anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

کرایه نیسان ۱۴۰۱ | تعرفه حمل بار با نیسان در سال ۱۴۰۱

نرخ کرایه نیسان ۱۴۰۱ چقدر است ؟

حمل و نقل بار و کالا با استفاده از نیسان وانت یکی از پر استفاده ترین خدمات باربری است که با کمترین نرخ کرایه در سال ۱۴۰۱  بسیاری از هموطنان برای نقاط مختلف کشور با توجه به حجم محموله و وزن آن درخواست روزانه خود را به آنی بار اعلام میکنند . 

 

آنی بار یکی از برترین و سریعترین و در عین حال ارزانترین تعرفه های حمل و نقل با نیسان را در اختیار شما قرار میدهد تا در کمترین زمان محموله های خود را با نازلترین نرخ کرایه جابجا نمایید . 

 

نرخ کرایه نیسان ۱۴۰۱ را می توانید از طریق تماس تلفنی با مشاوران ما استعلام نمایید . آنی بار ارزانترین تعرفه کرایه و هزینه را برای نیسان بار در سال ۱۴۰۱ ارائه می نماید . 

 

هزینه باربری با نیسان در سال ۱۴۰۱ چطور مشخص میشود؟ 

 

مهمترین موضوعی که در کرایه نیسان ۱۴۰۱ باید به آن توجه کرد و تاثیر مستقیم در هزینه های حمل و نقل دارد ، مسافت است . فاصله شهر ها در تعیین نرخ تعرفه نیسان بار یا هر خودروی باربری دیگر مهمترین موضوع است . 

 

 

علاوه بر عامل مسافت ، نرخ کرایه بر حسب شرایط خاص نیز دوچار تغییراتی میشود . به عنوان مثال ،نرخ کرایه نیسان ۱۴۰۱  در زمانی که بارش های جوی وجود دارد و جاده های کشور مخصوصا جاده های غربی کشور که جاده های کوهستانی هستند تردد با مشکلات زیادی مواجه است .

 

 

از همین جهت رانندگان بسیاری برای این ایام فعالیت خود را کاهش میدهند . این موارد از جمله موضوعاتی است که در هزینه های حمل و نقل تاثیر بسزایی دارند . 

 

 

علاوه بر  این موارد ، نرخ و هزینه بنزین و گازوئیل نیز در هزینه های حمل نقل موثر است که خود برگرفته از شرایط اقتصادی و ارز میباشد . 

 

 

با افزایش نرخ ارز ، لوازم یدکی نیز افزایش داشته و سبب افزایش کرایه های باربری میشود .  همانطور که میدانید نرخ کرایه نیسان ۱۴۰۱ به دلیل افزایش قیمت ها و هزینه تا حدودی افزایش داشته است.  دقیق ترین کرایه نیسان را از طریق تماس با شماره آنی بار استعلام کنید .

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری با نیسان
  باربری با نیسان

   

  باربری با خاور یکی دیگر از خدمات آنی بار می باشد جهت استعلام کرایه خاور ۱۴۰۰ نیز می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

   

  جدول نرخ کرایه نیسان ۱۴۰۱

   

   

  برای حمل و نقل محموله های شما از تهران با استفاده از نیسان در سال ۱۴۰۱ ، جدول زیر در ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ آماده شده است . لازم به ذکر است که نرخ کرایه های موجود در این جدول مربوط به تاریخ ذکر شده است و امکان افزایش یا کاهش آن نیز وجود دارد . 

   

   

  شهر  کرایه 
  اصفهان  ۷۰۰ هزار تومان
  شیراز  ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان
  مشهد  ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان 
  قزوین  ۴۵۰ هزار تومان
  قم  ۴۵۰ هزار تومان
  تبریز  ۹۵۰ هزار تومان
  ارومیه  ۱ میلیون تومان 
  کرمان  ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان 

   

   

  برای اطلاع از دقیق ترین نرخ کرایه نیسان ۱۴۰۱، بهتر از از طریق سامانه مشاوره آنی بار با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

   

  نرخ کرایه نیسان
  نرخ کرایه نیسان

   

  آیا تعرفه نیسان اعلامی ۱۴۰۱ شامل بیمه نامه است ؟

   

  یکی از موضوعات مهم در باربری نیسان ( چه با نیسان و چه با سایر خودروهای باربری ) استفاده از بیمه نامه برای حفظ ایمنی و امنیت محموله است .  بیمه نامه بر اساس میزان ارش محموله شما ثبت میگردد ولی بسیاری از شرکت ها برای کاهش نرخ کرایه نیسان ۱۴۰۱ از بیمه نامه صرف نظر میکنند.

   

   

  مجموعه آنی بار برای کاهش هزینه های شما ، در حمل و نقل بار با نیسان در سال ۱۴۰۱ تا ۵ میلیون تومان بیمه رایگان در نظر گرفته است . 

   

   

  این بدین معنی است که اگر ارزش محموله شما تا ۵ میلیون تومان باشد ، نیازی به پرداخت هزینه بابت بیمه نامه ندارید . 

   

  بیمه نامه مورد استفاده در آنی بار برای نیسان بار در سال ۱۴۰۱ ، کاملترین و بهترین بیمه نامه در صنعت حمل و نقل کشور است . هزینه بیمه نامه روی بارنامه همراه با نرخ کرایه نیسان ۱۴۰۱ محاسبه خواهد شد.

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  تذکرحمل بار با نیسان یک خدمات تخصصی و حرفه ای است . از همین جهت از همکاری با شرکت ها و افراد غیر متخصص خودداری نمایید تا خسارتی را متحمل نشوید . 

   

  استعلام کرایه نیسان ۱۴۰۱

  سریعترین و بهترین روش برای استعلام نرخ کرایه نیسان در سال ۱۴۰۱ ، تماس تلفنی و اعلام مشخصات و محل بارگیری و تخلیه به کارشناسان آنی بار است . 

   

   

  مشاوره با کارشناسان ما سبب اطلاع دقیق از شرایط محموله و در نتیجه اعلام نرخ کرایه نهایی میشود . 

   

   

  شما عزیزان میتوانید با مشاوره با کارشناسان و متخصصین ما کمترین نرخ کرایه نیسان ۱۴۰۱ با استفاده از نیسان یا هر خودروی باربری دیگر را استعلام کنید و محموله های خود را به نقاط مختلف کشور ارسال کنید .

   

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع