حمل بار با نیسان
درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

آخرین بروزرسانی در توسط کارشناس تولید محتوا
0

باربری با نیسان

خدمات باربری با نیسان وانت از تمامی نقاط استان تهران به تمامی نقاط کشور توسط آنی بار به صورت همه روزه به شما ارائه می گردد که یکی از افتخارات آنی بار ارائه کمترین نرخ کرایه برای ارسال بار و حمل بار با نیسان می باشد و از مهمترین ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات تحت پوشش بیمه نامه های معتبر می باشد که تمامی خسارات احتمالی وارده را در کمترین زمان ممکن به صاحبین بار پرداخت خواهد نمود. 

آنی بار انواع بارهای شما را به تمامی نقاط کشور ارسال می نماید

چه نوع بارهای با نیسان حمل میشوند؟ 

  • ارسال بارهای تجاری به تمام نقاط کشور

آنی بار با ارائه بهترین و و مناسب ترین خدمات ، بارهای شما را از تهران به تمامی نقاط کشور ارسال می نماید بارهای تجاری به انواع بارهایی گفته می شود که جزتولیدات و جزو صنعت خرید و فروش در کشور می باشد.

به عنوان مثال حمل بارهایی نظیر خوراکی ها ، لوازم مغازه و فروشگاهی و . . . میباشد.

 

  • حمل بارهای اداری از تهران

برای حمل انواع بارهای اداری ، آنی بار ارزانترین خدمات را تحت پوشش بیمه نامه به شما ارائه می نماید. بارهای اداری درواقع شامل فایل ، تجهیزات محیط های اداری و . . . . میباشند.

آنی بار از تمامی نقاط تهران ( شرق / غرب / شمال / جنوب و سایر شهرستان های اطراف مانند رودهن و جاجرود و . . .) ارائه خدمات دارد

neyisan
حمل بار با نیسان
  • بیمه نامه کامل و جامع حمل و نقل

آنی بار برای حمل بارهای سبک و سنگین شما ، بهترین و مناسب ترین بیمه نامه را در اختیارتان قرار می دهد. ارسال بارهای صنعتی و تجاری و …. به دلیل ارزش مالی بالا در صورت بروز حوادث نیاز به یک پشتیبان برای پرداخت هزینه های خسارت دارد . آنی بار بهترین بیمه نامه را برای ارسال بارهای شما با نیسان وانت در اختیارتان قرار می دهد.

نکته مهم : میزان پوشش بیمه نامه بر اساس ارزش بار شما مشخص می گردد . هرچقدر ارزش بار بیشتر ، میزان پوشش بیمه نامه باربری بالاتر می باشد

  • مشاوره حرفه ای و کارشناسی

آنی بار بهترین و حرفه ای ترین تیم مشاوره را برای ارائه خدمات باربری به صورت حرفه ای و کامل در اختیار شما قرار می دهد.کارشناسان آنی بار با اطلاعات بسیار بالا در خصوص خدمات حمل و نقل بین شهری ، تمامی نیاز های شما را به صورت کامل برطرف می نمایند.

تماس با آنی بار
شماره تماس آنی بار
  • اپلیکیشن باربری اینترنتی برای ثبت سفارش

آنی بار بهترین و ساده ترین اپلیکیشن را در اختیار شما قرار داده است . با استفاده از اپلیکیشن باربری اینترنتی آنی بار ، در هر ساعت از شبانه می توانید درخواست حمل بار با نیسان را از تمامی نقاط استان تهران به سایر نقاط ثبت نمایید

پس از ثبت درخواست شما در اپلیکیشن باربری آنی بار ، کارشناسان آنی بار در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و خدمات را به شما ارائه می نمایند.

دانلود اپلیکیشن باربری اینترنتی آنی بار برای گوشی اندروید

دانلود از مای کت

 

خلاصه
تاریخ انتشار
عنوان مطلب
باربری نیسان
امتیاز مطلب
51star1star1star1star1star

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *