anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

کرایه کامیون به کردستان ( ۹۱۱ – تک – جفت )

کرایه و نرخ تعرفه کامیون برای استان کردستان را میتوانید از طریق مشاوره با کارشناسان و متخصصین آنی بار در کمترین زمان ممکن استعلام کنید و انواع بار و کالای خود را از هر نقطه ای از کشور برای شهر های مختلف استان کردستان ارسال کنید . 

 

حمل و نقل بار با نرخ کرایه های متفاوتی برای کامیون های مختلف انجام میشود که در ادامه به بررسی آن می پردازیم . 

چه عواملی در کرایه کامیون کردستان موثر است ؟

 

نرخ کرایه کامیون برای نقاط مختلف استان کردستان بصورت روزانه و بر اساس موارد زیادی مشخص میشود . از آنجایی که همواره مشکلات اقتصادی گریبان گیر مردم ایران زمین بوده است ، افزایش نرخ کرایه ها دور از ذهن نیست . همین موضوع سبب میشود که کرایه های باربری نیز برای نقاط مختلف کشور همیشه دارای نوساناتی باشد و اعلام کرایه دقیق را مشکل کند . 

 

نرخ کرایه بر مبنای فاصله ۲ نقطه مشخص میشود . این موضوع مهمترین دلیل کاهش یا افزایش نرخ های کرایه است . 

 

نرخ  کرایه بر اساس نوع کامیون نیز مشخص میشود . نوع کامیون مورد استفاده شما در هزینه های باربری شما نیز بسیار تاثیرگذار خواهد بود . 

 

 

 

به عنوان مثال ، نرخ کرایه برای کامیون ۱۰ تن ، کامیون ۹۱۱ و کامیون جفت ۱۵ تن برای یک مسیر مشخص همیشه متفاوت است که این بر اساس توان و شرایط حمل و نقل بار توسط آنها میباشد . 

 

یکی از مواردی که تاثیر زیادی در هزینه های باربری با کامیون دارد ، افزایش هزینه های رانندگان به واسطه افزایش نرخ سوخت یا نرخ ارز برای لوازم یدکی است . 

 

این موضوع سبب میشود که کرایه های حمل و نقل تا حد زیادی افزایش یا کاهش را تجربه کند . 

یکی از موارد دیگری که در هزینه های حمل بار با کامیون به شهرستان موثر است ، وضعیت و شرایط آب و هوایی است . در زمان بارش های جوی و بروز مشکلات تردد در جاده ها ، تعداد زیادی از رانندگان فعالیت نمیکنند . همین کمبود ماشین باربری سبب افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل خواهد شد . 

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  ارزانترین باربری کامیون کردستان
  ارزانترین باربری کامیون کردستان

   

  انواع کامیون های مسیر کردستان 

   

  آنی بار برای ارسال یبار و کالای شما به کردستان ، انواع کامیون را در اختیارتان قرار میدهد . کامیون های آنی بار همه با نازلترین نرخ کرایه و با بهترین بیمه نامه برای حمل و نقل بین شهری از تهران در اختیار شما هستند .

   

  کامیون تک یا ۱۰ تن که از نام آن مشخص است امکان حمل بار تا ۱۰ تن را دارد . این کامیون برای همه شهرهای استان کردستان قابلیت حمل بار را دارد . نرخ کرایه این کامیون برای سقفز ، در زمان نگارش این مقاله حدود ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان بوده است که مربوط به انتهای سال ۹۹ است . 

  کامیون جفت یا کامیون ۱۵ تن نیز برای حمل بار تا تناژ حدود ۱۵ تن مناسب است . این کامیون ها بهترین خودروی باربری برای حمل بارهای سنگین هستند که امکان حمل انها با تریلی فراهم نمیباشد . 

   

  کامیون ۱۰ تن برای سقز در زمان نگارش این مقال حدود ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هزینه داشته است که این مبلغ برای انتهای سال ۹۹ است .

   

  برای حمل بار به کردستان ، علاوه بر کامیون ها آنی بار انواع تریلی و خاور و نیسان را نیز در اختیار شما قرار میدهد تا با خیال آسوده و در اسرع وقت امکان حمل و نقل با مناسب ترین خودروی باربری را داشته باشید . 

   

   

  کمترین کرایه کامیون کردستان با بهترین بیمه نامه

   

   

  برای حمل و نقل بار و کالا با کامیون به کردستان ، نرخ کرایه ای که برای کامیون ها در نظر گرفته شده است تا سقف ۳۰ میلیون تومان شامل بیمه نامه رایگان آنی بار است . 

   

   

  بیمه آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه در خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری است که تمامی خسارات کلی و جزئی ، آتش سوزی و سرقت و . . . را بصورت کامل تحت پوشش خود قرار میدهد . 

   

  اگر ارزش محموله های شما بیش از این مقدار باشد ، بر اساس میزان ارزش بار مبلغی به عنوان حق بیمه به نرخ کرایه روی بارنامه شما افزوده میشود . 

  > کمترین کرایه کامیون به کرمانشاه را نیز از آنی بار استعلام کنید . 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  استعلام کرایه کامیون کردستان

   

  برای ثبت سفارش حمل و نقل بار با کامیون میتوانید از طریق سامانه و فرم موجود در همین صفحه اقدام نمایید . این امکان برای شما فراهم است که از طریق واتساپ نیز درخواست کامیون خود را ثبت نمایید . 

  علاوه بر این با استفاده از اپلیکیشن باربری آنی بار ، بهترین و سریعترین راه برای درخواست کامیون با کمترین نرخ کرایه را خواهید داشت . اما بهترین و کاملترین روش ، تماس با مشاوران و کارشناسان ما و درخواست کامیون بصورت تلفنی میباشد که امکان مشاوره تلفنی را نیز برای شما فراهم می نماید .

   

   

  این مشاوره علاوه بر اعلام کرایه و نرخ کامیون ها برای شما ، سبب انتخاب کامیون مناسب و افزایش ایمنی و سرعت باربری نیز خواهد شد . 

   

  حمل انواع بار از باربری ارزان تهران به کردستان همراه با خدمات ویژه و مقرون به صرفه 

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس سریع
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد