بنر آنی بار

ارسال بار به لیون فرانسه

باربری از ایران به لیون

 

یکی دیگر از خدمات حمل و نقل بین الملل در شرکت آنی بار ، ارسال بار به لیون فرانسه می باشد ، همه روزه  خدمات ارسال بار به لیون از تمام نقاط ایران به شما ارائه می شود ، تمامی افرادی که قصد حمل بار و کالا از ایران به لیون را دارند می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به لیون را از شرکت آنی بار دریافت کنند.

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به لیون همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و فرانسه می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از تهران و سایر شهرها به لیون ارسال کنید . 

 

ارسال بار به لیون و سایر شهرهای فرانسه بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به لیون ارائه می شود.

 

لیون ، سومین شهر بزرگ در شرق فرانسه پس از پاریس و مارسی است. لیون، یک مرکز بزرگ اقتصادی است که در بین پاریس و مارسی قرار گرفته است و شاهراه ارتباطی محسوب می‌شود. این شهر در تاریخ سینما، نقش بسیار مهمی ایفا کرده است. تیم فوتبال المپیک لیون، مهم‌ترین تیم ورزشی این شهر است و لیون از این جهت، رشد برجسته‌ای در قهرمانی در بازی‌های اروپا کرده است.

حمل و نقل بار و کالا به لیون
حمل و نقل بار و کالا به لیون

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به لیون 

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به لیون می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در لیون یا سایر شهر های فرانسه را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به لیون را در اختیارشان قرار دهد.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای لیون به روش های مختلفی انجام می شود : 

 

 • ارسال بار به لیون بصورت هوایی
 • ارسال بار به لیون بصورت زمینی

 

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به لیون در اختیارتان قرار می دهد.

 

جهت ارسال اثاثیه به لیون ، نیازمند اخذ اقامت کشور فرانسه می باشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

ارسال بار به آلمان از خدمات تخصصی باربری بین المللی با کمترین هزینه توسط باربری آنی بار 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال هوایی بار به لیون 

 

یکی از روش های ارسال بار به لیون ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به لیون ارسال میشود. 

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به لیون است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

ارسال بار به لیون بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به لیون در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

 

خدمات ارسال بار به لیون بصورت هوایی کاملا ایمن می باشد ، اما آنی بار برای جلوگیری از خسارات احتمالی ، 500 میلیون بیمه رایگان برای شما در نظر گرفته است. 

ارسال بار هوایی برای لیون فرانسه
ارسال بار هوایی برای لیون فرانسه

ارسال بار به آنتالیا و سایر شهرها ترکیه بصورت هوایی و زمینی توسط شرکت حمل و نقل آنی بار 

 

ارسال بار بصورت زمینی برای لیون

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به لیون به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به لیون به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر لیون ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به لیون بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

 

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به هامیورگ حرکت می نماید. در  این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک فرانسه محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید . 

 

ارسال بار به لیون با استفاده از هر دو روش باربری در مدت زمان بسیار کوتاه و با هزینه بسیار به صرفه به شما ارائه می شود .

 

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر لیون 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به لیون ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به لیون بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به لیون می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به فرانسه به شما عزیزان ندارد. 

 

 • ارسال محموله صادراتی به لیون
 • انتقال آهن آلات به لیون
 • ارسال اثاثیه به لیون
 • حمل لوازم شخصی به لیون
 • ارسال کالاهای تجاری به لیون

 

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به لیون را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و فرانسه ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

 

انجام امور گمرک و ترخیص کالا را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

ارسال بار بصورت زمینی برای لیون فرانسه
ارسال بار بصورت زمینی برای لیون فرانسه

 

حمل بار به خارج بصورت تخصصی و حرفه ای در آنی بار 

 

ارسال چه کالاهایی به لیون ممنوع است ؟

 

در خدمات ارسال بار به لیون یا سایر شهر های فرانسه ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و فرانسه قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به لیون هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به لیون میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به لیون می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای فرانسه نیز بار ارسال کنید.

 

اگر هنگام ارسال بار به لیون ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود .

 

حمل و نقل و باربری به شهرهای آلمان نیز انجام می شود ، ارسال بار به مونیخ و ارسال بار به هامبورگ از دیگر خدمات تخصصی آنی بار می باشد .  

 

 

حمل بار به لیون تحت پوشش بیمه کامل 

 

در خدمات ارسال بار به لیون ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به لیون است . 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به لیون خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به لیون ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

آنی بار برای ارسال بار به لیون یا سایر شهر های فرانسه از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به لیون در اختیارتان قرار می دهد.

 

ارسال بار به برلین همه روزه تحت پوشش بیمه نامه کامل و معتبر 

بیمه
بیمه

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به لیون

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به شهر لیون فرانسه

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به لیون در فرانسه یا حتی ارسال بار به انگلستان نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در لیون که دریافت کننده بار شما در فرودگاه هیترو لیون می باشد با خود همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به شهر لیون فرانسه

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در لیون افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به فرانسه مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به فرانسه علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

 

هزینه باربری از ایران به لیون 

 

هزینه ارسال بار به لیون یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به لیون استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به لیون بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به لیون دارد.

 

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به لیون را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به لیون به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به لیون بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به لیون تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

چرا آنی بار را برای ارسال بار به لیون انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به لیون توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به لیون و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به لیون را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به لیون بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به لیون را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع