باربری اردبیل به سایر شهرستان ها

حمل بار از اردبیل به سراسر کشور 

 

شرکت آنی بار یکی از معتبرترین باربری های کشور می باشد که بیش از 35 سال است در این حوزه فعالیت می کند ، آنی بار انواع خدمات حمل و نقل و باربری اردبیل را در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار می دهد.

 

 

باربری اردبیل به تمام شهرستان های اطراف با انواع کامیون ها و تریلی ها و خاور ها انجام می شود. 

 

 

آنی بار تمامی خدمات باربری اردبیل را همراه با بیمه نامه معتبر ارائه می دهد ؛ اگر می خواهید بارتان در امنیت و ایمنی کامل به شهر مورد نظر ارسال شود ، آن را به آنی بار بسپارید.

 

 

خدمات باربری اردبیل به صورت دربستی می باشد و خرده باری پذیرفته نمی شود.

 

 

بارهایی همچون فرش،شیشه،برنج ،دام و طیور زنده و بارهایی که نیاز به ماشین کمپرسی و یخچال دار دارند بارگیری نمی شود.

 

در صورتی که قصد باربری اردبیل به شهرستان ها را دارید می توانید از طریق شماره باربری اردبیل با شرکت آنی بار تماس بگیرید ، شرکت در کمترین زمان ماشین مورد نظر را هماهنگ کرده و به محل بارگیری ارسال می کند . 

 

 

در صورت هر گونه سوال از طریق شماره باربری اردبیل با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

 

باربری در اردبیل
باربری در اردبیل

جدول نرخ کرایه های باربری از اردبیل

 

برای استعلام کمترین تعرفه و قیمت با شماره باربری اردبیل تماس بگیرید.آنی بار با صدور بیمه نامه معتبر با ارزان ترین قیمت این هزینه را به حداقل خود رسانده است و در عین حال باربری ایمن را برای مشتریان به وجود آورده است.

 

کرایه خاور کرایه کامیون تک کرایه کامیون جفت کرایه تریلی
باربری اردبیل به اردستان 3.100.000 4.550.000 4.900.000 6.050.000
باربری اردبیل به اصفهان 2.950.000 4.450.000 4.850.000 5.950.000
باربری اردبیل به ایلام 3.250.000 4.450.000 4.800.000 5.850.000
باربری اردبیل به تهران 1.800.000 3.400.000 3.950.000 5.800.000
باربری اردبیل به دماوند 2.150.000 3.500.000 4.300.000 5.900.000
باربری اردبیل به کاشان 2.650.000 4.150.000 4.600.000 5.800.000
باربری اردبیل به کرج 1.750.000 3.250.000 3.650.000 5.050.000
باربری اردبیل به گلپایگان 2.700.000 4.150.000 4.620.000 5.800.000
باربری اردبیل به مرز مهران 3.450.000 4.750.000 4.950.000 6.050.000

علاوه بر باربری اردبیل ، برای باربری رشت نیز می توانید از خدمات آنی بار با یک تماس تلفنی بهره مند شوید.

باربری از اردبیل با انواع کامیون ها

 

 

یکی از خدمات آنی بار ، باربری اردبیل با استفاده از انواع کامیون ها میباشد.  برای حمل انواع بار تا تناژ 15 تن می توانید از کامیون های آنی بار استفاده کنید ؛ با توجه به نوع بارتان و شرایط حمل آن یکی از کامیون های زیر در اختیارتان قرار می گیرد.

 

 • کامیون جفت دارای اتاق باری به طول 6.80 در 2.30 می باشد ؛ این کامیون توان حمل 15 تن بار را دارد و به نام کامیون بنز 10 چرخ نیز شناخته می شود.
 • کامیون تک دارای اتاق باری به طول 5.80 و عرض 2.20 می باشد ، این کامیون توان حمل 10 تن بار را از باربری اردبیل دارد و به کامیون بنز 6 چرخ نیز معروف می باشد.
 • کامیون 911 نسبت به دو کامیون دیگر کمیاب تر می باشد ؛ این کامیون با داشتن اتاق باری به طول 4.80 و عرض 2.10 توان حمل حداکثر 5.5 تن بار را دارد. 

 

باربری اردبیل با انواع کامیون ها بصورت همه روزه انجام میشود و انواع کالا و محموله های شما با کمترین هزینه به نقاط مختلف کشور ارسال میشوند. 

علاوه بر این ، جهت باربری اردبیل برای حمل اثاث و لوازم منزل می توانید از انواع کامیونت های مسقف و روباز استفاده کنید.

 

 • کامیونت مسقف دارای اتاق باری به طول 2 متر در 5 می باشد ، این کامیونت توان حمل 3 تن بار را در باربری اردبیل دارد .
 • کامیونت روباز دارای اتاق باری به طول 4 متر و عرض 2 متر می باشد ، این کامیونت توان حمل 4 تن بار را دارد. 

 

باربری اردبیل آنی بار امکان انتقال محموله های مختلف در اسرع وقت و با کمترین هزینه را برای شما فراهم می نماید تا بهترین تجربه خدمات باربری را داشته باشید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

شماره باربری اردبیل  

 

علاوه بر باربری اردبیل ، همه روزه برای باربری مشهد نیز آنی بار بهترین و ارزانترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد .

حمل و نقل بارهای سنگین از اردبیل با انواع تریلی

 

 

یکی دیگر از خودرو هایی که می توانید جهت باربری اردبیل به سایر شهر ها استفاده کنید ، تریلی ها می باشند ، تریلی ها توان باربری بالایی دارند و برای حمل بار های سنگین و فوق سنگین مناسب می باشند.

 

 

تریلی ها با توجه به نوع اتاق بارشان و توان حمل و نقل دارای مدل های مختلفی برای باربری اردبیل هستند ؛

 

 • تریلی کفی دارای کفی کاملا صاف و بدون دیواره به طول 13 متر می باشد که برای حمل دستگاه ، خودرو های سنگین ، کانکس ، سنگ ، کیسه های جامبو و . . . از باربری اردبیل به سایر شهرها مناسب می باشد.
 • تریلی چادری دارای اتاقکی مسقف با پارچه برزنتی می باشد ، این تریلی می تواند از بارتان در برابر آب خوردگی ، فشار بار و . . .هنگام باربری اردبیل محافظت کند ، برای حمل کالاهای تجاری مناسب می باشد.
 • تریلی بغلدار دارای کفی به طول 13 متر با دیواره های حدوداََ 1 متری می باشد و برای حمل انواع بار از جمله بارهای فله ای مناسب می باشد.
 • تریلی کمرشکن دارای کفی متغییر از 8 متر تا 18 متر می باشد ، برای حمل محموله های ترافیکی از باربری اردبیل از این تریلی استفاده می شود.    

 

اگر در تشخیص نوع ماشین برای باربری اردبیل دچار سردرگمی شده اید می توانید از طریق شماره باربری اردبیل با کارشناسان متخصص ما در تماس باشید.

 

کارشناسان آنی بار با دریافت وزن و حجم بار ، مشخصات ظاهری ، نوع و جنس بار نوع ماشین را به شما پیشنهاد خواهند داد. آنی بار برای حمل انواع بار در باربری تریلی اردبیل تا 100 میلیون تومان بیمه رایگان در اختیارتان قرار میدهد. 

 

باربری از اردبیل با انواع تریلی های آنی بار
باربری از اردبیل با انواع تریلی های آنی بار

حمل بار به اردبیل بصورت همه روزه و ارزان با بهترین و کاملترین بیمه از همه نقاط کشور 

 

 

باربری از اردبیل با شرکت معتبر آنی بار

 

 

انتخاب شرکت باربری اردبیل مطمئن ،حرفه ای ،مسئولیت پذیر و با نظم کاری بالا کاری دشوار می باشد. آنی بار با بیش از سی و پنج سال سابقه در این زمینه تخصص خود را به مشتریان اثبات کرده و رضایت صد در صدی آنها را نیز کسب نموده است.

 

 

برای باربری اردبیل با شرکت معتبر و قانونی آنی بار همراه باشید. آنی بار با ثبت بارنامه برای تمامی بارها و خدمات خود فرآیند حمل بار امنی را برای مشتریان به وجود آورده است.

 

 

شرکت با بیش از سی سال سابقه کاری در این زمینه با تمامی تهدید ها و مشکلات احتمالی در این زمینه آشنا می باشد.

 

 

آنی بار ، باربری اردبیل به تمامی شهرستان ها را برای مشتریان به خاطره ای دلچسب و بدون کمترین استرسی تبدیل کرده است.

 

 

آنی بار با استخدام کارکنان متعهد و متخصص و خبره در پاسخگویی و ارائه مشاوره درست و هدفمند، دقت در امر حمل و نقل و جا به جایی توسط کارگران و رانندگان آنی بار به دنبال ارائه باربری اردبیل با بالاترین کیفیت می باشد.

 

 

آنی بار برای حمل بار ایمن و بی دردسر و قانونی از باربری اردبیل به تمامی شهرها به مناطق مختلف بارنامه دولتی و قانونی صادر می کند. 

 

بهترین خدمات باربری را می توانید تنها از طریق شماره باربری اردبیل در اختیار داشته باشید .

باربری تهران به اردبیل بصورت تخصصی و ارزان با آنی بار همراه با بیمه کامل

 

باربری از اردبیل همراه با بارنامه دولتی 

 

 

صدور بارنامه در یک شرکت حمل و نقل از امتیازات ویژه و منحصر به فرد آن می باشد. بارنامه نشان دهنده اهمیت حفظ امانت و امنیت بار مشتری توسط شرکت می باشد ، در باربری اردبیل آنی بار نیز برای ارسال انواع بار بارنامه دولتی ثبت و صادر می شود و توسط راننده به مقصد حمل خواهد شد و به مشتری تحویل داده خواهد شد.

 

 

در بارنامه تمام اطلاعات مربوط به بار از جمله نوع ، جنس ، وزن و حجم بار ، میزان پوشش بیمه ، نوع ماشین ، راننده هزینه باربری اردبیل و سایر اطلاعات تکمیلی در آن درج می شود.

 

 

تمامی شرکت های باربری اردبیل قادر به صدور بارنامه نمی باشند و به همین دلیل ممکن است قیمتی کمتر از شرکت هایی که این قابلیت و امتیاز را دارند ،هزینه اعلام کنند.

 

 

در صورتی که صدور بارنامه در باربری اردبیل به سایر شهرستان ها امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

 

 

هنگام صدور بارنامه تمامی اطلاعات راننده از جمله شماره ملی ، شماره تلفن ، مشخصات ماشین ، مجوز های راننده همگی در سیستم وزارت راه ثبت می شود و در این صورت حوادث همچون سرقت و یا مفقود بار وجود نخواهد داشت بنابراین در هنگام انتخاب شرکت باربری اردبیل دقت کافی و لازم را داشته باشید.

 

باربری ارومیه نیز بصورت همه روزه توسط تیم متخصص آنی بار به شما عزیزان ارائه می شود تا انواع بار و کالا را در کمترین زمان ممکن با بهترین و بالاترین ایمنی منتقل نمایید .

 

 

حمل بار از اردبیل همراه با بارنامه
حمل بار از اردبیل همراه با بارنامه

 

باربری از اردبیل توسط پرسنل مجرب آنی بار

 

 

ارسال بار از باربری اردبیل به سراسر کشور با کادر خبره و مجرب آنی بار

 

 

شرکت آنی بار حمل اثاث منزل از اردبیل به سایر شهر ها را بدون آسیب و صدمه به صورت مطمئن و ایمن انجام می دهد.

 

ارسال اسباب و اثاثیه منزل از باربری اردبیل به تمامی شهرستان ها همراه با رانندگان حرفه ای و متخصص حمل بار و اثاث

 

برای باربری اردبیل ، آنی بار همه روزه بهترین و ارزانترین تعرفه های باربری را ارائه خواهد نمود . ما تخصصی ترین و حرفه ای ترین رانندگان را در اختیار داریم ، از طریق شماره باربری اردبیل با ما در ارتباط باشید.

علاوه بر باربری اردبیل ، برای باربری اصفهان نیز ما بهترین و ارزانترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهیم . 

 

باربری از اردبیل همراه با بیمه نامه باربری معتبر

 

 

شرکت آنی بار تمامی خدمات باربری اردبیل را تحت پوشش بیمه نامه معتبر ثبت می کند.بر اساس تجربه بیش از سی سال آنی بار حوادثی وجود دارد که فرآیند باربری اردبیل و یا هر شهر دیگه ای را تهدید می کند .

 

 

این موارد از جمله تصادف،آتش سوزی ، شکستگی ، شرایط جوی و آب و هوایی می باشد . بنابراین بهتر است که شما بار خود را بیمه کنید ، ارائه بیمه به مشتری با هزینه ای ناچیز انجام خواهد شد. 

 

 

ارائه بیمه رایگان تا سقف  100 میلیون تومان برای حمل انواع بارهای سبک و سنگین در باربری اردبیل ، البته شما می توانید سطح پوشش بیمه را تا ارزش کامل بارتان افزایش دهید.

 

باربری اردبیل آنی بار بهترین و کاملترین ایمنی را برای شما محموله های شما در نظر گرفته است. با شماره باربری اردبیل در تماس باشید .

 

باربری-با-بیمه
باربری-با-بیمه

ارائه مشاوره رایگان جهت باربری از اردبیل 

 

 

در صورت هر گونه سوال و مشاوره در ارتباط با انتخاب نوع ماشین ، هزینه باربری اردبیل به سایر شهرها و استان ها ، میزان پوشش بیمه و . . . با شماره باربری اردبیل ( 57669-021 ) تماس گرفته و از مشاوره رایگان آنی بار استفاده کنید. 

 

 

به این نکته توجه کنید که وزن و حجم بار را دقیق و درست به کارشناسان اعلام کنید ؛ زیرا عوامل ذکر شده بر اساس آن انتخاب می شود.

 

 

کارشناسان ما در انتخاب خودرو باربری مناسب ، حذف هزینه های اضافی ، دریافت خدمات بسته بندی برای باربری اردبیل و . . .شما را راهنمایی می کنند.

 

 

باربری اردبیل با مشاوره تخصصی سبب ارائه خدماتی بی نظیر خواهد شد . با کارشناسان ما در ارتباط باشید . 

 

ثبت درخواست باربری از اردبیل

 

 

برای ثبت و یا رزرو سفارش در باربری اردبیل به شهر مورد نظرتان در هر نقطه از کشور می توانید چند روز زودتر اقدام کنید و از حمل بار در زمان مقرر شده در مقصد مطمئن باشید.

 

 

شرکت با امکان رزرو حمل بار از باربری اردبیل به سایر شهرستان ها دغدغه مشتریان را به زمان بارگیری از بین برده است.

 

شما می توانید از چندین روز قبل از زمان باربری با تماس با شماره باربری اردبیل ، خدمات مورد نظرتان را رزرو کنید اما نرخ کرایه دقیق در روز باربری مشخص می شود.

ارسال بار از اردبیل به سایر شهرستان ها
ارسال بار از اردبیل به سایر شهرستان ها

باربری اردبیل همراه با خدمات ویژه آنی بار

 

 

شرکت آنی بار خدمات ویژه و خاصی را در زمان باربری اردبیل در اختیارتان قرار می دهد که سبب می شود شما باربری بدون استرس و بی دردسری را تجربه کنید ؛ برخی از این خدمات عبارتند از :

 

 • باربری اردبیل توسط رانندگان خبره و حرفه ای آنی بار
 • تمامی رانندگان دارای کارت سلامت و انواع مجوز های باربری می باشند
 • پیگیری بلافاصله پس از ثبت و یا رزرو سفارش توسط پرسنل آنی بار
 • ارسال بارهای ترافیکی با اخذ مجوز های قانونی در باربری اردبیل 
 • ارائه بارنامه و بیمه نامه برای باربری اردبیل به سراسر کشور 
 • حمل هر نو بار با انواع خودرو های باربری آنی بار 
 • ارائه خدمات اسباب کشی از باربری اردبیل همراه با بسته بندی و حمل توسط کارگران آنی بار  

 

 

باربری تبریز بصورت تخصصی و حرفه ای با کمترین هزینه 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

شماره باربری اردبیل

 

ارزانترین نرخ کرایه باربری از اردبیل

 

 

باربری اردبیل با ارزان ترین و مناسب ترین نرخ کرایه را از شماره باربری اردبیل استعلام بگیرید .

 

 

آنی بار با در نظر گرفتن عواملی همچون نوع ماشین ، مسافت بین دو شهر ، زمان و مکان بارگیری و تخلیه و همچنین میزان بیمه و . . . نرخ کرایه باربری اردبیل را به مشتری اعلام می کنند .

 

توجه داشته باشید کرایه باربری اردبیل، به قیمت روز محاسبه می شود ، جهت اطلاع از کرایه با شماره باربری اردبیل 57669-021 تماس بگیرید.

 

علاوه بر ارائه خدمات باربری اردبیل به سایر نقاط کشور ، مجموعه آنی بار همه روزه از همه نقاط کشور امکان انتقال بار و کالا به سایر شهر ها را فراهم نموده است . اما یکی از برجسته ترین خدمات آنی بار ، باربری کرمانشاه است که در غرب کشور بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه به شما عزیزان ارائه میشود . با شماره باربری اردبیل در تماس باشید تا بهترین خدمات را تجربه کنید . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع