حمل بار به شهرکرد با ارزانترین قیمت | باربری تهران به شهرکرد

باربری به شهرکرد با کمترین نرخ کرایه آنی بار

یکی از خدماتی که شرکت آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید حمل بار به شهرکرد است . خدمات حمل بار به شهرکرد به معنی فراهم نمودن امکانات برای انتقال محموله ها و کالاهای مختلف تمام شهرستان به شهرکرد و سایر شهر های استان چهارمحال و بختیاری می باشد.

برای حمل بار به شهرکرد می توانید از طریق آنی بار با انواع کامیون ، تریلی ، خاور و نیسان وانت محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی خود را با ارزانترین تعرفه ها بارگیری و منتقل نمایید. ما به صورت تخصصی و همه روزه با پوشش بهترین بیمه نامه امکان انتقال کالا به شهرکرد را تحت بهترین بیمه نامه برای شما فراهم می نماییم.

 

حمل بار به شهرکرد یکی از  تخصص های آنی بار است و از همه شهر های کشور امکان انتقال بار و کالا برای شما فراهم خواهد بود . علاوه بر حمل بار به شهرکرد ، خدمات حمل بار به یاسوج یا سایر شهر های غرب کشور نیز فراهم خواهد بود . تنها کافیست با شماره های آنی بار در تماس باشید. 

اسنپ بار شهرکرد ارائه دهنده خدمات باربری در تمام نقاط شهرکرد می باشد. 

حمل بار به شهرکرد
حمل بار به شهرکرد

حمل بار به شهرکرد از تمام نقاط کشور

برای حمل بار به شهرکرد ، آنی بار خدمات حمل و نقل را از تمام نقاط کشور به شما ارائه می نماید. دارسال بار از تمامی شهرستان ها به شهرکرد با کمترین کرایه انجام می شود.

حمل بار به شهرکرد از تمامی استان ها با نازلترین نرخ کرایه به صورت همه روزه و همراه با بیمه نامه معتبر ارائه میشود. 

خدمات آنی بار به صورت سراسر در کل کشور در اختیار شما قرار می گیرد.

برای حمل بار به شهرکرد ، آنی بار از همه شهر ها و استان های کشور انواع خودروی باری را در اختیار شما قرار میدهد  و این خدمات سراسری سبب شده است که روزه حجم زیادی از انواع بار و کالا ها توسط آنی بار منتقل شوند.

با استفاده از خدمات اسنپ بار شهرکرد می توانید انوا بار و کالا را از سراسر کشور به شهرکرد ارسال کنید.  

بیمه نامه رایگان مخصوص باربری به شهرکرد

آنی بار بهترین و حرفه ای ترین بیمه نامه صنعت حمل و نقل را برای حمل بار به شهرکرد به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

صاحبین گرامی بار می توانند بر اساس میزان ارزش بار خود ، بیمه نامه با پوشش کامل را سفارش دهند. استفاده از بیمه نامه باربری برای جبران خسارات احتمالی بسیار مهم و لازم می باشد.

خساراتی نظیر آتش سوزی  ، تصادفات ، شکستگی ، سرقت و . . . . تحت پوشش کامل بیمه حمل بار به شهرکرد می باشند. آنی بار تا سقف 100 میلیون تومان خدمات حمل بار به شهرکرد را به صورت رایگان بیمه می نماید.

برای حمل بار به شهرکرد ، ما همه نوع محموله های شما را تحت پوشش بهترین بیمه نامه ( بیمه قانون تجارت ایران ) قرار میدهیم که برای جبران همه نوع خسارات بهترین مورد است . 

 

حمل انواع بار و کالا از باربری شهرکرد به سایر شهرها همراه با 200 میلیون بیمه رایگان 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل بار به شهرکرد با انواع کامیون

شهرکرد و دیگر شهرهای استان چهارمحال و بختیاری هر روز بیشترین حجم کالا را برای بارگیری از شهرک های صنعتی دارند. شرکت آنی بار و مشاورین در طول شبانه روز از طریق کامیونهای خاور 10چرخ و 10 تن همچنین انواع تریلی کفی … لبه دار … تریلی بغلدار … و کانتینر چادری تمامی کالا های شما مشتریان گرامی را حمل می کند و خدمات حمل بار به شهرکرد را با کمترین هزینه انجام خواهد داد.

آنی بار برای حمل بار به شهرکرد ، انواع کامیون تک ، کامیون جفت و کامیون 911 را در اختیار شما قرار می دهد. استفاده از کامیون مناسب برای حمل بارهای سبک و سنگین ، سبب کاهش هزینه باربری نیز خواهد شد.

حمل بار به شهرکرد با کامیون 10 تن ( تک)

در خدمات حمل بار به شهرکرد ، برای حمل و نقل انواع بار و کالا می توانیم از کامیون 10 تن استفاده نماییم . این کامیون بصورت همه روزه برای حمل بار به شهرکرد مورد استفاده قرار می گیرد . این کامیون معمولا برای انتقال بارهای تجاری و صنعتی از شهر ها و شهرستان ها برای شهرکرد در اختیار شما قرار می گیرد.

 • طول اتاق بار = 5 متر و 80 
 • عرض اتاق بار = 2 متر و 10 سانت
 • توان حمل بار = 10 تن 

برای حمل بار به شهرکرد با کامیون 10 تن ، از همه نقاط کشور میبتوانید خدمات مورد نیاز خود را درخواست نمایید . 

حمل بار به شهرکرد با کامیون جفت (15تن)

برای حمل بار به شهرکرد و انتقال انواع بار و کالا می توانید از کامیون 15 تن یا جفت استفاده کنید . این کامیون توان حمل بار بیشتر و اتاق بزرگتری نسبت به کامیون تک دارد و برای حمل بارهای سنگین بسیار مناسب است.

 • طول اتاق بار = 6 متر و 80 
 • عرض اتاق بار = 2 متر و 30 سانت
 • توان حمل بار = 15 تن 

علاوه بر کامیون تک و جفت از کامیون 911 نیز برای حمل بار به شهرکرد استفاده می شود ؛ کامیون 911 توان حمل کمتری نسبت به دو کامیون دیگر دارد و همچنین کمیاب تر نیز می باشد.

انواع کامیون تک و جفت و 911 را با مناسب ترین هزینه از اسنپ بار شهرکرد دریافت کنید . 

باربری کامیون
باربری کامیون

علاوه بر حمل بار به شهرکرد ، حمل بار به اصفهان در کمترین زمان ممکن بصورت همه روزه و تخصصی و با انواع کامیون و تریلی انجام خواهد شد. 

حمل بار با تریلی به شهرکرد

برای حمل بار به شهرکرد ، همه روزه انواع تریلی ها با کمترین تعرفه در اختیار شما قرار میگیرند . تریلی های آنی بار در انواع مختلف و مناسب برای حمل بار های متنوع می باشد و امکان انتقال محموله های مختلف را برای شما فراهم می نمایند.

حمل بار به شهرکرد با تریلی ها برای حمل بار های حدود 23 تن مناسب می باشند. در صورتی که حجم یا وزن بار بیشتر باشد ، از نوع خاصی از تریلی ها به نام کمرشکن استفاده می گردد.

حمل بار به شهرکرد با تریلی کفی

برای حمل و نقل بسیاری از انواع محموله ها و کالاها استفاده از تریلی کفی یک گزینه بسیار مناسب است . تریلی کفی و تریلی بغلدار برای حمل بار به شهرکرد تا 23-24 تن را دارند و برای حمل محموله هایی مانند کیسه  جامبو ، آهن آلات ، ضایعات آهن ، لوله و میلگرد ، دستگاه های صنعتی و خط تولید و . . . . مورد استفاده قرار میگیرند. 

 • طول کفی تریلی = از 12 متر تا 13 متر 60 سانت 
 • عرض تریلی کفی = 2/5 متر 
 • توان حمل بار استاندارد = 23-24 تن 

حمل بار به شهرکرد با تریلی ترانزیت چادری

برای باربری به شهرکرد  در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری و بسته بندی شده یا محموله ای حساس باشد ، تریلی ترانزیت چادری گزینه بسیار خوبی برای حمل اینگونه بارها می باشد . تریلی چادری برای حمل بار تا تناژ 23-24 تن مورد استفاده قرار میگیرد و به دلیل قابلیت پلمپ در گمرک بارهای صادراتی و تجاری حساس نیز با این تریلی جابجا میشوند.

اسنپ باربری شهرکرد مجهز به انواع تریلی های کفی و اتاقدار می باشد . 

حمل اثاثیه منزل به شهرکرد
حمل اثاثیه منزل به شهرکرد

حمل بار با خاور برای شهرکرد

یکی از خودروهای باری که برای حمل بار به شهرکرد مورد استفاده قرار میگیرد خاور یا کامیونت است. برای حمل و نقل محموله های نیمه سنگین دارای وزن حدودی 4 تن هستند ، کامیونت و خاور مورد استفاده قرار میگیرند . خاور و کامیونت را می توان به 2 صورت مسقف و روباز مورد استفاده قرار داد که هریک برای مقاصد خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. 

مجموعه آنی بار از همه نقاط کشور اماده ارائه خدمات حمل بار به شهرکرد با خاور و کامیونت می باشد و شما می توانید در هر روز از هفته خودروی مورد نیاز خود را سفارش دهید.

برای حمل بار به شهرکرد با خاور ، نوع خاصی از این خودرو نیز در اختیار شما قرار میگیرد که خاور بغل بازشو نام دارد. 

آنی بار برای حمل و نقل محموله ها و کالاهای شما ، انواع  خاور را تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه در اختیار شما قرار می دهد . خصوصا برای مسیرهای کوهستانی که احتمال بروز حوادث بیشتر خواهند بود. حمل بار به شهرکرد با خاور بصورت همه روزه انجام میشود .

باربری با خاور و اثاث کشی با خاور در اسنپ بار شهرکرد  

باربری خاور
باربری خاور

ارسال بار با نیسان وانت برای شهرکرد

برای حمل بار به شهرکرد یا سایر شهر ها ، یکی از خودروهایی که برای حمل و نقل محموله های سبک و کم وزن مورد استفاده قرار میگیرد ، نیسان وانت است . نیسان بار برای حمل و نقل محموله هایی تا تناز حدود 2 تن مورد استفاده قرار میگیرد. 

توجه داشته باشد که حمل بار به شهرکرد با نیسان های آنی بار تنها از تهران در اختیارتان قرار میگیرد .  محموله ها و کالاهایی که دارای محدودیت حمل نباشند به راحتی با نیسان وانت برای شهرکرد و سایر نقاط کشور ارسال خواهند شد . تنها کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید. 

باربری به شهرکرد با نیسان وانت برای انتقال همه نوع کالا انجام میشود و محدودیتی در نوع محموله وجود ندارد.  حمل بار به شهرکرد با بیمه کامل انجام خواهد شد.

در حال حاضر ،خدمات باربری نیسان اسنپ بار شهرکرد را می توانید از آنی بار دریافت کنید. 

باربری نیسان
باربری نیسان

حمل اثاثیه منزل به شهرکرد

یکی از خدمات آنی بار برای حمل بار به شهرکرد خدمات اثاث کشی می باشد که برای حمل اثاث به شهرکرد و دیگر شهرهای استان چهارمحال و بختیاری به خاطر شرایط آب و هوایی که دارد دو راه وجود دارد.

اگر در هوا فصل تابستان باشد میتوان از انواع خاورهای اطاقدار چوبی و فلزی استفاده کرد. اگر در شرایط برفی یا بارندگی باشد میتوان از خاورهای مسقف چادری برای حمل اثاث منزل به شهرکرد استفاده کرد.

شرکت آنی بار و مشاورین با داشتن این کامیون ها آماده ی حمل بار به شهرکرد برای مشتریان ارجمند را دارد.

پیشنهاد آنی بار برای حمل اثاثیه و بارهای حساس به شهرکرد ، استفاده از کامیون های مسقف می باشد. اینگونه کامیون ها محافظ بار در مقابل انواع عوامل بیرونی نظیر تابش آفتاب ، وزش باد و بارش های جوی می باشد.

حمل اثاثیه نیز همچون حمل بار به شهرکرد تحت پوشش بیمه باربری با تخفیف 100 میلیونی انجام می شود. 

باربری فوق سنگین برای شهرکرد

یکی از خدماتی که آنی بار  برای حمل بار به شهرکرد به شما ارائه میکند ، حمل بار سنگین برای نقاط مختلف استان چهار محال و بختیاری است . برای حمل بار به شهرکرد ، اگر محموله دارای ابعاد بزرگ و سنگین باشد، انتقال آنها نیاز به کمرشکن یا بوژی دارد. 

به همین جهت ، باربری تخصصی فوق سنگین را می توانید از طریق شماره های پنج رقمی شرکت آنی بار از ما بخواهید و در کمترین زمان بهترین خدمات را تجربه کنید. 

حمل بار به شهرکرد برای محموله های سنگین و فوق سنگین در اسرع وقت انجام میشود و تجربه آنی بار پشتوانه این خدمات است.

حمل و نقل سنگین تخصصی
حمل و نقل سنگین تخصصی

حمل انواع بار و کالا به شهرکرد

برای حمل همه نوع بار از مبدا مورد نظرتان به شهرکرد ، با آنی بار تماس بگیرید.  آنی بار متخصص ارسال انواع بارهای سبک و سنگین به تمامی نقاط شهرکرد می باشد. حمل بار به شهرکرد همه روزه با انواع خودرو های باربری انجام می شود. 

به دلیل وجود شهرک های صنعتی در استان های مهمی همچون مشهد ، اصفهان ، تبریز و . . . حجم بالایی از بارها همه روزه از این شهر ها به شهرکرد ارسال می شود. 

برای حمل بار به شهرکرد لیست زیر تنها بخشی از انواع محموله های قابل حمل می باشد: 

 • باربری و حمل کیسه مواد به شهرکرد
 • حمل و باربری تره بار به شهرکرد
 • ارسال مواد پلاستیک به شهرکرد
 • باربری و حمل آهن به شهرکرد
 • باربری و حمل ورق به شهرکرد
 • حمل بشکه مواد به شهرکرد
 • حمل ام دی اف به شهرکرد
 • حمل لاستیک به شهرکرد
 • حمل جهیزیه به شهرکرد
 • حمل میلگرد به شهرکرد
 • حمل چوب به شهرکرد
 • حمل خودرو به شهرکرد

حمل بار به شهرکرد از همه شهر های کشور برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی توسط آنی بار انجام میشود . شرکت خدمات سراسری باربری بهترین کیفیت و خدمات را در اختیارتان قرار میدهد. باربری شهرکرد تخصص آنی بار است و بصورت همه روزه انجام میشود . 

از خدمات اسنپ بار شهرهکرد می توانید برای حمل انواع بار و کالای سبک و سنگین استفاده کنید. 

تعرفه کرایه حمل بار به شهرکرد

صاحبان کالا باید قبل از اینکه کالای خود را به شهرکرد حمل کنند می توانند از باربری مطمئن برای حمل بار به شهرکرد از مبدا مورد نظرشان قیمت حمل را بگیرند.

شرکت آنی بار و مشاورین به صورت آنلاین برای حمل کالا از باربری آنی بار با کمترین نرخ حمل و نقل آمادگی سرویس به مشتریان محترم را دارد.

آنی بار با ارائه کمترین نرخ کرایه ، همه روزه ارزانترین خدمات باربری به شهرکرد را به شما ارائه می نماید. متاسفانه تعرفه باربری برای شهرهای مختلف ایران دارای یک نرخ ثابت و مشخص نمی باشد و بر اساس برخی موارد به صورت روزانه دچار تغییراتی می گردد.

کارشناسان آنی بار با بررسی کامل بار شما ، کمترین نرخ کرایه برای حمل بار به شهرکرد را ارائه می نمایند.

جدول زیر نرخ کرایه باربری تهران به شهرکرد با انواع خودرو های باربری در تابستان 1402 می باشد :

نرخ کرایه نیسان به شهرکرد 1/200/000 تومان
نرخ کرایه خاور به شهرکرد1/700/000 تومان
نرخ کرایه خاور مسقف به شهرکرد 1/900/000 تومان
نرخ کرایه کامیون 10 تن به شهرکرد 3/000/000 تومان
نرخ کرایه کامیون 15 تن به شهرکرد 3/500/000 تومان
نرخ کرایه تریلی به شهرکرد 4/100/000 تومان
نرخ کرایه ترانزیت به شهرکرد 5/100/000 تومان

 

علاوه بر حمل بار به شهرکرد ، حمل بار به ایلام به کمترین و ارزانترین نرخ کرایه را در باربری آنی بار تجربه کنید .

استعلام کرایه باربری به شهرکرد

برای استعلام نرخ کرایه حمل بار به شهرکرد ، بهترین و سریعترین راه تماس با مشاوران و کارشناسان آنی بار است. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن انواع خدمات مشاوره ای را برای ارائه بهترین خدمات در اختیار شما قرار میدهند.

باربری به شهرکرد در کمترین زمان ، با کمترین نرخ کرایه ،  با بهترین بیمه نامه انجام خواهد شد. 

برای استعلام نرخ کرایه حمل بار به شهرکرد ، بهترین زمان برای تماس با کارشناسان ، چند ساعت قبل از بارگیری است که دقیق ترین و بهترین نرخ کرایه را در اختیار شما قرار می دهند.

 

قیمت باربری شهرکرد بصورت بین شهری ، به صورت دقیق و بدون تغییر به شما اعلام می شود. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل بار به خرم آباد با کمترین هزینه بصورت همه روزه انجام میشود و محموله های شما با بهترین بیمه نامه منتقل خواهند شد. 

مشاوره رایگان خدمات حمل بار به شهرکرد

کارشناسان آنی بار برای ارائه خدمات حمل و نقل با برترین کیفیتی ، آماده ارائه خدمات مشاوره ای به صورت همه روزه با کمترین نرخ می باشند. قبل از حمل بار به شهرکرد ، در کمترین زمان ممکن با مشاوران آنی بار در ارتباط باشید.

مشاورین آنی میتوانند در موضوعات زیر به شما مشاوره دهند :

 • حمل بار به شهرکرد،حمل بار از تمام نقاط کشور به شهرکرد،کامیون شهرکرد
 • سفارش کامیون شهرکرد،باربری به شهرستان،حمل بار با کامیون 

خدمات متنوع حمل بار به شهرکرد را از آنی بار با انواع کامیون و تریلی به صورت همه روزه با کمترین نرخ کرایه به صورت کاملا حرفه ای تحت پوشش بیمه نامه و بارنامه معتبر ؛ ارسال خودرو به شهرکرد با خودروبر تکی و تریلی نیز به صورت همه روزه به شما ارائه می گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع