باربری جاجرود | حمل بار از جاجرود

حمل و نقل و باربری از جاجرود به شهرستان

 

 

باربری جاجرود از خدمات تخصصی و حرفه ای آنی بار است که همه روزه و با مناسب ترین قیمت در اختیارتان قرار می گیرد.

 

اگر قصد دارید بار و کالا و محموله ای را از منطقه جاجرود در شرق تهران به سایر نقاط کشور ارسال کنید ، آنی بار خدمات حمل و نقل و باربری جاجرود را بصورت همه روزه و با ارزان ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد تا بدون نگرانی از کیفیت خدمات و هزینه های حمل و نقل بار و کالا امکان ارسال انواع محموله از باربری جاجرود به سایر نقاط را داشته باشید .

 

آنی بار با در اختیار داشتن تعداد بسیار زیادی از انواع خودروهای باربری در محدوده شرق تهران ، همه روزه برای حمل و نقل بار و کالای شما آماده ارائه خدمات باربری جاجرود می باشد . در محدوده باربری جاجرود برای حمل انواع بارهای عادی و حمل بار ترافیکی امکان ارائه خدمات به شما عزیزان وجود دارد .

 

 

حمل و نقل بار و کالا از باربری جاجرود تهران بصورت همه روزه و با کمترین نرخ کرایه برای همه شهر ها و شهرستان های کشور تحت پوشش بیمه نامه و بارنامه معتبر بصورت دربستی ؛ ارسال اثاث و لوازم منزل ، مبلمان ، تولیدات کارخانجات و . . . . با ارزانترین تعرفه کرایه با انواع خودروی باربری جاجرود بصورت همه روزه انجام می شود .

 

 

 

در باربری جاجرود ، انواع کامیون ( 10 تن و 15 تن ) ، انواع کامیونت ( خاور و ایسوزو ) ، انواع تریلی ( کفی ، ترانزیت چادری و کمرشکن ) و نیسان وانت برای حمل و نقل بارهای شما در باربری جاجرود در اختیارتان قرار می گیرند .

 

حمل و نقل با تریلی
حمل و نقل با تریلی

باربری بومهن با انواع خودرو های باربری با کمترین هزینه

 

باربری تریلی جاجرود

 

 

در باربری جاجرود برای حمل بارهای سنگین و محموله های بزرگ و حجیم از انواع تریلی استفاده می شود . نوع تریلی بستگی به نوع بار دارد و بر اساس نوع بار می بایست مناسب ترین تریلی را برای باربری جاجرود انتخاب و مورد استفاده قرار گیرد .

 

 

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن انواع تریلی انواع بارهای سنگین با وزن 23-24 تن را با کمترین نرخ کرایه از باربری جاجرود به هر نقطه ای از کشور حمل خواهد نمود و برای محموله های سنگین تر ، تریلی کمرشکن آماده ارائه خدمات می باشد .

 

انواع تریلی های موجود در آنی بار جهت باربری جاجرود عبارتند از :

 

 • تریلی کفی : این تریلی دارای کفی صافی به طول 13 متر می باشد ؛ برای حمل آهن آلات ، کیسه های جامبو ، دستگاه های صنعتی و کارگاهی و . . . می توانید از باربری جاجرود با تریلی کفی استفاده کنید .
 • تریلی ترانزیت : این تریلی دارای اتاقکی مسقف از جنس فلزی یا پارچه برزنتی می باشد ، شما می توانید برای حمل کالاهای تجاری و با ارزش ، بارهایی که نیاز به پلمپ دارند و . . . در باربری جاجرود از این تریلی ها استفاده کنید.
 • تریلی بغلدار : این تریلی ویژگی هایی مشابه تریلی کفی دارد با این تفاوت که کفی آن دارای دیواره های حدوداََ یک متری می باشد و برای حمل بارهای فله ای در باربری جاجرود از آن استفاده می شود.
 • تریلی کمرشکن : دارای کفی متحرکی به طول 8 الی 18 متر می باشد ؛ این تریلی برای حمل محموله های سنگین با حداکثر وزن 60 تن استفاده می شود.برای حمل بارهای ترافیکی از باربری جاجرود نیاز به دریافت مجوز های خاصی دارید.

حمل بار به دماوند با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه با انواع تریلی

 

حمل بار با کامیون از جاجرود

 

 

برای حمل بارهایی که وزن کمتری دارند و نهایتا وزن آن ها به 15 تن میرسد ، از خدمات باربری جاجرود با کامیون ها استفاده می شود . کامیون ها بصورت تک 10 تن و جفت 15 تن می باشند که اتاق بار آنها باهم تفاوت دارد .

 

باربری جاجرود با انواع کامیون های زیر انجام می شود :

 

 • باربری جاجرود با کامیون تک دارای اتاق باری به طول 5 متر و 80 سانتی متر و عرض آن 2 متر 20 است ، کامیون تک توان حمل 10 تن بار را دارد و به کامیون 10 تن و کامیون 6 چرخ نیز شناخته می شود.
 • باربری جاجرود کامیون جفت دارای اتاق باری به عرض 2 متر 35 و طول آن نیز حدود 6 متر 80 است ، این کامیون توان حمل 15 تن بار را دارد و به کامیون 15 تن و کامیون 10 چرخ نیز شناخته می شود.

 

برای حمل هر نوع بار و کالا در باربری جاجرود می توانیم از کامیون ها استفاده کنیم و به دلیل امکان تردد ساده تر در معابر و خیابان ها این خودروی باربری بسیار پر استفاده است . برای حمل بار با کامیون از باربری جاجرود ، علاوه بر این 2 نوع کامیون آنی بار کامیون 911 که اتاق بار کوچک تری دارد و توان حمل 5/5 تن را دارند نیز در اختیار شما قرار می دهد .

 

 

علاوه بر باربری جاجرود ، مناطقی مانند سعید آباد ، نیکنام ده ، کمرد و باربری سیاهسنگ و خرمدشت نیز به شما عزیزان ارائه می گردد .

باربری کامیون جاجرود
باربری کامیون جاجرود

باربری با خاور از جاجرود

 

برای حمل بارهای با وزن زیر 4 تن می توانیم از خدمات باربری جاجرود با کامیونت ایسوزو یا خاور استفاده کنیم . این خودروی باربری پر استفاده ترین خودروی در باربری جاجرود است که برای حمل همه نوع بار مورد استفاده قرار می گیرد و در 2 نوع روباز و مسقف برای حمل و نقل انواع محموله طراحی شده است .

 

خاور روباز معمولا برای حمل همه نوع بار و کالا مورد استفاده قرار می گیرد اما خاور مسقف معمولا برای حمل محموله ها یا کالاهای حساس و بسته بندی شده و مخصوصا اثاثیه و لوازم منزل در باربری جاجرود مورد استفاده قرار میگیرد .

 

این خودروی باربری برای حمل بارهای زیر 4 تن مناسب است اما در نوع مسقف توان حمل به حدود 3 تن کاهش خواهد یافت . در باربری جاجرود تعداد زیادی از انواع کامیونت و خاور برای حمل و نقل ارزان بار و کالای شما آماده ارائه خدمات هستند .

 

برای حمل انواع بار از باربری جاجرود می توانید از کارشناسان ما خاور مسقف ، روباز و بغل بازشو را دریافت کنید.

 

باربری لواسان با انواع خاور و کامیونت با کمترین هزینه

 

بیمه نامه برای حمل بار و کالا از جاجرود

 

 

برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا چه از باربری جاجرود و چه از سایر نقاط کشور و شهر تهران ، بیمه نامه مهمترین موضوعی است که باید مورد توجه قرار بگیرد .

 

 

بیمه نامه ضمانت حفظ سرمایه در صورت بروز حادثه های طبیعی و غیر طبیعی مانند تصادفات ، سرقت ، اتش سوزی و . . . . می باشد که در صورت بروز این حوادث حین حمل و نقل و باربری جاجرود به سایر شهر ها ، شرکت بیمه ایران تمامی خسارات را بصورت کامل پرداخت خواهد نمود .

 

آنی بار برای جلب رضایت شما و سهولت خدمات تا سقف 100 میلیون تومان بیمه رایگان برای باربری جاجرود در اختیارتان قرار می دهد.

 

برای حمل بار از باربری جاجرود به سایر نقاط تهران و یا شهرستان ها می توانید انواع خودروی باربری را تنها با یک تماس تلفنی یا استفاده از نرم افزار موبایل آنی بار ثبت سفارش کنید و در اسرع وقت خدمات باربری جاجرود را در اختیار داشته باشید . مشاوره تلفنی سبب افزایش سرعت ، بهبود کارایی و کاهش هزینه باربری بین شهری یا درون شهری شما خواهد شد .

باربری همراه با 100 میلیون بیمه رایگان
باربری همراه با 100 میلیون بیمه رایگان

 

حمل انواع بار و کالا از جاجرود

 

 

حمل و نقل انواع بار و کالا از باربری جاجرود را با مناسب ترین هزینه به آنی بار بسپارید ؛ با توجه به ناوگان بزرگ حمل و نقل آنی بار و مجهز بودن به انواع خودرو های باربری می توانید حمل هر گونه بار از باربری جاجرود را به آنی بار بسپارید .

 

تمامی خدمات باربری جاجرود با ماشین مناسب و همچنین تحت پوشش بیمه رایگان انجام می شود.

 

 • حمل اثاثیه و لوازم منزل
 • حمل کالاهای تجاری و صنعتی
 • حمل انواع دستگاه های صنعتی و کارخانجات
 • حمل و نقل مواد اولیه تولیدی ها
 • حمل قطعات سنگین و فوق سنگین
 • حمل مصالح ساختمان سازی
 • حمل آهن آلات و فلزات

 

در صورتی که نمی دانید امکان حمل بارتان با کدام خودرو باربری وجود دارد می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان باربری جاجرود استفاده کنید.

 

حمل انواع بار و کالا از باربری شرق تهران به سراسر کشور

 

حمل اثاثیه و لوازم منزل در باربری جاجرود

 

اسباب کشی و حمل اثاث و لوازم اداری یکی از مهمترین و پرکاربردترین خدمات آنی بار می باشد.

 

شما می توانید در باربری جاجرود انواع اثاث منزل در هر وزن و هر حجمی که باشند را با خودرو های باربری آنی بار به مقصد مورد نظرتان در سراسر کشور ارسال کنید.

 

همچنین برای حمل مبلمان و سرویس چوب از تولیدی ها و بازار مبل جاجرود می توانید با آنی بار تماس بگیرید .

 

برای حمل اثاث معمولا از کامیون های مسقف چادری یا اتاقدار استفاده می شود تا در هنگام باربری از آسیب دیدن بار جلوگیری شود .

 

البته بیمه نامه با پوشش صد در صدی در تمام مراحل و زمان باربری جاجرود ، حافظ امنیت و سلامت بار شما می باشد .

 

هزینه حمل و نقل و باربری از جاجرود

 

نرخ کرایه حمل و نقل و باربری جاجرود با توجه به نوع بارتان متغییر است ؛ اما اگر به دنبال نرخ کرایه دقیق هستید می توانید با کارشناسان متخصص آنی بار تماس بگیرید.

 

هزینه حمل بار در باربری جاجرود با توجه به موارد زیر مشخص می شود :

نوع بار ، نوع خودرو باربری ، مقصد باربری و مسافت بین مبدا و مقصد ، سطح پوشش بیمه باربری و . . .

 

سطح پوشش بیمه نامه معادل با ارزش بارتان مشخص می شود و هزینه آن متفاوت است.

 

ارزانترین نرخ کرایه باربری جاجرود را می توانید همراه با 100 میلیون بیمه رایگان از آنی بار دریافت کنید .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مشاوره و ثبت درخواست باربری جاجرود

 

مشاوران و کارشناسان آنی بار همه روزه در تمامی ساعات کاری آماده ارائه خدمات حمل و نقل و باربری جاجرود با کمترین نرخ کرایه و بهترین خدمات هستند.

 

کارشناسان ما می توانند پیش از باربری جاجرود درباره موضوعات زیر به مشاوره دهند ؛

 

 • حمل بارهای تجاری از جاجرود / اثاث کشی در جاجرود / باربری جاجرود با کامیون
 • باربری جاجرود به شهرستان با نیسان / حمل بار با تریلی از باربری جاجرود
 • انواع کامیونت و خاور برای حمل اثاثیه در باربری جاجرود / . . . .

 

حمل و نقل و باربری جاجرود به همه نقاط کشور بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه انجام می شود و شما می توانید بدون هزینه های اضافی نسبت به حمل و نقل بین شهری خود اقدام کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع