کرایه ارسال بار به سمنان چقدر است ؟

هزینه کرایه باربری به سمنان

 

برای حمل و نقل و ارسال بار و کالا به سمنان ، نرخ کرایه معمولا مهمترین موضوعی است که صاحبین بار به آن توجه می کنند . متاسفانه شرکت های حمل و نقل باربری نیز با اشراف به این موضوع ، برای جلب نظر مشتری نرخ کرایه های غیر واقعی بسیار پایین را اعلام و در نهایت در هنگام صدور پروانه تردد ، صاحبین بار را با نرخ کرایه نهایی مواجه می کنند .

 

 

همین موضوع سبب شده است که آنی بار با اعلام نرخ کرایه های دقیق و نهایی در زمان استعلام کرایه ، تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما انجام دهد . 

 

 

نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل و باربری تهران به سمنان یا از هر نقطه ای از کشور برای سمنان ، بر اساس موارد بسیار زیادی مشخص میشود . همین موضوع سبب شده است که نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بصورت متغیر باشند و تعرفه های دائمی قابل ارائه نباشند. 

 

 

برای حمل و نقل بار و کالا ، موارد زیر در هزینه های حمل بار شما موثر خواهند بود : 

 

 

  • فاصله مبداء و مقصد  : موضوع مهم برای حمل و نقل بار و کالا از تهران به سمنان ، اصله مبداء و مقصد و است . فاصله تاثیرگذارترین موضوع در حمل و نقل بار و کالا میباشد.
  • نوع خودروی باربری : نوع خودروی باربری عامل مهم بعدی در هزینه های حمل و نقل بار و کالا است . خودروی باربری بر اساس توان و تناز حمل بار دارای نرخ کرایه های متفاوتی هستند . به عنوان مثال ، برای ارسال بار با کامیونت ایسوزو به سمنان ، از آنجایی که توان و ابعاد این خودرو کمتر از کامیون 15 تن جفت است ، نرخ کرایه نیز متفاوت است و بسیار کمتر از کامیون ها میباشد . 

 

  •  شرایط محل بارگیری / تخلیه : در بسیاری از موارد ، شرایط محل بارگیری/تخلیه تاثیر مستقیم در هزینه های حمل و نقل بار شما دارد . در زمانی که برخی شرایط ماننده جاده های خاکی ، گردنه های سنگین و . . . وجود داشته باشند ، رانندگان تمایل کمتری برای حمل بار به این مناطق دارند . در نتیجه نرخ کرایه آنها کمی بالاتر خواهد بود . 

 

  • نوع بار و وزن آن : این مورد نیز یکی از موارد تاثیر گذار در هزینه های حمل بار است . از آنجایی که برخی از انواع محموله ها برای حمل و نقل بار نسبتا مشکلاتی را دارند ، هزینه های حمل آنها بالاتر است و به عنوان مثال ، حمل کالاهای یخچالی یا اشتعالزا . معمولا رانندگان برای حمل بارهای سب تر علاقه بیشتری نشان میدهند ، از همین جهت امکان دارد با نرخ کرایه کمتری نیز راضی به حمل بار شما شوند .

 

باربری سمنان به سایر شهرها و شهرستان ها با مناسب ترین هزینه در آنی بار 

 

ارزانترین کرایه حمل بار و کالا از تهران به سمنان
ارزانترین کرایه حمل بار و کالا از تهران به سمنان

کرایه کامیون و تریلی سمنان

همانطور که گفته شد ، نرخ کرایه برای حمل بار به سمنان با تریلی یا کامیون متفاوت است . مجموعه آنی بار انواع کامیون و تریلی را برای حمل و نقل انواع بار و کالا در اختیار شما قرار میدهد تا در اسرع وقت با ارزانترین نرخ کرایه اقدام به ارسال بار و کالای خود نمایید. 

 

اما انواع تریلی یا کامیون نیز دارای نرخ کرایه های متفاوتی هستند . به عنوان مثال ، کرایه تریلی کفی کمتر از تریلی چادری و برای تریلی کمرشکن نرخ کرایه ای بیشتر از تریلی چادری وجود دارد. 

 

در کامیون ها نیز به این صورت است . نرخ کرایه کامیون تک از کامیون جفت 15 تن کمتر و از کامیون 911 بیشتر است. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

استعلام نرخ کرایه باربری سمنان

 

همانطور که در بالا گفته شد ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بار به سمنان بر اساس موارد مختلفی مشخص میشود و از همین جهت باید برای استعلام کمترین کرایه باربری برای سمنان  بصورت تلفنی یا از طریق اپلیکیشن آنی بار اقدام به درخواست مشاوره و استعلام کرایه نمایید . 

مشاوران ما با در نظر گرفتن تمامی مواردی که در بند قبل گفته شد ، هزینه هایی و چاپی بارنامه را به شما اعلام خواهند نمود و شما هرگز افزایش هزینه ای نخواهید داشت . برای ارسال انواع بار و کالا به سمنان یا سایر شهر ها و شهرستان های این استان میتوانید با کمترین زمان بهترین و نازلترین نرخ کرایه را از آنی بار بپرسید . 

 

حمل بار با نیسان به سمنان و حمل اثاث به سمنان از دیگر خدمات آنی بار در این استان می باشد . 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع