anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

کرایه کامیون به نایین + قیمت

ارزانترین نرخ کرایه کامیون برای نایین با بهترین خدمات

 

کرایه کامیون برای نایین یا سایر شهر های استان اصفهان بر اساس موارد متعددی مشخص میشود . از آنجایی که حمل و نقل نیز مانند سایر مشاغل در کشور متاثر از افزایش و کاهش نرخ های کرایه است ، همه روزه نوسانات مثبت و منفی را شامل میشود.

 

 

برای حمل و نقل بار با کامیون ها از تهران و شهرستان به نایین ، باید نرخ کرایه دقیق و کامل را از طریق مشاوره با کارشناسان و متخصصان آنی بار استعلام نمایید.

 

 

برای اطلاع از ارزانترین نرخ کرایه کامیون به نایین ، بهترین راه تماس با شماره پنج رقمی ۵۷۶۶۹-۰۲۱ است که بصورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات مشاوره به شما عزیزان میباشد . 

 

 

انواع کامیون برای نایین

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل انواع بار و کالا و محموله های شما ، همه روزه انواع کامیون را با نازلترین نرخ کرایه در اختیارتان قرار میدهد . کامیون های آنی بار عبارتند از : 

 

 

 • کامیون ۱۰ تن 
 • کامیون ۱۵ تن 
 • کامیون ۹۱۱

هرکدام از این کامیون ها برای حمل و نقل تناژ و ابعاد مشخصی از بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرند و بر همین اساس دارای نرخ کرایه های متفاوتی نیز هستند . 

 

 

در جدول زیر سعی شده است که نرخ کرایه دقیق برای انواع کامیون برای شهرستان نایین به شما عزیزان ارائه شود . 

 

شهر  کامیون ۱۰ تن  کامیون ۱۵ تن  کامیون ۹۱۱ 
نایین  ۱ میلیون ۳۰۰ هزار تومان  ۱ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان  ۹۵۰ هزار تومان 

 

نرخ کرایه اعلام شده صرفا برای تاریخ بهمن ۹۹ میباشد . برای اطلاع از نرخ دقیق کرایه ها ، با مشاوران و کارشناسان آنی بار در ارتباط باشید تا در کمترین زمان دقیق ترین کرایه باربری تهران به اصفهان و شهرستان نایین را به شما ارائه نمایند . 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  کمترین نرخ کرایه کامیون باربری
  کمترین نرخ کرایه کامیون باربری

  عوامل موثر در کرایه کامیون برای نایین

   

  همانطور که گفته شد ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل نه تنها برای کامیون ها ، بلکه برای سایر خودروهای باربری نیز بر اساس موارد مختلفی دچار تغییرات میشود . 

   

  نرخ کرایه باربری ایسوزو نطنز را از کارشناسان آنی بار همراه با بیمه نامه باربری رایگان از آنی بار دریافت کنید. 

   

  در زیر تعدادی از موارد موثر در نرخ کرایه برای کامیون های شهرستان نایین را اشاره خواهیم کرد . 

   

  نوع خودروی مورد استفاده : نرخ کرایه هریک از انواع کامیون ها در یک مسیر مشخص متفاوت است . از آنجایی که نوع خودرو نیز بر اساس نوع محموله مشخص میشود ، همچیز بستگی به نوع محموله شما و وزن و ابعاد آن دارد . 

   

   

  فاصله مبداء و مقصد : مهمترین موضوعی که در نرخ کرایه کامیون موثر است ، فاصله مبداء و مقصد است . این موضوع مهمترین عاملی است که در سبب تغییرات نرخ کرایه میشود . 

   

   

  وضعیت آب و هوایی : شاید خیلی عامل موثری به نظر نیاید اما یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های حمل و نقل و کرایه کامیون موثر است ، همین وضعیت آب و هوایی است . با افزایش دما در تابستان ها افزایش استهلاک خودروها ، معمولا نرخ کرایه اندکی افزایش خواهد داشت . در زمستان نیز به دلیل برف و باران بخشی از رانندگان دست از فعالیت میکشند و همین موضوع سبب کاهش تعداد کامیون ها میشود که در نرخ کرایه ها موثر است .

   

   

  افزایش هزینه های رانندگان : با افزایش هزینه های رانندگان که متاثر از افزایش نرخ ارز ( موثر بر نرخ لوازم یدکی ) و افزایش بهای سوخت میباشد رانندگان نیز ناچار به دریافت هزینه بیشتری برای حمل و نقل بار هستند . 

   

   

  برای باربری از تهران به نایین ، بهتر است ابتدا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بهترین و دقیق ترین خدمات را به شما ارائه نمایند . 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  علاوه بر نایین ، باربری کامیون خمینی شهر و سایر شهر های استان اصفهان نیز بصورت تخصصی آماده ارائه خدمات به شما می باشد . آنی بار باربری تمام عیار 

   

  روش های استعلام کرایه کامیون نایین

   

  برای استعلام هزینه باربری با کامیون برای شهرستان نایین ، بهتر است قبل از هرکار ابتدا از نوع بار و شرایط ان اطلاعات کافی داشته باشید . نوع محموله و وزن آن در  هزینه های حمل و نقل نیز موثر است . به عنوان مثال ، رانندگان حاضرند برای بار سبک تر ، هزینه کمتری نیز دریافت کنند و بالعکس . 

   

  از همین جهت ، بهتر است اطلاعات محموله قبل از انتخاب خودروی باربری به درستی در اختیار کارشناسان قرار گیرد . برای استعلام کرایه کامیون نایین ، مشاوران ما با بررسی ابعاد و شرایط محموله و نوع خودروی مورد نیاز دقیق ترین نرخ کرایه را برای حمل و نقل محموله شما در اختیارتان قرار میدهند . 

   

  استعلام کرایه کامیون ۱۴۰۰ از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما از طریق سامانه مشاوره و بصورت همه روزه برای نایین یا سایر شهر ها و شهرستان ها انجام میشود . 

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع