anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

ارسال بار به تركيه|باربری ترکیه|حمل بار به ترکیه

حرفه ای ترین خدمات باربری به ترکیه با آنی بار

 

ارسال بار به ترکیه را به متخصص آن واگذار کنید و با ارزانترین تعرفه و بدون دردسر محموله های خود را در شهر های مختلف ترکیه تحویل بگیرید . مجموعه آنی بار متخصص حمل و نقل و باربری به ترکیه میباشد و از سراسر نقاط کشور خدمات مورد نیاز شما را فراهم می نماید . 

برای ارسال بار به ترکیه ، آنی بار همه روزه آماده ارائه بهترین راهکارهای باربری با ارزانترین هزینه ها میباشد و انواع مختلفی از بار و کالا را بارگیری و منتقل خواهد نمود .

 

ارسال بار به ترکیه نه تنها برای کالاهای تجاری و صنعتی ، بلکه برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل مهاجرین نیز انجام میشود . شما می توانید با خدمات آنی بار لوازم خانگی خود را از تهران و سایر شهرهای کشور به نقاط مختلف ترکیه ارسال کنید . برای این امر می بایست ابتدا کیملیک خود را دریافت کنید.

 

 

ارسال بار به ترکیه بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار انجام خواهد شد.

 

ارسال بار و کالا برای ترکیه با آنی بار 

 

ارسال بار به ترکیه را با باربري آني بار تجربه نمايید و با کمترین هزینه از همه نقاط ایران انواع  کالا و لوازم تجاری و صنعتی و شخصی خود را به نقاط مختلف ترکیه ارسال کنید. 

 

 

باربري آني بار متخصص حمل بارهاي صادراتي و بارهاي بين المللی مي باشد كه به صورت دربستي و خرده باری اقدام به ارسال بار به ترکیه مي نمايند و محدودیتی در ارائه خدمات باربری به ترکیه به شما عزیزان ندارد. 

 

 

آنی بار با تجربه بسيار بالا در خصوص حمل بار هاي تجاري و صادراتي به كشور هاي منطقه از جمله تركيه در خدمت هموطنان و تجار گرامي مي باشد.

 

 

 • ارسال محموله صادراتی به ترکیه
 • انتقال آهن آلات به ترکیه 
 • ارسال اثاثیه به ترکیه
 • حمل لوازم شخصی به ترکیه
 • ارسال کالاهای تجاری 

 

 

در صورتي كه قصد حمل بار و ارسال بار به ترکیه را داريد ، با آنی بار تماس بگيريد تا محموله های شما با بالاترین ایمنی و حرفه ای ترین تیم باربری بارگیری و منتقل شوند . 

 

 

كارشناسان واحد حمل و نقل بين المللی باربري آني بار آماده ارائه بهترين و كاملترين مشاوره ها در خصوص حمل بار و اثاثيه منزل به تركيه مي باشد .

 

 • حمل بار به ازمير ترکیه
 • انتقال بار به استانبول ترکیه
 • حمل بار به آلانيا ترکیه
 • حمل بار به وان ترکیه
 • حمل بار به بورسا ترکیه
 • حمل بار به آدانا ترکیه
 • حمل بار به آنتاليا ترکیه
 • حمل بار به قيصريه ترکیه
 • ارسال بار به بندر مرسین ترکیه

 

اگر نياز به انواع كاميون هاي باربري جهت ارسال بار به ترکیه داريد ، با كارشناسان آني بار در ارتباط باشيد.

 

حمل و نقل بین المللی به تمام نقاط کشور ترکیه بصورت همه روزه 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  ارسال بار برای ترکیه
  ارسال بار برای ترکیه

  ارسال کالا از تهران به ترکیه بصورت تخصصی

   

  باربری تهران به ترکیه بصورت تخصصی و ارزان قیمت برای ارسال کالا و محموله تجاری در اختیار شما خواهد بود . شما می توانید ارزانترین نرخ کرایه را برای حمل و نقل تخصصی از هر نقطه ای از تهران برای تمامی نقاط ترکیه می توانید از آنی بار بخواهید .

   

  خدمات ارسال بار به ترکیه از نقاط مختلف تهران برای ارسال اثاثیه و لوازم خانه و همچنین محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی انجام میشود.  آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما ، امکان ارسال تخصصی بار و کالا را فراهم می نماید و با مناسب ترین خودروی مخصوص حمل و نقل بین المللی در اختیارتان خواهد بود. 

   

  برای ارسال بار به ترکیه ، هر حجم از محموله های شما ( از چند کیلو تا حجم چندین تن ) از طریق روش های باربری مختلف برای ترکیه ارسال میشوند .  

   

   

  قبل از ارسال بار به ترکیه ، ویدئو زیر را مشاهده نمایید تا اطلاعات دقیق در خصوص شرایط  حمل و نقل بار و کالا دریافت کنید .

   

   

  >> حتما این ویدئو را ببینید <<

   

   

  لطفا قبل از تصمیم به ارسال بار به ترکیه ، نظرات برخی از مشتریان آنی بار را گوش دهید :

   

  صدای رضایت مشتریان باربری ترکیه آنی بار :

   

  آقای مسعودی ، ارسال اثاثیه برای آنکارا 

  اقای مسعودی
  اقای مسعودی

  خانم عمرانی ، ارسال اثاثیه برای استانبول 

   

  خانم عمرانی
  خانم عمرانی

  خانم صدیقی ، ارسال اثاثیه برای ازمیر

  خانوم صدیقی
  خانم صدیقی

   


  آقای نظامی – ارسال اثاثیه به آنتالیا 

  nezami
  nezami

  جناب آقای محمدنژاد 

  mohammad-nejad
  mohammad-nejad

   

   

  علاوه بر ترکیه ، برای حمل بار به آلمان نیز می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید . 

   ارسال اثاث و لوازم منزل به ترکیه

   

  خدمات ارسال بار به ترکیه که توسط آنی بار ارائه می شود ، نه تنها برای حمل و نقل محموله های تجاری و کالاهای صادراتی ، بلکه برای انتقال اثاثیه و لوازم منزل به ترکیه نیز در دسترس شما عزیزان میباشد.  اگر قصد ارسال لوازم منزل و اثاث کشی از تهران یا سایر شهر های کشور به ترکیه را دارید ، آنی بار در خدمت شماست.

   

   

  آنی بار با تجربه بسیار بالا در خصوص ارسال اثاثیه منزل به صورت درون شهری در تهران  ، بین شهری در ایران و ارسال لوازم منزل از تمامی نقاط ایران به ترکیه در خدمت شماست.

   

   

  آنی بار متخصص حمل بارهای بین المللی به تمامی نقاط کشور می باشد و برای ارسال اثاث و لوازم منزل شما به ترکیه از صفر تا صد خدمات را ارائه می نماید . 

   

  بسته بندی اثاثیه و تهیه لیست کالاها ، بارگیری اثاثیه در تهران ، انتقال به گمرک مرزی ، تشریفات گمرکی ، تحویل در ترکیه  

   

  ارسال اثاثیه منزل و لوازم خانه نیاز به تهیه لیست اقلام یا پکینگ لیست دارد که این مورد باید دارای شرایط مشخصی باشد . شما می توانید با راهنمایی کارشناسان آنی بار لیست لوازم را بصورت شخصی تهیه و آماده نمایید یا از متخصصین ما بخواهید که با حضور در منزل شما در زمان بسته بندی لیست را نیز تهیه نمایند . 

   

  ارسال بار به ترکیه تخصص باربری آنی بار است و تنها با یک تماس می توانید بهترین خدمات را تجربه کنید . 

   

  حمل بار به تمامی شهر های تركيه

   

   

  باربري آني بار به صورت تخصص اقدام به حمل بار جاده ای به تركيه مي نمايد. آني بار متخصص ارسال بار به تركيه و تمامي شهرهاي آني مي باشد كه به صورت هميشگي داراي كاميون هاي ترانزيت جهت حمل بار مي باشد.

   

  • حمل بار به ازمير 
  •  انتقال بار برای استانبول 
  • حمل بار به آلانيا 
  • حمل بار به وان 
  • حمل بار به بورسا 
  • حمل بار به آدانا 
  • حمل بار به آنتاليا 
  • حمل بار به قيصريه 

   

  با کمترین هزینه ، ارسال و انتقال محموله های مختلف به نقاط و استان های مختلف ترکیه را از طریق باربری آنی بار تجربه کنید . برای ارسال بار به ترکیه ، محدودیت وجود ندارد و همه شهر های این کشور بصورت زمینی و هوایی تحت پوشش آنی بار هستند . 

   

   

  تركيه

   

  تركيه با نام رسمی جمهوری ترکیه ، کشوری اوراسیاییاست که بخش بزرگ کشور یعنی آناتولی یا آسیای کوچک در شمال غرب آسیا و خاورمیانه واقع است و بخش کوچکی نیز به نام تراکیه در منطقهٔ بالکان (منطقه‌ای در جنوب شرق اروپا) قرار دارد.

   

   

   

  ترکیه درشرق با کشورهای ایران ، جمهوری آذربایجان (نخجوان) ، ارمنستان ، و گرجستان ؛ در جنوب شرقی با عراق و سوریه ؛ و در شمال غربی (بخش اروپایی) با بلغارستان و یونان همسایه است.

   

   

  همچنین ترکیه از شمال با دریای سیاه، از غرب با دو دریای کوچک مرمره و اژه و از جنوب غرب با دریای مدیترانه مرز آبی دارد. دو تنگهٔ راهبردی بسفر و داردانل نیز در اختیار ترکیه است.

  برای ارسال بار به ترکیه بصورت دریایی نیز می توانید از طریق آنی بار بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید .

   

   

  انتقال بار و کالا جهت استانبول آسیایی و اروپایی ترکیه

   

   

  یکی از مهمترین شهر های ترکیه استانبول است که مقصد اول گردشگری و همچنین مهاجرت هموطنان گرامی است . استانبول از ۲ بخش آسیایی و اروپایی تشکیل شده است که آنی بار هر دو این نقاط را تحت پوشش قرار میدهد . مناطق مختلف استانبول مانند بشیکتاش ، فاتیح ، آرناووت کوی ، آوچیلار ، باغجیلار ، باهچه لیولر ، باکروکی ، باشاک شهیر ، بایرام پاشا ، بیلیک دوزو می باشند . 

   

   

  آنی بار برای انتقال استانبول بصورت جاده ای و هوایی خدمات حمل و نقل و ارسال کالا های تجاری و صنعتی را ارائه می نماید و بدون محدودیت می توانید بهترین خدمات ارسال بار به ترکیه را از ما بخواهید . 

   

   

  برای استانبول ، حمل هوایی و جاده از تهران و سایر شهر های ایران انجام میشود و شما می توانید تنها با یک تماس خدمات ما را با پشتیبانی لحظه ای و دقیق تا زمان تحویل بار تجربه کنید. 

   

   

  برای ارسال بار به ترکیه ، قوانین گمرکی ایران و ترکیه ممکن است در برخی موارد مشکلاتی برای صاحبین ایجاد نماید. از همین جهت ، مشاوره دقیق با کارشناسان زبده ما علاوه بر کاهش زمان حمل و نقل ، هزینه های باربری را نیز تا حد زیادی کاهش خواهد داد. 

   

  استانبول آسیایی و اروپایی

  استانبول آسیایی و اروپایی

  ارسال بار به آنتالیا در ترکیه

   

  انتالیا یک شهر توریستی و تفریحی است که بسیاری از هموطنان به دلیل وجود مراکز تفریحی علاقه به زندگی در این شهر دارند . علاوه بر این ، حضور بسیار زیاد گردشگر در این شهر سبب شده است که تجار نیز روی به تمرکز بر فروش محصولات خود در این شهر ترکیه بیاورند. آنی بار نیز برای ارسال بار به ترکیه ، همه روزه بهترین خدمات را درا ختیار شما قرار میدهد . 

   

   

  برای ارسال بار به ترکیه و خصوصا شهر آنتالیا ، آنی بار محموله های شما را با کاملترین بیمه نامه انتقال میدهد و بصورت جاده ای ، هوایی و دریایی امکان جابجایی محموله ها فراهم است.

   

   

  باربری برای آنتالیا و سایر شهر های توریستی ترکیه توسط آنی بار از تهران و همه شهر های کشور انجام میشود و محموله های تجاری و شخصی شما را با کمترین هزینه به ترکیه ارسال خواهیم کرد. 

   

  ارسال بار به ترکیه و خصوصا برای آنتالیا با بهترین بیمه نامه انجام میشود

   

   

  ارسال بار به ازمیر ترکیه 

   

  ازمیر نیز مانند ترکیه یکی از شهر های بسیار پرطرفدار است و روزانه آنی بار حجم زیادی از بار و کالا را به این شهر ارسال می کند . آنی بار حمل و نقل بار و کالا به همه نقاط ازمیر را تحت پوشش خود قرار داده است . مناطق ازمیر عبارتند از : کناک ، بورنا ، آلسانجاک ، گوزل باغچه ، کارشیاکا ، اورلا ، سلچوک ، نارلی دره ، برگاما ، چیلی ازمیر ، بایراکلی ، سفر حیصار و . . . 

   

   

  برای ارسال بار به ازمیر ترکیه ، آنی بار بدون محدودیت بهترین و کاملترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می کند و امکان حمل بارهای تجاری ، صنعتی و صادراتی و لوازم و کالاهای شخصی مانند اثاثیه خانه نیز فراهم است . 

   

  برای ارسال بار به ترکیه ( ازمیر ) ، ما همه روزه روش زمینی و هوایی را برای انتقال محموله های شما در اختیارتان قرار میدهیم .

   

  ارسال بار به آنکارا در ترکیه

   

   

  آنکارا مرکز ترکیه و از مهمترین شهرهای این کشور است که بسیاری از مهاجرین که مقاصد اقتصادی دارند این شهر را انتخاب می نمایند . از همین جهت ، مجموعه آنی بار برای ارسال بار و کالای شما به آنکارا در ترکیه بصورت همه روزه سرویس های باربری جاده ای و هوایی را در اختیارتان قرار میدهد . 

   

  ارسال بار به  ترکیه و خصوصا آنکارا بصورت دربستی با تریلی بسیار مناسب و سریع انجام میشود و کمتر از ۱ هفته از زمان حرکت خودرو محموله شما در انکارا تحویل خواهد شد . برای حمل هوایی نیز آنکارا دارای فرودگاه بین المللی بزرگ و معتبر با تعداد پروازهای زیاد است که امکان ارسال بار و تحویل در مدت ۲-۳ روز کاری را فراهم می کند . 

   

  آنی بار برای همه نقاط ترکیه خصوصا آنکارا خدمات حمل و نقل را با بهترین و کاملترین بیمه نامه ارائه می نماید تا محموله شما با تضمین امنیت به ترکیه ارسال شود . 

   

  باربری به ترکیه برای شما عزیزان بصورت همه روزه انجام میشود و محدودیت خاصی در انتقال محموله های شما وجود نخواهد داشت.

   

  Ankara-city-min
  Ankara-city-min

   

  علاوه بر ارسال بار به ترکیه ، ارسال بار به روسیه نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد. 

  موارد ممنوعه در ارسال بار به ترکیه

   

  یکی از مهمترین مواردی که باید قبل از ارسال بار به ترکیه به آن توجه نمود ، موارد ممنوعه است . لیست زیر ، برخی از اقدام و موارد ممنوع شده برای ورود به ترکیه را مشخص نموده است که این لیست می تواند در روزهای مختلف طی شرایط مختلف دوچار تغییرات گردد.

   

  لطفا قبل از ارسال بار به ترکیه ، در صورتی که این اقلام در محموله شما وجود دارد با کارشناسان آنی بار هماهنگی لازم را انجام دهید.

   

   

  1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
  2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
  3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  4. عرقیجات و ترشیجات 
  5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  6. انواع دارو و یا دخانیات 

  برخی اقلام نیز ممکن است برای مدت کوتاهی جزو اقدام ممنوعه صادراتی قرار بگیرند . مانند شکر که برای مدتی صادرات آن ممنوع شده است . 

  ارسال این اقلام به ترکیه از نظر قانونی ممنوعیت دارد و درصورتی که در وسایل شما وجود داشته باشند با مشکلات قانونی ( مواد مخدر و امثال آن ) مواجه خواهید شد . اما در صورتی که مواد غذایی ذکر شده در محموله شما وجود داشته باشد اداره گمرک ترکیه آنها را ضبط خواهد کرد . 

  برای اطلاع از ممنوعیات ارسال بار به ترکیه ، شماره مشاوره آنی بار در خدمت شماست .

   

  ارسال جاده ای بار به تركيه

   

   

  باربري آني بار ، متخصص ارسال بار به ترکیه به صورت زميني مي باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام میشود . حمل بار به صورت زميني به تركيه به ۲ صورت انجام مي گردد .

   

  • گروپاژ ( خرده بار )
  • حمل دربستی 

   

   

  در روش اول ، حمل به صورت داخلي مي باشد بار تا مرز هاي زميني مشترك بين ۲ كشور از طريق كاميون و ترانزيت حمل گرديده و در پايانه هاي مرزي از كاميون ايراني به كاميون كشور مقابل منتقل شده و به سمت مقصد حمل مي گردد. برای ارسال بار به ترکیه این روش نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

   

   

  روش ترانشیپ ( ترانسشیپمنت )  بیشتر برای کشور عراق و افغانستان مورد استفاده قرار میگیرد . 

   

   

  در روش دوم ، بار به صورت مستقيم از محل بارگيري به محل تخليه بار حركت مي نمايد. در  این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک ترکیه محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید . 

   

   

  در هر دو روش ارسال بار به ترکیه ، مي توانيد به باربري آني بار اطمينان نماييد.

   

   

  بارگیری و ارسال اثاثیه منزل برای ترکیه بصورت جاده ای از رشت ( به استانبول )

  جناب آقای بختیاری :

   

   

   

  ارسال بار به ترکیه با تریلی ترانزیت

   

   

  با توجه به موج فزاینده مهاجرت هموطنان از ایران به سایر کشور ها از جمله کشور ترکیه و ارسال اثاثیه منزل و لوازم خانگی از ایران به ترکیه ، آنی بار ضرورت ارائه خدمات اثاث کشی از ایران به ترکیه را بررسی نموده و آماده ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل به تمام نقاط ترکیه می باشد. برای ارسال بار به ترکیه و انتقال اثاثیه منزل شما ، واحد حمل بین الملل آنی بار در اسرع وقت آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان است . 

   

   

  آنی بار یکی از برترین و اصلی ترین متخصصان ارسال اثاث منزل به ترکیه می باشد.

   

   

  آنی بار برای حمل بار به ترکیه به صورت جاده ای ، بهترین و مناسب ترین تریلی ترانزیت را در اختیار شما قرار می دهد.

   

   

  آنی بار برای حمل بار بین المللی تنها به صورت باربری ترانزیت در خدمت شما می باشد.

   

  1. ارسال اثاثیه منزل از تهران به ترکیه
  2. ارسال اثاث منزل از اصفهان به ترکیه
  3. ارسال اثاث منزل از شیراز به ترکیه
  4. ارسال اسباب منزل از مشهد به ترکیه
  5. ارسال اسباب منزل از کرمانشاه به ترکیه
  6. ارسال اثاثیه منزل از کرمان به ترکیه
  7. ارسال اثاثیه منزل از کیش به ترکیه
  8. ارسال اثاثیه منزل از قزوین به ترکیه
  9. ارسال بار به بندر مرسین ترکیه

  حمل بار به ترکیه بصورت جاده ای پرتقاضا ترین خدماتی است که آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید . دلیل این امر نیز نزدیکی ترکیه به ایران و کمتر بودن هزینه های حمل و نقل جاده ای نسبت به سایر روش ها می باشد . درواقع برای ایرانیان حمل جاده ای  برای محموله های مختلف بسیار بصرفه تر از سایر روش های باربری است .

   

   

  ارسال اثاث منزل به ترکیه
  ارسال اثاث منزل به ترکیه

   

  ارسال هوایی از ایران برای ترکیه

   

  آنی بار خدمات ارسال بار به ترکیه و انتقال بار های مجاز را با استفاده از خطوط هوایی معتبر نیز به شما ارائه می نماید . شما می توانید محموله و بار و کالاای خود را بصورت هوایی و در اسرع وقت به ترکیه ارسال نمایید که این امر می بایست تحت مشاوره دقیق و تخصصی کارشناسان ما انجام گیرد.

   

  ارسال هوایی بار به ترکیه به ۲ صورت انجام میشود : 

   

  • ارسال بصورت خرده بار مسافری ( فریت بار ) 
  • ارسال بار تجاری با هواپیمای ترابری ( کارگو ) 

   

   

  ارسال بار بصورت خرده بار مسافری بصورت همه روزه از طریق خطوط هواپیمایی بین المللی و با هواپیمای مسافربری انجام میشود . این روش در دسترس تر است اما محدودیت هایی شامل حمل و نقل بار میشود . در روش حمل بار بصورت کارگو ، مسیرهای باربری مشخص هستند  و در طول هفته یا ماه تعداد مشخصی پرواز انجام میشود . 

   

   

  برای ارسال هوایی ، ابعاد و تناژ بار بسیار مهم می باشد و شما باید با کارشناسان حرفه ای ما مشاوره دقیق و تخصصی انجام دهید .

   

  ارسال بار به ترکیه بصورت هوایی بسیار سریع است و در کمترین زمان ممکن محموله شما در گمرک فرودگاه تحویل میگردد .

   

   

  ترکیش ایرلاین-min
  ترکیش ایرلاین-min

   

   

  بیمه نامه کامل جهت ارسال بار به ترکیه

   

   

  آنی بار برای ارسال انواع بار و کالا از تمامی نقاط کشور به تمامی نقاط ترکیه ، بیمه نامه باربری بین المللی کامل و حرفه ای را به شما ارائه می نماید. بیمه نامه آنی بار شامل جبران تمامی خسارات احتمالی وارده به بار در هنگام حمل و نقل جاده ای می باشد.

   

   

   

  آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات حمل بار به ترکیه خود را تحت پوشش قرار داده است. بیمه نامه CMR تا ۲۰ هزار دلار بیمه جهت حفاظت از محموله در اختیار شما قرار میدهد اما در بسیاری از موارد ارزش محموله های صاحبین بار بیش از این میزان است . به همین جهت مجموعه آنی بار برای حفاظت بیشتر از محموله های شما از بیمه نامه های شرکت های داخلی با پوشش کامل بر اساس ارزش بار در اختیارتان قرار میدهد . 

   

   

  اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه نامه و شرایط ارسال بار به ترکیه را دارید ، با آنی بار تماس بگیرید.

   

   

  بیمه نامه شرکت حمل و نقل ترکیه آنی بار  ، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

   

   

  بیمه نامه ارسال بار به ترکیه

  بسته بندی قبل از حمل و نقل بار به ترکیه

   

   

  در زمانی که قصد ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ترکیه را داریم ، میبایست اثاثیه و لوازم را بصورت کامل بسته بندی کنیم تا در زمان حمل بار ، آسیبی به آن وارد نشود. 

   

   

  بسته بندی اثاثیه یک فرایند تخصصی و حرفه ای است که کارشناسان آنی بار با بررسی کامل محموله ، بهترین و تخصصی ترین خدمات برای بسته بندی محموله شما انجام میگیرد.

   

   

  بسته بندی با محافظ ضربه گیر ، جعبه های چوبی و همچنین جعبه های مقوایی انجام میگیرد تا حمل و نقل ایمن انجام شود و با کمترین احتمال بروز خسارت انجام شود.

   

  برای ارسال بار به ترکیه ، بسته بندی تخصصی آنی بار محافظت کاملی را برای محموله های شما بوجود می آورد .

   

  بسته بندی اثاثیه منزل جهت ارسال به نقاط مختلف ترکیه
  بسته بندی اثاثیه منزل جهت ارسال به نقاط مختلف ترکیه

   

  نمونه بسته بندی حرفه ای آنی بار : 

   

   

   

  هزینه و تعرفه ارسال بار به ترکیه

   

   

  هزینه ارسال بار به ترکیه بر اساس موارد بسیار زیادی مشخص می گردد. یکی از همین موارد را می توان نوسانات قیمت دلار می باشد.

   

   

  این عامل از اصلی ترین موارد تغییرات و نوسانات هزینه حمل بار به ترکیه می باشد. روش مورد استفاده برای ارسال بار و کالا به ترکیه نیز در هزینه کاملا موثر است ، به عنوان  مثال ، برای روش هوایی هزینه های بیشتری باید پرداخت تا روش جاده ای یا ترکیبی (دریایی زمینی ) .

   

   

  علاوه بر این موارد بسیار دیگری نیز بر هزینه باربری تاثیر گذار می باشند از جمله هزینه های گمرکی و . . . . 

   

   

  جهت استعلام هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه با مشاوران ما تماس بگیرید

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  ارسال بار به ترکیه از تمام نقاط کشور

   

   

  آنی بار برای حمل بار به ترکیه ، از تمامی نقاط کشور خدمات حمل و نقل و باربری را به شما ارائه می نماید. ارائه خدمات حمل و نقل و باربری با تریلی را می توان از تمامی استان ها و شهرستان های کشور به صورت دربستی با بهترین بیمه نامه به تمامی نقاط کشور ترکیه ارائه نمود..

   

   

   

  آنی بار خدمات حمل و نقل و ارسال بار را از تمامی نقاط کشور بدون محدودیت به شما ارائه می نماید.

   

   

  از جنوب شرقی کشور تا شمال شرقی – جنوب غربی و مرکز کشور

   

   

  حمل و نقل بین المللی بصورت سراسری برای همه روش های باربری از همه نقاط کشور انجام میشود. 

  ارسال بار به ترکیه از شهر های مختلف در ۷ روز هفته انجام میشود . 

   

  ارسال بار به ترکیه با تریلی
  ارسال بار به ترکیه با تریلی

  ارسال بار به اروپا نیز در اسرع وقت توسط شرکت حمل و نقل آنی بار انجام میشود . ما برای انتقال محموله های شما به همه کشور ها آماده خدمات رسانی هستیم . 

   

  کمترین نرخ کرایه و تعرفه ارسال بار به ترکیه

   

   

  برای استعلام قیمت باربری به ترکیه ، به سادگی می توانید با کارشناسان آنی بار تماس بگیرید.

   

   

  کارشناسان ما در کمترین زمان آماده ارائه خدمات مشاوره ای در خصوص خدمات باربری به ترکیه با کمترین هزینه می باشند.

   

   

  آنی بار همه روزه خدمات ترانزیت کالا به ترکیه را با کمترین هزینه به شما ارائه می نماید.

   

   

  هزینه های ترانزیت کالا به ترکیه علاوه بر هزینه خودروی حمل بار ، شامل هزینه هایی نظیر پرداختی های گمرکی نیز میگردد که توسط اداره گمرک مشخص می شود.

   

   

  هزینه حمل بار نیز بر اساس نوسانات ارز مشخص می گردد.

   

   

  با تمام اینها آنی بار کمترین نرخ کرایه و تعرفه ارسال بار به ترکیه را به شما ارائه می نماید.

   

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  مشاوره رایگان برای ارسال کالا به ترکیه

   

   

  آنی بار بهترین و زبده ترین مشاوران و متخصصان در خصوص حمل بار به ترکیه را در اختیار شما قرار می دهد.

   

   

  با مشاوره رایگان با کارشناسان زبده آنی بار ، علاوه بر کسب بهترین و کامل ترین اطلاعات در خصوص حمل بار بین المللی ، بهترین و مناسب ترین راهکارها برای کاهش هزینه های حمل بار را نیز به شما ارائه می نماییم.

   

   

  با تماس با کارشناسان آنی بار ، همه روزه می توانید به صورت رایگان بهترین اطلاعات را در خصوص خدمات ارسال بار به ترکیه دریافت نمایید.

   

   

  برای ارسال بار به ترکیه ، پیشنهاد ما مشاوره تخصصی با کارشناسان بصورت حضوری و یا تلفنی است .  تمامی سوالات شما در خصوص خدمات در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد و بهترین خدمات با ارزانترین نرخ کرایه و هزینه حمل در اختیارتان قرار میگیرد .
  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  36 دیدگاه دربارهٔ «ارسال بار به تركيه|باربری ترکیه|حمل بار به ترکیه»

  1. Avatar

   سلام
   مقدار کمی لوازم دارم برای استانبول ، چطور می تونم تحویل شما بدم برای ارسال ؟

   1. آنی بار لوگو

    سلام خدمت شما
    بله شرکت آنی بار آماده ارائه خدمات حمل بار به ترکیه چه به صورت خرده بار (گروپاژ ) چه به صورت عمده بار (فول تراک)می باشد

   1. آنی بار لوگو

    سلام خانم رضازاده
    آنی بار برای حمل اثاث منزل و حمل انواع بار به ترکیه چه به صورت خرده بار (گروپاژ) و چه به صورت عمده بار(فول تراک) آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

  2. Avatar
   الياس نادري

   من مي خوام برم استانبول زندگي كنم
   كرايه لوازم منزلم تا اونجا چقدر ميشه ؟
   بعد ميشه تمام لوازمم را ببرم ؟
   گمرك گيرنميده؟

   1. Avatar
    کارشناسان آنی بار

    سلام و درود
    پيشنهاد ما اين هستش كه در ابتدا اقامت خود را مسجل كنيد و بعد
    كرايه لوازم منزل بستگي به تاريخي دارد كه شما مي خواهيد بفرستيد و متغيير است
    براي اين منظور لطف بفرماييد نزديك مهاجرت شد با شماره تلفن ۰۲۱۵۷۶۶۹ تماس بگيريد تا بخش بين الملل آني بار در خدمت شما باشد
    و در نهايت اگر لوازم شما استوك باشد و بسته بندي آكبند نداشته باشد مشكلي براي خروج اجناس خود نخواهيد داشت

   1. Avatar
    کارشناسان آنی بار

    سلام و درود
    بله ما از همه جاي ايران به تمام نقاط جهان داريم
    آنی بار در حمل بار به ترکیه هم به صورت خرده باری(گروپاژ) و هم به صورت عمده (فول تراک) فعالیت دارد.

  3. Avatar
   علي صراف منش

   ممنون از اينكه به وعده هايي كه داده بوديد عمل كرديد و بار ما را به موقع به تركيه رسانديد
   واقعيت اين هستش كه فكر نميكردم كسي هم باشه كه به وعده هاش عمل كنه
   سپاس آني بار

   1. Avatar
    کارشناسان آنی بار

    سلام و درود
    اين وظيفه ي ما بود و غير از اين هم از ما انتظار نمي رود
    ولي از پيام قدرداني شما بي نهايت ممنونيم

   1. آنی بار لوگو
    کارشناس تولید محتوا

    با سلام خدمت شما
    با افتخار این خدمت توسط آنی بار ارائه می گردد . لطفا با شماره تماس سامانه آنی بار ۵۷۶۶۹-۰۲۱ و واحد حمل بین الملل ( داخلی ۴۰۶) تماس حال نمایید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند . تشکر از شما

  4. Avatar
   همایون شیخ الاسلامی

   سلام.مواد خوراکی مانند برنج، بهداشتی ،کمک های اولیه پزشکی امکان ارسال دارد؟

   1. آنی بار لوگو
    کارشناس تولید محتوا

    سلام . ارسال مواد بهداشتی و پزشکی نیاز به مجوزاتی دارد که می توانید با تماس با شماره ۵۷۶۶۹-۰۲۱ داخلی ۴۰۶ از طریق کارشناسان ما اطلاعات کافی را کسب کنید .

  5. Avatar

   سلام. وقتتون بخیر.
   یه سوال داشتم خدمتتون.
   از استانبول به تهران هم باربری هاتون بار میارن یا فقط از ایران به ترکیه بار میدید؟
   من گه گداری بار خیلی سبکی در حد دو کیلو یا ۵ کیلو خرید لباس از استانبول دارم میخوام بدونم زحمت ارسالش به تهران رو هم می تونید بکشید؟
   الان در وضعیت کرونا هم ارسال دارید؟
   و اینکه هزینه باربری بابت هر کیلو در حال حاضر چند هست؟

   1. آنی بار لوگو
    کارشناس تولید محتوا

    سلام . روز خوش . متاسفانه برای ارسال محموله های با وزن ذکر شده و خصوصا پوشاک آنی بار خدمات رسانی انجام نمیدهد

   1. آنی بار لوگو
    کارشناس تولید محتوا

    با سلام خدمت شما . هزینه های ارسال بار از تهران به ترکیه در وهله اول بستگی به روش حمل بار برای ترکیه دارد . علاوه بر این مبلغی نیز بابت هزینه گمرکی اخذ میشود . نهایتا هزینه هایی برای کارگران ، هزینه بسته بندی و . . . نیز وجود دارد که برای هریک از مشتریان گرامی با توجه به شرایط متفاوت خواهد بود . بهترین راه برای استعلام کرایه باربری ترکیه ، تماس با مشاوران ما و ارائه اطلاعات دقیق در خصوص شرایط اثاثیه میباشد .

  6. Avatar
   سارا سادات پرورش

   با سلام واقعا در کشور ایران وجود چنین شرکت و شرکتهایی جای تعجب دارد من ۲۰ روز پیش با شرکت شما قرارداد بستم برای ارسال لوازم منزلم به استانبول خیلی استرس و نگران سالم رسیدن لوازم بودم هم خودم هم همسرم منتها اطمینان و اعتمادی که به این شرکت کردم حقیقت امر ابتدا شک داشتم ولی با گذشت هر مرحله از کار قرارداد صحبت های کارشناس پلمپ بار واقعا خیالم راحت شد و بارم صحیح و سالم رسید به مقصد خیلی هم راضی هستم خواهرم و نیز بهش تاکید کردم برای ارسال بار با این شرکت کار کنه واقعا خسته نباشند و متشکرم

   1. آنی بار لوگو
    کارشناس تولید محتوا

    سلام خانم پرورش ، باعث افتخار ماست که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم ، امیدواریم بتونیم در آینده هم با شما همکاری داشته باشیم . ممنون از اعتمادتون

  7. Avatar
   وکیل پایه یک رضا حمدانی

   سلام من تعریف شرکت شما و سایت شما رو از دوستانم شنیدم میخواستم بدونم برای ارسال لوازم منزلم به استانبول منطقه باغچه شهیر منتها بار من مبلمان و نهارخوری و لوازم دفتر کارم هست لوازم دفتر است میز و صندلی کامپیوتر و تلفن سانترال امکان ارسال هست ؟ آیا بسته بندی لوازم را هم شرکت شما انجام میدهد ؟ آیا لوازم من بیمه هم میشود و چند روز دیگه هم ارسال دارم میشه من و راهنمایی بفرمایید

   1. آنی بار لوگو
    کارشناس تولید محتوا

    با سلام خدمت شما آقای حمدانی ، بله امکان ارسال لوازم اداری شما نیز فراهم است و مجموعه آنی بار در اسرع وقت این خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . برای بسته بندی لوازم هم کارشناسان آنی بار بصورت تخصصی آماده انجام وظیفه هستند . در صورت تمایل می تونید با شماره سامانه مشاوره ما در تماس باشید .

  8. Avatar
   علی رضا غدیری

   شش روز است که بار من رسیده به استانبول واقعا از شرکت شما راضی هستم از صفر تا صد و من به شما سپردم فکر نمیکردم کارم به این راحتی انجام بشود خیلی استرس داشتم برای خراب شدن بار و آسیب دیدن لوازمم ولی شکر خدا همه لوازمم سالم رسید . نماینده شما در استانبول بسیار آدم کاربلدی بود اصلا نزاشت بارمن در استانبول معطل بماند حتی از من وکالت گرفت که خودم گمرک نروم همه کارم و به نحو احسن انجام داد تهرانم شرکت آنی بار کل کارم و انجام داد تبریک میگم به مدیر شرکت برای سازماندهی نیروی کاربلد و حرفه ایی من راضی هستم خدا به کسب و کارتون برکت بده و هرکسی بخواد بارش و بیاره ترکیه من شما را پیشنهاد میدهم
   ع غدیری از استانبول بارانی

   1. آنی بار لوگو
    کارشناس تولید محتوا

    سلام آقای غدیری . مایه افتخار هست که تونستیم رضایت شمارو جلب کنیم . امیدواریم باز هم بتونیم با شما همکاری داشته باشیم .

  9. Avatar

   من پور نصراله هستم یک سال پیش لوازمم و از طریق شرکت شما به بخارست انتقال دادم و شکر خدا راضی بودم الان هم بخارست هستم
   خواهرم میخواهد لوازم منزلش و انتقال بده به استانبول از کارشناس بین الملل آنی بار یک سوال دارم آیا خواهرم میتواند بار را تا از درب منزل تحویل بدهد و درب منزل بارش و تحویل بگیرد و چه مدارکی نیاز دارد و آیا امکان دارد ما چون ایران نیستیم امکان عقد قرارداد بدون حضور ما هست تاکید میکنم ببخشید چون ما هر دو خارج از ایران هستیم و دسترسی به تلفن برامون سخت است یک پل ارتباطی به ما معرفی میفرمایید اطلاعات کامل و دقیق بگیریم و لوازم را انتقال بدهیم به استانبول

   1. آنی بار لوگو
    کارشناس تولید محتوا

    با عرض سلام خدمت شما آقا/خانم پورنصراله ، امکان عقد قرارداد بصورت غیرحضوری و تحویل اثاثیه درب منزل توسط انی بار برای شما عزیزان فراهم خواهد بود . در صورت تمایل میتوانید از طریق شماره واتساپ بخش بین الملل که در وبسایت آنی بار موجود است با کارشناسان مربوطه مشاوره نمایید .

  10. Avatar
   ندا علیمردانیان

   یک سوال دارم از کارشناس بین الملل شما آیا امکان اینکه ما بار مان را چون سه خانواده هستیم به صورت مشترک یک مشخصات ارسال کنیم به کشور ترکیه ما بارمان در مجموع حجم یک خاور میباشد . ولی سوال این است که آیا میتوانم بار محدود هر خانواده را در یک بار انتقال داد و مشکلی پیش برامون در استانبول پیش نمی آد آخه شنیدم گمرک استانبول خیلی اذیت میکنه درسته ؟

   1. آنی بار لوگو
    کارشناس تولید محتوا

    با عرض سلام خدمت شما خانم علیمردانیان . خوشبختانه امکان انتقال لوازم چند خانواده با یک کامیونت فراهم است . بدون مشکل میتوانید لوازم منزل خود را از طریق آنی بار به این صورت به ترکیه ارسال کنید . تنها کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید تا کاملترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.

  11. Avatar

   درود خسته نباشید ممنون برای پاسخ دقیق و کارشناسی شما آیا شما انبار در استانبول دارید ؟ و اینکه ما تا زمان تهیه واحد مسکونی در استانبول چند روزی شاید چند هفته اختلاف زمان داشته باشیم و منزل خود را تهران باید تحویل بدهیم حال دو سوال
   آیا مقرون به صرفه است که ما بار را ارسال کنیم و در انبار شما در تهران نگه داری کنیم بعد ارسال کنیم به استانبول ؟ و سوال دوم انبار تهران یا استانبول چه هزینه ایی دارد برای نگه داری لوازم منزل ما تا تحویل ممنون خواهم بود من و درست راهنمایی کنید
   من کیانوش فهیمی هستم از تهران حدود یک هفته دیگر منزل و میخوام تحویل بدم

   1. آنی بار لوگو
    کارشناس تولید محتوا

    با سلام خدمت شما آقای فهیمی عزیز
    مجموعه آنی بار این امکان رو فراهم کرده که اثاثیه شما در تاریخ مشخصی بارگیری و در انبار شرکت تا زمان مورد نظر شما نگهداری شود . هزینه نگهداری اثاثیه قابل توجه نیست و برای شما هزینه چندانی ندارد . پس از تهیه کردن منزل مسکونی در استانبول توسط شما ، کارشناسان مجدد اثاثیه شما را از انبار بارگیری و کمتر از ۱ هفته بعد در استانبول تحویل شما خواهند داد .
    در صورتی که نیاز به اطلاعات تکمیلی دارید ، کارشناسان ما می توانند جزئیات را از طریق واتساپ یا از طریق مشاوره تلفنی و حضوری در اختیار شما قرار دهند . امیدواریم که خدماتی شایسته شما ارائه نماییم .

  12. Avatar

   با سلام من میخواهم لوازم منزلم و از استانبول به تهران حمل کنم از خیلی ها شنیدم که سخته حمل اثاث منزل از ترکیه به تهران لطفا من و راهنمایی کنید که شرایط حمل چیست چه مدارکی میخواهد چقدر زمان میبره و آیا خدمات بسته بندی در استانبول شما دارید من خودم در حال حاضر دوسلدورف هستم آیا لزوم حضور فیزیکی بنده هم هست کلا ممنون خواهم بود من راهنمایی بفرمایید متشکرم

   1. آنی بار لوگو
    کارشناس تولید محتوا

    سلام آقای محسن خلقی . ممنون که برای مجموعه آنی بار پیام گذاشتید . این مجموعه برای ارسال اثاثیه شما از استانبول هیچگونه محدودیت و دشواری ندارد و در اسرع وقت امکان ارسال محموله ها بدون مشکل فراهم است . برای اطلاع از مدارک مورد نیاز و شرایط حمل ، بهترین راه تماس با کارشناسان ما میباشد .

  13. Avatar

   درود بر شما
   یک سوال آیا شما خدمات حمل و نقل لوازم منزل از هر نقطه از ترکیه را انجام میدهید یا صرفا از استانبول حمل دارید البته یک سوال است من دوست همسرم بارش و از استانبول از طریق شما وارد کرد سال گذشته و خیلی راضی بود ، منتها ایشان استانبول بودند من خودم کایسری هستم ولی لوازمم در دنیزلی هست

   1. آنی بار لوگو
    کارشناس تولید محتوا

    سلام خانم/آقا افراسیابی
    باعث افتخار مجموعه آنی بار است که رضایت مشتریان عزیز رو کسب کرده است . امیدواریم در خدمات رسانی به شما هم همین کیفیتت را ارائه دهیم . مجموعه آنی بار خدمات باربری را از تمام نقاط ترکیه و همینطور تمام نقاط ایران ارائه می نماید .

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع