باربری تهران به کرمان (ارزان و سریع و تخصصی)

باربری تهران به کرمان چگونه انجام می شود  ؟

خدمات باربری تهران به کرمان عبارت است از ارائه خدماتی که امکان ارسال محموله های مختلف از نقاط مختلف تهران برای استان کرمان را فراهم می نماید. این خدمات به منظور انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی در اختیار کاربران عزیزن و مشتریان آنی بار قرار دارد و با استفاده از بهترین و بزرگترین ناوگان حمل و نقل کشور امکان انتقال محموله ها برای شما فراهم می شود. 

از طریق تماس با شماره 57669-021 شما عزیزان می توانید انواع خودروهای باری برای انتقال محموله ها در ابعاد و شرایط متفاوت را ثبت سفارش نموده و در اسرع وقت محموله های خود را منتقل کنید. مراحل خدمات باربری تهران به کرمان به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه آنی بار از طریق شماره 57669-021
 2. مشاوره تخصصی برای انتخاب خودروی مناسب برای جهت باربری تهران به کرمان
 3. بررسی شرایط و محل بارگیری و تخلیه کالا
 4. صدور بیمه نامه و بارنامه 
 5. اعزام خودروی باری جهت بارگیری محموله 

در خدمات باربری تهران به کرمان انتقال محموله ها با پوشش 100 درصدی بیمه نامه انجام میشود و محموله ها با هر میزان ارزش قابل پوشش هستند. 

نکته مهم : در خدمات تخصصی باربری تهران به کرمان تا 100 میلیون تومان بیمه ایران به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

چه خودروهایی برای باربری تهران به کرمان مورد استفاده قرار میگیرند ؟

 

موضوع بسیار مهمی که برای ارسال بار و کالا از تهران به کرمان باید مدنظر قرار گیرد انتخاب خودروی باربری مناسب است. از آنجایی که محموله های مختلف دارای ابعاد و وزن متفاوتی هستند برای انتقال آنها باید خودروی مناسبی استفاده شود تا علاوه بر انتقال سریع و ایمن ، هزینه های حمل و نقل بار و کالا نیز کاهش یابد. 

در انتخاب خودروی مناسب برای باربری تهران به کرمان باید به نکات زیر توجه نمود : 

 • شرایط محل بارگیری 
 • شرایط محل تخلیه 
 • طول و عرض محموله 
 • وزن محموله 
 • نحوه مهار محموله 

 

در بسیاری از موارد صاحبین محموله ها با انتخاب خودروی نا مناسب هزینه های بسیار بیشتری برای انتقال محموله های خود می پردازند و اگر قصد دارید خدماتی تخصصی و ارزان را تجربه کنید می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و به صورت رایگان از مشاوره کارشناسان مجموعه آنی بار استفاده نمایید.

 

برای باربری تهران به کرمان خودروهای باربری زیر آماده بارگیری و انتقال محموله های شما هستند :

 

 • باربری تهران به کرمان با کامیون 10 تن 
 • باربری تهران به کرمان با کامیون 15 تن 
 • باربری تهران به کرمان با کامیون 911 
 • باربری تهران به کرمان با تریلی کفی 
 • باربری تهران به کرمان با تریلی ترانزیت  چادری 
 • باربری تهران به کرمان با تریلی کمرشکن 

برای باربری تهران به کرمان ، محموله های مختلف با هر نوع خودرو که ارسال شوند بصورت کامل تحت پوشش بیمه قرار میگیرند . همین موضوع سبب شده است تا تجار و صاحبین بار زیادی از طریق خدمات آنی بار محموله های خود را بارگیری و به کرمان ارسال کنند.

باربری تهران به کرمان
باربری تهران به کرمان

بارگیری محموله الکتروموتور کولر از تهران به کرمان

تحویل یک دستگاه بیل مکانیکی در کرمان : 

باربری از تمام نقاط استان تهران به کرمان

یکی از مهمترین ویژگی های باربری تهران به کرمان آنی بار ، امکان ارسال محموله های شما از تمام نقاط استان تهران می باشد . برای باربری تهران به کرمان هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و بارگیری و انتقال کالاها از همه نقاط تهران با کمترین هزینه انجام خواهد شد.

آنی بار از همه شهر ها و شهرستان ها ، روستاها و مناطق صنعتی استان تهران بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید :

 • اسلامشهر 
 • رباط کریم 
 • قلعه حسن خان 
 • ورامین
 • رودهن و بومهن و . . . 

خدمات باربری تهران به کرمان آنی بار برای انتقال محموله های مختلف از همه نقاط تهران با بیمه نامه کامل انجام خواهد . علاوه بر خدمات باربری تهران به کرمان ، ارسال بار از شیراز ، تبریز ، قزوین ، اصفهان ، یزد ، قم و . . . نیز انجام خواهد شد. 

ویژگی های خدمات باربری تهران به کرمان آنی بار

همانطور که میدانید ، مجموعه آنی بار یکی از قدیمی ترین و حرفه ای ترین شرکت های باربری می باشد که برای خدمات باربری تهران به کرمان سالهاست که خدماتی حرفه ای ایراد می نماید.

تیم آنی بار برای باربری تهران به کرمان به صورت ارزان و تخصصی انواع کالاها و محموله های شما را بارگیری و منتقل می نماید . از ویژگی های خدمات آنی بار می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

 • خدمات ارزان قیمت
 • بیمه نامه حرفه ای و کامل
 • خدمات رسانی همه روزه با انواع کامیون و تریلی
 • مشاوره رایگان و حرفه ای

برای باربری تهران به کرمان ، شرکت آنی بار همه روزه آماده ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات با بالاترین کیفیت و ارزانترین نرخ کرایه میباشد .  علاوه بر این ، ما خدمات باربری در کرمان ( باربری کرمان به شهرستان ) را نیز به شما ارائه می نماییم.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

باربری تهران یکی از بهترین و حرفه ای ترین خدمات آنی بار است که برای همه شهر ها و شهرستان ها در اختیار شما قرار میگیرد . درصورتی که خدمات برای سایر شهر ها و استان ها نیز لازم داردی ، آنی بار در خدمت شما می باشد و ارسال بار به همه شهر ها و شهرستان ها را در دستور کار خود دارد . برای باربری تهران به کرمان ، همه شهر های استان کرمان تحت پوشش خدمات آنی بار هستند.

باربری انواع کالا و محموله از تهران به کرمان

باربری تهران به کرمان بصورت تخصصی و سریع و ارزان  با خدمات باربری آنی بار بصورت همه روزه انجام میشود و امکان ارسال انواع محموله ها برای شما فراهم می باشد.

باربری تخصصی و حرفه ای با نازلترین کرایه برای انواع کالاها و محموله های صنعتی و تجاری انجام می شود.

 • باربری تیرآهن از تهران به کرمان 
 • ارسال اثاثیه و لوازم منزل از تهران به کرمان
 • ارسال لوازم اداری و صنعتی به کرمان
 • ارسال دستگاه های صنعتی به کرمان 
 • ارسال دستگاه راه سازی از تهران به کرمان 
 • ارسال خودروی سواری از تهران به کرمان 
 • ارسال مواد اولیه تولیدی از تهران به کرمان

بهترین و کاملترین خدمات باربری از تهران به کرمان را می توانید از طریق آنی بار بخواهید و محموله های خود را در اسرع وقت انتقال دهید . انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی توسط آنی بار ارسال می شود. 

مجموعه آنی بار برای باربری تهران به کرمان هر نوع محموله ای را که بارگیری می نماید بصورت کامل تحت پوشش بیمه قرار میدهد تا ایمنی کامل برای شما فراهم گردد.

بهترین و کاملترین بیمه باربری تهران کرمان

برای باربری تهران به کرمان ، آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را به شما ارائه می نماید که با پوشش کامل همه خسارت های اطمینان خاطر را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

بیمه نامه باربری آنی بار تمامی خسارات وارده به بار را در طول ارائه خدمات باربری به صورت کامل جبران می نماید. بیمه نامه باربری تهران به کرمان آنی بار ، خسارات وارده را به صورت کامل به شما پرداخت می نماید.

از جمله خسارات تحت پوشش می توان به آتش سوزی ، شکستگی ، سرقت و ….. اشاره نمود.

100 میلیون تومان پوشش رایگان بیمه جهت باربری تهران به کرمان در اختیار شما قرار میگیرد.

کارشناسان بیمه ایران در صورت بروز هرگونه حادثه ی منجر به بروز خسارت ، فورا اقدام به بررسی و کارشناسی میزان خسارت می نمایند.

باربری تهران به کرمان را به متخصص آن واگذار کنید تا با ارزانترین تعرفه های باربری بهترین خدمات را با ایمنی کامل در اختیار داشته باشید.

ارزانترین خدمات باربری تهران کرمان

آنی بار به عنوان یکی از حرفه ای ترین شرکت های باربری ، خدمات باربری تهران به کرمان را با کمترین نرخ به شما ارائه می نماید. آنی بار همه روزه با کمترین نرخ و هزینه باربری در خدمت شماست. خدمات باربری را با کمترین نرخ از آنی بار می توانید دریافت نمایید.

 ارزانترین خدمات باربری تهران به کرمان را با آنی بار تجربه نمایید. آنی بار همه روزه انواع کامیون و تریلی را در کمترین زمان ممکن با پایین ترین نرخ کرایه به شما ارائه می نماید.

باربری تهران به کرمان برای اعلام نرخ کرایه تمامی شرایط را تحت بررسی قرار خواهد داد و دقیق ترین نرخ کرایه را به شما اعلام می نماید.

ارسال بار با انواع کامیون ها از تهران به کرمان

آنی بار خدمات باربری تهران به کرمان را با انواع کامیون به شما ارائه می نماید. ارائه خدمات باربری با کامیون بنا به درخواست صاحبین بار و بر اساس نوع بار می باشد.

استفاده از کامیون ها برای ارسال انواع بار و کالا مناسب می باشد و توانایی ارسال انواع بار توسط این خودروهای باربری وجود دارد. 

کامیون ها دارای انواع مختلفی هستند که عبارتند از  : 

 • کامیون تک 
 • کامیون جفت 
 • کامیون 911 

باربری تهران به کرمان با استفاده از کامیون ها از همه نقاط کشور در اختیار شما قرار میگیرد . حرفه ای ترین و تخصصی ترین خدمات را می توانید با ارزانترین تعرفه از ما بخواهید . 

باربری با کامیون تک 10 تن 

کامیون تک توان جابجایی بار تا 10 تن را دارا می باشد. طول اتاق بارگیری آن نیز حدود 5/80 می باشد. برای ارسال بارهای زیر 10 تن این کامیون بسیار مناسب است و قابل باربری بصورت بین شهری و درون شهری را دارد. 

برای باربری تهران به کرمان ؛ کامیون 10 تن انتخاب اول بسیاری از هموطنان و تجار میباشد. باربری تهران به کرمان با کامیون 10 تن بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه میباشد. 

باربری به کرمان با کامیون جفت

برای باربری تهران به کرمان ، کامیون جفت که نام دیگر آن کامیون 15تن است ، برای ارسال انواع بارها مناسب می باشد. توان جابجایی بار تا 15 تن با اتاق باربری 6/80 از ویژگی های این نوع کامیون می باشد.

کامیون جفت توان باربری بالایی دارد و بسیاری از محموله های سنگین با استفاده از کامیون جابجا میشوند . برای باربری تهران به کرمان با کامیون جفت ، آنی بار از همه شهر های کشور آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است . 

ارسال بار با کامیون 911

کامیون 911 برای باربری تهران به کرمان و ارسال انواع محموله ها و کالاها مورد استفاده قرار می گیرد که به دلیل توان بیشتر نسبت به خاور  ، برای جابجایی محموله هایی تا وزن 5/5 تن بسیار مناسب است . کامیون 911 نیز مانند کامیون 10 تن و 15 تن برای تردد درون شهر محدودیت هایی دارد.

باربری تهران به کرمان بصورت تخصصی و همه روزه با کمترین هزینه انجام میشود . ما با بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات باربری تخصصی به شما عزیزان هستیم . 

باربری کامیون بین شهری
باربری کامیون بین شهری

باربری ارزان قیمت تریلی برای کرمان

آنی بار خدمات باربری تهران به کرمان را با انواع تریلی نیز ارائه می نماید. ارسال بار با تریلی معمولا برای انواع بارهای سنگین و فوق سنگین و همچنین بارهای حجیم انجام میگیرید.

تریلی ها برای ارسال بارهای سنگین تا حدود 23 تن مناسب می باشند.  ابعاد تریلی ها را می توانید با ورود به بخش ( انواع خودروهای باربری  ) آنی بار مطالع نمایید.

آنی بار برای باربری تهران به کرمان تریلی های زیر را در اختیار شما قرار میدهد : 

 • تریلی کفی 
 • تریلی بغلدار 
 • تریلی کمپرسی
 • تریلی ترانزیت چادری 
 • تریلی کمرشکن

باربری تهران به کرمان با استفاده از انواع تریلی ها برای انتقال محموله  های مختلف و با بهترین کیفیت از همه شهر های کشور انجام میشود.

ارسال بار با تریلی کفی

برای باربری تهران به کرمان ، تریلی کفی برای جا به جایی انواع بار و کالا و خصوصا انواع آهن آلات مانند تیرآهن ، میلگرد و . . . . مناسب می باشد . دستگاه های صنعتی و دستگاه هایی مانند دستگاه cnc و . . . نیز با این تریلی جا به جا می شوند. 

تریلی کفی برای ارسال بار تا تناژ 23-24 تن مناسب است . در کمترین زمان ممکن ، آنی بار برای باربری تهران به کرمان بهترین و مناسب ترین تریلی کفی را در اختیار شما قرار می دهد. 

 • طول کفی = 12 متر تا 13 متر و 60 سانت 
 • عرض کفی 2 متر و 50 
 • توان باربری تا 23-24 تن ( بسته به نوع کشنده ) 

ارسال بار با تریلی ترانزیت چادری

تریلی ترانزیت یا تریلی چادری ، برای جا به جایی انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی در باربری تهران به کرمان مورد استفاده قرار می گیرد . محموله هایی که با این تریلی جا به جا می شوند به راحتی قابلیت پلمپ در گمرکات کشور نیز برای آنها فراهم است . این تریلی معمولا برای ارسال کالاهای تجاری و حساس مناسب می باشد . توان باربری آن حدود 23-24 تن می باشد و به صورت همه روزه برای باربری تهران به کرمان در اختیار شما قرار میگیرد.

 • طول تریلی = 13 مترو 60 
 • عرض تریلی = 2 متر و 50 
 • ارتفاع 2/70 الی 2/80 

باربری تهران به کرمان علاوه بر این تریلی ها با تریلی کمرشکن نیز انجام می شود. این نوع تریلی برای ارسال و جا به جایی محموله های فوق سنگین مناسب است.

باربری تریلی کفی
باربری تریلی کفی

ارسال محموله توسط کمرشکن برای کرمان

تریلی کمرشکن مخصوص جا به جایی بارهای سنگین و فوق سنگین می باشند. این نوع تریلی ها برای ارسال بارهایی با وزن بسیار بالا و بارهای با ابعاد بزرگ مناسب می باشند و بصورت همه روزه برای باربری تهران به کرمان آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشند . 

این نوع تریلی ها به دلیلی خاص بودن ، می بایست از چند روز قبل جهت رزرو آن اقدام نمایید. تریلی کمرشکن دارای انواع مختلف از نظر تعداد محور می باشد که بر اساس نوع بار انتخاب می گردد.

باربری تهران به کرمان برای انواع محموله های فوق سنگین مانند قطعات پالایشگاهی ، قطعات نیروگاهی ، دستگاه های سنگین و حجیم و . . . . در اختیتار شما قرار دارد. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

کامیونت مخصوص باربری تهران کرمان

آنی بار برای ارسال بارهایی نظیر اثاثیه منزل و بارهای بسته بندی شده ، خدمات باربری تهران به کرمان را با انواع کامیونت نیز ارائه می نماید. کامیونت مسقف ، کامیونت روباز ، کامیونت بغل بازشو بخشی از کامیونت های آنی بار می باشد.

کامیونت های آنی بار بین 3-4 تن بار را جا به جا می نمایند.

کامیونت مسقف و کامیونت روباز برای باربری از تهران به کرمان بسیار مناسب هستند خصوصا برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل که نیاز به مسقف بودن خودروی باربری به شدت محسوس است . باربری از تهران برای کرمان با خاور روباز و مسقف نیز بصورت تخصصی انجام می شود.

کامیونت مخصوص باربری تهران به کرمان

باربری تهران به کرمان با نیسان وانت

آنی بار علاوه بر ارائه خدمات باربری با کامیون و تریلی ، خدمات باربری تهران به کرمان با نیسان را نیز به شما ارائه می نماید. عموما از نیسان برای جا به جایی بارهای سبک و بارهایی که نیاز به ارسال سریع دارند استفاده می گردد.

نیسان ها برای ارسال بارهایی که قصد ارسال سریع به تمامی نقاط دارند استفاده می گردد. نیسان وانت برای ارسال انواع بارهای سبک و کم حجم تا وزن 2 تن مناسب می باشد.

باربری تهران به کرمان با نیسان وانت بصورت کامل تحت پوشش بیمه می باشد و برای باربری و ارسال محموله های متنوع نیز بیمه نامه کاملترین پوشش را در اختیار شما قرار می دهد. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال آهن آلات از تهران به کرمان

برای ارسال انواع آهن آلات ، آنی بار بصورت تخصصی بهترین و مطمئن ترین خدمات باربری تهران به کرمان را در اختیار شما قرار می دهد . آهن آلات انواع مختلفی دارد که ارسال هر کدام نیاز به تجربه و تخصص ویژه دارد. 

برای ارسال میلگرد ، تیر آهن ، رول ورق ، پروفیل و . . . . به کرمان ، ما انواع خودرو باربری مانند تریلی کفی را در اختیارتان قرار میدهیم.

آهن آلات توسط آنی بار برای باربری تهران به کرمان بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل از تهران به کرمان

آنی بار متخصص باربری تهران به کرمان است که علاوه بر ارسال محموله های تجاری و صنعتی شما ، بصورت تخصصی اثاث کشی به کرمان را نیز انجام میدهد .

در کنار این خدمات ، همه روزه خدمات باربری و ارسال اثاثیه منزل از تهران به کرمان نیز به صاحبین گرامی بار ارائه می گردد.

برای ارسال اثاث به کرمان بهترین و مناسب ترین وسیله باربری کامیونت مسقف می باشد.

کامیونت مسقف به دلیل دارا بودن اتاق و همچنین ابعاد مناسب برای تردد در معابر شهری به انتخاب شماره یک برای ارسال اثاثیه منزل به کرمان تبدیل شده است. اسباب کشی ارزان را با آنی بار تجربه کنید.

برای باربری تهران به کرمان ، اثاثیه و لوازم منزل شما نیز بصورت کامل تحت پوشش بهترین بیمه نامه قرار خواهد گرفت.

حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل
حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل

ارسال خودرو از تهران به کرمان

جا به جایی خودرو سواری نیز از تهران به کرمان در اسرع وقت انجام می شود . شما می توانید در کمترین زمان ممکن با استفاده از 3 روش باربری انواع خودروی سواری شخصی و سازمانی را از تهران به کرمان ارسال کنید.

 • ارسال خودرو با خودروبر تریلی
 • ارسال خودرو با خودروبر تکی 
 • ارسال خودرو با کامیونت و خاور روباز 

برای جا به جایی و ارسال خودرو از تهران به کرمان ، ابتدا باید نوع خودروی شما مورد بررسی قرار گیرد و وزن و ابعاد آن بصورت کامل بررسی شود . بر اساس نیاز شما و نوع خودرو ، روش متناسب برای ارسال آن در اختیار شما قرار می گیرد. 

باربری تهران به کرمان برای انتقال خودروی سواری شخصی و سازمانی و نظامی همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما ارائه می نماید. 

حمل خودروهای خارجی
حمل خودروهای خارجی

استعلام نرخ کرایه باربری تهران به کرمان

برای استعلام کرایه باربری تهران به کرمان ، بهترین و سریعترین راه تماس با کارشناسان آنی بار می باشد. کارشناسان آنی بار در کمترین زمان و با اطلاعات کامل در خصوص نوع بار شما ، خدمات حمل بار به کرمان را به شما ارائه می نماید.

بهترین زمان برای استعلام کرایه چند ساعت قبل از اقدام به بارگیری می باشد. از آنجا که کرایه باربری تهران به کرمان به صورت روزانه می باشد ، در روز بارگیری کرایه نهایی اعلام می گردد.

برای استعلام نرخ کرایه باربری بروز از تهران به کرمان ، با کارشناسان ما تماس بگیرید

استعلام کرایه باربری تهران به کرمان
استعلام کرایه باربری تهران به کرمان

علاوه بر باربری تهران به کرمان ، باربری تهران به زاهدان و باربری تهران به اصفهان با کمترین هزینه توسط تیم آنی بار انجام خواهد شد. 

مشاوره کارشناسی و حرفه ای باربری تهران کرمان

برای باربری تهران به کرمان ، مشاوره رایگان تیم متخصص آنی بار بهترین راهکار برای خدماتی سریع و ارزان و حرفه ای میباشد . بهتر است قبل از هرگونه ثبت سفارش با مشاوران ما برای بهبود خدمات همکاری و مشاوره نمایید.

مشاوران آنی بار در خصوص انتخاب کامیون مناسب ، بیمه نامه مناسب ، کارگران مخصوص اثاث کشی و هرگونه پرسش در خدمت شما می باشند.

باربری تهران به کرمان با کمترین هزینه از تمامی نقاط تهران به تمامی نقاط کرمان

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

به غیر از باربری تهران به کرمان ، برای باربری تهران به یزد و باربری تهران به شیراز بصورت همه روزه و با کمترین هزینه می توانید با آنی بار تماس بگیرید.

برخی صنایع و معادن موجود در استان کرمان

استان کرمان یکی از مهمترین و صنعتی ترین استان های کشور است. معادن بسیار زیادی در استان وجود دارند که ارزش بسیار زیادی دارند . خصوصا معادن مس. از همین جهت ، تجهیزات و لوازمات صنعتی زیادی به این استان ارسال میشود و خدمات باربری تهران به کرمان بسیار پر مخاطب است.

 • صنایع مس شهیدباهنر
 • صنایع زغال‌سنگ
 • فرش الماس کویر
 • سیمان ممتازان
 • صنایع لاستیک بارز
 • صنایع سیمان کرمان
 • نیروگاه سیکل ترکیبی کرمان
 • صنایع پزشکی کرمان
 • گلاب و عرقیات زهرا

با توجه موارد ارائه شده میتوان دریافت که روزانه حجم بالایی از کالا و بار از تهران به کرمان ارسال می گردد که دلیل آن صنعتی بودن این استان است.

برای باربری تهران به کرمان ، آنی بار همه روزه خدمات باربری را در اسرع وقت به شما ارائه می نماید و مشاوره رایگان متخصصین ما بهترین راهکار برای کاهش هزینه های باربری شماست. 

38 دیدگاه دربارهٔ «باربری تهران به کرمان (ارزان و سریع و تخصصی)»

 1. سلام من یکبار از شما ماشین گرفتم و مشتری ثابت شما شدم واقعا کارتون حرف نداره قیمتتونم از همه جا پایین تره ممنون

 2. سلام شما برای حمل اثاث منزل از تهران به کرمان برای بارگیری و تخلیه هم کارگر میفرستید؟

  1. سلام و درود
   برای یارگیری در تهران کارگر میفرستیم ولی برای تخلیه اثاث باید از خود کرمان کارگر بگیرید.

 3. سلام من یه نیسان اثاثیه منزل دارم میخوام بفرستم کرمان میخواستم بدونم نیسان پتو داره برای کشیدن روی اثاثیه یا نه؟ ممنونم

 4. سلام خسته نباشید میگم ب تیم حرفه ای شما من بارم خیلی خوب ب دستم رسید رضایت خودمو اعلام میکنم

 5. امکان ارسال خودرو از نمایندگی ایران خودرو در جاده کرج به کرمان وجود دارد ؟؟ اگه ممکنه هزینهش حدودا چقدر میشه ؟؟

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام احمد عزیز . بله امکان ارسال خودرو فراهم است . قیمت خودروبر تکی و تریلی تفاوت دارد و بهتر است با مشاوره کارشناسان ما اقدام به ثبت درخواست نمایید .

 6. سامان آقا زمانی

  سلام میشه بگید هزینه ارسال لوازم اداری مثل میز،صندلی از تهران به کرمان چقدر هست ؟

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام . اگر حجم لوازم اداری شما در اندازه یک نیسان باشد 1 میلیون و 200 هزار تومان

 7. آیا بیمه کردن بار اجباریست یا اختیاری انجام می شود ؟ مثلا برای ارسال سرویس چوب جهیزیه که شامل یک دست مبل و سرویس خواب و میز غذاخوری و کمد لباس می شود ، هزینه بیمه چقدر می شود ؟

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام خانم امینی . حمل محموله بدون بیمه نامه توسط آنی بار انجام نخواهد شد . اما ممکن است برخی شرکت ها به این کار اقدام کنند . برای همین موضوع ، ما تا 100 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می نماییم .

 8. سلام ، من به اندازه یک خاور اثاث دارم که میخوام بفرستم کرمان ، میخواستم بدونم آیا شما خدمات بسته بندی اثاث هم انجام می دهید و اینکه از چند روز قبل باید با شما تماس بگیرم؟

  1. کارشناس تولید محتوا

   با سلام
   بله بسته بندی انجام خواهد شد . برای باربری تهران به کرمان بدون نیاز به بسته بندی در روز بارگیری می توانید با ما در تماس باشید . غیر از این ، 2 روز قبل برای انجام بسته بندی با ما در تماس باشید.

 9. سلام من هفته پیش از شما ماشین گرفتم برای کرمان قیمتاتون خیلی عالی بود بارم هم سالم به مقصد رسید ممنونم ازتون

 10. یه مجسمه سیمانی به ابعاد 2 متر ارتفاع ، عرض 1 متر دارم . میخوام از تهران به شهر کرمان ارسال کنم . کرایه چقدر است ؟

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام . برای ارسال مجسمه شما آنی بار آماده انتقال همکاری با شما عزیزان است . کرایه برای انتقال این مجسمه به صورت دربستی حدود 1700 می باشد

 11. محسن احمدزاده

  سلام
  برای ارسال 20 تن سنگ معدنی به کرمان ماشین میخواستم . انجام میدید ؟ اگر انجام میدید قیمت چند هست ؟

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام . ارسال سنگ معدنی انجام میشه . برای 20 تن سنگ ، تریلی کفی حود 6 میلیون تومان و تریلی بغلدار حدود 6500

 12. سلام به شما . من لوازم خونه خودمو میخوام از تهران ببرم کرمان ، بسته بندی اثاثیه هم انجام میدهید ؟

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام خانم رضایی . بله بسته بندی هم انجام میشه . با کارشناسان در تماس باشید تا شرایط و قیمتو به شما اعلام کنن

 13. دستگاه گریدر از شهریار به کرمان می خوام بفرستم . ارزش دستگاه 8 میلیارد هست . انجام میدید ؟

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام آقای حسنی . بله انتقال دستگاه شما با هر میزان ارزش و بیمه نامه انجام خواهد شد . با ما درتماس باشید

 14. دو عدد پرس با وزن ۵۰ تن که احتیاج به بوژی ۷۰ تن دارد را می خواهیم از ایران خودرو کیلومتر 12 جاده کرج به کرمان ارسال کنیم ، هزینه ارسالش چقدر میشه ؟

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام . این امر نیاز به کارشناسی دقیق دستگاه پرس شما دارد . ابعاد و نحوه توزین وزن بسیا مهم است . بهتر است از طریق تماس تلفنی با کارشناسان در ارتباط باشید تا بهترین نتیجه حاصل شود

 15. من حدود 20 تن کنسرو ماهی میخواهم ارسال کنم به یکی از شهرک های صنعتی کرمان ، شما انجام می دهید ؟

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام رسول عزیز
   برای ارسال کنسرو ماهی تا وزن 23 تن می توانید از تریلی چادری استفاده نمایید . کرایه تریلی بروز است اما امروز با مبلغ 7800 تریلی چادری برای کرمان در دسترس است

  1. کارشناس تولید محتوا

   با سلام خدمت شما . بله اثاثیه شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه قرار میگیرد . به هر میزان که شما اعلام کنید .

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام . وقت شما بخیر . اگر سیمان شما به صورت فله ای باشه خیر . اما اگر به صورت پاکت باشد می توانید از طریق نیسان یا کامیونت های ما این امر را انجام دهید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع