باربری میناب | شماره باربری میناب

باربری از میناب به سراسر ایران

 

 آنی بار به صورت همه روزه آماده انتقال محموله های مختلف از باربری میناب به سایر شهرها می باشد . شما می توانید از طریق خدمات حمل و نقل و باربری میناب محموله های مختلفی از جمله انواع کالاهای تجاری و صنعتی ، انواع لوازم و وسایل شخصی و . . . را بارگیری و منتقل کنید .

باربری میناب به صورت همه روزه انجام می شود و بدون محدودیت می توانید محموله های خود را به شهر های دیگر کشور ارسال نمایید. شرکت آنی بار از بهترین و کامل ترین بیمه نامه برای ارسال بار از باربری میناب به سایر شهر استفاده می کند.

 ما برای ارسال بار و کالاهای شما از باربری میناب انواع کامیون ، تریلی و خاور را در اختیار شما قرار می دهیم، برای انتخاب خودرو مناسب می توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان آنی بار بهره مند شوید .

ارزانترین و مناسب ترین خدمات باربری میناب به مقصد مورد نظرتان را از آنی بار دریافت کنید و از بیمه رایگان 100 میلیونی بهره مند شوید . برای مشاوره تخصصی در خصوص خدمات باربری میناب فقط کافیست با شماره باربری میناب 57669-021 در تماس باشید.

باربری از شهرستان میناب
باربری از شهرستان میناب

باربری میناب با انواع خودروی باری

 

آنی بار برای باربری میناب به سایر شهرستان ها انواع تریلی و کامیون را در اختیار مشتریان قرار داده است. با توجه به نوع بار و جنس و مشخصات ظاهری آن انواع ماشین در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

خودروهای مختلفی که باربری میناب آنی بار در اختیار شما قرار می دهد هریک دارای ابعاد و شرایط و توان باربری متفاوتی هستند . در ادامه به بررسی آنها پرداخته می شود.

  • کامیون ( تک ، جفت ، 911 )
  • تریلی ( کفی ، چادری ، کمرشکن )
  • نیسان بار و وانت
  • خاور و کامیونت

باربری میناب بصورت تخصصی و با کمترین هزینه توسط تیم آنی بار با انواع خودروهای باری برای همه نقاط کشور در اختیار شما قرار خواهد گرفت .  برای باربری میناب ، همه روزه می توانید از طریق شماره باربری میناب (57669-021 ) می توانید بهترین و تخصصی ترین خدمات را برای همه نقاط کشور از ما بخواهید.

 

باربری بندرعباس و باربری بندرلنگه از خدمات تخصصی آنی بار در استان هرمزگان می باشند . 

 

باربری میناب با کامیونت و خاور

 

یکی از خودرو های باربری میناب که توان حمل بارهای سبک و نیمه سنگین را دارد ، کامیونت ها می باشند ؛ این خودرو های باربری دارای نوع مسقف و روباز می باشند که هر یک به ترتیب توان باربری 3 و 4 تن بار را دارند .

کامیون مسقف با داشتن اتاق بار 2 در 5 متر با ارتفاع 2 و نیم متر برای ارسال بارهای حساس و بسته بندی شده و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی مانند اثاثیه و لوازم منزل و . . . مناسب می باشد که به صورت همه روزه برای باربری میناب به شهرستان در اختیار شما قرار می گیرد . 

 کامیونت روباز با داشتن اتاق بار حدوداََ 2 در 4 متری برای ارسال انواع بار و کالا را دارد و امکان بارگیری محموله های صنعتی نیز با این کامیونت فراهم است .

باربری میناب با کامیونت و خاور بصورت همه روزه و ارزان قیمت آماده ارائه خدمات حرفه ای به شما عزیزان است . باربری میناب با استفاده از خاور برای همه شهر ها و نقاط مختلف کشور انجام می شود و ثبت درخواست در هر ساعت از شبانه روز امکان در اختیار داشتن خودروی باری را فراهم می نماید.

حمل بار و اثاثیه با خاور و کامیونت از میناب
حمل بار و اثاثیه با خاور و کامیونت از میناب

شماره باربری میناب (57669-021 ) می باشد.

 

باربری میناب با انواع کامیون  

 

برای باربری میناب ،  در صورتی که بار شما بیش از ظرفیت کامیونت ها باشد می توانید آن را با کامیون های تک و جفت و 911 ارسال کنید ؛ کامیون ها نیز دارای سه مدل می باشند که در توان باربری و ابعاد اتاق بار آنها با هم متفاوت می باشند.

کامیون جفت بزرگترین کامیون می باشد که دارای اتاق باربری در ابعاد 6.80 در 2.30 متر با توان حمل 15 تن بار می باشد و پس از آن کامیون تک با داشتن اتاق بار 5.80 در 2.20 متر توان حمل 10 تن بار را دارد.

اما کامیون 911 توان حمل کمتری دارد و نسبت به کامیون تک و جفت کمیاب تر می باشد ، این کامیون دارای اتاق بار حدوداََ 5 متر در 2 متر می باشد که توان حمل حداکثر 5.5 تن بار را دارد.

باربری میناب با کامیون برای همه نقاط کشور در اسرع وقت آماده باربری محموله های شما می باشد . 

برای باربری میناب با کامیون باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان انتقال محموله ها بدون بیمه فراهم نیست و آنی بار برای محموله های شما بصورت رایگان 100 میلیون بیمه در نظر گرفته است.

 

حمل بار با انواع کامیون و تریلی از باربری جاسک و باربری بستک با ارزانترین نرخ کرایه 

 

باربری میناب با استفاده از انواع تریلی

 

خدمات تخصصی باربری میناب با استفاده از تریلی بصورت همه روزه آماده ارائه بهترین و ارزانترین خدمات باربری میناب به شما می باشد. 

برای ارسال بارهای فوق سنگین می توانید از تریلی های کفی،کمرشکن،لبه دار و چادری (ترانزیت) استفاده کنید ، به طور کلی تریلی ها توان باربری 24 تن بار را دارند .

تریلی مورد نیاز را می توانید با توجه به نوع بارتان و نوع کفی تریلی ها انتخاب کنید و باربری میناب آنی بار در کمترین زمان ممکن آن خودرو را در اختیار شما قرار می دهد.

برای ارسال بارهای بیش از 24 تن تا 60 تن می توانید از تریلی کمرشکن استفاده کنید. 

کارشناسان باربری میناب آنی بار بنابر نیاز مشتری و درخواست آن ها و همچنین با توجه به وزن و حجم بار نوع ماشین را مشخص کرده و در کمترین زمان به محل بارگیری ارسال می کنند.

حمل محموله های سنگین در میناب
حمل محموله های سنگین در میناب

ثبت درخواست از طریق تماس با شماره باربری میناب (57669-021 ) 

 

حمل محموله های فوق سنگین از میناب 

 

در خدمات باربری میناب آنی بار امکان انتقال محموله های فوق سنگین و خاص از میناب به سایر شهر ها و استان های کشور فراهم می باشد. محموله های فوق سنگین و اصطلاحا ترافیکی در واقع محموله هایی هستند که دارای وزن زیاد ، ابعاد بزرگ و به صورت کلی دارای شرایط غیر استاندارد حمل جاده ای هستند.

از همین جهت ، برای خدمات باربری میناب و انتقال اینگونه محموله ها می توانید از آنی بار بهترین مشاوره به صورت تخصصی و رایگان را دریافت و محموله های خود را منتقل کنید. برای خدمات باربری فوق سنگین میناب از انواع کمرشکن و همچنین بوژی استفاده می شود که بسیار تخصصی هستند و نیاز به تجربه و تخصص دارند. 

برخی از محموله هایی که توسط باربری میناب آنی بار منتقل می شوند به صورت زیر می باشند : 

  • انواع دستگاه های صنعتی 
  • ماشین آلات راهسازی و ساختمانی
  • انتقال قطعات نیروگاهی
  • انتقال ژنراتور های سنگین 
  • انتقال خانه های پیش ساخته 

خدمات باربری میناب که توسط آنی بار ارائه می شود امکان انتقال انواع محموله و کالا را برای شما فراهم می نماید. اگر قصد مشاوره تخصصی و رایگان را دارید می توانید با شماره باربری میناب 57669-021 در تماس باشید.

 

حمل بار به میناب از تمام نقاط کشور در کوتاه ترین زمان توسط آنی بار 

 

باربری میناب همراه با بیمه نامه معتبر

 

یکی از مهمترین مواردی که برای باربری میناب باید مد نظر قرار گیرد ، استفاده از بیمه نامه متناسب با ارزش محموله است. از همین جهت ، شرکت حمل و نقل آنی بار از بهترین و کامل ترین بیمه نامه برای باربری میناب به شهرستان استفاده می نماید تا در صورت بروز حادثه امکان جبران خسارات فراهم باشد. 

از جمله این حوادث می توان به مواردی همچون آتش سوزی ، تصادف ،  آب خوردگی ، شکستگی ، آسیب و سایر عوامل طبیعی و غیر طبیعی اشاره کرد.

این بیمه نامه متناسب با ارزش بار تنظیم می شود. باربری میناب را می توانید با 100 میلیون تومان بیمه رایگان در اختیار داشته باشید . ما حرفه ای ترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهیم.

استعلام هزینه بیمه نامه از طریق شماره باربری میناب (57669-021 ) 

بیمه کامیون بین شهری
بیمه کامیون بین شهری

باربری در میناب همراه با صدور بارنامه رسمی

 

باربری میناب همراه با بارنامه دولتی و قانونی در آنی بار انجام میشود که معتبر ترین بارنامه است.

شرکت باربری میناب آنی بار در تنظیم بارنامه دقت و حساسیت خاصی دارد ، زیرا بارنامه برای حفظ امنیت و امانت بار مشتری می باشد. اطلاعاتی همچون مشخصات فرستنده و گیرنده خودرو در بارنامه ثبت می شود.

علاوه بر آن تمامی اطلاعات راننده و ماشین در این بارنامه ثبت خواهد شد تا در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق بارنامه قابل پیگیری باشد و همچنین اطلاعات مالی،بار و زمان و مکان بارگیری در آن ثبت خواهد شد. 

برای باربری میناب ، مشاوران ما هرگونه سوال شما را در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود.

 

باربری حاجی آباد و باربری بندرخمیر همراه با بیمه و بارنامه رسمی در آنی بار  

 

ارزانترین نرخ کرایه جهت باربری از میناب 

 

باربری میناب را با کمترین و ارزان ترین تعرفه باربری در آنی بار تجربه کنید.

کارشناسان مجموعه باربری میناب آنی بار با در نظر گرفتن تمامی عوامل تاثیر گذار بر هزینه نرخ نهایی را به مشتری اعلام می کنند. مسافت و فاصله بین دو شهر از مهم ترین عواملی است که بر این هزینه تاثیرگذار است.

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر هزینه باربری میناب می توان به نوع ماشین درخواست شده از طرف مشتری اشاره کرد و همچنین میزان پوشش بیمه و زمان و مکان باربری بر این هزینه به طور مستقیم تاثیر می گذارند.

به دلیل هزینه اندک بیمه، مشتریان بار خود را معادل ارزش بار بیمه می کنند.  باربری میناب با بالاترین ایمنی بصورت همه روزه به شما عزیزان ارائه می شود. خدماتی تخصصی و همه روزه در اسرع وقت آماده بارگیری و حمل و نقل محموله ها می باشد.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

کانال ارتباطی آنی بار جهت خدمات باربری میناب

 

برای باربری میناب ، ساده ترین و سریع ترین راه جهت برقراری ارتباط با کارشناسان آنی بار با تماس مستقیم با شماره باربری میناب 57669-021 می باشد.

اما شما می توانید از روش های دیگری همچون : پیام در شبکه مجازی واتساپ ، دانلود اپلیکیشن آنی بار و ثبت خدمات مورد نظر در آن سفارش خود را ثبت کنید.

کارشناسان آنی بار همه روزه در تمامی ساعات کاری آماده ارائه خدمات مشاوره ای به صورت رایگان برای باربری میناب به شما می باشند.

شما می توانید جهت استعلام هزینه باربری میناب ، انتخاب خودرو باربری ، مشخص کردن مقدار پوشش بیمه مورد نیاز و . . . از خدمات مشاوره آنی بار استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع