کرایه تریلی کفی

کرایه تریلی کفی و بغلدار را از آنی بار استعلام نمایید . کارشناسان آنی بار به صورت روزانه به روز ترین نرخ کرایه تریلی کفی را به تمامی نقاط ایران در اختیار شما قرار میدند .هزینه و کرایه تریلی کفی بر اساس نوع تریلی و نوع بار مشخص می شود . کارشناسان آنی بار با استفاده از دانش و تجربه خود کمترین هزینه باربری را به شما ارائه می نمایند . 

کرایه تریلی کفی از تهران

برای استعلام کرایه تریلی کفی از تهران به شهرستان ها ، می بایست نکات بسیار زیادی را در نظر داشت . 

به عنوان مثال ، محل بارگیری تریلی از تهران بسیار مهم می باشد زیرا برخی مناطق تهران علاوه بر عدم امکان تردد تریلی ، دارای طرح های عدم عبور نیز می باشند که به ناچار میبایست در ساعت های پایانی شب اقدام به بارگیری نمود .

علاوه بر این ، محل تخلیه بار و تعداد دفعات بارگیری و تخلیه بار نیز در کرایه باربری تاثیر گذار است . 

سامانه مشاوره آنی بار 33493350-021

کرایه تریلی کفی
کرایه تریلی کفی

کرایه تریلی کفی و بغلدار چقدر است ؟

همانطور که اعلام شد ، برای انواع تریلی با مشخصات بارگیری و تخلیه بار هزینه ها ی متفاوتی وجود خواهد داشت . اما با این حال برای مقاصد شهری و بین شهری همواره نرخ تقریبا مشخص و عرف مانندی وجود دارد که به صورت روزانه احتمال افزایش یا کاهش بر اساس برخی عوامل را نیز دارد .

تریلی های کفی و تریلی های بغلدار هر کدام برای منظور خاصی طراحی شده اند و توانایی حمل نوع خاصی از بارها را دارا می باشند . 

در صورت انتخاب تریلی نامناسب احتمال بروز خسارت به بار و محموله وجود خواهد داشت. 

تریلی کفی آنی بار
تریلی کفی آنی بار

 پایین ترین کرایه تریلی کفی با آنی بار

از آنجایی که بسیاری از هموطنان اطلاع کاملی از نوع تریلی مورد نیاز خود ندارند ، پیشنهاد می گردد به صورت بروز و در روز بارگیری اقدام به تماس با مشاوران آنی بار و استعلام  هزینه و کرایه تریلی کفی و بغلدار نمایند .

دلیل این امر ، نوسانات روزانه بازار اقتصادی کشور میباشد که به صورت ثابت هزینه های باربری را مشخص نمی نماید . 

کارشناسان آنی بار به صورت شبانه روزی برای اعلام هزینه های باربری به صورت تمام شده و نهایی و بدونه هیچگونه هزینه اضافه در خدمت شما می باشند .

 پایین ترین کرایه تریلی کفی با آنی بار
پایین ترین کرایه تریلی کفی با آنی بار

سامانه مشاوره آنی بار 33493350-021

کرایه تریلی کفی به همراه بیمه نامه باربری

برای حمل بار با تریلی کفی و یا بغلدار ، علاوه بر کرایه منصفانه و دقیق ، مهمترین موضوع استفاده از بیمه نامه های باربری می باشد . بیمه نامه باربری از این جهت بسیار با اهمیت می باشد که در صورت بروز هرگونه مشکل و تصادف و عوامل طبیعی و غیر طبیعی برای تریلی های کفی و بغلدار که موجب بروز حوادث کردد ، تمامی خسارات توسط بیمه نامه جبران خواهد شد . 

مشاوره رایگان درخواست تریلی کفی با آنی بار

آنی بار برای راعایت حقوق مشتریان و ارائه اطلاعات کامل و کافی در خصوص خدمات حمل بار و باربری با تریلی ، مشاوران زبده و کارآزموده خود را به صورت رایگان از طریق شماره مشاوره کارشناسان آنی بار در خدمت شما قرار داده است. 

کارشناسان واحد حمل داخلی ، واحد حمل بین المللی و واحد حمل بین شهری آنی بار به صورت شبانه روزی انواع مشاوره های مناسب را به شما ارائه می نمایند . تنها یک تماس کافیست ……

بيمه حمل بار
بيمه حمل بار

سامانه مشاوره آنی بار 33493350-021

اپلیکیشن سفارش و استعلام کرایه تریلی

اگر قصد سفارش انواع کامیون و استعلام کرایه تریلی کفی را دارید ، با استفاده از اپلیکیشن آنی بار می توانید در هر ساعت از شبانه روز به سادگی اقدام به ثبت درخواست خودروی باربری نمایید.

برای دانلود این اپلیکیشن می توانید از طریق لینک های زیر و از مارکت های معتبر اپلیکیشن این نرم افزار را دانلود نمایید  . 

دانلود اپلیکیشن باربری آنی بار برای اندروید از کافه بازار 

دانلود اپلیکیشن باربری آنی بار برای آیفون از سیب اپ

Untitledsd 3 e1551946838523

با تماس با کارشناسان آنی بار ، به سادگی می توانید از کمترین نرخ کرایه تریلی کفی و بغلدار به تمامی نقاط کشور مطلع گردید. آنی بار این اطمینان را به صاحبین گرامی بار خواهد داد که هزینه دریافت شده توسط آنی بار ، کمترین نرخ باربری تریلی خواهد بود . علاوه بر این بیمه نامه آنی بار ، بیمه نامه حمل بار کامل و جامع می باشد که انواع خسارات را با کمترین هزینه به صورت کامل جبرای خواهد بود. 

آشنایی با انواع تریلی : 

تریلی کفی 

تریلی بغلدار 

تریلی ترانزیت

کارشناس تولید محتوا

کارشناس تولید محتوای مجموعه آنی بار ، علاقه مند به نویسندگی و تولید محتوا در خصوص حمل و نقل و باربری