کرایه کامیون 1403 | کرایه کامیون تک و جفت

کرایه کامیون در سال 1403 چقدر است ؟

نرخ کرایه کامیون در سال 1403 بصورت بروز و دقیق توسط آنی بار برای حمل و نقل همه نوع بار و کالای شما از طریق سامانه مشاوره تلفنی در اختیارتان قرار خواهید . کرایه کامیون 10 تن ، کامیون 15 تن و 911 برای مقاصد مختلف از مبداء های مختلف متفاوت است و ارائه نرخ کرایه دقیق سبب تسریع خدمات رسانی و افزایش میزان تقاضا شده است. 

 

 

برای اطلاع از دقیق ترین نرخ کرایه کامیون در سال 1403 برای کامیون تک و جفت با ما همراه باشید.

 

 

این سوالیست که ذهن بسیاری از افرادی که قصد دارند حمل و نقل بار و کالا از هر نقطه ای از کشور را انجام دهند وجود دارد. 

 

 

اما باید گفت نرخ کرایه کامیون چه در سال 1403 و چه در سال 99 و ما قبل آن ، همیشه دارای نوسانات متعددی بوده که ارائه نرخ کرایه دقیق و ثابت را بسیار مشکل کرده است.

 

 

اما نرخ کرایه کامیون 1403 چطور مشخص میشود و چه عواملی در افزایش یا کاهش آن نقش دارند ؟

 

 

در ادامه شما را از کرایه کامیون 1403 مطلع می کنیم. 

 

باربری کامیون
باربری کامیون

تعرفه باربری بین شهری 1403 را از کارشناسان ما استعلام کنید.

کرایه کامیون تن / کیلومتر چیست ؟ 

 

نرخ کرایه کامیون 1403 یا سایر خودروهای باربری که بر اساس تن / کیلومتر مشخص میشود ، نرخ نامه پایه ای است که توسط وزارت برای حمل و نقل بین شهری درنظر گرفته شده است . اما متاسفانه این نرخ نامه از طرف رانندگان به دلیل افزایش هزینه های انها ( تعمیر و نگهداری خودرو ) مورد قبول نیست و همچنان نرخ کرایه کامیون 1403 نیز بصورت سنتی و توافقی مشخص میشود . 

 

 

در سال 1403 نیز روال تعیین نرخ کرایه ها تا کنون به همین صورت بوده و نرخ کرایه کامیون 1403 یا سایر خودروهای مشخص میشود. در ادامه به موارد موثر در هزینه ها و کرایه حمل و نقل با کامیون پرداخته میشود . 

 

هزینه باربری بین شهری در سراسر کشور را از کارشناسان آنی بار دریافت کنید . 

عوامل موثر در کرایه کامیون

 

 

عوامل موثری که هزینه و نرخ کرایه کامیون را دچار نوسانات متعددی می کند بصورت همه روزه در افزایش یا کاهش آن موثر و دخیل هستند .

 

 

این عوامل برخی بصورت مستقیم و برخی بصورت غیر مستقیم در هزینه های حمل و نقل بار با کامیون  تاثیر گذار هستند.

 

 

از جمله موارد موثر در نرخ کرایه کامیون 1403 شامل : 

 

نوع کامیون مورد استفاده : 

 

هر نوع کامیون دارای نرخ کرایه ای متفاوت با نوع دیگر می باشد . به عنوان مثال ، کرایه کامیون 10 تن ، نسبت به کامیون 15 تن کمتر است . اما نسبت به کامیون 911 کمی بیشتر است .

 

به همین جهت ، نرخ کرایه کامیون 1403 بستگی کاملی به نوع کامیون دارد .

 

 

نوع بار و شرایط آن :

 

در برخی موارد ، سبک یا سنگین بودن محموله و بار نیز در نرخ کرایه کامیون 1403 موثر است . رانندگان راغب به حمل بارهای سبک تر هستند و ممکن است با کرایه ای کمتر راضی به حمل بار شوند .

 

 

شرایط محل بار گیری یا تخلیه : 

 

 

اگر شرایط خاص یا سخت در محل بارگیری یا تخلیه باشد ، نرخ کرایه کامیون 1403 نیز افزایش میبابد .

 

بارگیری / تخلیه در شب ، جاده خاکی و … از موارد موثر هستند .

 

 

کرایه کامیون 10 تن تک سال 99
کرایه کامیون 10 تن تک سال 99

نرخ کرایه ایسوزو 1403 را می توانید همه روزه با تماس با کارشناسان ما استعلام بگیرید. 

 

تاثیر شرایط آب و هوایی در کرایه کامیون

 

یکی از مواردی که در هزینه های حمل و نقل بار و کالا و نرخ کرایه کامیون 1403 موثر است ، شرایط آب و هوایی می باشد .

 

 

در زمانی که شرایط جوی مساعد نباشد ، نرخ کرایه کامیون 1403 نیز افزایش می یابد . دلیل این امر هم کاهش فعالیت رانندگان و سختی تردد خودروهای باربری می باشد .

 

 

علاوه بر این ، رانندگان مجبور به استفاده از چادر و نایلون برای بار می باشند که این امر نیز افزایش کرایه را سبب می شود . از همین جهت ، برای استعلام کرایه کامیون 1403 می بایست بر اساس شرایط آب و هوایی در روز بارگیری اقدام به تماس با سامانه مشاوره ما نمایید . 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

تعرفه کرایه کامیون به همراه بیمه نامه

 

 

همانطور که میدانید ، برای حمل و نقل بار بصورت بین شهری می بایست از بیمه نامه برای حفاظت از محموله و بار استفاده نمود . هرچه میزان پوشش بیمه نامه و ارزش بیمه ( ارزش محموله ) بالاتر باشد ، نرخ کرایه کامیون 1403 نیز افزایش میباید.

 

 

میزان هزینه بیمه نامه بر اساس نوع قرارداد شرکت باربری با شرکت بیمه گذار مشخص میشود.

 

 

به عنوان مثال ، میزان هزینه برای بیمه نامه حمل بار با شرکت بیمه X حدود 35 هزار تومان برای 100 میلیون می باشد و برای شرکت Y حدود 10 هزار تومان.

 

این تفاوت نرخ کرایه کامیون به دلیل میزان پوشش دهی خسارات میباشد.

 

 

بر همین اساس ، نرخ کرایه کامیون 1403 برای حمل و نقل بین شهری با میزان و نوع بیمه نامه افزایش خواهد داشت .

 

 

هزینه کامیون جفت 99
تعرفه کامیون جفت 99

نرخ کرایه خاور 1403 و کرایه نیسان 1403 را می توانید در کمترین زمان ممکن با استعلام تلفنی از کارشناسان و متخصصین ما در اختیار داشته باشید. 

 

کرایه کامیون در سال 1403 چقدر است ؟ 

 

نرخ کرایه کامیون 1403 دارای تعرفه مشخصی نیست اما سازمان حمل و نقل وزارت راه ، یک نرخ کرایه را به عنوان کرایه پایه مشخص نموده است. این نرخ کرایه کمترین نرخ کرایه برای حمل و نقل بار و کالا با کامیون می باشد.

 

 

اما نرخ کرایه کامیون 1403 مانند سایر موارد در کشور ما ، بصورت توافقی مشخص میشود .

 

 

نرخ کرایه کامیون 1403 زیر به عنوان نرخ کرایه تن بر کیلومتر برای کامیون ها می باشد 

 

 

شهر مبداء شهر مقصدکامیون 10 چرخ اتاق دار  کامیون تک اتاق دار 
تهرانمشهد۳۴,۰۱۷,۲۵۰ریال۲۵,۶۲۹,۴۳۰ریال
تهراناصفهان۲۲,۰۸۴,۶۱۰ریال۱۶,۶۳۹,۰۹۰ریال
تهرانشیراز۳۴,۷۶۲,۷۸۰ریال۲۶,۱۹۱,۱۴۰ریال
تهرانقزوین ۱۱,۵۵۳,۹۵۰ریال۸,۷۰۵,۰۳۰ریال
تهرانتبریز۲۷,۳۹۸,۲۵۰ریال۲۰,۶۴۲,۵۲۰ریال
تهرانارومیه۳۰,۷۹۷,۳۱۰ریال۲۳,۲۰۳,۴۵۰ریال
تهرانبندرعباس۴۲,۰۰۵,۴۴۰ریال۳۱,۶۴۷,۹۴۰ریال
تهرانیزد۲۷,۰۸۲,۸۳۰ریال۲۰,۴۰۴,۸۷۰ریال
تهرانکرمان۳۵,۹۷۲,۳۹۰ریال ۲۷,۱۰۲,۴۹۰ریال

 

 

 

این نرخ کرایه به عنوان نرخ مصوب کرایه کامیون 1403 بر اساس تن/کیلومتر می باشد و امکان تغییرات در نرخ کرایه محتمل می باشد .

 

 

ارزانترین کرایه کامیون با آنی بار 

 

آنی بار به دلیل خدمات دهی بصورت سراسری در کل کشور با انواع کامیون ها ، همه روزه ارزانترین و نازلترین نرخ کرایه کامیون 1403 را در اختیار شما قرار میدهد .

 

 

ما با در اختیار داشتن برتری سیستم توضیع بار بین رانندگان ، در اسرع وقت و با کمترین هزینه کرایه کامیون 1403 را در اختیار شما قرار میدهیم .

 

 

کرایه کامیون های آنی بار به دلیل در اختیار داشتن تعداد زیادی راننده با انواع کامیون و ایجاد رقابت برای دریافت بار ، هزینه های حمل و نقل و نرخ کرایه را تا حدود زیادی کاهش داده ایم.

 

 

با آنی بار با ارزانترین نرخ کرایه کامیون هر نوع بار و کالایی را جابجا کنید .

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

علاوه بر کرایه کامیون ها ، آنی بار خدمات باربری فوق سنگین نیز به شما عزیزان ارائه می نماید  . برای اطلاع از نرخ کرایه تریلی ، بهترین راه تماس با مشاوران و کارشناسان ما می باشد .

کرایه کامیون 1403 بر اساس انواع آن

 

برای حمل و نقل محموله های مختلف ، آنی بار خدمات باربری با کمترین نرخ کرایه کامیون 1403 را در اختیار شما قرار میدهد . کامیون های آنی بار از همه نقاط کشور برای حمل و نقل محموله ها و کالاهای شما آماده ارائه خدمات باربری هستند.

 

همانطور که در بالا گفته شد یکی از موارد تاثیر گذار بر نرخ کرایه کامیون ، نوع آن است ، یعنی هر چقدر کامیون سنگین تر باشد و توان باربری باربری بالاتری داشته باشد کرایه آن نیز بیشتر می شود .

 

کرایه کامیون 10 تن کمتر از کامیون جفت است اما در مقابل کرایه کامیون 10 تن بیشتر از کامیون 911 است و به همین ترتیب کرایه کامیون 10 تن از کامیونت ها و خاور ها بیشتر و از کامیون های 18 چرخ کمتر است .

 

مثلا کرایه کامیون 10تن از تهران به مشهد حدودا 7 میلیون 500 هزار تومان است و کرایه کامیون 15 تن تقریبا 9 میلیون و کامیون 911 حدودا 6 میلیون می باشد . 

 

تنها کافیست با ما در تماس باشید و پس از سفارش کامیون مناسب برای محموله ، جهت بارگیری اقدامات لازم را انجام دهید. 

کمترین کرایه کامیون 10 تن ، 15 تن و 911 را همراه با بیمه نامه معتبر از آنی بار دریافت کنید .

باربری کامیون بین شهری
باربری کامیون بین شهری

 

نحوه استعلام کرایه دقیق کامیون 1403

 

بهترین و سریعترین راه برای استعلام نرخ کرایه کامیون در سال 1403 ، تماس با کارشناسان و مشاوران آنی بار است . مشاوران ما با بررسی نوع بار و شرایط آن بهترین و نازلترین نرخ کرایه کامیون 1403 را در اختیار شما قرار می دهند تا در اسرع وقت امکان حمل بار را داشته باشید.

 

 

 

نرخ کرایه کامیون 1403 همانطور که گفته شد متغیر می باشد و بر اساس موارد متعددی دچار تغییرات می گردد .

 

 

 

از همین جهت ، مشاوره با کارشناسان ما برای استعلام هزینه باربری ، سبب کاهش نرخ کرایه کامیون ها و بهبود و تسریع در خدمات حمل و نقل با کامیون می گردد.

Tags: ارزانترین کرایه کامیون 10 تن, استعلام تعرفه کرایه کامیون, استعلام نرخ کرایه کامیون, باربری ارزان کامیون, تعرفه باربری با کامیون, تعرفه کرایه کامیون 10 چرخ, تعرفه کرایه کامیون جفت, قیمت باربری با کامیون, قیمت کرایه کامیون, کرایه ارزان کامیون, کرایه کامیون 10 تن برای نطنز, کرایه کامیون 10تن 99, کرایه کامیون 15 تن 99, کرایه کامیون 911 سال 99, کرایه کامیون تک سال 99, کرایه کامیون جفت 99, نرخ باربری با کامیون, نرخ تعرفه کرایه کامیون, نرخ تعرفه کرایه کامیون 10چرخ, نرخ تعرفه کرایه کامیون 6 چرخ, نرخ تعرفه کرایه کامیون تک, نرخ تعرفه کرایه کامیون جفت, نرخ کرایه کامیون تک ( 10 تن ), نرخ کرایه کامیون جفت ( 15 تن ), هزینه باربری با کامیون
هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع