بنر آنی بار

ارسال بار به هامبورگ ( هوایی و زمینی و دریایی )

حمل بار به هامبورگ آلمان با آنی بار 

ارسال بار به هامبورگ یکی از خدماتی است که آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، باربری از ایران به هامبورگ به صورت همه روزه انجام می شود. هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به هامبورگ را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند.  

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به هامبورگ همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و آلمان می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از تهران و سایر شهرها به هامبورگ ارسال کنید. 

ارسال بار به هامبورگ و سایر شهرهای آلمان بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود .بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به هامبورگ ارائه می شود.

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به هامبورگ از طریق شماره 57669-021 انجام خواهد شد.

باربری برای هامبورگ
باربری برای هامبورگ

 

مراحل ارسال بار به هامبورگ چگونه است ؟ 

 

برای ارسال بار به هامبورگ از نقاط مختلف ایران باید مراحل زیر را طی نماییم : 

 

 • تماس با کارشناسان آنی بار و مشاوره تخصصی با ایشان 
 • انتخاب روش مناسب برای انتقال محموله به هامبورگ
 • انجام بسته بندی تخصصی محموله ها برای ارسال به هامبورگ
 • انتقال محموله ها به گمرک جهت انجام تشریفات گمرکی
 • پلمپ محموله و صدور بارنامه و بیمه نامه برای ارسال به هامبورگ
 • حرکت به سمت هامبورگ

 

در تمامی این مراحل کارشناسان و متخصصین مجموعه آنی بار همراه شما خواهند بود و بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهند. ارسال بار به هامبورگ به سادگی و در اسرع وقت انجام می شود. با شماره 57669-021 در تماس باشید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به هامبورگ 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به هامبورگ می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در هامبورگ یا سایر شهر های آلمان را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به هامبورگ را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای هامبورگ به روش های مختلفی انجام می شود : 

 • ارسال بار به هامبورگ بصورت هوایی
 • ارسال بار به هامبورگ بصورت زمینی

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به هامبورگ در اختیارتان قرار می دهد.

برای ارسال اثاث منزل بصورت دربست با یک ترانزیت یا کامیون به هامبورگ ، ابتدا نیاز است کارت اقامت خود را دریافت کنید .

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل به هامبورگ
ارسال اثاثیه و لوازم منزل به هامبورگ

ارسال بار به اروپا ، خدماتی تخصصی است که می توانید به آنی بار بسپارید.

ارسال هوایی بار به هامبورگ

 

یکی از روش های ارسال بار به هامبورگ ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به هامبورگ ارسال میشود.

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به هامبورگ است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند.

 

ارسال بار به هامبورگ بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به هامبورگ در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

 

ارسال بار به هامبورگ به صورت فریت بار با بهترین بیمه نامه انجام میشود. ما برای انتقال فوری محموله های شما در اسرع وقت ، 500 میلیون بیمه رایگان برای ارسال بار به هامبورگ در اختیارتان قرار میدهیم.

 

باربری بین المللی از ایران به آلمان
باربری بین المللی از ایران به آلمان

 علاوه بر ارسال بار به هامبورگ ،  ارسال بار به مونیخ نیز از خدماتی است که آنی بار با بهترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه می نماید.

 

ارسال بار بصورت زمینی برای هامبورگ

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به هامبورگ به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود. ارسال بار به هامبورگ به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد.

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر هامبورگ ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به هامبورگ بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد.

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به هامیورگ حرکت می نماید. در  این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک آلمان محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید.

در هر دو روش ارسال بار به هامبورگ ، می توانید به باربری آنی بار اطمینان نمایید. 

حمل و نقل زمینی هامیورگ
حمل و نقل زمینی هامیورگ

ارسال دریایی برای هامبورگ

یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای ارسال بار به هامبورگ حمل دریایی است. در روش حمل دریایی می توانید محموله های مختلف را داخل کانتینر 20 یا 40 فوت بارگیری نموده و از طریق کشتی های بزرگ منتقل نمایید.

برای حمل دریایی به هامبورگ از هر نقطه ای از کشور محموله های شما توسط حمل زمینی به بنادر جنوبی کشور منتقل می شوند و پس از انجام فرایند های گمرکی و . . . محموله ها داخل کشتی بارگیری می شوند.

برای حمل دریایی زمان نسبتا زیادی باید در نظر گرفت زیرا شرایط آب و هوایی ، و تکمیل کشتی ممکن است در زمان تحویل محموله تاثیر خواهد داد.

حمل و نقل دریایی
حمل و نقل دریایی

ارسال انواع بار و کالا به شهر هامبورگ 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به هامبورگ ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به هامبورگ بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود. 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به هامبورگ می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات حمل بار به آلمان به شما عزیزان ندارد. 

 • ارسال محموله صادراتی به هامبورگ
 • انتقال آهن آلات به هامبورگ
 • ارسال اثاثیه به هامبورگ
 • حمل لوازم شخصی به هامبورگ
 • ارسال کالاهای تجاری به هامبورگ

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به هامبورگ را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و آلمان ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

فرایند های گمرکی نیز توسط تیم تخصصی و حرفه ای آنی بار در اسرع وقت انجام می شود. 

ارسال بار به فرانسه بصورت هوایی و زمینی در آنی بار  

ارسال چه کالاهایی به هامبورگ ممنوع است ؟

در خدمات ارسال بار به هامبورگ یا سایر شهر های آلمان ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و آلمان قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به هامبورگ هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به هامبورگ میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به هامبورگ می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای آلمان نیز بار ارسال کنید.

در صورتی که هنگام ارسال بار به هامبورگ این کالا ها در بارتان مشاهده شود جریمه می شوید و در برخی موارد همچون دخانیات پیگرد قانونی دارد. 

ایتالیا یکی دیگر از کشور های اروپایی می باشد ، ارسال بار به رم از دیگر خدمات حرفه ای آنی بار است. 

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به هامبورگ

 

اگر قصد ارسال بار به هامبورگ را دارید ،  برای ارسال یا ترخیص محموله های شخصی و مسافری مدارک زیر مورد نیاز است : 

 • لیست اقلام packing list
 • فاکتور کالا
 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده
 • کارت شناسایی گیرنده

 

برای ارسال یا ترخیص محموله های تجاری و صادراتی مدارک زیر مورد نیاز است : 

 

 • Packing list
 • Invoice
 • Import license
 • گواهی مبدا
 • گواهی بهداشت

 

در برخی موارد نیاز به اخذ مجوز های خاصی نیز وجود دارد و از همین جهت باید برای تکمیل مدارک خود با کارشناسان آنی بار مشاوره نمایید. تیم متخصص آنی بار از طریق شماره 57669-021 برای ارائه مشاوره تخصصی در اسرع وقت آماده همکاری با شما عزیزان است. 

علاوه بر ارسال بار به هامبورگ ، ارسال بار به برلین نیز از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار است.

 

 

حمل بار به هامبورگ تحت پوشش بیمه کامل 

در خدمات ارسال بار به هامبورگ ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به هامبورگ است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به هامبورگ خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به هامبورگ ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به هامبورگ یا سایر شهر های آلمان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارسال بار به هامبورگ، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

ارسال بار به آنتالیا ترکیه همراه با بیمه نامه کامل و معتبر 

باربری هوایی هامبورگ
باربری هوایی هامبورگ

چرا آنی بار را برای ارسال بار به هامبورگ انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به هامبورگ توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به هامبورگ و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به هامبورگ را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به هامبورگ بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به هامبورگ را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

هزینه باربری از ایران به هامبورگ 

هزینه ارسال بار به هامبورگ یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به هامبورگ استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به هامبورگ بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به هامبورگ دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به هامبورگ را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به هامبورگ به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به هامبورگ بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به هامبورگ تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع