anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

کرایه کامیون به جیرفت ( ۹۱۱-تک-جفت)

حمل و نقل بار و کالا به جیرفت با کمترین نرخ کرایه کامیون از تهران و همه شهرستان های کشور بصورت همه روزه و ارزان قیمت با بهترین خدمات به همراه بیمه نامه 

 

 

ارسال بار با کمترین کرایه کامیون ۱۰ تن ، ۱۵ تن و ۹۱۱ بصورت همه روزه توسط آنی بار 

 

 

 

انواع کامیون برای جیرفت 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل انواع بار و کالا و محموله های شما ، همه روزه انواع کامیون را با نازلترین نرخ کرایه در اختیارتان قرار میدهد . کامیون های آنی بار عبارتند از : 

 

 

 • کامیون ۱۰ تن 
 • کامیون ۱۵ تن 
 • کامیون ۹۱۱

 

هرکدام از این کامیون ها برای حمل و نقل تناژ و ابعاد مشخصی از بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرند و بر همین اساس دارای نرخ کرایه های متفاوتی نیز هستند . 

در جدول زیر سعی شده است که نرخ کرایه دقیق برای انواع کامیون برای شهرستان جیرفت به شما عزیزان ارائه شود . 

 

 

شهر  کامیون ۱۰ تن  کامیون ۱۵ تن  کامیون ۹۱۱ 
جیرفت فقط تماس  فقط تماس  فقط تماس 

 

 

باربری از تهران به جیرفت بصورت همه روزه و تخصصی انجام میشود و شما می توانید بهترین و کاملترین خدمات را از ما بخواهید  .

 

 

عوامل موثر در کرایه کامیون برای جیرفت 

همانطور که گفته شد ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل نه تنها برای کامیون ها ، بلکه برای سایر خودروهای باربری نیز بر اساس موارد مختلفی دوچار تغییرات میشود . 

 

در زیر تعدادی از موارد موثر در نرخ کرایه برای کامیون های شهرستان جیرفت در کرمان را اشاره خواهیم کرد . 

 

نوع خودروی مورد استفاده : نرخ کرایه هریک از انواع کامیون ها در یک مسیر مشخص متفاوت است . از آنجایی که نوع خودرو نیز بر اساس نوع محموله مشخص میشود ، همچیز بستگی به نوع محموله شما و وزن و ابعاد آن دارد . 

فاصله مبداء و مقصد : مهمترین موضوعی که در نرخ کرایه کامیون موثر است ، فاصله مبداء و مقصد است . این موضوع مهمترین عاملی است که در سبب تغییرات نرخ کرایه میشود . 

 

 

وضعیت آب و هوایی : شاید خیلی عامل موثری به نظر نیاید اما یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های حمل و نقل و کرایه کامیون موثر است ، همین وضعیت آب و هوایی است . با افزایش دما در تابستان ها افزایش استهلاک خودروها ، معمولا نرخ کرایه اندکی افزایش خواهد داشت .

 

در زمستان نیز به دلیل برف و باران بخشی از رانندگان دست از فعالیت میکشند و همین موضوع سبب کاهش تعداد کامیون ها میشود که در نرخ کرایه ها موثر است .

 

 

افزایش هزینه های رانندگان : با افزایش هزینه های رانندگان که متاثر از افزایش نرخ ارز ( موثر بر نرخ لوازم یدکی ) و افزایش بهای سوخت میباشد رانندگان نیز ناچار به دریافت هزینه بیشتری برای حمل و نقل بار هستند . 

 

 

کرایه کامیون به کرمان را می توانید از طریق شماره های زیر استعلام کنید. 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  کرایه کامیون با بیمه نامه برای جیرفت

   

  ما برای حمل و نقل بار و کالای شما ، بهترین بیمه نامه را در نظر میگیریم تا با ارزانترین نرخ کرایه ، امکان ارسال بار و کالا را داشته باشید .

  ارسال بار و کالا با کامیون به جیرفت به دلیل طولانی بودن راه ، بدون بیمه نامه بسیار خطرناک است و از همین جهتا شرکت آنی بار  بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد .

  ما با در اختیار داشتن بیمه نامه دقیق و ارزان ، نازلترین کرایه کامیون به جیرف را در اختیارتان قرار میدهیم تا بصورت تخصصی بار و کالا را در اختیارتان قرار میدهیم .

  ما تا ۳۰ میلیون تومان بیمه رایگان انواع کامیون در اختیار شما ارائه می کنیم .

   

   

  مشاوره کارشناسی برای استعلام کرایه کامیون جیرفت

   

  برای حمل و نقل بار و کالا با کامیون به جیرفت ، بهتر است قبل از هر کاری اقدام به مشاوره با کارشناسان و متخصصین ما نمایید . مشاوره تخصصی سبب کاهش هزینه های حمل و نقل و بهبود خدمات و شرایط باربری خواهد شد .

   

   

  از همین جهت ، بهتر است برای حمل و نقل و ارسال بار در انتخاب خودروی باربری نیز با مشاوره تخصصی بهترین خودرو انتخاب شود تا علاوه بر حفظ سلامتی محموله ، هزینه های حمل و نقل نیز کاهش یابد . 

   

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد