کرایه ایسوزو بوشهر ( مسقف و روباز )

باربری ایسوزو بوشهر با کمترین نرخ کرایه

 

 

حمل و نقل بار و کالا از تهران و شهرستان ها به بوشهر با استفاده از انواع کامیونت ایسوزو با نازلترین نرخ کرایه تحت پوشش بهترین بیمه نامه بصورت همه روزه توسط آنی بار به شما عزیزان ارائه می گردد .

 

تخصصی ترین و بروز ترین خدمات حمل و نقل بار و کالا با استفاده از کامیونت های ایسوزو مسقف ، روباز و بغل بازشو به شما عزیزان ارائه می شود . 

 

برای حمل بارهای تجاری ، صنعتی ، اثاث منزل ، لوازم اداری ، کالاهای اساسی و . . .می توانید ایسوزو بوشهر را با کمترین نرخ کرایه از آنی بار دریافت کنید .

 

ارزانترین و مناسب ترین نرخ کرایه ایسوزو بوشهر را از آنی بار استعلام بگیرید و با سایر شرکت های باربری مقایسه کنید . 

 

 

چه کالاهایی با ایسوزو به بوشهر ارسال میشوند ؟

 

در پاسخ به این سوال باید گفت هر نوع محموله و کالایی که دارای محدودیت های حمل و نقل نباشد و از نظر قانونی مشکلی برای جابجایی نداشته باشد توسط ایسوزو برای تمام نقاط استان بوشهر قابل حمل است . 

 

از جمله اثاثیه ، آهن آلات ، کالای تجاری ، سنگ و موزاییک ، مواد خوراکی و . . .. 

 

باربری تهران به بوشهر از خدمات تخصصی و حرفه ای آنی بار می باشد که با ایسوزو نیز انجام می شود. 

باربری با ایسوزو به بوشهر
باربری با ایسوزو به بوشهر

نرخ کرایه ایسوزو به بوشهر چطور مشخصی میشود ؟

 

برای حمل و نقل بار و کالا با ایسوزو به بوشهر ، نرخ کرایه بر اساس مواردی که بصورت روزانه دوچار تغییرات میشوند مشخص میشود . نرخ کرایه برای بوشهر هرگز ثابت نبوده و بر اساس موارد زیر افزایش یا کاهش خواهد داشت : 

 

 

نوع خودروی مورد استفاده : ایسوزوی که شما مورد استفاده قرار میدهید ، در هزینه های باربری موثر است . ایسوزو مسقف معمولا دارای نرخ کرایه بیشتری نسبت به ایسوزو روباز است . از همین جهت هزینه های حمل و نقل بار با این خودروی باربری کمی بیشتر خواهد بود .

 

 

شرایط خاص محموله : در زمانی که محموله خود را با ایسوزو به بوشهر ارسال میکنید ، هزینه بر اساس نوع بار و شرایط آن نیز تغییراتی خواهد داشت .

 

 

به عنوان مثال ، اگر محموله کمی سنگین باشد ، به دلیل استهلاک بالاتر خودرو ، هزینه های رانندگان نیز بیشتر خواهد بود . رانندگان برای حمل محموله های با وزن کمتر بیشتر رغبت  به خرج می دهند و با کرایه ای کمتر نیز راضی به حمل بار خواهند شد .

 

 

محل بارگیری و تخلیه : در برخی مناطق شهر تهران یا بوشهر ، تردد کامیونت ها مجاز نیست . از همین جهت باید برای حمل و نقل بارها ابتدا محدوده بارگیری و تخلیه را نیز مد نظر قرار داد .

 

 

به عنوان مثال ، در محدوده هفت تیر تهران امکان تردد بدون مجوز وجود ندارد و همین امر سبب افزایش هزینه های باربری با ایسوزو خواهد شد . 

 

 

ایسوزو روباز ایسوزو مسقف ایسوزو بغل بازشو 
بوشهر تماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
عسلویه تماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
گناوه تماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
بندر دیر تماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
برازجانتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
جمتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید

 

 

متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت ، امکان ارائه نرخ کرایه خاور بصورت دقیق وجود ندارد . لطفا برای اطلاع از دقیق ترین کرایه برای بوشهر ، با کارشناسان ما در تماس باشید . 

ایسوزو بغل بازشو
ایسوزو بغل بازشو

 

ارزان ترین هزینه باربری بین شهری با انواع خودرو های حمل و نقل را از آنی بار استعلام بگیرید.

 

انواع ایسوزو از تهران به بوشهر

 

 

آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات حمل و نقل بار و کالا را در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین نوع ایسوزو در اختیار شما قرار میدهد .

 

 

شما می توانید بصورت همه روزه ارزانترین و تخصصی خدمات حمل و نقل بار و کالا را با کامیونت ایسوزو مسقف و روباز جابجا نمایید .

 

 

علاوه بر تهران که مرکز حمل و نقل بار در ایران می باشد ، آنی بار از همه شهر ها و استان ها نسبت به حمل و نقل بار و کالای شما اقدام می کند .

 

ایسوزو مسقف 

ایسوزو روباز بغلدار

ایسوزو روباز بغل بازشو

 

 

باربری ایسوزو از تهران به بوشهر بصورت همه روزه همه روزه و با نازلترین نرخ کرایه برای حمل و نقل انوع بارهای شما در اختیارتان قرار میگیرد . تخصصی ترین خدمات باربری را از آنی بار بخواهید .

 

 

ایسوزو بغلدار همراه با چادر برزنتی
ایسوزو بغلدار همراه با چادر برزنتی

 

ابعاد و تناژ قابل حمل ایسوزو

 

 

کامیونت ایسوزو 5 متری برای حمل و نقل همه نوع بار در اختیار شما قرار میگیرد اما برای حمل بار بای به اندازه های آن و همچنین توان و تناز قابل حمل آن توجه نمود .

 

 

در حال استاندارد ، یک ایسوزو کامیونت ۳ تن بار را جابجا می کند که در اتاق بار حدود ۴ متر و نیم و با عرض ۲ متر و ۱۰ سانتی متر قرار میگیرد .

 

 

در بسیاری از موارد صاحبین خودروهای باربری مانند کامیونت و خاور ، اقدام به بزرگ کردن سایز اتاق بار خود می کنند که توان حمل بار های با ابعاد بزرگتر را داشته باشند .

 

 

باربری خاور بوشهر را با خدمات آنی بار تجربه کنید . ارزانترین و تخصصی ترین خدمات حمل و نقل کالا و محموله های شخصی و تجاری برای بوشهر .

 

 

برای استعلام نرخ کرایه تریلی ، بهترین راه تماس با مشاوران و کارشناسان آنی بار است . 

 

کرایه ایسوزو همراه با بیمه برای بوشهر

 

 

هزینه بیمه نامه جدا از نرخ و تعرفه حمل و نقل محاسبه میشود . به این صورت که به ازای هز 100 میلیون تومان پوشش بیمه باید مبلغ حدود 35 هزار تومان بابت حق بیمه پرداخت نمود . 

 

ارزش محموله شما تاثیر مستقیم در هزینه بیمه نامه دارد و از آنجایی که فاصله تهران به بوشهر بسیار زیاد است باید ارزش بیمه نامه به درستی انتخاب شود تا در صورت بروز حادثه ای که منجر به خسارت به محموله شود ، هزینه ها توسط بیمه نامه به شما پرداخت گردد . 

 

بیمه نامه آنی بار تا سقف 100 میلیون تومان رایگان است و برای ارزش محموله بالاتر می بایست هزینه ای اندک پرداخت شود .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل انواع بار و کالا از باربری بوشهر به سراسر کشور با کمترین هزینه

 

مشاوره برای حمل بار با ایسوزو به بوشهر

 

برای ارسال بار و کالا به بوشهر با استفاده از کامیونت ایسوزو ، بهتر است قبل از هرگونه ثبت سفارش نسبت به استعلام کرایه و اطلاع از شرایط حمل و نقل و تناسب خودروی باربری با نوع محموله خود مطلع شوید . 

 

آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما انواع ایسوزو را با کمترین کرایه و با بهترین خدمات به شما ارائه می نماید تا در اسرع وقت نتیجه کامل را دریافت کنید . 

 

مشاوره رایگان آنی بار در انتخاب خودروی باربری ، میزان پوشش بیمه نامه لازم و کاهش هزینه هان حمل و نقل بسیار موثر است . 

 

حمل بار به بوشهر با استفاده از انواع ایسوزو و خاور بصورت همه روزه توسط آنی بار انجام میشود و انواع کالا و محموله را می توانید به نقاط مختلف بوشهر ارسال کنید . 

 

باربری خاور بوشهر و باربری تریلی بوشهر از دیگر خدمات آنی بار است که با کمترین هزینه در اختیار شما قرار می گیرد. 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع