باربری تهران به کهنوج ( تریلی-کامیون-خاور-نیسان)

بهترین و ارزانترین خدمات باربری از تهران به کهنوج

 

حمل انواع بار و کالا های تجاری ، صنعتی ، ساختمانی ، کشاورزی ، اثاث منزل و . . .  از باربری تهران به کهنوج کرمان با انواع خودرو های باربری با کمترین هزینه .

 

ارسال بار از 22 منطقه تهران به علاوه شهرستان های اطراف تهران ( رودهن ، بومهن ، پردیس ، جاجرود ، ورامین ، قرچک ، اسلامشهر ، رباط کریم ، شهر قدس ، لواسان و . . . .) به کهنوج و شهرهای اطراف آن.

 

حمل و نقل ایمن و ارزان از باربری تهران به کهنوج را با آنی بار تجربه کنید.

 

تمامی خدمات باربری تهران به کهنوج در شرکت آنی بار همراه با بیمه نامه معتبر ایران و بارنامه رسمی انجام می شود بنابراین با خیالی آسوده آنی بار را برای حمل بارتان انتخاب کنید.

 

حمل و نقل انواع بار و کالا از باربری تهران به کهنوج در استان کرمان به صورت همه روزه و با کمترین هزینه همراه با خدمات ویژه و مقرون به صرفه.

 

باربری تهران به کهنوج همراه با 100 میلیون بیمه رایگان با انواع خودروهای باربری (تریلی ، کامیون ، خاور ، نیسان)  

 

حمل بار به سیرجان و حمل بار به رفسنجان از خدمات ویژه آنی بار می باشد . 

کهنوج
کهنوج

 

ارائه بیمه نامه معتبر جهت باربری به کهنوج

 

از خدمات ویژه آنی بار ارائه بیمه نامه معتبر معادل با ارزش بارتان برای باربری بین شهری از باربری تهران به کهنوج می باشد.

 

بیمه ایران معتبرترین و قدیمی ترین شرکت بیمه ؛ پوشش دهنده خدمات باربری تهران به کهنوج در شرکت آنی بار می باشد.

 

تمامی خساراتی که بر اثر تصادف ، آتش سوزی ، سیل ، سرقت و . . . حین باربری تهران به کهنوج پیش آید توسط شرکت بیمه جبران می شود.

 

علاوه براین آنی بار مبلغ 100 میلیون بیمه رایگان برای باربری تهران به کهنوج در نظر گرفته است.

 

باربری تهران به کرمان و باربری تهران به کوهبنان از دیگر خدمات آنی بار است که همچون باربری تهران به کهنوج همراه با بیمه نامه معتبر با تخفیف ویژه در آنی بار. 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار 

باربری با تریلی از استان تهران به کهنوج

 

تریلی ها بزرگ ترین خودرو های باربری هستند که برای حمل و جابجایی بارهای سنگین و فوق سنگین کاربرد دارند و برای باربری تهران به کهنوج بصورت همه روزه اماده بارگیری هستند.

 

تریلی ها در مدل های مختلفی طراحی شده اند که هر یک برای حمل بارهای خاصی در باربری تهران به کهنوج استفاده می شوند و توان حمل 23 الی 24 تن بار را دارند ؛ شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با داد مشخصات بارتان مناسب ترین خودرو را جهت حمل بار از باربری تهران به کهنوج دریافت کنید.

 

  • تریلی کفی : از پرکاربرد ترین خودرو های باربری که برای حمل انواع بار کاربرد دارد ؛ این خودرو باربری دارای کفی در ابعاد 2/5 متر عرض و 12 – 13 متر طول می باشد.  باربری تهران به کهنوج با تریلی کفی بصورت همه روزه انجام میشود .
  • تریلی بغلدار : این تریلی نیز داری کفی در ابعاد تریلی کفی می باشد ؛ اما کفی این تریلی دارای دیواره های حدوداََ یک متری می باشد و برای حمل بارهای فله ای در باربری تهران به کهنوج مناسب می باشد.
  • تریلی چادری : دارای اتاقکی فلزی یا چادر برزنتی می باشد ، از این نوع کامیون معمولا برای حمل بارهای حساس و آسیب پذیر استفاده می شود.

 

کارشناسان ما با بررسی بارتان مناسب ترین نوع تریلی را برای باربری تهران به کهنوج در اختیارتان قرار می دهند. نوع تریلی بر هزینه های حمل و نقل نیز تاثیر خواهد داشت. 

 

نرخ کرایه باربری تهران به کهنوج با تریلی را از طریق تماس با کارشناسان ما استعلام نمایید.

 

باربری با تریلی کفی
باربری با تریلی کفی

 

باربری تهران به کهنوج با کمرشکن

 

یکی از انواع تریلی ها ، کمرشکن است که برای حمل و نقل محموله های فوق سنگین در باربری تهران به کهنوج مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع تریلی برای انتقال محموله های با وزن زیاد و یا شرایط ابعادی غیر استاندارد مورد استفاده قرار میگیرد . 

 

باربری تهران به کهنوج بصورت همه روزه آماده انتقال محموله های ترافیکی و فوق سنگین با ارزانترین قیمت می باشد و خدمات را بصورت کامل تحت پوشش بیمه انجام خواهد داد. 

 

ارزانترین و تخصصی ترین خدمات باربری تهران به کهنوج را تنها از طریق شماره های ما استعلام کنید.

 

حمل و نقل محموله های سنگین در باربری تهران به کهنوج بصورت تخصصی و حرفه ای

 

حمل انواع بار و کالا در باربری تهران به نرماشیر بصورت تخصصی  

 

باربری از تهران با کامیون ها به کهنوج 

 

از دیگر خودرو های باربری که در باربری تهران به کهنوج بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، کامیون ها می باشند  .

 

کامیون ها در سه نوع کامیون تک ( 10 تن )، کامیون جفت ( 15 تن )، کامیون 911 ( 5/5 تن ) برای حمل بار از باربری تهران به کهنوج در اختیارتان قرار می گیرند؛ 

 

  • کامیون جفت دارای اتاق باری در ابعاد 2/30 در 7 متر می باشد .
  • کامیون تک دارای اتاق باری در ابعاد 2/20 در 6 متر می باشد.
  • کامیون 911 دارای اتاق بار در ابعاد 2/10 در 5 متر می باشد.

 

کامیون ها مسقف نیستند اما در صورت نیاز از چادر برزنتی برای پوشیدن بار استفاده می کنند. برای استعلام نرخ کرایه باربری تهران به کهنوج و بالعکس با انواع کامیون های آنی بار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

باربری تهران به کهنوج با کامیون ، همه روزه و از همه نقاط استان تهران انجام میشود . 

 

ما کمترین نرخ کرایه باربری تهران به کهنوج انواع کامیون را در اختیار شما قرار می دهیم.  

 

باربری با کامیونت به کهنوج از تمام نقاط کشور

 

کامیونت ها یکی دیگر از خودرو های باربری هستند که می توانید در باربری تهران به کهنوج برای حمل بارهای نیمه سنگین استفاده کنید. 

 

کامیونت ها دارای مدل های مختلفی مانند ایسوزو ، خاور ، کاویان ، بادسان و . . . در باربری تهران به کهنوج می باشند ، اما به طور کلی به 4 صورت طراحی شده اند :

باربری تهران به کهنوج با کامیونت مسقف / کامیونت کفی / کامیونت روباز / کامیونت بغل بازشو

  • کامیونت مسقف دارای اتاق باری از جنس فلزی یا پارچه برزنتی می باشد ؛ ابعاد آن 2 متر در 5 متر می باشد و توان حمل 3 تن بار را در باربری تهران به کهنوج دارد.
  • کامیونت کفی و روباز توان حمل 4 تن بار را در باربری تهران به کهنوج دارند و کفی آن ها 2 در 4 متر می باشد ؛ با این تفاوت که کامیونت روباز دارای دیواره های حدوداََ یک متری می باشد.
  • کامیونت بغل بازشو نیز ویژگی هایی مشابه دو کامیونت قبل دارد با این تفاوت که امکان بارگیری و تخلیه از کناره هارا نیز دارد.

 

برای باربری تهران به کهنوج با انواع کامیونت و خاور ، همه روزه می توانید درخواست باربری خود را با تماس تلفنی از طریق شماره 5 رقمی آنی بار ثبت نمایید. 

 

باربری تهران به کهنوج با انواع خودرو های باربری در کوتاه ترین زمان 

 

حمل بار از تهران به جیرفت با انواع کامیون و تریلی و کامیونت با مناسب ترین هزینه 

 

 

باربری با انواع کامیونت ایسوزو
باربری با انواع کامیونت ایسوزو

 

باربری تهران به بم با انواع خودرو های باربری با کمترین هزینه

 

باربری تهران به کهنوج با نیسان وانت 

 

برای باربری تهران به کهنوج ، می توانید از نیسان وانت های آنی بار نیز در اسرع وقت برای انتقال محموله های خود استفاده نمایید.

 

 

نیسان وانت برای حمل بار و کالاهای کوچک و کم حجم تا تناژ 2 تن مناسب است و امکان بارگیری همه نوع محموله و کالا را در باربری تهران به کهنوج فراهم می نماید . ما برای باربری تهران به کهنوج با نیسان وانت ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهیم تا محموله های مختلف خود را بارگیری و منتقل کنید. 

 

باربری تهران به کهنوج بصورت دربستی با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه آماده انتقال بارهای شما با نیسان میباشد.

مشاوره و ثبت درخواست حمل و نقل بار از تهران به کهنوج

 

مشاوران و کارشناسان آنی بار همه روزه و در تمامی ساعات آماده پاسخ گویی و ارائه خدمات باربری تهران به کهنوج به شما عزیزان می باشند ؛ شما برای حمل هر گونه بار و کالا در باربری تهران به کهنوج با شرکت آنی بار تماس بگیرید.

 

 

کارشناسان ما با بررسی بارتان ، مبدا و مقصد آن مناسب ترین خودرو باربری را برای باربری تهران به کهنوج در اختیارتان قرار می دهند.

 

شما می توانید پاسخ هر نوع سوال در مورد باربری تهران به کهنوج را از کارشناسان ما دریافت کنید ؛ همچنین می توانید جهت استعلام نرخ کرایه باربری تهران به کهنوج با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع