باربری بندر امام خمینی به شهرستان ها

باربری از بندر امام به سراسر کشور

 

باربری بندر امام به شهرستان آنی بار امکان انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی از بندر امام به همه نقاط کشور را برای شما عزیزان فراهم می نماید. این خدمات به صورت کامل تحت پوشش بهترین بیمه نامه و همراه با مشاوره تخصصی و رایگان می باشد که امنیت و سرعت انتقال بار از بندر امام را تا حد زیادی افزایش می دهد. 

باربری بندر امام به صورت همه روزه برای همه شهر ها و شهرستان های کشور انجام می شود و بر اساس نوع محموله شما از خودروی باربری متناسب با آن استفاده می شود. از آنجایی که آنی بار بزرگترین ناوگان باربری بندر امام را در اختیار دارد امکان انتقال محموله های سبک و سنگین و فوق سنگین برای همه نقاط فراهم می گردد.

تیم متخصص آنی بار در خدمات باربری بندر امام با استفاده از کامل ترین بیمه نامه محموله های شما را تا 100 میلیون تومان تحت پوشش کامل قرار می دهد که در ادامه به بررسی آن نیز می پردازیم.

مشاوره تخصصی برای باربری بندر امام از طریق شماره 57669-021 در اسرع وقت انجام می شود و محموله های مختلف با بهترین کیفیت منتقل می شوند.

شما می توانید خدمات باربری را در سایر شهر های آذربایجان غربی از آنی بار دریافت کنید. ناوگان آنی بار امکان حمل بار به بندر امام را از همه نقاط کشور فراهم می نماید.

 

حمل انواع بار و کالا از بندر امام

 

برای باربری بندر امام ، آنی بار هیچگونه محدودیت خاصی ندارد و همه شهر های کشور تحت پوشش آن می باشد . گستردگی ناوگان آنی بار برای حمل بار بین شهری امکان ارسال بار به تمامی نقاط را فراهم نموده است.

انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی که می توانید از باربری بندر امام به سایر نقاط کشور ارسال کنید عبارتند از : 

 • انواع بشکه ،کانتینر ،پالت
 • انواع نبشی و میل گرد و ورق ها و شمش ها 
 • انواع مواد تره باری و غذایی 
 • ارسال مواد پلاستیکی
 • انواع مواد چوبی 

باربری بندر امام برای انتقال محموله ها و کالاهای شما از بهترین و کاملترین بیمه نامه بهره مند است که بر اساس میزان ارزش محموله شما و شرایط ان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

باربری بندر امام بر اساس نوع محموله های شما خودروهای باربری مناسب در اختیارتان قرار می دهد . باربری بندر امام را می توانید از با یک تماس تلفنی با شماره تلفن باربری بندر امام از ما بخواهید .

اثاث کشی و حمل لوازم منزل در باربری بندر امام

یکی دیگر از خدمات باربری بندر امام ، حمل و نقل لوازم خانه و اثاث کشی است .  آنی بار همه روزه بهترین و بزرگ ترین کامیونت های مسقف که مخصوص حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل است را در اختیار شما قرار می دهد. 

حمل اثاث منزل از بندر امام توسط کارگران متخصص و حرفه ای انجام می شود و بارگیری و بارچینی به تخصصی ترین روش ممکن انجام می شود.

علاوه بر این ، اثاثیه و لوازم منزل نیز همچون سایر خدمات باربری بندر امام ، بصورت کامل تحت پوشش بیمه حمل خواهد شد. باربری بندر امام برای انتقال اثاثیه و لوازم منزل شما همه روزه خدمات تخصصی ارائه می نماید . 

باربری از بندر امام با انواع خودروهای باربری

شعبه باربری بندر امام آنی بار مجهز به بزرگ ترین ناوگان حمل و نقل کشور می باشد که شامل انواع خودرو های باربری سبک و سنگین است. کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان و وزن و ابعاد آن بهترین و مناسب ترین خودرو های باربری را در اختیار شما قرار می دهد.

انواع خودرو های مناسب جهت باربری بندر امام به سایر شهر ها :

   

 • کامیونت های ایسوزو و بادسان
 • خاور های مسقف و روباز
 • کامیون تک 
 • کامیون جفت
 • کامیون 911 
 • تریلی کمرشکن
 • تریلی بغلدار
 • تریلی کفی
 • تریلی چادی(ترانزیت)

باربری بندر امام بصورت همه روزه بهترین و ارزانترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد تا محموله های مختلف شما با بهترین کیفیت منتقل شوند. 

خدمات باربری بندر امام با انواع خودروهای باری تحت پوشش بهترین بیمه نامه می باشد و محموله های مختلف شما در اسرع وقت با خودروی باری مناسب بارگیری خواهند شد.

حمل بار از بندر امام با کامیون

 

برای حمل و نقل طیف عظیمی از انواع بار و کالا های تجاری و صنعتی و شخصی ، آنی بار همه روزه از کامیون ها استفاده می نماید. کامیون های آنی بار برای انتقال محموله هایی تا تناژ نهایتا 15 تن آماده ارائه خدمات باربری بندر امام هستند. 

باربری بندر امام به نقاط مختلف کشور با کامیون های زیر صورت می گیرد : 

 • کامیون 10 تن ( کامیون تک ) 

کامیون 10 تن ، همانطور که از نامش مشخص است برای باربری با تناز نهایتا 10 تن مناسب است . حمل و نقل محموله های شما در کمترین زمان ممکن با این کامیون انجام خواهد شد . کامیون 10تن دارای طول اتاق بار حدود 6 متر ( 5 متر و 80 ) است و عرض آن حدود 2 متر و 10 است. برای باربری بندر امام با کامیون تک کافیست با شماره تلفن باربری بندر امام در تماس باشید.

 • کامیون 15 تن ( کامیون جفت ) 

کامیون 15 تن نیز برای حمل و نقل محموله هایی با تناژ ماکسیمم 15 تن مناسب است. این کامیون دارای طول حدود 7 متر ( 6 متر و 80 ) است و عرض آن حدود 2 متر و 35 است. باربری بندر امام با کامیون 15 تن همه روزه برای همه شهر های کشور اماده بارگیری است. 

 • کامیون 911 

این کامیون دارای اتاق بار حدوداََ 2 در 5 متر می باشد و توان حمل حداکثر 6 تن بار را دارد. برای باربری بندر امام با کامیون 911 ، همه روزه خدمات به شما ارائه می نماییم. 

اگر نمی دانید برای حمل بار از باربری بندر امام به شهر های مختلف از کدام یک از کامیون ها استفاده کنید ، می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن باربری بندر امام ، تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما جهت انتخاب کامیون استفاده کنید. هریک از انواع کامیون ها در خدمات باربری بندر امام برای انتقال محموله های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند. بهترین راه مشاوره با کارشناسان ماست.

کرایه تریلی از بندر امام 

یکی دیگر از خودروهای باربری که برای حمل و نقل محموله های سنگین و باربری بندر امام مورد استفاده قرار می گیرد ، انواع تریلی ها هستند . تریلی ها امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی در تناژ یا ابعاد بزرگ را برای شما فراهم می نمایند.

 • تریلی کفی و بغلدار 

تریلی کفی و تریلی بغلدار پر استفاده ترین انواع تریلی برای باربری بندر امام هستند و روزانه حجم زیادی از انواع بار و کالاها توسط این خودروهای باربری به نقاط مختلف ارسال می شوند. این تریلی ها توان حمل بار تا تناژ 23-24 تن را دارند و امکان انتقال انواع بارهای روی پالت ( کفی ) و فله ای ( بغلدار ) را برای شما فراهم می نمایند.

 • تریلی ترانزیت چادری 

باربری بندر امام با تریلی چادری نیز بصورت همه روزه امکان حمل و نقل محموله های تجاری و یا حساس شما را فراهم می نماید. با استفاده از این تریلی و امکان پلمپ بار ، امکان بارگیری از گمرکات کشور نیز برای شما عزیزان فراهم خواهد شد. 

 • تریلی کمرشکن 

برای حمل و نقل سنگین و فوق سنگین ، باربری بندر امام با استفاده از کمرشکن بصورت همه روزه انجام می شود . کمرشکن توان حمل بار تا حدود 70 تن را دارد و محموله های سنگین و حجیم با استفاده از این خودروی باربری جابجا خواهند شد. 

برای باربری بندر امام با استفاده از تریلی ها ، مجموعه آنی بار همه روزه خدماتی با کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد . شما می توانید با شماره تلفن باربری بندر امام در تماس باشید و خدمات مورد نیاز خود را از این طریق ثبت سفارش کنید. 

باربری بندر امام با انواع تریلی ها با بهترین بیمه نامه انجام میشود . با ما همراه باشید و در اسرع وقت محموله های خود را بارگیری نمایید.

باربری از بندر امام به سایر شهر ها با خاور 

 

در خدمات باربری بندر امام ، خاور یک خودروی باربری سایز متوسط با توان حمل بار حدود 3-4 تن است . این خودروی باربری برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا مورد استفاده قرار می گیرد . اما برای خدمات باربری بندر امام ، بیشترین استفاده از خاور و کامیونت برای حمل و نقل اثاثیه و کالا های تجاری است. 

خاور دارای 2 نوع است : 

 • خاور مسقف

دارای اتاقکی سرپوشیده به طول 5 متر با ارتفاع 2 و نیم متر و عرض 2 متر می باشد ؛ این نوع خاور برای حمل و نقل اثاثیه و کالاهای تجاری حساس مورد استفاده قرار می گیرند. باربری بندر امام با خاور مسقف بصورت ارزان و تخصصی برای همه شهر های کشور آماده بارگیری می باشد.

 • خاور روباز (بغلدار ، بغل بازشو ) 

از خاور روباز برای انتقال انواع بار و کالاهای صنعتی و تجاری غیر حساس به بندر امام استفاده می شود . این خودروی باربری با استفاده از چادر برزنتی از محموله شما محافظ خواهد کرد. باربری بندر امام با خاور روباز امکان حمل 4 تن بار را برای شما فراهم می نماید . 

برای باربری بندر امام ، آنی بار انواع خاور ها را در اسرع وقت برای نقاط مختلف کشور در اختیار شما قرار میدهد . حرفه ای ترین تیم باربری بصورت همه روزه آماده انتقال محموله های شما می باشد . باربری بندر امام با خاور های مختلف در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام میشود .

باربری تهران به بندر امام بصورت روزانه با استفاده از تعداد زیادی از این کامیونت یا خاور ها انجام خواهد شد. برای باربری بندر امام ، آنی بار همه روزه آماده ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات با انواع خاور ها میباشد. نرخ کرایه و هزینه ها را می توانید از طریق شماره تلفن باربری بندر امام استعلام کنید.

باربری فوق سنگین از بندر امام 

 

یکی از ویژگی های آنی بار به عنوان برترین شرکت باربری بندر امام امکان ارائه خدمات حمل و نقل سنگین و فوق سنگین است. در این خدمات محموله هایی که دارای شرایط غیر استاندارد جاده ای هستند در اسرع وقت به همه نقاط کشور منتقل می شوند. 

 

محموله های فوق سنگین یا اصطلاحا ترافیکی دارای ابعاد نامتعارف یا وزن بسیار سنگین هستند. برای انتقال این محموله ها معمولا از تریلی کمرشکن یا بوژی استفاده می شود که مخصوص انتقال های خاص می باشند.

باربری بندر امام برای حمل و نقل محموله هایی از این دست از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا امنیت محموله ها به صورت کامل فراهم گردد . برخی محموله های فوق سنگین که توسط باربری بندر امام منتقل می شوند به صورت زیر هستند : 

 

 • حمل و نقل دستگاه های صنعتی 
 • انتقال ماشین آلات راهسازی و ساختمانی
 • انتقال قطعات نیروگاهی 
 • ارسال انواع ژنراتور و توربین

حمل انواع بار و کالا از بندر امام از طریق شماره تلفن = 57669-021

باربری بندر امام به شهرستان ها به همراه بیمه معتبر

 

شرکت حمل و نقل آنی بار بهترین و مناسب ترین بیمه نامه باربری را با پوشش حداکثری برای باربری بندر امام به شهرستان های دیگر در خدمت شما قرار می دهد.

باربری بندر امام به شهرستان ها با پوشش بیمه ای کامل انجام می شود که تا 100 میلیون تومان نیز به صورت رایگان ارائه می شود.

تمامی خسارات احتمالی در هنگام باربری و حمل و نقل بار توسط شرکت بیمه گذار به صورت کامل پرداخت می گردد. از جمله ای خسارت شامل تصادف،آتش سوزی،آب خوردگی،و سایر عوامل طبیعی و غیر طبیعی را در نظر گرفته می شود.

بیمه تمام عوامل را تحت پوشش قرار می دهد و برای به حداقل رساندن خسارت های غیر قابل پیش بینی شده تنظیم شده است. بیمه تضمین کننده جبران هرگونه خسارت وارده به بار حین باربری بندر امام به شهر های دیگر می باشد.

ارزانترین قیمت حمل بندر امام به تهران

شهر تهران یکی از مهم ترین بارانداز های کشور می باشد به همین دلیل بخش قابل توجهی از خدمات باربری بندر امام به شهرستان ها شامل باربری به تهران می شود.

ارزانترین نرخ کرایه باربری در سراسر کشور را با آنی بار تجربه کنید. قیمت حمل بار از بندر امام با توجه به مواردی از جمله مقصد باربری ، خودرو باربری مورد نیاز ، ارزش بار و مقدار بیمه مورد نیاز ، شرایط آب و هوایی و . . . .مشخص می شود.

بنابراین اگر به دنبال استعلام قیمت حمل بار از بندر امام هستید باید با شماره تلفن باربری بندر امام تماس بگیرید و با دادن اطلاعات بالا ، از قیمت باربری مطلع شوید.

 

لیست باربری های بندر امام خمینی

 

جدول زیر ، نام و نشانی تعدادی از باربری های موجود در شهر بندری امام خمینی می باشد . 

 

نام باربریآدرس باربری
آدینه باربندر امام خمینی جاده تاسیسات بندری
خلیج آبادانپایانه بندر امام
سیفپایانه بندر امام خمینی غرفه ۱۳
بندرتریلربندر امام خمینی، پایانه بندر امام خمینی
 آسایش پل ورودی بندر امام-ضلع شرقی
امیر بندربندر امام خمینی، جاده تاسیسات بندری
سنگین تنجاده تاسیساتی بندر امام
بزرگ خوزستان غرفه های بندر امام
بدرخوزستانپایانه بار بندر امام ره غرفه ۱۶
حقایق بارپایانه بندر امام

 حمل بار به استان خوزستان با انواع خودرو های باربری با کمترین هزینه

شماره تلفن باربری بندر امام برای مشاوره و ثبت درخواست 

برای باربری بندر امام به شهرستان ها ، آنی بار همه روزه همه خدمات حمل و نقل را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید .

امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی از بندر امام به نقاط مختلف کشور با کمترین هزینه و با انواع کامیون ، تریلی ، خاور و کامیونت فراهم می باشد .

برای حمل انواع محموله از بندر امام تنها کافیست ، شماره تلفن باربری بندر امام ( 57669-021 ) را شماره گیری کنید. 

محموله های حمل شده توسط باربری بندر امام بصورت کامل تحت پوشش بیمه هستند و هرگونه بروز حادثه بصورت ارزان و سریع جبران خسارت خواهد شد .

شما می توانید همه روز جهت ثبت درخواست باربری از بندر امام به مقصد مورد نظرتان و همچنین دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن باربری بندر امام تماس بگیرید.

در صورت تمایل می توانید از اپلیکیشن آنی بار نیز برای ثبت درخواست باربری بندر امام استفاده کنید ، اپلیکیشن آنی بار را می توانید از مارکت های نرم افزاری دانلود کنید .

 

سایر خدمات آنی بار در استان خوزستان : 

باربری اهواز

باربری آبادان

باربری خرمشهر 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع