بنر آنی بار

باربری شهرکرد به ارومیه با کمترین قیمت

ارسال بار از شهرکرد به ارومیه با ارزانترین کرایه

باربری شهرکرد به ارومیه بصورت تخصصی و ارزان با کمترین هزینه همراه با بهترین بیمه نامه بصورت همه روزه توسط آنی بار انجام می شود.ما در مجموعه آنی بار انواع بارهای تجاری و صنعتی و شخصی شما را در کمترین زمان ممکن به همه نقاط کشور خصوصا برای ارومیه ارسال می نماییم و در اسرع وقت انواع کامیون و تریلی را در اختیارتان قرار می دهیم. 

 

با آنی بار حمل بار آسان و بی دردسر از باربری شهرکرد به ارومیه را تجربه کنید. شرکت با تنظیم بیمه نامه معتبر و قانونی حمل بار ایمن را به مشتری ضمانت می دهد.

 

 

بارنامه معتبر و قانونی برای تمام سرویس های باربری از شهرکرد به ارومیه صادر می شود.

 

 • مشاوره رایگان و بدون محدودیت کارشناسان در تمام ساعات اداری و غیر اداری
 • ارسال بار از شهرکرد به ارومیه با انواع کامیون ها و تریلی 
 • حمل اثاث منزل از باربری شهرکرد به ارومیه با انواع کامیونت ها و خاور و کامیون

 

برای حمل بار به ارومیه ، ما همه روزه علاوه بر شهرکرد از سایر شهر ها و استان های کشور نیز خدمات تخصصی باربری را ارائه می نماییم.

 

باربری تریلی از شهرکرد به ارومیه

 

برای باربری شهرکرد به ارومیه ، تریلی ها برای حمل و نقل سنگین مورد استفاده قرار می گیرند و برای ارسال انواع بار و کالا در تناژ های بالا مورد استفاده قرار می گیرند . باربری شهرکرد به ارومیه با استفاده از انواع تریلی محموله ها و کالاهای شما را در کمترین زمان ممکن به سایر نقاط کشور ارسال می کند.

 

 • تریلی کفی 
 • تریلی چادری 
 • تریلی بغلدار
 •  تریلی کمرشکن 

 

تریلی ها بصورت استاندارد توان حمل بار تا 23-24 تن را دارند و شما می توانید بارهای بسته بندی شده روی پالت ، کالاهای تجاری ، صنعتی و . . . را در کمترین زمان ممکن با این خودروی باربری به نقاط مختلف کشور خصوصا استان تهران ارسال کنید.

 

 

برای باربری شهرکرد به ارومیه در صورتی که محموله شما دارای وزن زیادی است یا ابعاد آن بزرگ میباشد ، با استفاده از تریلی کمرشکن می توانید محموله های خود را منتقل نمایید.

 

هزینه باربری با تریلی
هزینه باربری با تریلی

 

باربری شهرکرد متخصص ارائه خدمات حمل بار بین شهری محموله های مختلف است . 

 

باربری شهرکرد به ارومیه با انواع کامیون ها

 

 

برای ارسال بار از شهرکرد به ارومیه آنی بار انواع  کامیون را در نظر گرفته است. در صورتی که بار شما جزء بارهای کم حجم و با وزن سبک باشد می توانید آن را با انواع کامیونت ها ، خاور ارسال کنید و در صورتی که بار شما در حجم بالا و وزن سنگین باشد می توانید از انواع تریلی و کامیون ها استفاده کنید.

 

 

کارشناسان ما با آگاهی از وزن،حجم،مشخصات ظاهری بار مناسب ترین نوع کامیون را برای باربری شهرکرد به ارومیه یا سایر شهر های استان آذربایجان غربی در نظر خواهد گرفت.

 

در زیر نمونه ای از کامیون های آنی بار در باربری شهرکرد به ارومیه آورده شده است:

 • کامیون تک
 • کامیون جفت
 • کامیون ۹۱۱

هر کدام از این ماشین گنجایش و ظرفیت محدودی در حمل بار دارند برای تعیین نوع ماشین باربری می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان را از آن ها دریافت کنید.

 

برای باربری شهرکرد به ارومیه ، ما کامیون های خود را با بهترین بیمه نامه در اختیار شما قرار میدهیم . 

برای باربری ارومیه ، آنی بار همه روزه از سایر شهر ها و استان های کشور هم خدمات حمل و نقل را ارائه می نماید.

باربری با کامیون
باربری با کامیون

باربری با کامیونت و خاور از شهرکرد برای ارومیه

برای باربری شهرکرد به ارومیه میتوانید از کامیونت های آنی بار استفاده نمایید . خاور و کامیونت برای انتقال محموله های با تناژ زیر 4 تن مناسب هستند و محموله های مختلفی را بارگیری می نمایند.

 

ما برای باربری شهرکرد به ارومیه با خاور ، همه روزه انتقال محموله هایی مانند اثاثیه و لوازم خانه و همچنین کالاهای تجاری و صنعتی را انجام میدهیم.

 • خاور روباز – کامیونت روباز
 • خاور بغل بازشو – کامیونت بغل بازشو
 • خاور مسقف – کامیونت مسقف

باربری با خاور از شهرکرد به ارومیه را می توانید تنها با یک تماس تلفنی از طریق سامانه مشاوره آنی بار ثبت درخواست کنید . حمل و نقل تخصصی و ارزان قیمت با خدمات آنی بار تحت پوشش بهترین بیمه نامه می باشد.

باربری شهرکرد به ارومیه با خاور همه روزه و برای همه مقاصد و شهر های کشور در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 

باربری با کامیونت ایسوزو مسقف
باربری با کامیونت ایسوزو مسقف

 

باربری شهرکرد به اردبیل با بهترین نرخ کرایه و مشاوره رایگان انجام میشود . 

 

حمل اثاثیه از شهرکرد به ارومیه

یکی دیگر از خدمات تخصصی و حرفه ای آنی بار در باربری شهرکرد به ارومیه حمل و نقل اثاث منزل می باشد. اگر قصد اسباب کشی از شهرکرد به سایر شهر های کشور را دارید ، آنی بار آماده ارائه خدمات مورد نیازتان می باشد.

ما در باربری شهرکرد به ارومیه جدیدترین و ایمن ترین کامیونت های مسقف و روباز را برای حمل اثاث به ارومیه در اختیارتان قرار می دهیم.

کامیونت مسقف به دلیل داشتن اتاقک فلزی و محکم می تواند از اثاثتان در برابر آب خوردگی ، فشار باد ، برخورد شی خارجی و . . . محافظت کنید ؛ همچنین به دلیل فنربندی نرمی که دارند مانع از تکان های شدید و صدمه به بارتان می شود.

 

خدمات حمل اثاثیه و سایر خدمات باربری شهرکرد به ارومیه به صورت بالعکس نیز قابل انجام می باشد ، یعنی باربری از ارومیه به شهرکرد.  

 

باربری شهرکرد به شیراز برای ارسال همه نوع محموله آماده بارگیری محموله های شما می باشد. 

 

باربری از شهرکرد با بارنامه قانونی و دولتی

 

اصلی ترین دغدغه آنی بار ایجاد اطمینان خاطر به مشتری در امر حفظ امنیت و امانت بار در باربری شهرکرد به ارومیه مورد نظر می باشد. به همین دلیل با تنظیم بارنامه دولتی و قانونی تمامی اطلاعات مالی،راننده،فرستنده،گیرنده و ماشین را دریافت کرده و به طور قانونی در سایت  وزارت راه ثبت می کند.

 

تمامی اطلاعات راننده شامل مشخصات کارت ملی،کارت هوشمند،کارت سلامت،آدرس و شماره تلفن منزل و محل کار در آن قید می شود.

 

مشخصات مالی شامل پیش کرایه،مقدار کرایه باقی مانده،هزینه بیمه در آن قید می شود و این امر مانع از تغییر در مفاد قرار داد می شود.

 

با بارنامه دولتی و قانونی آنی بار باربری شهرکرد به ارومیه و سایر نقاط استان آذربایجان غربی را طبق ضوابط قانونی و دولتی انجام دهید.

 

برای حمل بار به شهرکرد از نقاط دیگر کشور نیز می توانید از خدمات آنی بار استفاده نمایید.

 

 

باربری شهرکرد برای ارومیه همراه با بیمه نامه معتبر

 

یکی دیگر از مواردی که شرکت به آن اهمیت بخصوص و ویژه می دهد و از اولویت های شرکت در باربری شهرکرد به ارومیه می باشد.

زیرا آنی بار با تجربه بیش از سی سال تمامی خطرات و حوادثی که می تواند باربری انواع کالا ،محموله و اثاث منزل را تهدید کند. شناسایی کرده است و برای مصون ماندن مشتریان از این خسارت های پیش بینی نشده بیمه نامه معتبری را تنظیم می کند.

 

در این بیمه نامه تمامی حوادث گنجانده شده و از آن موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تصادف،آتش سوزی،آب خوردگی،شکستگی و همچنین به حوادثی که مربوط به شرایط جوی و آب و هوایی می شود،اشاره کرد.

شرکت برای حمل تمامی بارها در باربری شهرکرد به ارومیه بیمه ی رایگان 100 میلیونی در نظر گرفته است و شما می توانید این میزان را معادل ارزش بار خود افزایش دهید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

باربری شهرکرد به اهواز برای ارسال محموله های مختلف آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است. 

 

استعلام کرایه حمل بار از شهرکرد به ارومیه و ثبت درخواست 

ارزان ترین نرخ کرایه های باربری را در شرکت آنی بار تجربه کنید ؛ شما می توانید همه روزه با کارشناسان ما تماس گرفته و نرخ کرایه را استعلام کنید و با سایر شرکت های باربری مقایسه کنید .

قیمت باربری از شهرکرد به ارومیه همچون سایر خدمات باربری با توجه به مسافت و فاصله بین مبدا و مقصد باربری ، نوع خودرو باربری ، ارزش بار و مقدار بیمه مورد نیاز ، شرایط آب و هوایی ، زمان و محل بارگیری و تخلیه و . . . .

جهت دریافت نرخ کرایه باربری شهرکرد به ارومیه و همچنین دریافت مشاوره رایگان و ثبت درخواست باربری با شماره 5 رقمی شرکت آنی بار تماس بگیرید.

 

حمل انواع بار و کالا با ارزانترین نرخ کرایه در باربری تهران به ارومیه توسط آنی بار 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع