anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

کامیون ۹۱۱ به رشت از تهران

کامیون ۹۱۱ یکی از انواع کامیون ها است که برای حمل و نقل انواع بار و کالا به شهرستان رشت مورد استفاده قرار میگیرد . این خودروی باربری برای جابجایی بارهای تجاری و صنعتی بسیار مناسب است و توان حمل بار تا ۵/۵ تن را دارد . 

 

 

با استفاده از کامیون ۹۱۱ می توانید در کمترین زمان ممکن خدمات باربری بارهای تجاری و صنعتی را به شهرستان رشت تجربه کنید . 

 

تخصصی ترین باربری کامیون رشت را از ما بخواهید .

 

 

حمل انواع بار با ۹۱۱ به رشت

 

برای حمل و نقل بار و کالا به رشت ، کامیون ۹۱۱ امکان جابجایی انواع بار را برای شما فراهم میکند . اما میبایست به توان و ابعاد اتاق این کامیون توجه ویژه ای کرد .

 

کامیون ۹۱۱ دارای اتاق با طول حدود ۵ متر است و عرض اتاق این خودرو حدودا ۲ متر و ۱۰ سانتی متر است . با این حساب ، برای حمل و نقل بارهای مختلف که وزن آنها زیر ۵/۵ تن است می توانید از این کامیون بهره مند شوید. 

 

 

آنی بار برای ارسال بارهای مختلف و کالاهای تجاری و شخصی و صنعتی به رشت با کمترین هزینه بهترین کامیون ۹۱۱ را در اختیارتان قرار میدهد .

 

 

حمل کالاهای اداری و تجاری 

حمل دستگاه صنعتی 

حمل آهن الات 

حمل و نقل لاستیک و پلاستیک 

حمل لوازم و منسوجات چوبی 

حمل mdf و نئوپان و ….. 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  کامیون 911
  کامیون ۹۱۱

   

  کرایه ۹۱۱ رشت

   

  برای حمل و نقل بار و کالا به رشت ، آنی بار ارزانترین و تخصصی ترین خدمات باربری را با نازلترین نرخ کرایه در اختیار شما قرار میدهد . ارسال بارهای شما با استفاده از کامیون ۹۱۱ بدون هزینه های اضافی و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد . 

   

   

  نرخ کرایه نیسان برای رشت را بصورت همه روزه می توانید از طریق سامانه تلفنی آنی بار دریافت کنید اما باید به این موضوع وجه داشته باشید که نرخ کرایه ها بر اساس موارد متعددی مشخص میشوند که در ذیل به آن اشاره شده است . 

   

   

  • نوع بار و شرایط آن : بسیاری از انواع بارها برای حمل و نقل هزینه های زیادی را شامل میشوند . دلیل آن نیز خطرناک بودن ، سخت بود و شرایط خاص حمل آن نوع بار است . 
  • میزان ارزش بار و بیمه نامه : بیمه نامه مورد استفاده بر اساس میزان ارزش بار مشخص میشود . سطح و میزان پوشش بیمه نامه هزینه های مختلفی دارند که بر اساس نوع بیمه در هزینه های حمل تاثیرگذار خواهند بود . 
  • فاصله مبداء و مقصد : فاصله مهمترین موضوع در میزان نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل است . نرخ کرایه باربری بر اساس معیار کیلومتر مشخص میشود و هرچه فاصله بیشتر باشد ، هزینه باربری نیز بیشتر خواهد بود 

   

  بیمه نامه برای کامیون ۹۱۱ به رشت

   

   

  برای حمل و نقل بارهای شما به رشت ، چه با کامیون ۹۱۱ و چه سایر کامیون ها ، ما در مجموعه آنی بار بهترین بیمه نامه را تا سقف ۳۰ میلیون تومان بصورت رایگان در اختیار شما قرار میدهیم .

   

   

  بیمه نامه مورد استفاده در مجموعه آنی بار کاملترین بیمه نامه ای است که در صنعتی حمل و نقل بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرد و انواع خسارات مانند آتش سوزی ، سرقت و تصادفات را در کمترین زمان ممکن تحت پوشش قرار میدهد . 

   

   

  بیمه نامه آنی بار کاملترین بییمه نامه است

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  چه کالاهایی با ۹۱۱ حمل میشوند ؟

   

   

  برای حمل و نقل بار و کالا  با ۹۱۱ محدودیت خاصی وجود ندارد و انواع کالا را می توانیم با این خودروی باربری به رشت و یا سایر شهر های استان گیلان اراسال کنیم . اما در حمل و نقل بین شهری و باربری ، محدودیت های قانونی برای حمل کالا وجود دارد . به عنوان مثال ، برخی از انواع بار و کالا بصورت قانونی قابلیت جابجایی ندارند. 

   

  بصورت کلی ، هر نوع بار و کالایی که قابلیت بارگیری و مهار در کامیون ۹۱۱ را داشته باشد و از نظر وزنی امکان حمل آن با ۹۱۱ وجود داشته باشد را می توانیم با این خودروی باربری به نقاط مختلف کشور خصوصا برای رشت و گیلان ارسال کنیم. 

   

  حمل و نقل محموله  های تجاری ، صنعتی ، شخصی و سازمانی با استفاده از ۹۱۱ بصورت همه روزه در اسرع وقت و با کمترین هزینه انجام میشود.

   

  حمل انواع کالاهای تجاری ( مانند شیرآلات ، آهن آلات ، لوازم صنعتی ، قطعات صنعتی ) 

   

  انواع کالاهای سوپرمارکتی ( آب معدنی ، آب میوه ، چیپس و پفک و . . ) 

   

  انواع محموله های ساختمانی و مصالح ( گچ ، سیمان ، جک و قالب و . .  ) 

   

  ارسال کالا با کامیون 911 برای شهرستان رشت
  ارسال کالا با کامیون ۹۱۱ برای شهرستان رشت

   

   

  برای باربری به رشت ، مجموعه آنی بار همه روزه انواع کامیون را در اختیارتان قرار میدهد . تنها کافیست با ما در تماس باشید. 

   

   

  درخواست و سفارش ۹۱۱ برای رشت

   

   

  برای ثبت سفارش و درخواست باربری با کامیون ۹۱۱ ، بهترین و سریعترین راه تماس با مشاوران ماست . در صورتی که امکان تماس تلفنی را ندارید ، می توانید از طریق اپلیکیشن باربری اینترنتی آنی بار برای ثبت درخواست خود اقدام نمایید.

   

   

  حمل و نقل بار با کامیون ۹۱۱ برای رشت بصورت همه روزه و در اسرع وقت با کمترین نرخ کرایه انجام خواهد شد.

   

  باربری نیسان رشت یکی دیگر از خدمات آنی بار در شهر رشت می باشد. 

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس سریع
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد