anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

نرخ کرایه تریلی به بندرعباس از تهران

حمل و نقل بار و کالا با استفاده از تریلی برای بندرعباس دارای نرخ کرایه مختلفی است که بر اساس نوع بار و شرایط آن و نوع تریلی مورد استفاده دچار تغییرات خواهد شد . علاوه بر اینها ، نرخ کرایه ها بر اساس موارد دیگری نیز مشخص می شوند ، مواردی که برای حمل و نقل بارهای شما با تریلی موثر هستند در ادامه ارائه خواهند شد.

 

کرایه تریلی بندرعباس چقدر است ؟

 

 

شاید این سوال برای شما هم بوجود آمده باشد که نرخ کرایه برای حمل و نقل بار و کالا با تریلی ها چقدر است ؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کرد که تریلی ها دارای انواع مختلفی هستند و نرخ کرابه هر نوع از تریلی ها متفاوت می باشد. 

 

علاوه بر این ، نرخ کرایه تریلی بندرعباس مانند سایر تریلی ها وابستگی زیادی به شرایط متفاوت دارد که این موارد در هزینه های حمل و نقل موثر است .

 

ما برای کرایه تریلی ، موارد بسیار زیادی را مورد بررسی قرار می دهیم تا ارزان ترین تعرفه کرایه تریلی بندرعباس به شما عزیزان اعلام گردد. 

 

 

انواع تریلی های آنی بار برای بندرعباس

 

آنی بار به دلیل در اختیار داشتن گسترده ترین ناوگان باربری ، انواع تریلی را برای حمل و نقل بار و کالا به بندرعباس به شما ارائه می نماید.

 

حمل بار با تریلی در اسرع وقت با کمترین کرایه از همه مناطق کشور انجام خواهد شد و شما با در اختیار داشتن بهترین و کامل ترین بیمه نامه می توانید با ایمنی کامل محموله خود را حمل کنید .

 

 • حمل بار با تریلی کفی
 • حمل بار با تریلی بغلدار
 • حمل بار با تریلی ترانزیت چادری

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

   

  تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات باربری تریلی بندرعباس را می توانید از آنی بار بصورت همه روزه با بیمه نامه دریافت کنید و کمترین هزینه را بپردازید . آنی بار باربری سراسری ایران می باشد .

   

   

  حمل و نقل و باربری با انواع تریلی ها
  حمل و نقل و باربری با انواع تریلی ها

   

   

  موارد موثر در کرایه تریلی بندرعباس 

   

  همانطور که گفته شد ، برای باربری تریلی بندرعباس موارد موثری در نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل موثر هستند . این موارد در زیر بصورت کامل به شما عزیزان ارائه شده است :

   

   

  ۱- وضعیت آب و هوایی تاثیر بسیار زیادی در هزینه های حمل و نقل دارد . به عنوان مثال ، برای حمل و نقل بارهای مختلف به بندرعباس ، در تابستان که هوا به شدت در این منطقه گرم است و استهلاک خودروها بالا ، معمولا نرخ کرایه افزایش را تجربه میکند

   

  ۲-افزایش قیمت سوخت و لوازم یدکی 

   

  ۳-افزایش پایه کرایه توسط وزارت

   

  ۴-نوع خودروی مورد استفاده ؛ هر یک از خودروهای باربری دارای کرایه حمل متفاوتی هستند

   

  ۵-نوع بار و شرایط آن ؛ محموله ها معمولا به ۲ قسمت تقسیم میشوند . محموله های عادی و محموله های ترافیکی . نرخ کرایه محموله ترافیکی نسبت به عادی بسیار بیشتر است زیرا شرایط حمل آن متفاوت است 

   

  جهت استعلام کرایه تریلی بندرعباس با کارشناسان ما تماس بگیرید..

   

   

  جدول کرایه تریلی بندرعباس

   

  در ذیل ، نرخ کرایه باربری با تریلی به بندرعباس به تاریخ شهریور سال ۹۹ در اختیار شما قرار گرفته است . نرخ کرایه اعلامی مربوط به تاریخ گفته شده است و باید برای اطلاع از هزینه دقیق نرخ کرایه با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید

   

  کرایه تریلی کفی تهران به بندرعباس ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
  کرایه تریلی چادری تهران به بندرعباس ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان
  کرایه تریلی بغلدار تهران به بندرعباس ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

   

   

  برای حمل بار با تریلی کمرشکن به بندرعباس ، نرخ کرایه و هزینه مشخصی وجود ندارد 

   

  تعرفه باربری خاور  بندرعباس که توسط مجموعه آنی بار به شما عزیزان اعلام میشود شامل ۳۰ میلیون تومان بیمه نامه رایگان است . در صورتی که ارزش محموله شما بیش از این باشد ، میزان پوشش بیمه افزایش خواهد یافت .

   

  باربری تهران به بندرعباس با انواع تریلی با کمترین هزینه  

   

  باربری و حمل و نقل با تریلی کفی-min
  باربری و حمل و نقل با تریلی کفی

   

  استعلام نرخ کرایه تریلی بندرعباس

   

  برای استعلام نرخ کرایه باربری با تریلی برای بندرعباس ، میباست بصورت روزانه با شماره تلفن آنی بار در ارتباط باشید . مشاوران و کارشناسان ما با بررسی دقیق بار و محموله شما و انتخاب خودروی مناسب باربری ، نازلترین نرخ کرایه را که بر اساس موارد موثر در کرایه مشخص شده اند را به شما ارائه می نمایند .

   

  تعرفه کرایه اعلام شده توسط آنی بار تنها ۲۴ ساعت اعتبار دارد و پس از آن نرخ کرایه ممکن است دچار تغییراتی شود . کرایه انواع تریلی برای بندرعباس را می توانید از طریق تماس با شماره تلفن آنی بار استعلام کنید .

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  نرخ کرایه تریلی بندرعباس همراه با بیمه چقدر می شود ؟

   

  بیمه نامه از مهم ترین مواردی است که هنگام حمل و نقل بین شهری باید به آن توجه کرد ، زیرا در مسافت های زیاد ؛ احتمال وقوع حوادث ناگهانی و خسارت دیدن بار نیز بیشتر می شود .

   

   

  بیمه نامه معادل با ارزش بارتان تنظیم و ارائه می شود و به ازای هر ۱۰ میلیون پوشش بیمه ۳ هزار و ۵۰۰ تومان از شما اخذ می شود. 

   

   

  شرکت آنی بار برای حمل بار با تریلی به بندرعباس ۵۰ میلیون بیمه رایگان برای تمامی بارها در نظر گرفته است .

   

   

  بنابراین نرخ کرایه تریلی بندرعباس همراه با بیمه تغییر چندانی نمی کند .

   

  در صورت تمایل می توانید جهت استعلام کرایه تریلی بندرعباس همراه با بیمه نامه معادل با ارزش بارتان با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع