باربری اندیمشک |شماره باربری اندیمشک

حمل بار از اندیمشک به سایر شهرها

 

باربری اندیمشک به معنی ارائه حمل بار از اندیمشک به تمام شهرها و شهرستان ها  می باشد. در خدمات باربری اندیمشک می توانید انواع بار و کالا را با کمترین هزینه برای اندیمشک ارسال نمایید.

خدمات باربری اندیمشک معمولا با خودروهای باربری به صورت دربستی انجام میشود که به معنی در اختیار قرار دادن یک خودروی باربری به صورت دربستی و شخصی به شما عزیزان ارائه می باشد.

در مجموعه آنی بار خدمات باربری اندیمشک برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری ، صنعتی و شخصی و حمل و نقل محموله های حساس و فوق سنگین در اختیار شما قرار میگیرد که با انواع خودروهای باربری بر اساس نیاز شما می باشد. بهترین و کاملترین بیمه نامه نیز برای امنیت محموله های شما توسط انی بار برای خدمات باربری اندیمشک به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام خواهد شد و این مزیت آنی بار همراه با بارنامه ی معتبر دولتی همراه خواهد بود. 

باربری اندیمشک به تهران با کمترین هزینه

 

یکی از مهمترین خدمات باربری اندیمشک آنی بار امکان انتقال محموله های مختلف از اندیمشک به تهران است که در اسرع وقت و با کمترین هزینه انجام میشود. تیم متخصص آنی بار برای انتقال محموله های سبک و سنگین به صورت همه روزه سرویس های باربری به مقصد تهران را در اختیار شما قرار میدهد که شامل انواع خودروهای باری است . 

از آنجایی که تهران قلب صنعت و خدمات کشور است امکان ارسال ارسال محموله ها از اندیمشک به تهران برای همه نقاط این استان از جمله اسلامشهر ، رباط کریم ، ورامین ، پرند ، قلعه حسن خان ، رودهن و . . . فراهم است.

علاوه بر حمل بار از اندیمشک به تهران ، باربری تهران به اندیمشک نیز بصورت همه روزه انجام می شود و با کمترین هزینه محموله های شما به همه نقاط اندیمشک حمل می شوند .  باربری اندیمشک به صورت مستمر و همه روزه باربری برای تهران را انجام خواهد داد.

 

برای باربری اندیمشک به شهرستان ، بیمه نامه کامل در نظر گرفته شده است که امکان ارسال محموله ها با ایمنی کامل را فراهم می نماید.

حمل بار از شهر زیبای اندیمشک
حمل بار از شهر زیبای اندیمشک

حمل انواع بار و کالا از اندیمشک به سراسر کشور 

 

مهمترین ویژگی آنی بار برای خدمات باربری اندیمشک را می توان امکان ارسال انواع محموله و کالا نام برد. تیم متخصص آنی بار با در اختیار داشتن انواع خودروهای باربری و مجوز های کامل برای انتقال محموله های عادی و محموله های ترافیکی بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد.

 

برای خدمات باربری اندیمشک طیف وسیعی از محموله ها قابل ارسال هستند که برخی از آنها به صورت زیر می باشند : 

 

 • حمل و نقل محموله های غول آسا و بزرگ 
 • انتقال مواد غذایی و خوراکی
 • حمل و نقل کالاهای تجاری و تولیدات کارخانجات
 • ارسال دستگاه های خطر تولید 
 • حمل ماشین آلات صنعتی 
 • انتقال دستگاه ها و ماشین آلات راهسازی و ساختمانی
 • ارسال مصالح ساختمانی 
 • حمل اثاثیه و لوازم خانه

از آنجایی که آنی بار تجربه بیش از 35 سال در زمینه باربری بین شهری دارد می توان به جرئت اعلام نمود که هیچ گونه محموله ای که توسط آنی بار قابل حمل نباشند وجود ندارد. البته محموله هایی که از نظر قانونی ممنوعیت بارگیری دارند و یا نیاز به مجوز های خاص دارند ( مانند پتروشیمی ) از این خدمات بیرون هستند.

 

حمل بار به استان خوزستان با انواع خودرو های باربری 

باربری از اندیمشک به همه شهرستان ها با انواع کامیون

 

 

آنی بار در باربری اندیمشک به سایر شهرستان ها انواع کامیون را در نظر گرفته است. شما می توانید برای ارسال بارهایی با وزن و حجم متوسط و حداکثر 15 تن از انواع کامیون و خاور استفاده کنید.

 

باربری اندیمشک با کامیون تک (۱۰ تنی )

 

کامیون تک دارای اتاق باری به طول 5 متر و 80 سانتی متر و عرض 2 متر و 20 سانتی متر می باشد. این کامیون توان حمل 10 تن بار را دارد و به این نام نیز معروف می باشد . برای باربری اندیمشک ، همه روزه تعداد زیادی کامیون تک آماده بارگیری محموله های شما هستند.

 

حمل بار از اندیمشک با کامیون جفت ( 15 تنی )

 

برای باربری اندیمشک ، کامیون جفت نیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع کامیون دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر و 30 سانتی متر در 6 متر و 80 سانتی متر می باشد  و توان حمل 15 تن بار دارد.

 

به عنوان مثال برای حمل آهن آلات 6 متری نظیر لوله ، بهتر است از کامیون جفت ( کامیون 15 تن ) استفاده نمایید . در صورتی که از کامیون 10 تن ( تک ) استفاده نمایید ، امکان بسته شدن درب انتهای کامیون وجود ندارد و مشکلاتی بوجود خواهد آورد.

 

باربری اندیمشک با کامیون 911  ( 5/5 تنی ) 

 

کامیون 911 یکی دیگر از انواع کامیون ها می باشد که دارای ابعاد کوچک تر و توان باربری کمتری می باشد و برای باربری اندیمشک مورد استفاده قرار میگیرد ؛ این کامیون دارای اتاق بار 5 متری می باشد که توان حمل بار تا 5/5 تن را دارد. در واقع این کامیون توانی مابین کامیونت ها و کامیون تک دارد و برای حمل بسیاری از بارها مناسب است .

 

یکی از مهمترین ویژگی های باربری اندیمشک آنی بار امکان حمل بار به اندیمشک از همه شهر ها و شهرستان های کشور است . انواع کامیون برای این امر در اختیار شما قرار میگیرد .  

باربری با کامیون تک و جفت در سراسر کشور
باربری با کامیون تک و جفت

علاوه بر باربری اندیمشک ، خدمات باربری آبادان نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام می شود و امکان انتقال محموله ها با کمترین هزینه فراهم است . 

 

باربری با انواع تریلی از اندیمشک به شهرستان

 

در باربری اندیمشک به سایر شهرستان ها می توانید برای بارهایی که حجم و وزن آن ها بالاتر از توان کامیون ها باشند از انواع تریلی های کفی ، کمرشکن ، بغلدار و تریلی چادری (ترانزیت) استفاده کنید. تریلی ها می حمل  24 تن را تحمل کنند .

 

در صورتی که بار شما ترافیکی باشد می توانید با اخذ مجوز پروانه صدور بار خود را از باربری اندیمشک به سایر شهرستان ها ارسال کنید.

 

باربری اندیمشک با تریلی کفی

 

برای حمل و نقل بسیاری از انواع محموله ها و کالاها در باربری اندیمشک استفاده از تریلی کفی یک گزینه بسیار مناسب است . تریلی کفی و تریلی بغلدار برای حمل محموله هایی مانند کیسه  جامبو ، آهن آلات ، ضایعات آهن ، لوله و میلگرد ، دستگاه های صنعتی و خط تولید و . . . . مورد استفاده قرار می گیرند. 

 

باربری اندیمشک با تریلی ترانزیت چادری

 

در باربری اندیمشک به شهرستان ها در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری و بسته بندی شده یا محموله ای حساس باشد ، تریلی ترانزیت چادری گزینه بسیار خوبی برای حمل اینگونه بارها می باشد . تریلی چادری به دلیل قابلیت پلمپ در گمرک بارهای صادراتی و تجاری حساس نیز با این تریلی جابجا می شوند.  باربری اندیمشک با تریلی چادری برای حمل بار تا 24 تن انجام میشود.

حمل بار برون شهری با تریلی
حمل بار برون شهری با تریلی

باربری با انواع کامیونت از اندیمشک 

 

کامیونت ها یکی دیگر از خودرو هایی هستند که می توانید جهت باربری اندیمشک به شهرستان ها سفارش دهید.  کامیونت ها با توجه به اتاق بارشان به سه دسته تقسیم می شوند و هر یک برای حمل بارهای خاصی در باربری اندیمشک مورد استاده قرار می گیرند ؛

 

 • کامیونت مسقف دارای اتاقکی سرپوشیده به طول 5 متر ، عرض 2 متر و ارتفاع 2 و نیم متر می باشد ؛ از این کامیونت می توانید برای حمل بارهای حساس ، اثاثیه منزل و . . . استفاده کنید.
 • کامیونت روباز دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر در 4 متر می باشد ، این کامیونت توان حمل 4 تن بار را دارد و برای حمل انواع بار مناسب می باشد. باربری اندیمشک با کامیونت روزباز ایسوزو در اسرع وقت با کمترین کرایه انجام خواهد شد.
 • کامیونت بغل بازشو دارای اتاق باری همچوت کامیونت روباز می باشد با این تفاوت که از بغل هم درب دارد و امکان بارگیری و تخلیه بار را فراهم می شود ، برای حمل بارهای پالتی می توانید از این کامیونت استفاده کنید.

 

خدمات باربری اندیمشک با کامیونت و خاور بصورت همه روزه در اسرع وقت همراه با بهترین بیمه نامه انجام میشود. ما در کمترین زمان محموله های شما را بارگیری و منتقل خواهیم نمود. برای انتخاب خودرو باربری و دریافت خدمات کارشناسی با شماره باربری اندیمشک تماس بگیرید.

حمل بار با کامیونت مسقف بین شهری
حمل بار با کامیونت مسقف بین شهری

علاوه بر باربری اندیمشک به شهرستان ، به صورت همه روزه باربری اهواز به شهرستان نیز توسط تیم آنی بار انجام خواهد شد . 

 

باربری اندیمشک همراه با بیمه نامه معتبر و رایگان

 

باربری اندیمشک به شهرستان ها با بیمه ی رایگان 100 میلیون تومانی انجام میشود و ایمنی کامل برای شما فراهم میشود .  آنی بار در حمل بار از باربری اندیمشک به سایر شهرستان ها بیمه نامه معتبر که تمامی حوادث را تحت پوشش قرار می دهد استفاده می کند.

این بیمه نامه بر اساس تجربه بیش از سی سال آنی بار تنظیم شده است و تمام تهدیدی ها در فرآیند باربری شناخته شده و همه ی آنها در این بیمه نامه لحاظ شده است.

از جمله حوادث هنگام باربری اندیمشک با سایر شهرها می توان به مواردی همچون آتش سوزی،تصادف،آب خوردگی،شکستگی ، آسیب و سایر عوامل طبیعی و غیر طبیعی اشاره کرد.

این بیمه نامه متناسب با ارزش بار تنظیم می شود.

تخفیف ویژه آنی بار در باربری اندیمشک ارائه 200 میلیون بیمه نامه رایگان می باشد .

یکی از مهمترین موارد هنگام باربری بین شهری داشتن پوشش بیمه می باشد ؛ بیمه نامه شامل حمل تمامی بارها تجاری ، صنعتی ، اثاث منزل  و . . . با انواع خودرو های باربری مش شود.

 

علاوه بر باربری اندیمشک ، باربری خرمشهر و باربری بندر امام از دیگر خدمات آنی بار می باشند که همراه با بیمه نامه معتبر به شما ارائه می شود. 

لیست باربری های اندیمشک

 

اگر به دنبال باربری خوب برای حمل اثاثیه و حمل بارهای تجاری و صنعتی از اندیمشک به تهران و سایر شهرها هستید ؛ ما لیست تعدادی از بهترین باربری های اندیمشک را برای شما تهیه کرده ایم : 

 

باربری آنی بار اندیمشک

آنی بار ارائه دهنده خدمات باربری اندیمشک به سراسر کشور می باشد ، شما می توانید برای حمل انواع بار و کالا از خدمات باربری اندیمشک  آنی بار استفاده کنید ؛ خدمات باربری اندیمشک همراه با بیمه و بارنامه معتبر به شما ارائه می شود. 

 

باربری مومنی اندیمشک

چنانچه قصد ارسال بار از اندیمشک به تهران را دارید و می خواهید با کمترین قیمت بارتان را ارسال کنید ، می توانید با باربری مومنی اندیمشک تماس بگیرید و سفارش ارسال بار کنید . البته توجه داشته باشید اکثر ماشین های باربری مومنی اندیمشک نیسان خاور و کامیونت مسقف می باشد.

 

باربری طلوع اندیمشک

این باربری واقع در استان خوزستان شهرستان اندیمشک کوی لور نرسیده به میدان جانبازان می باشد ، خدمات باربری طلوع اندیمشک شامل حمل خرده بار به صورت درون شهری و بین شهری می باشد . نوع پایانه باربری طلوع اندیمشک ، خصوصی است .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

شماره باربری اندیمشک برای دریافت مشاوره

 

یکی از ویژگی های آنی بار نسبت به سایر شرکت های حمل و نقل بار ، ارائه مشاوره تخصصی می باشد. مشاوره تخصصی باربری اندیمشک امکان ارسال سریع و ارزان و تخصصی محموله های شما را فراهم می نماید.

شرکت آنی بار با ارائه حدمات باربری آنلاین در اسرع وقت امکان انتقال کالاهای شما با مناسب ترین نوع خودروی باربری و همچنین ارزانترین قیمت را برای شما  فراهم می نماید . مشاوره تخصصی مجموعه آنی بار امکان ارسال محموله ها با کمترین قیمت و بالاترین ایمنی را فراهم می نماید که این ویزگی سبب شده است بسیاری از هموطنان تمایل به همکاری با تیم متخصص انی بار داشته باشند.

جهت دریافت خدمات مورد نظر از طریق شماره باربری اندیمشک = 57669-021 ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع