده جاده های خاکی ، گردنه های سنگین و . . . وجود داشته باشند ، رانندگان تمایل کمتری برای حمل بار به این مناطق دارند . در نتیجه نرخ کرایه آنها کمی بالاتر خواهد بود . 

   

  • نوع بار و وزن آن : این مورد نیز یکی از موارد تاثیر گذار در هزینه های حمل بار است . از آنجایی که برخی از انواع محموله ها برای حمل و نقل بار نسبتا مشکلاتی را دارند ، هزینه های حمل آنها بالاتر است و به عنوان مثال ، حمل کالاهای یخچالی یا اشتعالزا . معمولا رانندگان برای حمل بارهای سب تر علاقه بیشتری نشان میدهند ، از همین جهت امکان دارد با نرخ کرایه کمتری نیز راضی به حمل بار شما شوند .

   

  علاوه بر حمل و نقل بار و کالا با کامیون تک ۱۰ تن و جفت ۱۵ تن و کامیون ۹۱۱ ، آنی بار باربری تریلی سمنان را نیز در اختیار شما قرار میدهد . شما می توانید ارزانترین نرخ کرایه برای حمل و نقل بار و کالا را در کمترین زمان ممکن از کارشناسان ما استعلام کنید

   

  این مقاله را به اشتراک بگذارید
  Print this page
  Print
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on Facebook
  Facebook
  Share on LinkedIn
  Linkedin

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد