بنر آنی بار

تریلی کفی از تهران به رشت + ارزانترین قیمت

باربری با تریلی کفی از تهران به رشت 

 

حمل و نقل بار و کالا با استفاده از تریلی کفی از تهران به رشت یکی از پر تقضا ترین خدمات آنی بار است که به دلیل نرخ کرایه کمتر و در اختیار داشتن بهترین و بیشترین تعداد ناوگان از انواع تریلی بصورت همه روزه و بدون محدودیت انجام میشود.

 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل محموله هایی که دارای وزن کمتر از 24 تن هستند انواع تریلی مخصوصا تریلی کفی از تهران به رشت را در اختیارتان قرار می دهد . برای ثبت سفارش و یا آشنایی با خدمات آنی بار در خصوص باربری تریلی رشت ، با ما در ادامه همراه باشید.

 

 

تریلی کفی از تهران به رشت و سایر شهر های استان گیلان را می توانید بصورت همه روزه از طریق باربری آنی بار درخواست کنید . حمل و نقل تخصصی و حرفه ای با ارزانترین نرخ کرایه انجام میشود . علاوه بر تریلی کفی سایر تریلی ها نیز در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

 

 

ابعاد و توان تریلی کفی 

 

تریلی کفی از تهران به رشت یکی از پر استفاده ترین خودروهای باربری است که دارای طول متغیر است . در برخی موارد طول این تریلی 12 متر و در برخی هم حدود 13 متر 60 سانتی متر است .

 

تمامی بارهایی که با این تریلی ها می خواهید حمل کنید باید متناسب با ابعاد تریلی باشد. 

 

 

تریلی کفی از تهران به رشت بهترین خودروی باربری برای جابجایی دستگاه های صنعتی ، تجاری و خط تولید ، کالاهای بسته بندی شده روی پالت ، آهن آلات ، کیسه کچ و سیمان و ….. می باشد و توان حمل بار تا 24 تن را دارد . 

 

 

برای حمل محموله های ترافیکی نیز می توانید از تریلی کفی از تهران به رشت استفاده می شود. 

 

 

برای جابجایی بارهای ترافیکی نیاز به مجوزهای خاصی می باشد که توسط شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارسال بار شما به کرمان و سایر شهرها مورد استفاده قرار می گیرد .

 

 

برای باربری تهران به رشت ، آنی بار با کمترین هزینه بهترین خدمات تریلی کفی را در اختیار شما قرار میدهد.

 

 

باربری ارزان قیمت با تریلی کفی
باربری ارزان قیمت با تریلی کفی

 

 

حمل آهن آلات با تریلی کفی از تهران به رشت

 

 

برای حمل انواع آهن آلات از تهران به رشت ، تریلی کفی گزینه بسیار مناسبی است.

 

 

تریلی ها امکان حمل میلگرد ، تیرآهن ، رول ورق و . . . را در طول ها بلند دارند و در صورتی که آهن آلات شما بصورت ضایعات باشد و نیاز به بارگیری فله ای داشته باشید ، استفاده از تریلی بغلدار یا کمپرسی انجام میشود . 

 

 

آهن آلات معمولا دارای وزن زیادی هستند و تریلی کفی از تهران به رشت بهترین انتخاب برای آن است .

 

ارزانترین کرایه تریلی کفی برای رشت

 

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بیشترین تعداد تریلی برای مسیر تهران به رشت و بالعکس ، همه روزه محموله های شما را با نازلترین نرخ کرایه به رشت ارسال می نماید . 

 

 

این ویژگی آنی بار سبب شده است که بسیاری از کارخانجات و مجموعه های تولیدی و صنعتی روی به خدمات آنی بار آورده و تامین خودروی باربری به این مجموعه واگذار کنند . آنی بار نیز برای سپاس از اعتماد ایشان ، ارزانترین نرخ کرایه برای حمل بار با تریلی کفی از تهران به رشت را در اختیار ایشان قرار میدهد . 

 

 

 

کرایه تریلی 1402 را از طریق تماس با مشاوران ما برای رشت یا سایر شهر های کشور استعلام کنید 

 

 

جابجایی کانکس با تریلی کفی برای رشت

 

برای حمل و نقل انواع کانکس ها ، می توانید از تریلی کفی از تهران به رشت استفاده کنید . بسیاری از تولیدی ها و کارخانجات معتبر ساخت کانکس در استان تهران قرار دارند و به همین جهت ارسال کانکس از تهران به رشت بصورت همه روزه برای خریداران آن مهم و لازم است .

 

 

حمل و نقل کانکس یک فرایند تخصصی است که برای حمل آن باید تریلی کفی از تهران به رشت با کمک فنر های بسیار نرم ( بالونی / کیسه باد )  را مورد استفاده قرار دهید .

 

 

حمل و نقل انواع کانکس های با طول و ابعاد مختلف بصورت همه روزه و با ارزانترین هزینه های حمل و نقل انجام میشود و در صورتی که ابعاد کانکس شما غیر متعارف باشد ، مجوزات تردد و حمل ترافیکی توسط مجموعه آنی بار اخذ خواهد شد . 

 

حمل کانکس با تریلی کفی در شهرک صنعتی بهارستان
حمل کانکس با تریلی کفی در شهرک صنعتی بهارستان

 

کرایه تریلی کفی رشت 

 

برای حمل و نقل بار و کالا با تریلی کفی از تهران به رشت ، بحث هزینه و کرایه نیز بسیار مهم و قابل توجه می باشد .

نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بار و کالا با تریلی کفی از تهران به رشت بر اساس شرایط مختلف بار و همچنین میزان ارزش بار مشخص می شود . علاوه بر این ، موارد متعدد دیگری نیز بصورت غیر مستقیم در هزینه های حمل و نقل بار شما با تریلی کفی موثر هستند .

 

  • وزن بار 
  • میزان ارزش بار 
  • نوع بارگیری و شرایط محل بارگیری 
  • محل تخلیه و شرایط آن 
  • شرایط آب و هوایی 
  • افزایش هزینه های رانندگان ( هزینه سوخت و لوازم یدکی) 

 

 

تمامی این موارد ، نرخ کرایه یک تریلی کفی از تهران به رشت را برای صاحبین بار تخمین میزند . این موارد همگی نه تنها برای رشت ، بلکه برای تمامی شهر ها و شهرستان های کشور نیز موثر هستند.

 

 

باربری تریلی کفی و بغلدار
باربری تریلی کفی و بغلدار

 

حمل بار به رشت با همه خودروهای باربری انجام میشود و انتقال انواع محموله ها توسط باربری آنی بار میسر خواهد بود. 

 

 

باربری با تریلی کفی به رشت با کاملترین بیمه نامه

 

 

برای حمل و نقل محموله های مختلف ،با تریلی کفی از تهران به رشت نیاز به بیمه نامه معتبر و کامل دارد تا در صورت بروز حوادث غیرمترقبه ، امکان جبران خسارات وارده به صاحبین بار فراهم باشد.

 

 

مجموعه آنی بار طی یک قرارداد کامل با بیمه نامه ایران ، هر گونه خسارت سهوی و عمدی که در زمان حمل محموله با تریلی کفی از تهران به رشت به آن وارد میشود را بصورت کامل تحت پوشش خود قرار داده است . خساراتی که در اثر آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . باشند بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه ایران هستند. 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

 

حمل و نقل بار با تریلی کفی از تهران به رشت / ترانزیت تهران به رشت / تریلی کمرشکن / تریلی بغلدار و . . . بصورت همه روزه از همه نقاط استان تهران به شما عزیزان ارائه می گردد . علاوه بر این ، آنی بار امکان حمل بار از شهرستان های دیگر به رشت را نیز دارد . 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع