anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

کرایه کامیون به کرمانشاه ( تک / جفت ۹۱۱ )

کمترین نرخ کرایه کامیون از تهران برای کرمانشاه

 

کمترین نرخ کرایه کامیون به کرمانشاه از تهران یا سایر شهر های کشور را از آنی بار استعلام کنید . حمل و نقل انواع کالا و اثاث و لوازم منزل بصورت همه روزه با ارزانترین هزینه و نرخ کرایه برای کرمانشاه 

 

آنی بار متخصص حمل بار با کامیون ۱۰ تن ، ۱۵ تن و ۹۱۱ به تمام نقاط کرمانشاه با نازلترین نرخ کرایه می باشد و انواع سرویس های حمل و نقل را همه روزه به شما عزیزان ارائه می نماید . 

 

 

انی بار برای حمل بار به کرمانشاه ، همه روزه از تهران خدمات باربری را در اختیارتان قرار میدهد تا با کمترین هزینه قابلیت ارسال کالا و بار را داشته باشید.

 

 

حمل و نقل اثاثیه ، کالا ، محموله های تجاری و صنعتی با ارزانترین نرخ کرایه بصورت همه روزه از همه مناطق استان تهران انجام میشود و شما می توانید بدون هزینه های اضافی با انواع کامیون نسبت به حمل کالا به کرمانشاه اقدام نمایید . 

 

حمل و نقل تخصصی بار و کالا از  تهران را تنها به آنی بار بسپارید .

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  هزینه های جابجایی بار و کالا با استفاده از کامیون برای استان کرمانشاه
  هزینه های جابجایی بار و کالا با استفاده از کامیون برای استان کرمانشاه

   

   

  • ارسال دستگاه با کامیون به کرمانشاه 
  • ارسال کالای تجاری با کامیون به کرمانشاه 
  • ارسال مواد اولیه کارخانجات به کرمانشاه
  • ارسال چوب با کامیون به کرمانشاه 

   

   

  کرایه کامیون ۱۰ تن ( تک ) کرمانشاه 

   

   

  برای حمل و نقل بار و کالا به کرمانشاه ، نرخ کرایه کامیون ۱۰ تن بر اساس شرایط خاص بصورت روزانه در اختیار شما قرار میگیرد . کامیون تک یا ۱۰ تن امکان حمل بارهای تجاری و شخصی و صنعتی را دارد و پر استفاده ترین نوع کامیون است . زیرا برای تردد در بسیاری از مناطق و محدوده های شهری نسبت به کامیون جفت مناسب تر است. 

   

   

  کامیون ۱۰ تن از همه نقاط استان تهران برای حمل بارهای شما در اختیارتان قرار میگیرد . کامیون تک دارای عرض حدود ۲ متر و ۱۰ سانت و طول حدود ۵ متر و ۸۰ سانت است به دلیل داشتن دیواره های کنار اتاق ، امکان بارگیری از کناره ها فراهم نیست.

   

   

   

  کرایه کامیون جفت ۱۵ تن کرمانشاه

   

  کامیون جفت مابین کامیون تک و تریلی می باشد و توان حمل ۱۵ تن بار را دارد . این کامیون را می توانید برای حمل همه نوع بار و کالا ب طول حدود ۷ متر استفاده کنید .

   

   

   

  کامیون جفت ، کرایه ای مابین کامیون ۱۰ تن تک و تریلی دارد و توان حمل آن نیز مابین این ۲ خودرو می باشد .

   

   

   

  عوامل موثر در کرایه کامیون کرمانشاه

   

  برای حمل و نقل بار و کالا با کامیون ها ، کرایه تریلی بر اساس موارد بسیار زیادی مشخص میشود . نرخ کرایه کامیون متاثر از موارد روزانه است و تغییرات آب و هوایی نیز در نرخ کرایه ها موثر خواهد بود . 

   

  • به عنوان مثال ، زمانی که در غرب کشور بارندگی ها شروع میشوند ، به دلیل استاندارد نبودن جاده و مشکلات ترددی ، تعداد خودروهای باربری کاهش خواهند یافت . از همین جهت هزینه های حمل و نقل تا حد زیادی تغییر خواهند داشت  . 

   

  • نوع کامیون مورد استفاده مهمترین موضوعی است که در هزینه های حمل بار موثر است . برای مثال ، کرایه کامیون ۱۰ تن نسبت به کامیون ۱۵ تن کمتر و نیسبت به ۹۱۱ بیشتر است . 

   

  • محل بارگیری و تخلیه بار در هزینه های حمل و نقل موثر است و شرایط مختلف در این محل ( مانند شب بارگیری یا شب تخلیه ، جاده خاکی و . . . ) همگی در هزینه های و کرایه کامیون موثر هستند . 

   

  • افزایش هزینه های رانندگان نیز در کرایه کامیون کرمانشاه موثر است . در زمانی که هزینه سوخت و لوازم یدکی افزایش بیابند ، نرخ کرایه ها نیز افزایش خواهد داشت . 

   

   

  شهر  کامیون تک  کامیون جفت ۹۱۱
  کرمانشاه  تماس بگیرید تماس بگیرید تماس بگیرید
  سرپل ذهاب تماس بگیرید تماس بگیرید تماس بگیرید
  پاوه تماس بگیرید تماس بگیرید تماس بگیرید

   

  به دلیل نوسانات زیاد نرخ کرایه ، میبایست در روز بارگیری خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

   

  برای اطلاع از هزینه های باربری تریلی کرمانشاه نیز میتوانید با ما در تماس باشید. 

   

  هزینه بیمه بار در کرایه کامیون کرمانشاه

   

   

  همانطور که میدانید برای حمل و نقل کالا و محموله های تجاری و صنعتی ، باید از بیمه نامه استفاده نمود که این بیمه نامه بر اساس میزان ارزش محموله شما بر روی بارنامه اعمال میشود. 

   

   

  پوشش بیمه دارای هزینه هایی است . به عنوان مثال برای پوشش ۱۰۰ میلیونی بار ، حدود ۳۵ هزار تومان هزینه دارد . برای پوشش های بالاتر نیز به همین ترتیب هزینه بیمه دریافت می گردد که بر روی هزینه نهایی اعمال میشود. 

   

   

  بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی در صورت وقوع در زمان حمل و نقل بار شما میباشد.

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  باربری شهرک صنعتی کرمانشاه را از انی بار بخواهید 

   

  مشاوره و استعلام کرایه کامیون کرمانشاه

   

   

  برای استعلام کرایه و یا مشاوره با کارشناسان ما در خصوص حمل و نقل بار و کالا برای کرمانشاه و شهرستان های آن ، میبایست از طریق شماره تلفن آنی بار بصورت روزانه و نهایتا ۲۴ ساعت قبل از بارگیری اقدام به استعلام نرخ کرایه خود نمایید. 

   

   

  با اعلام نوع محموله ، محل بارگیری و تخلیه و شرایط ویژه بار ( در صورت ورجود ) کارشناسان ما دقیق ترین نرخ کرایه را بصورت تلفنی به شما عزیزان اعلام می نمایند. 

   

   

  نرخ کرایه اعلامی هزینه نهایی است و هرگز افزایش نخواهد داشت. 

   

   

  برای باربری تهران به کرمانشاه یا از هرنقطه ای از کشور برای تمام نقاط استان کرمانشاه ، استعلام کرایه فقط به مدت ۲۴ ساعت اعتبار خواهد داشت . از همین جهت ، بهترین راه برای اطلاع از دقیق ترین نرخ کرایه ، تماس در روز بارگیری است . کارشناسان آنی بار اماده ارائه خدمات دقیق مشاوره ای به شما عزیزان هستند .

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع