anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

کرایه کامیون به گلپایگان ( ۹۱۱ – تک – جفت )

کرایه کامیون برای گلپایگان یا سایر شهر های استان اصفهان بر اساس موارد متعددی مشخص میشود . از آنجایی که حمل و نقل نیز مانند سایر مشاغل در کشور متاثر از افزایش و کاهش نرخ های کرایه است ، همه روزه نوسانات مثبت و منفی را شامل میشود.

 

 

برای حمل و نقل بار با کامیون ها از تهران و شهرستان به گلپایگان ، باید نرخ کرایه دقیق و کامل را از طریق مشاوره با کارشناسان و متخصصان آنی بار استعلام نمایید.

 

 

انواع کامیون برای گلپایگان

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل انواع بار و کالا و محموله های شما ، همه روزه انواع کامیون را با نازلترین نرخ کرایه در اختیارتان قرار میدهد . کامیون های آنی بار عبارتند از : 

 

 

 • کامیون ۱۰ تن 
 • کامیون ۱۵ تن 
 • کامیون ۹۱۱

 

 

هرکدام از این کامیون ها برای حمل و نقل تناژ و ابعاد مشخصی از بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرند و بر همین اساس دارای نرخ کرایه های متفاوتی نیز هستند . 

 

 

در جدول زیر سعی شده است که نرخ کرایه دقیق برای انواع کامیون برای شهرستان گلپایگان به شما عزیزان ارائه شود . 

 

 

شهر  کامیون ۱۰ تن  کامیون ۱۵ تن  کامیون ۹۱۱ 
گلپایگان ۱ میلیون ۳۰۰ هزار تومان  ۱ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان  ۹۵۰ هزار تومان 

 

نرخ کرایه اعلام شده صرفا برای تاریخ بهمن ۹۹ میباشد . برای اطلاع از نرخ دقیق کرایه ها ، با مشاوران و کارشناسان آنی بار در ارتباط باشید تا در کمترین زمان دقیق ترین کرایه باربری تهران به اصفهان و شهرستان گلپایگان را به شما ارائه نمایند . 

بیمه نامه کامل برای باربری کامیون

 

بسیاری از افراد بر این باورند که شرکت های باربری که نازلترین نرخ کرایه را ارائه می دهند از بیمه نامه معتبر استفاده نمیکنند . تا حدودی در خصوص برخی از شرکت ها صادق است اما در مجموعه آنی بار ، ما از بهترین و کاملترین بیمه نامه برای حمل و نقل بار و کالا استفاده میکنیم .

 

 

 

بیمه نامه باربری آنی بار بیمه شرکت ایران است و بصورت کامل و تخصصی تمامی خسارات جزئی و کلی محموله را بصورت کامل تحت پوشش قرار میدهد . 

 

 

خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . همگی تحت پوشش بیمه آنی بار هستند . 

 

علاوه بر این  ، مجموعه آنی بار تا ۳۰ میلیون تومان پوشش بیمه رایگان و کامل را برای شما در نظر گرفته است . 

 

علاوه بر کامیون ، خاور به گلپایگان نیز  برای حمل و نقل محموله های شما در اختیارتان قرار میگیرد.

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری کامیون
  باربری کامیون

   

   

  عوامل موثر در کرایه کامیون برای گلپایگان

   

  همانطور که گفته شد ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل نه تنها برای کامیون ها ، بلکه برای سایر خودروهای باربری نیز بر اساس موارد مختلفی دوچار تغییرات میشود. 

   

   

  در زیر تعدادی از موارد موثر در نرخ کرایه برای کامیون های شهرستان گلپایگان را اشاره خواهیم کرد. 

   

   

  نوع خودروی مورد استفاده : نرخ کرایه هریک از انواع کامیون ها در یک مسیر مشخص متفاوت است . از آنجایی که نوع خودرو نیز بر اساس نوع محموله مشخص میشود ، همچیز بستگی به نوع محموله شما و وزن و ابعاد آن دارد. 

   

   

  فاصله مبداء و مقصد : مهمترین موضوعی که در نرخ کرایه کامیون موثر است ، فاصله مبداء و مقصد است . این موضوع مهمترین عاملی است که در سبب تغییرات نرخ کرایه میشود . 

   

   

  وضعیت آب و هوایی : شاید خیلی عامل موثری به نظر نیاید اما یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های حمل و نقل و کرایه کامیون موثر است ، همین وضعیت آب و هوایی است . با افزایش دما در تابستان ها افزایش استهلاک خودروها ، معمولا نرخ کرایه اندکی افزایش خواهد داشت .

   

   

  در زمستان نیز به دلیل برف و باران بخشی از رانندگان دست از فعالیت میکشند و همین موضوع سبب کاهش تعداد کامیون ها میشود که در نرخ کرایه ها موثر است.

   

   

   

  افزایش هزینه های رانندگان : با افزایش هزینه های رانندگان که متاثر از افزایش نرخ ارز ( موثر بر نرخ لوازم یدکی ) و افزایش بهای سوخت میباشد رانندگان نیز ناچار به دریافت هزینه بیشتری برای حمل و نقل بار هستند. 

   

   

  برای باربری به گلپایگان ، بهتر است ابتدا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بهترین و دقیق ترین خدمات را به شما ارائه نمایند. 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  کمترین کرایه کامیون از تمام کشور برای گلپایگان

  شرکت حمل و نقل آنی بار همه روزه خدمات باربری با کامیون را برای گلپایگان در اختیار شما قرار میدهد .

   

   

  شما می توانید در کمترین زمان ممکن ، ارزانترین نرخ کرایه کامیون از هر نقطه از کشور را به گلپایگان استعلام کنید .

   

   

  شهر ها ، شهرستان ها ، استان ها و پایانه های مرزی همگی تحت پوشش خدمات ما هستند و امکان ارسال بار و کالا با نازلترین کرایه را برای شما فراهم نموده ایم.

   

   

  علاوه بر گلپایگان ، براس سایر شهر ها نیز می توانید کامیون را از آنی بار خواهید . کرایه کامیون به نایین ، خوانسار ، خمینی شهر و شاهین شهر و . . . را می توانید از طریق تماس تلفنی با ما استعلام کنید. 

   

  باربری کامیون بین شهری
  باربری کامیون بین شهری

   

  روش های استعلام کرایه کامیون گلپایگان

   

  برای استعلام کرایه کامیون برای شهرستان گلپایگان ، بهتر است قبل از هرکار ابتدا از نوع بار و شرایط ان اطلاعات کافی داشته باشید . نوع محموله و وزن آن در  هزینه های حمل و نقل نیز موثر است . به عنوان مثال ، رانندگان حاضرند برای بار سبک تر ، هزینه کمتری نیز دریافت کنند و بالعکس . 

   

   

  از همین جهت ، بهتر است اطلاعات محموله قبل از انتخاب خودروی باربری به درستی در اختیار کارشناسان قرار گیرد . برای استعلام کرایه کامیون گلپایگان  ، مشاوران ما با بررسی ابعاد و شرایط محموله و نوع خودروی مورد نیاز دقیق ترین نرخ کرایه را برای حمل و نقل محموله شما در اختیارتان قرار میدهند . 

   

   

  استعلام کرایه کامیون ۱۴۰۰ از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما از طریق سامانه مشاوره و بصورت همه روزه برای گلپایگان یا سایر شهر ها و شهرستان ها انجام میشود . 

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس سریع
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد