باربری بیجار به شهرستان ها

در مقاله زیر لیست باربری های بیجار جهت حمل بارهای تجاری و صنعتی و بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در بیجار در اختیارتان قرار داده شده است. شماره تلفن باربری بیجار 57669-021 می باشد . برای استعلام هزینه باربری در بیجار ، دریافت مشاوره رایگان و ثبت درخواست حمل بار از بیجار به تهران یا سایر شهر ها می توانید با این شماره تماس بگیرید.

حمل بار از بیجار به سایر شهرها

 

شرکت های حمل و نقل متعددی ، خدمات باربری بیجار را ارائه می دهد . خدمات باربری در بیجار شامل حمل بار از بیجار به سایر شهرها و استان ها ( حمل و نقل بین شهری ) و حمل بار از بیجار به سایر شهرهای استان مازندران ( حمل و نقل درون شهری ) می شود.

آنی بار یکی از باربری های فعال در بیجار می باشد که خدمات حمل و نقل بین شهری در باربری بیجار را به شما ارائه می دهد.

خدمات آنی بار در بیجار شامل :

 • حمل اثاثیه و اسباب کشی
 • حمل بارهای سنگین با تریلی 18 چرخ
 • حمل بار با کامیون 10 تن و 15 تن و 911
 • باربری با کامیونت های ایسوزو ، کاویان ، بادسان و…
 • بارگیری و تخلیه بار توسط کارگران ماهر
 • بسته بندی اثاثیه منزل 
 • حمل محموله های ترافیکی با کمرشکن و بوژی

ارزانترین نرخ کرایه باربری بیجار را می توانید از شماره 57669-021 استعلام بگیرید ، برای اطمینان خاطر می توانید کرایه اعلام شده توسط کارشناسان ما را با سایر شرکت های باربری مقایسه کنید.

آنی بار یکی از قدیمی ترین و با تجربه ترین شرکت های باربری در ایران می باشد که حدود 35 سال است ،خدمات باربری بین شهری در تمام استان ها و شهرها را به مردم عزیز ارائه می دهد.

تمامی بار ها و کالا هایی که توسط شرکت ما از شهر بیجار به مقصد مورد نظرتان حمل می شوند ، تحت پوشش بیمه نامه کامل قرار می گیرند و در صورت پیش آمد خسارات و آسیب دیدگی بارتان ، تمامی ضرر و زیان توسط شرکت بیمه گذار ( بیمه ایران ) جبران می شود.

شما می توانید برای حمل انواع بار و کالا اعم از ؛ آهن آلات ، لوازم و مصالح ساختمانی ، مواد غذایی ، مواد اولیه صنایع ، دستگاه های صنعتی و… با شماره باربری بیجار تماس گرفته و در کوتاه ترین زمان خودرو باربری مناسب را دریافت کنید.

حمل بار از بیجار به شهرستان ها
حمل بار از بیجار به شهرستان ها

باربری بیجار به تهران با کمترین هزینه

 

یکی از مهمترین خدمات باربری بیجار آنی بار امکان انتقال محموله های مختلف از بیجار به تهران است که در اسرع وقت و با کمترین هزینه انجام میشود. تیم متخصص آنی بار برای انتقال محموله های سبک و سنگین به صورت همه روزه سرویس های باربری به مقصد تهران را در اختیار شما قرار میدهد که شامل انواع خودروهای باری است . 

از آنجایی که تهران قلب صنعت و خدمات کشور است امکان ارسال ارسال محموله ها از بیجار به تهران برای همه نقاط این استان از جمله اسلامشهر ، رباط کریم ، ورامین ، پرند ، قلعه حسن خان ، رودهن و . . . فراهم است.

علاوه بر حمل بار از بیجار به تهران ، باربری تهران به بیجار نیز بصورت همه روزه انجام می شود و با کمترین هزینه محموله های شما به همه نقاط بیجار حمل می شوند . باربری بیجار به صورت مستمر و همه روزه باربری برای تهران را انجام خواهد داد.

 

برای باربری بیجار به شهرستان ، بیمه نامه کامل در نظر گرفته شده است که امکان ارسال محموله ها با ایمنی کامل را فراهم می نماید.

حمل انواع بار و کالا از بیجار به سراسر کشور 

 

مهمترین ویژگی آنی بار برای خدمات باربری بیجار را می توان امکان ارسال انواع محموله و کالا نام برد. تیم متخصص آنی بار با در اختیار داشتن انواع خودروهای باربری و مجوز های کامل برای انتقال محموله های عادی و محموله های ترافیکی بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد.

 

برای خدمات باربری بیجار طیف وسیعی از محموله ها قابل ارسال هستند که برخی از آنها به صورت زیر می باشند: 

 

 • حمل و نقل محموله های غول آسا و بزرگ 
 • انتقال مواد غذایی و خوراکی
 • حمل و نقل کالاهای تجاری و تولیدات کارخانجات
 • ارسال دستگاه های خطر تولید 
 • حمل ماشین آلات صنعتی 
 • انتقال دستگاه ها و ماشین آلات راهسازی و ساختمانی
 • ارسال مصالح ساختمانی 
 • حمل اثاثیه و لوازم خانه

از آنجایی که آنی بار تجربه بیش از 35 سال در زمینه باربری بین شهری دارد می توان به جرئت اعلام نمود که هیچ گونه محموله ای که توسط آنی بار قابل حمل نباشند وجود ندارد. البته محموله هایی که از نظر قانونی ممنوعیت بارگیری دارند و یا نیاز به مجوز های خاص دارند ( مانند پتروشیمی ) از این خدمات بیرون هستند.

حمل انواع بار و کالا از بیجار
حمل انواع بار و کالا از بیجار

حمل بار و کالا در باربری کردستان با انواع خودرو های باربری در آنی بار

باربری از بیجار به همه شهرستان ها با انواع کامیون

 

 

آنی بار در باربری بیجار به سایر شهرستان ها انواع کامیون را در نظر گرفته است. شما می توانید برای ارسال بارهایی با وزن و حجم متوسط و حداکثر 15 تن از انواع کامیون و خاور استفاده کنید.

 

باربری بیجار با کامیون تک (۱۰ تنی )

 

کامیون تک دارای اتاق باری به طول 5 متر و 80 سانتی متر و عرض 2 متر و 20 سانتی متر می باشد. این کامیون توان حمل 10 تن بار را دارد و به این نام نیز معروف می باشد . برای باربری بیجار ، همه روزه تعداد زیادی کامیون تک آماده بارگیری محموله های شما هستند.

 

حمل بار از بیجار با کامیون جفت ( 15 تنی )

 

برای باربری بیجار ، کامیون جفت نیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع کامیون دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر و 30 سانتی متر در 6 متر و 80 سانتی متر می باشد  و توان حمل 15 تن بار دارد.

به عنوان مثال برای حمل آهن آلات 6 متری نظیر لوله ، بهتر است از کامیون جفت ( کامیون 15 تن ) استفاده نمایید . در صورتی که از کامیون 10 تن ( تک ) استفاده نمایید ، امکان بسته شدن درب انتهای کامیون وجود ندارد و مشکلاتی بوجود خواهد آورد.

 

باربری بیجار با کامیون 911  ( 5/5 تنی ) 

 

کامیون 911 یکی دیگر از انواع کامیون ها می باشد که دارای ابعاد کوچک تر و توان باربری کمتری می باشد و برای باربری بیجار مورد استفاده قرار میگیرد ؛ این کامیون دارای اتاق بار 5 متری می باشد که توان حمل بار تا 5/5 تن را دارد. در واقع این کامیون توانی مابین کامیونت ها و کامیون تک دارد و برای حمل بسیاری از بارها مناسب است.

یکی از مهمترین ویژگی های باربری بیجار آنی بار امکان حمل بار به بیجار از همه شهر ها و شهرستان های کشور است . انواع کامیون برای این امر در اختیار شما قرار میگیرد .  

باربری با کامیون تک و جفت در سراسر کشور
باربری با کامیون تک و جفت

علاوه بر باربری بیجار ، خدمات باربری سنندج نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام می شود و امکان انتقال محموله ها با کمترین هزینه فراهم است . 

 

باربری با انواع تریلی از بیجار به شهرستان

 

در باربری بیجار به سایر شهرستان ها می توانید برای بارهایی که حجم و وزن آن ها بالاتر از توان کامیون ها باشند از انواع تریلی های کفی ، کمرشکن ، بغلدار و تریلی چادری (ترانزیت) استفاده کنید. تریلی ها می حمل  24 تن را تحمل کنند .

در صورتی که بار شما ترافیکی باشد می توانید با اخذ مجوز پروانه صدور بار خود را از باربری بیجار به سایر شهرستان ها ارسال کنید.

 

باربری بیجار با تریلی کفی

 

برای حمل و نقل بسیاری از انواع محموله ها و کالاها در باربری بیجار استفاده از تریلی کفی یک گزینه بسیار مناسب است . تریلی کفی و تریلی بغلدار برای حمل محموله هایی مانند کیسه  جامبو ، آهن آلات ، ضایعات آهن ، لوله و میلگرد ، دستگاه های صنعتی و خط تولید و . . . . مورد استفاده قرار می گیرند. 

 

باربری بیجار با تریلی ترانزیت چادری

 

در باربری بیجار به شهرستان ها در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری و بسته بندی شده یا محموله ای حساس باشد ، تریلی ترانزیت چادری گزینه بسیار خوبی برای حمل اینگونه بارها می باشد . تریلی چادری به دلیل قابلیت پلمپ در گمرک بارهای صادراتی و تجاری حساس نیز با این تریلی جابجا می شوند.  باربری بیجار با تریلی چادری برای حمل بار تا 24 تن انجام میشود.

حمل بار برون شهری با تریلی
حمل بار برون شهری با تریلی

باربری با انواع کامیونت از بیجار 

 

کامیونت ها یکی دیگر از خودرو هایی هستند که می توانید جهت باربری بیجار به شهرستان ها سفارش دهید.  کامیونت ها با توجه به اتاق بارشان به سه دسته تقسیم می شوند و هر یک برای حمل بارهای خاصی در باربری بیجار مورد استاده قرار می گیرند ؛

 

 • کامیونت مسقف دارای اتاقکی سرپوشیده به طول 5 متر ، عرض 2 متر و ارتفاع 2 و نیم متر می باشد ؛ از این کامیونت می توانید برای حمل بارهای حساس ، اثاثیه منزل و . . . استفاده کنید.
 • کامیونت روباز دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر در 4 متر می باشد ، این کامیونت توان حمل 4 تن بار را دارد و برای حمل انواع بار مناسب می باشد. باربری بیجار با کامیونت روباز ایسوزو در اسرع وقت با کمترین کرایه انجام خواهد شد.
 • کامیونت بغل بازشو دارای اتاق باری همچوت کامیونت روباز می باشد با این تفاوت که از بغل هم درب دارد و امکان بارگیری و تخلیه بار را فراهم می شود ، برای حمل بارهای پالتی می توانید از این کامیونت استفاده کنید.

 

خدمات باربری ایسوزو بیجار بصورت همه روزه در اسرع وقت همراه با بهترین بیمه نامه انجام میشود. ما در کمترین زمان محموله های شما را بارگیری و منتقل خواهیم نمود. برای انتخاب خودرو باربری و دریافت خدمات کارشناسی با شماره باربری بیجار تماس بگیرید.

حمل بار با کامیونت مسقف بین شهری
حمل بار با کامیونت مسقف بین شهری

علاوه بر باربری بیجار به شهرستان ، به صورت همه روزه باربری سقز به شهرستان نیز توسط تیم آنی بار انجام خواهد شد . 

 

باربری بیجار همراه با بیمه نامه معتبر و رایگان

 

باربری بیجار به شهرستان ها با بیمه ی رایگان 100 میلیون تومانی انجام میشود و ایمنی کامل برای شما فراهم میشود .  آنی بار در حمل بار از باربری بیجار به سایر شهرستان ها بیمه نامه معتبر که تمامی حوادث را تحت پوشش قرار می دهد استفاده می کند.

این بیمه نامه بر اساس تجربه بیش از سی سال آنی بار تنظیم شده است و تمام تهدیدی ها در فرآیند باربری شناخته شده و همه ی آنها در این بیمه نامه لحاظ شده است.

از جمله حوادث هنگام باربری بیجار با سایر شهرها می توان به مواردی همچون آتش سوزی،تصادف،آب خوردگی،شکستگی ، آسیب و سایر عوامل طبیعی و غیر طبیعی اشاره کرد.

این بیمه نامه متناسب با ارزش بار تنظیم می شود.

تخفیف ویژه آنی بار در باربری بیجار ارائه 100 میلیون بیمه نامه رایگان می باشد .

یکی از مهمترین موارد هنگام باربری بین شهری داشتن پوشش بیمه می باشد ؛ بیمه نامه شامل حمل تمامی بارها تجاری ، صنعتی ، اثاث منزل  و . . . با انواع خودرو های باربری مش شود.

 

علاوه بر باربری بیجار ، باربری بانه و باربری مریوان از دیگر خدمات آنی بار می باشند که همراه با بیمه نامه معتبر به شما ارائه می شود. 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

شماره باربری بیجار برای دریافت مشاوره

 

یکی از ویژگی های آنی بار نسبت به سایر شرکت های حمل و نقل بار ، ارائه مشاوره تخصصی می باشد. مشاوره تخصصی باربری بیجار امکان ارسال سریع و ارزان و تخصصی محموله های شما را فراهم می نماید.

شرکت آنی بار با ارائه خدمات باربری آنلاین در اسرع وقت امکان انتقال کالاهای شما با مناسب ترین نوع خودروی باربری و همچنین ارزانترین قیمت را برای شما  فراهم می نماید . مشاوره تخصصی مجموعه آنی بار امکان ارسال محموله ها با کمترین قیمت و بالاترین ایمنی را فراهم می نماید که این ویژگی سبب شده است بسیاری از هموطنان تمایل به همکاری با تیم متخصص انی بار داشته باشند.

جهت دریافت خدمات مورد نظر از طریق شماره باربری بیجار = 57669-021 ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع