anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری جاجرود | حمل بار از جاجرود

حمل و نقل و باربری از جاجرود به شهرستان

 

 

اگر قصد دارید بار و کالا و محموله ای را از منطقه جاجرود در شرق تهران به سایر نقاط کشور ارسال کنید ، آنی بار خدمات حمل و نقل کالا و بار را بصورت همه روزه و ارزان قیمت در اختیار شما قرار می دهد تا بدون نگرانی از کیفیت خدمات و هزینه های حمل و نقل بار و کالا امکان ارسال محموله به سایر نقاط را داشته باشید . 

 

آنی بار با در اختیار داشتن تعداد بسیار زیادی از انواع خودروهای باربری در محدوده شرق تهران ، همه روزه حمل و نقل بار و کالای شما آماده ارائه خدمات می باشد . در محدوده جاجرود برای حمل انواع بارهای عادی و حمل بار ترافیکی امکان ارائه خدمات به شما عزیزان وجود دارد .

 

 

حمل و نقل بار و کالا از محدوده جاجرود تهران بصورت همه روزه و با کمترین نرخ کرایه برای همه شهر ها و شهرستان های کشور تحت پوشش بیمه نامه و بارنامه معتبر بصورت دربستی ؛ ارسال اثاث و لوازم منزل ، مبلمان ، تولیدات کارخانجات و . . . . با ارزانترین تعرفه کرایه با انواع خودروی باربری بصورت همه روزه انجام می شود . 

 

 

 

در منطقه جاجرود ، انواع کامیون ( ۱۰ تن و ۱۵ تن ) ، انواع کامیونت ( خاور و ایسوزو ) ، انواع تریلی ( کفی ، ترانزیت چادری و کمرشکن ) و نیسان وانت برای حمل و نقل بارهای شما در اختیارتان قرار میگیرند . 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  حمل و نقل با تریلی
  حمل و نقل با تریلی

  باربری بومهن با انواع خودرو های باربری با کمترین هزینه 

   

  باربری تریلی جاجرود

   

   

  برای حمل بارهای سنگین و محموله های بزرگ و حجیم از انواع تریلی استفاده می شود . نوع تریلی بستگی به نوع بار دارد و بر اساس نوع بار می بایست مناسب ترین تریلی انتخاب و مورد استفاده قرار گیرد . 

   

   

  مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن انواع تریلی انواع بارهای سنگین با وزن ۲۳-۲۴ تن را با کمترین نرخ کرایه به هر نقطه ای از کشور حمل خواهد نمود و برای محموله های سنگین تر ، تریلی کمرشکن آماده ارائه خدمات می باشد . 

   

  انواع تریلی های موجود در آنی بار جهت باربری از جاجرود عبارتند از : 

   

  • تریلی کفی : این تریلی دارای کفی صافی به طول ۱۳ متر می باشد ؛ برای حمل آهن آلات ، کیسه های جامبو ، دستگاه های صنعتی و کارگاهی و . . . می توانید از تریلی کفی استفاده کنید .
  • تریلی ترانزیت : این تریلی دارای اتاقکی مسقف از جنس فلزی یا پارچه برزنتی می باشد ، شما می توانید برای حمل کالاهای تجاری و بار ارزش ، بارهایی که نیاز به پلمپ دارند و . . . از این تریلی ها استفاده کنید.
  • تریلی بغلدار : این تریلی ویژگی هایی مشابه تریلی کفی دارد با این تفاوت که کفی آن دارای دیواره های حدوداََ یک متری می باشد و برای حمل بارهای فله ای از آن استفاده می شود.
  • تریلی کمرشکن : دارای کفی متحرکی به طول ۸ الی ۱۸ متر می باشد ؛ این تریلی برای حمل محموله های سنگین با حداکثر وزن ۶۰ تن استفاده می شود. 

   

  حمل بار با کامیون از جاجرود

   

   

  برای حمل بارهایی که وزن کمتری دارند و نهایتا تناژ ان ها به ۱۵ تن میرسد ، از کامیون ها استفاده می شود . کامیون ها بصورت تک ۱۰ تن و جفت ۱۵ تن می باشند که اتاق بار آنها باهم تفاوت دارد .

   

   

  • کامیون تک دارای اتاق باری به طول ۵ متر و ۸۰ سانتی متر و عرض آن ۲ متر ۲۰ است ، کامیون تک توان حمل ۱۰ تن بار را دارد و به کامیون ۱۰ تن و کامیون ۶ چرخ نیز شناخته می شود.
  • کامیون جفت دارای اتاق باری به عرض ۲ متر ۳۵ و طول آن نیز حدود ۶ متر ۸۰ است ، این کامیون توان حمل ۱۵ تن بار را دارد و به کامیون ۱۵ تن و کامیون ۱۰ چرخ نیز شناخته می شود.

   

  برای حمل هر نوع بار و کالا می توانیم از کامیون استفاده کنیم و به دلیل امکان تردد ساده تر در معابر و خیابان ها این خودروی باربری بسیار پر استفاده است . برای حمل بار با کامیون از جاجرود ، علاوه بر این ۲ نوع کامیون آنی بار کامیون ۹۱۱ که اتاق بار کوچک تری دارد و توان حمل ۵/۵ تن را دارند نیز در اختیار شما قرار می دهد . 

   

   

  علاوه بر جاجرود ، مناطقی مانند سعید آباد ، نیکنام ده ، کمرد و باربری سیاهسنگ و خرمدشت نیز به شما عزیزان ارائه می گردد . 

  باربری کامیون جاجرود
  باربری کامیون جاجرود

  باربری با خاور از جاجرود

   

  برای حمل بارهای با وزن زیر ۴ تن می توانیم از کامیونت ایسوزو یا خاور استفاده کنیم . این خودروی باربری پر استفاده ترین خودروی مخصوص حمل بار است که برای حمل همه نوع بار مورد استفاده قرار می گیرد و با ۲ نوع روباز و مسقف برای حمل و نقل انواع محموله مناسب است . 

   

  خاور روباز معمولا برای حمل همه نوع بار و کالا مورد استفاده قرار می گیرد اما خاور مسقف معمولا برای حمل محموله ها یا کالاهای حساس و بسته بندی شده و مخصوصا اثاثیه و لوازم منزل مورد استفاده قرار میگیرد . 

   

  این خودروی باربری برای حمل بارهای زیر ۴ تن مناسب است اما در نوع مسقف توان حمل به حدود ۳ تن کاهش خواهد یافت . در محدوده جاجرود تعداد زیادی از انواع کامیونت و خاور برای حمل و نقل ارزان بار و کالای شما آماده ارائه خدمات هستند . 

   

  باربری لواسان با انواع خاور و کامیونت با کمترین هزینه  

   

  بیمه نامه برای حمل بار و کالا از جاجرود 

   

   

  برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا چه از جاجرود و چه از سایر نقاط کشور و شهر تهران ، بیمه نامه مهمترین موضوعی است که باید مورد توجه قرار بگیرد .

   

   

  بیمه نامه ضمانت حفظ سرمایه در صورت بروز حادثه های طبیعی و غیر طبیعی مانند تصادفات ، سرقت ، اتش سوزی و . . . . می باشد که در صورت بروز این حوادث شرکت بیمه ایران تمامی خسارات را بصورت کامل پرداخت خواهد نمود . 

   

  آنی بار برای جلب رضایت شما و سهولت خدمات تا سقف ۵۰ میلیون تومان بیمه رایگان در اختیارتان قرار می دهد. 

   

  برای باربری و حمل بار از جاجرود به سایر نقاط تهران و یا شهرستان ها می توانید انواع خودروی باربری را تنها با یک تماس تلفنی یا استفاده از نرم افزار موبایل انی بار ثبت سفارش کنید و در اسرع وقت خدمات حمل و نقل را در اختیار داشته باشید . مشاوره تلفنی سبب افزایش سرعت ، بهبود کارایی و کاهش هزینه باربری بین شهری یا درون شهری شما خواهد شد .

  باربری همراه با 50 میلیون بیمه رایگان
  باربری همراه با ۵۰ میلیون بیمه رایگان

   

  حمل انواع بار و کالا از جاجرود 

   

   

  حمل و نقل انواع بار و کالا را با مناسب ترین هزینه به آنی بار بسپارید ؛ با توجه به ناوگان بزرگ حمل و نقل آنی بار و مجهز بودن به انواع خودرو های باربری می توانید حمل هر گونه بار را به آنی بار بسپارید .

   

  تمامی بارهای تحت پوشش بیمه و با ماشین مناسب و همچنین تحت پوشش بیمه رایگان انجام می شود.

   

  • حمل اثاثیه و لوازم منزل
  • حمل کالاهای تجاری و صنعتی
  • حمل انواع دستگاه های صنعتی و کارخانجات
  • حمل و نقل مواد اولیه تولیدی ها 
  • حمل قطعات سنگین و فوق سنگین
  • حمل مصالح ساختمان سازی 
  • حمل آهن آلات و فلزات 

   

  در صورتی که نمی دانید امکان حمل بارتان با کدام خودرو باربری وجود دارد می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  مشاوره و ثبت درخواست باربری جاجرود   

    

  مشاوران و کارشناسان آنی بار همه روزه در تمامی ساعات کاری آماده ارائه خدمات باربری و حمل و نقل در جاجرود با کمترین نرخ کرایه و بهترین خدمات هستند.

  کارشناسان ما می توانند درباره موضوعات زیر به مشاوره دهند ؛

  • حمل بارهای تجاری از جاجرود / اثاث کشی در جاجرود / حمل بار به جاجرود با کامیون 
  • باربری جاجرود به شهرستان با نیسان / حمل بار های سنگین با تریلی از جاجرود 
  • انواع کامیونت و خاور برای حمل اثاثیه در جاجرود / . . . .

   

  حمل و نقل و باربری از همه نقاط کشور برای جاجرود در استان البرز بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه انجام می شود و شما می توانید بدون هزینه های اضافی نسبت به حمل و نقل بین شهری خود اقدام کنید.

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع