anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

کرایه ارسال بار به سمنان چقدر است ؟

برای حمل و نقل و ارسال بار و کالا به سمنان ، نرخ کرایه معمولا مهمترین موضوعی است که صاحبین بار به آن توجه میکنند . متاسفانه شرکت های حمل و نقل باربری نیز با اشراف به این موضوع ، برای جلب نظر مشتری نرخ کرایه های غیر واقعی بسیار پایین را اعلام و در نهایت در هنگام صدور پروانه تردد ، صاحبین بار را با نرخ کرایه نهایی مواجه میکنند .

 

 

همین موضوع سبب شده است که آنی بار با اعلام نرخ کرایه های دقیق و نهایی در زمان استعلام کرایه ، تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما انجام دهد . 

 

 

هزینه کرایه باربری به سمنان

نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل و باربری تهران به سمنان یا از هر نقطه ای از کشور برای سمنان ، بر اساس موارد بسیار زیادی مشخص میشود . همین موضوع سبب شده است که نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بصورت متغیر باشند و تعرفه های دائمی قابل ارائه نباشند. 

 

 

برای حمل و نقل بار و کالا ، موارد زیر در هزینه های حمل بار شما موثر خواهند بود : 

 

 

 • فاصله مبداء و مقصد  : موضوع مهم برای حمل و نقل بار و کالا از تهران به سمنان ، اصله مبداء و مقصد و است . فاصله تاثیرگذارترین موضوع در حمل و نقل بار و کالا میباشد.
 • نوع خودروی باربری : نوع خودروی باربری عامل مهم بعدی در هزینه های حمل و نقل بار و کالا است . خودروی باربری بر اساس توان و تناز حمل بار دارای نرخ کرایه های متفاوتی هستند . به عنوان مثال ، برای ارسال بار با کامیونت ایسوزو به سمنان ، از آنجایی که توان و ابعاد این خودرو کمتر از کامیون ۱۵ تن جفت است ، نرخ کرایه نیز متفاوت است و بسیار کمتر از کامیون ها میباشد . 

 

 •  شرایط محل بارگیری / تخلیه : در بسیاری از موارد ، شرایط محل بارگیری/تخلیه تاثیر مستقیم در هزینه های حمل و نقل بار شما دارد . در زمانی که برخی شرایط ماننده جاده های خاکی ، گردنه های سنگین و . . . وجود داشته باشند ، رانندگان تمایل کمتری برای حمل بار به این مناطق دارند . در نتیجه نرخ کرایه آنها کمی بالاتر خواهد بود . 

 

 • نوع بار و وزن آن : این مورد نیز یکی از موارد تاثیر گذار در هزینه های حمل بار است . از آنجایی که برخی از انواع محموله ها برای حمل و نقل بار نسبتا مشکلاتی را دارند ، هزینه های حمل آنها بالاتر است و به عنوان مثال ، حمل کالاهای یخچالی یا اشتعالزا . معمولا رانندگان برای حمل بارهای سب تر علاقه بیشتری نشان میدهند ، از همین جهت امکان دارد با نرخ کرایه کمتری نیز راضی به حمل بار شما شوند .

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  ارزانترین کرایه حمل بار و کالا از تهران به سمنان
  ارزانترین کرایه حمل بار و کالا از تهران به سمنان

  کرایه کامیون و تریلی سمنان

  همانطور که گفته شد ، نرخ کرایه برای حمل بار با تریلی یا کامیون متفاوت است . مجموعه آنی بار انواع کامیون و تریلی را برای حمل و نقل انواع بار و کالا در اختیار شما قرار میدهد تا در اسرع وقت با ارزانترین نرخ کرایه اقدام به ارسال بار و کالای خود نمایید. 

   

  اما انواع تریلی یا کامیون نیز دارای نرخ کرایه های متفاوتی هستند . به عنوان مثال ، برای تریلی کفی کرایه ای کمتر از تریلی چادری و برای تریلی کمرشکن نرخ کرایه ای بیشتر از تریلی چادری وجود دارد. 

   

  در کامیون ها نیز به این صورت است . نرخ کرایه کامیون تک از کامیون جفت ۱۵ تن کمتر و از کامیون ۹۱۱ بیشتر است. 

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  استعلام نرخ کرایه باربری سمنان

   

  همانطور که در بالا گفته شد ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بار به سمنان بر اساس موارد مختلفی مشخص میشود و از همین جهت باید برای استعلام کمترین کرایه باربری برای سمنان  بصورت تلفنی یا از طریق اپلیکیشن آنی بار اقدام به درخواست مشاوره و استعلام کرایه نمایید . 

   

  مشاوران ما با در نظر گرفتن تمامی مواردی که در بند قبل گفته شد ، هزینه هایی و چاپی بارنامه را به شما اعلام خواهند نمود و شما هرگز افزایش هزینه ای نخواهید داشت . برای ارسال انواع بار و کالا به سمنان یا سایر شهر ها و شهرستان های این استان میتوانید با کمترین زمان بهترین و نازلترین نرخ کرایه را از آنی بار بپرسید . 

   

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع