anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

کرایه کامیون به کردستان ( ۹۱۱ – تک – جفت )

چه عواملی در کرایه کامیون کردستان موثر است ؟

 

کرایه و نرخ تعرفه کامیون برای استان کردستان را می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان و متخصصین آنی بار در کمترین زمان ممکن استعلام کنید و انواع بار و کالای خود را از هر نقطه ای از کشور برای شهر های مختلف استان کردستان ارسال کنید . 

 

حمل و نقل بار با نرخ کرایه های متفاوتی برای کامیون های مختلف انجام می شود که در ادامه به بررسی آن می پردازیم . 

 

نرخ کرایه کامیون برای نقاط مختلف استان کردستان بصورت روزانه و بر اساس موارد زیادی مشخص می شود . از آنجایی که همواره مشکلات اقتصادی گریبان گیر مردم ایران زمین بوده است ، افزایش نرخ کرایه ها دور از ذهن نیست . همین موضوع سبب میشود که کرایه های باربری نیز برای نقاط مختلف کشور همیشه دارای نوساناتی باشد و اعلام کرایه دقیق را مشکل کند . 

 

 

نرخ کرایه بر مبنای فاصله ۲ نقطه مشخص میشود . این موضوع مهمترین دلیل کاهش یا افزایش نرخ های کرایه است . 

 

 

نرخ  کرایه بر اساس نوع کامیون نیز مشخص میشود . نوع کامیون مورد استفاده شما در هزینه های باربری شما نیز بسیار تاثیرگذار خواهد بود . 

 

 

به عنوان مثال ، نرخ کرایه برای کامیون ۱۰ تن ، کامیون ۹۱۱ و کامیون جفت ۱۵ تن برای یک مسیر مشخص همیشه متفاوت است که این بر اساس توان و شرایط حمل و نقل بار توسط آنها میباشد . 

 

یکی از مواردی که تاثیر زیادی در هزینه های باربری با کامیون دارد ، افزایش هزینه های رانندگان به واسطه افزایش نرخ سوخت یا نرخ ارز برای لوازم یدکی است . 

 

این موضوع سبب میشود که کرایه های حمل و نقل تا حد زیادی افزایش یا کاهش را تجربه کند . 

یکی از موارد دیگری که در هزینه های حمل بار با کامیون به شهرستان موثر است ، وضعیت و شرایط آب و هوایی است . در زمان بارش های جوی و بروز مشکلات تردد در جاده ها ، تعداد زیادی از رانندگان فعالیت نمیکنند . همین کمبود ماشین باربری سبب افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل خواهد شد . 

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  ارزانترین باربری کامیون کردستان
  ارزانترین باربری کامیون کردستان

   

  ارسال خودرو به کردستان بصورت همه روزه از جمله خدمات تخصصی آنی بار است و با ارزانترین نرخ کرایه به شما عزیزان ارائه میشود . 

   

  انواع کامیون های مسیر کردستان 

   

  آنی بار برای ارسال یبار و کالای شما به کردستان ، انواع کامیون را در اختیارتان قرار میدهد . کامیون های آنی بار همه با نازلترین نرخ کرایه و با بهترین بیمه نامه برای حمل و نقل بین شهری از تهران در اختیار شما هستند .

   

  کامیون تک یا ۱۰ تن که از نام آن مشخص است امکان حمل بار تا ۱۰ تن را دارد . این کامیون برای همه شهرهای استان کردستان قابلیت حمل بار را دارد . نرخ کرایه این کامیون برای سقفز ، در زمان نگارش این مقاله حدود ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان بوده است که مربوط به انتهای سال ۹۹ است . 

  کامیون جفت یا کامیون ۱۵ تن نیز برای حمل بار تا تناژ حدود ۱۵ تن مناسب است . این کامیون ها بهترین خودروی باربری برای حمل بارهای سنگین هستند که امکان حمل انها با تریلی فراهم نمیباشد . 

   

  کامیون ۱۰ تن برای سقز در زمان نگارش این مقال حدود ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هزینه داشته است که این مبلغ برای انتهای سال ۹۹ است .

   

  برای حمل بار به کردستان ، علاوه بر کامیون ها آنی بار انواع تریلی و خاور و نیسان را نیز در اختیار شما قرار میدهد تا با خیال آسوده و در اسرع وقت امکان حمل و نقل با مناسب ترین خودروی باربری را داشته باشید . 

   

   

  کمترین کرایه کامیون کردستان با بهترین بیمه نامه

   

   

  برای حمل و نقل بار و کالا با کامیون به کردستان ، نرخ کرایه ای که برای کامیون ها در نظر گرفته شده است تا سقف ۳۰ میلیون تومان شامل بیمه نامه رایگان آنی بار است . 

   

   

  بیمه آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه در خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری است که تمامی خسارات کلی و جزئی ، آتش سوزی و سرقت و . . . را بصورت کامل تحت پوشش خود قرار میدهد . 

   

  اگر ارزش محموله های شما بیش از این مقدار باشد ، بر اساس میزان ارزش بار مبلغی به عنوان حق بیمه به نرخ کرایه روی بارنامه شما افزوده میشود . 

  > کمترین کرایه کامیون به کرمانشاه را نیز از آنی بار استعلام کنید . 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  استعلام کرایه کامیون کردستان

   

  برای ثبت سفارش حمل و نقل بار با کامیون میتوانید از طریق سامانه و فرم موجود در همین صفحه اقدام نمایید . این امکان برای شما فراهم است که از طریق واتساپ نیز درخواست کامیون خود را ثبت نمایید . 

  علاوه بر این با استفاده از اپلیکیشن باربری آنی بار ، بهترین و سریعترین راه برای درخواست کامیون با کمترین نرخ کرایه را خواهید داشت . اما بهترین و کاملترین روش ، تماس با مشاوران و کارشناسان ما و درخواست کامیون بصورت تلفنی میباشد که امکان مشاوره تلفنی را نیز برای شما فراهم می نماید .

   

   

  این مشاوره علاوه بر اعلام کرایه و نرخ کامیون ها برای شما ، سبب انتخاب کامیون مناسب و افزایش ایمنی و سرعت باربری نیز خواهد شد . 

   

  حمل انواع بار از باربری ارزان تهران به کردستان همراه با خدمات ویژه و مقرون به صرفه 

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع