باربری آنلاین چیست ؟

باربری آنلاین به چه معناست ؟

 

باربری آنلاین یا باربری اینترنتی در واقع راهکار خروج از روش های سنتی و قدیمی حمل بار به نقاط مختلف کشور می باشد.

 

در گذشته هموطنان گرامی می بایست جهت حمل بار به شهرستان ها ، مستقیما مراکز باربری و حمل بار مراجعه نموده و به صورت کاملا سنتی درخواست کامیون صورت می پذیرد.

 

امروز با گسترش تکنولوژی و افزایش سطح دسترسی هموطنان به اینترنت و ابزار هایی مانند کجت ها و تلفن های هوشمند ،بسیاری از کارهای روزمره نیز از طریق این امکانات صورت می پذیرد.

 

آنی بار با بررسی نیاز های مشتریان و مشاهده فراگیر شدن ارائه خدمات بر بستر اینترنت و گوشی های موبایل هوشمند ، اقدام به ارائه خدمات باربری آنلاین نموده است .

 

باربری آنلاین آنی بار به معنی استفاده از امکانات و روش های درخواست کامیون باربری که توسط آنی بار در اختیار شما گذاشته است می باشد .

 

آنی بار با طراحی اپلیکیشن های باربری آنلاین متناسب با نیاز هموطنان ، بهترین خدمات را به ساده ترین روش ممکن در اختیار هموطنان قرار داده است.

 

حمل و نقل آنلاین جاده ای با استفاده از سامانه باربری آنلاین آنی بار 

 

باربری آنلاین را با کمترین هزینه و نرخ کرایه از آنی بار بخواهید تا در اسرع وقت خدمات موردنظر با انواع خودروی باربری را در اختیار شما قرار دهیم

باربری آنلاین
باربری آنلاین

آیا باربری آنلاین شامل بیمه نامه نیز می شود؟

 

 

بله ، قطعا شامل بیمه می شود ؛ آنی بار بر خلاف بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات باربری آنلاین که صرفا تنها کمیسیون ارتباط کارشناسان یک شرکت حمل و نقل با صاحبین بار را دریافت می نمایند و هیچگونه بیمه نامه یا بارنامه ای صادر نمی کنند ؛ از بیمه نامه معتبر برای حفاظت از بارتان هنگام باربری آنلاین استفاده می کند .

کارشناسان ما علاوه بر اینکه بهترین و کاملترین بیمه نامه را در باربری آنلاین در اختیار شما قرار می دهند ، معتبر ترین بارنامه که بارنامه دولتی تمبر دار است را نیز به شما ارائه می دهند.

بیمه نامه مسئولیت جبران تمامی خسارات وارد شده کوچک و بزرگ به بار را هنگام حمل و نقل و باربری آنلاین برعهده خواهد داشت.

خساراتی نظیر آتش سوزی ، سرقت و تصادفات و . . . را به صورت کامل تحت پوشش قرار خواهید داد.

 

سامانه حمل و نقل آنلاین آنی بار آماده ارائه خدمات باربری در کوتاه ترین زمان می باشد .

 

 

صدور بارنامه اینترنتی و آنلاین برای باربری بین شهری

 

 

بارنامه یکی از الزامات مهم در باربری آنلاین درون شهری و بین شهری است.

آنی بار به علت ارائه خدمات باربری آنلاین و اینترنتی، بارنامه را نیز به صورت الکترونیکی صادر و ارسال می کند.

داشتن بارنامه باربری برای هر سه طرف صاحب بار، رانندگان و متصدیان بار لازم است و کار آنها را آسان تر می کند.

وجود بارنامه برای باربری آنلاین از شهری به شهر دیگر مزایای زیادی همچون: مشخص بودن هزینه ی پرداختی، سرعت در انجام کارها، بررسی سریع توسط پلیس و یا راهداری در جاده ها، پرداخت خسارت در زمان آسیب و .. دارد.

البته اهمیت این بارنامه در باربری آنلاین بین شهری بسیار بیشتر است. زیرا به علت زیاد بودن مسافت و یا طولانی شدن زمان باربری، امکان ردیابی و بررسی راحت تر انجام می شود.

باربری آنلاین
باربری آنلاین 

 

باربری آنلاین ؛ ساده ترین روش باربری

 

 

آنی بار جهت ارائه خدمات باربری آنلاین با استفاده از 3 روش مختلف اقدام به خدمت رسانی در راستای ارائه خدمات باربری آنلاین آنی بار به ساده ترین روش نموده است .

 

  1. ثبت سفارش باربری آنلاین از طریق ربات تلگرام 
  2. ثبت سفارش باربری آنلاین از طریق وبسایت آنی بار
  3. ثبت سفارش باربری آنلاین از طریق اپلیکیشن باربری آنی بار 

 

با استفاده از این 3 روش به سادگی می توانید درخواست باربری آنلاین جهت حمل و نقل و باربری به شهرستان ها را ثبت نمایید.

 

متاسفانه پس از فیلترینگ تلگرام ، امکان دسترسی هموطنان به ربات های آنی بار با محدودیت مواجه شده است اما اپلیکیشن و سایت اینترنتی ما با قدرت آماده ارائه خدمات باربری آنلاین به شما عزیزان می باشد . 

 

باربری آنلاین با اسنپ بار با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه  

 

مزایای باربری آنلاین چیست؟

 

  • امکان پیگیری لحظه ای بار و کالا

شما می توانید زمانی که راننده در مسیر حرکت به مقصد است شما با استفاده از اپلیکیشن باربری آنلاین آنی بار می توانید به صورت لحظه ای لوکیشن راننده و مرسوله را داشته باشید.

  • صرفه جویی در زمان

نه تنها در فرآیند ثبت سفارش زمان کمتری هنگام باربری آنلاین صرف می کنید بلکه در زمان پرداخت هم روش های مختلفی مانند درگاه پرداخت آنلاین برایتان وجود دارد که از طریق آن بتوانید هزینه باربری را پرداخت کنید. این موضوع بدان معنی است که برای ثبت سفارش و پرداخت هزینه ها حتی نیازی به حضور شما در شرکت باربری و یا نزد راننده نمی باشد.

  • دسترسی آسان

به راحتی و تنها از طریق یک وبسایت و یا اپلیکیشن می توانید خدمات باربری آنلاین ، راننده مورد نیاز، ماشین باربری مناسب و هزینه باربری را مشخص کنید. 

  • خدمات رسانی سریع

با وجود باربری آنلاین تنها با چند دقیقه کار کردن با تلفن همراهتان می توانید راننده و ماشین باربری متناسب با بارتان و حتی نوع مرسوله را مشخص کنید و قیمتی منصفانه برایتان محاسبه می شود.

  • تضمین هزینه باربری

منظور از تضمین هزینه در باربری آنلاین این است که علاوه بر اینکه قیمت و هزینه باربری در همان ابتدا در اپلیکیشن مشخص می شود بلکه تحت هیچ شرایطی اعم از ترافیک یا شرایط آب و هوایی و … تغییر نمی کند. 

حمل بار آنلاین
حمل بار آنلاین

 

باربری آنلاین با استفاده از اپلیکیشن اینترنتی

 

 

یکی از بهترین روشها برای ارائه خدمات ، باربری آنلاین استفاده از اپلیکیشن آنی بار می باشد.

 

این روش ، روش مورد تایید و سریعترین و بهترین روش باربری و درخواست کامیون می باشد آنی بار برای هموطنان در نظر گرفته است . با نصب و دانلود اپلیکیشن باربری آنلاین آنی بار به سادگی می توانید با چند گام ساده نظیر انتخاب نوع کامیون ، محل بارگیری ، نوع بار و مقصد سفارش کامیون خود را ثبت نمایید.

 

از ویژگی های اپلیکیشن باربری آنلاین آنی بار ، میتوان به سادگی و سرعت بالای ثبت درخواست اشاره نمود . شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن آنی بار ، در هر ساعت از شبانه روز درخواست خدمات حمل و نقل خود را ثبت نمایید.

 

باربری آنلاین را با اپلیکیشن آنی بار تجربه نمایید.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

خدمات باربری آنلاین از تهران

 

آنی بار متخصص حمل بارهای بین شهری و درون شهری می باشد که با استفاده و تکیه به تکنولوژی روز و در جهت افزایش سطح خدمت رسانی و کسب رضایت هموطنان ، اقدام به ارائه باربری آنلاین از تهران نموده است

باربری آنلاین از تهران به معنی ارائه خدمات باربری آنلاین اینترنتی از مبداء بارگیری تهران می باشد

ما علاوه بر تهران ، از تمامی نقاط کشور نیز خدمات باربری آنلاین را به شما ارائه می نماییم . پس از ثبت درخواست از طریق روش های ارائه شده به شما ، کارشناسان ما به صورت همه روزه در کمترین زمان ممکن خدمات مورد نظر شما را ارائه می نمایند. 

باربري آنلاين
باربری آنلاین

باربری آنلاین با مشاوره حرفه ای و کارشناسی

 

 

آنی بار با در اختیار داشتن برترین مشاوران در خصوص حمل بار و باربری ، همواره تمام تلاش خود را در قبال ارائه خدمات باربری آنلاین از تهران با مشاوره رایگان نموده است.

 

وجود مشاوره رایگان در کنار خدمات باربری آنلاین نشان دهنده تلاش باربری آنی بار برای کسب رضایت صاحبین بار و افزایش اعتماد هموطنان نسبت به خدمات باربری آنلاین از تهران با مشاوره رایگان می باشد .

 

خدمات حمل بار جاده ای آنلاین را از آنی بار بخواهید ، شما می توانید با ثبت درخواست باربری آنلاین از طریق اپلیکیشن باربری اینترنتی آنی بار ، درخواست خدمات حمل و نقل را به تمامی نقاط کشور ثبت نمایید.

 

ارسال انواع بار در سامانه باربری آنلاین آنی بار ، با کمترین نرخ کرایه صورت می گیرد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع